Opinie o Plastiflora Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Plastiflora Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Plastiflora Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Produkcja włóknin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastiflora Sp. z o.o. w Łódź

Hania Nowy wpis

Witam, widziałam w internecie ofertę dla handlowca od spółki. ciekawa jestem czy jeszcze będzie coś dostępne, bo wkrótce za zatrudnieniem będę się oglądać. W opisie podkreślili w oferowanych, że jest to praca w renomowanej firmie (1974 rok założenia). A co to wnosi na dzień dzisiejszy w moje przyszłe warunki zatrudnienia?

Jak szefostwo w Plastiflora Sp. z o.o. traktuje ludzi?

@pracownik Nowy wpis

Zależy kto, osób zarządzających jest 5, większość z nich bardzo kulturalnie podchodzi do pracownika :) Bardzo kulturalnie też odmawia podwyżki ;) Znam lepszych pracodawców ale też gorszych

Akacja Nowy wpis

HEJ, ja pracuję w Plastiflorze już trzeci rok...i powiem tak: benefity: no nie ma kart multisport itp ale jest opieka medyczna...jestem mamą i ta opcja jest dla mnie i mojej rodziny naprawdę super...pensja? cóż zawsze mogłoby być więcej, ale tak można powiedzieć zawsze. Ujmę to więc inaczej - w wielu innych miejscach podczas rozmów kwalifikacyjnych nie zaproponowali mi tyle co mam tu.

Grażka

Ja pracowałam w Plastiflorze 2 lata i nie narzekam. Praca jak wszędzie, dużo maszyn i nieraz nie udawało się wyrobić ze wszystkim. Szefostwo bardzo miłe, zawsze pomocne, szli na rękę jak była potrzeba. wypłata na czas, kwota taka jak się umawialiśmy, raz zdarzył się poślizg. Firma widać że się stara i rozwija, ja tam bardzo dobrze wspominam pracę. Polecam tym co szukają solidnego pracodawcy

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Plastiflora Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Ciekawska

firma zatrudnia powyzej 100 osób, terminowe wypłaty, ubezpieczenia, opieka medyczna. Większośc pracowników pracuje tu powyzej 10 a wielu powyzej 20 lat. Wypłaty jubileuszówek. Ludzie oczywiscie narzekają jak wszędzie. Nie można dogodzić wszystkim. W sezonach urlopowych i świątecznych postój produkcji.

Gosia @o2.pl
@Ciekawska

Terminowe wypłaty. Żarty. Za miesiąc marzec nie otrzymałam pełnego wynagrodzenia.

Młody

Nie ma dodatków , na tyle ile się umówisz tyle dostaniesz ...

Stefan
@Młody

Brak benefitów to faktycznie niedogodność. Czy pracodawca oferuje szkolenia, które podniosą kwalifikacje zawodowe, ale też są pewnym bodźcem motywacyjnym do intensywnej pracy?

Pati

Na wysokość zarobków ma wpływ wiele warunków więc trudno na tym forum coś podpowiedzieć.

xxx

A jakie są zarobki w biurze i finansach w Zgierzu? Jaka jest tam atmosfera. Czy można liczyć na stałą, długą pracę?

Lidia
@xxx

Czy pytasz o to, ponieważ planujesz złożyć aplikację do Plastiflory? A może wysłałeś już swoje CV i czekasz na odpowiedź? Podpowiedz, dlaczego akurat rozważasz prace w tym miejscu? Co Cię do tego przekonało? Czekamy na Twój komentarz.

xxx
@Lidia

Firma jest od wielu lat na rynku, co świadczy o stabilizacji. Dlatego pytam jak jest u pracowników biurowych, czy to może być praca na lata i jakie są zarobki? Zastanawiam się nad złożeniem CV.

Klara

Zastanawiam się jaki jest powód tak długiej ciszy na forum? Czy tak dobrze się teraz pracuje, że nikomu nie chce sie pisać?

