Opinie o Enkev Polska S.A. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