Lidia

Jak wygląda praca w Plastiflora? Czy ktoś obecnie pracuje i podzieliłby się informacjami na temat pracodawcy? Takie informacje będą przydatne osobom, które w przyszłości będą chciały aplikować do tej firmy.

ela

a za jaka kase przychodzi wam wogole tam pracować? jak tez narzekasz to dlaczego tam jestes? nie znajdziesz sobie czegos innego

Malutki

Ela niestety nie szanują tam starych pracowników myślą ze jak nie ten to inny przyjdzie glupszy i bardziej naiwny którego są się ustawić nie szanują starych pracowników i to duży i błąd wszyscy co stamtąd odeszli mają o wiele lepiej

malutki

witam pracowalem tam ponad dobrych 15 lat i zaluje ze przesiedzialem tam tyle czasu bylem na kazde zwolanie i kiwniecie brygadzistki robilem na kazdej prawie maszynie i kazdym stanowisku. gdy powiedzialem dosc nawet nie pozwolono mi wejsc po swiadectwo pracy na zaklad nie mowiac o zabraniu ubran,w pracy rzadzi ala prezes swoimi ludzmi czyli kierownikiem i brygadzistkami co do finansow tragedia kiedy pytasz o podwyzke mowia ciesz sie ze wogole podstawe dostajesz na konto bo nie ma kasy premi jak kot naplakal a najwiecej bylo pracy nie polecam tej firmy nikomu kto chce zarobic jesli chce sie narobic za darmo to tam idzcie

daniel p

witam. przepracowałem tam 2 lata na produkcji. co do finansów to jak wyżej szkoda gadać... obslugiwałęm wiele maszyn na każdej robiłem ten domniemany akord ktory sluzy tylko do sprawdzenia ile da sie wycisnac z czlowieka. szefostwo ok mili i uprzejmi jak niczego sie nie chce. sami cie nie zjada. maja od tego prezesa kierownika i brygadzistki. pytanie o podwyzke nie zadziala dobrze a co wiecej powiedza wam tylko ze oni jeszcze zwalniaja. placa w miare terminowo ale niestety coraz gorzej i coraz wiecej pretekstow sie szuka do zajumania czlowiekowi z premii ktorej ja po 2 latach mialem 300. mlodym pracownikom szukajacym pracy polecam... szukajcie gdzieś indziej. pozdrawiam

robson

śniadanie je się przy maszynie bo nie można ich zatrzymywać . o wypłatach nic nie napiszę bo szkoda słów (usunięte przez administratora)

roblo

na produkcji tragedia, chcą żeby robić niewiadomo ile. zarobki żadne i spóżnione trzeba się wykłucać o swoje pieniądze. po 4 miesiącach zwolniłem się

expracownik

Plastiflora w Zgierzu to firma rodzinna. Na pierwszy rzut oka, wszystko pięknie.. jednak po kilku dniach pracy widać podstawowy i nierozwiązywalny jak do tej pory problem: ILU WŁAŚCICIELI tyle pomysłów na prowadzenie firmy. Córka właścicieli - powinna posłuchać rad starszych właścicieli, którzy w sprawach zarządzania firmą mają większe doświadczenie, a nie próbować wprowadzać zmiany, które w przypadku tej działalności nie są potrzebne. Przez jej nieprzemyślane decyzje w firmie tworzy się bałagan i rozgardiasz! Ludzie uciekają stamtąd, bo szefowie mają odmienne zdania na ten sam temat i .. nie wiadomo kogo słuchać i co robić. Opinie na gowork,pl są usuwane, by nie odstraszyć "potencjalnych kandydatów" Może praca na produkcji jest lepsza, ale stanowisko przedstawiciela - marne!! Przedstawiciele sami odchodzą a raczej uciekają!!

Zostaw merytoryczną opinię o Plastiflora Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Plastiflora Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plastiflora Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastiflora Sp. z o.o.?

Plastiflora Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Okólna 240
    91-520 Łódź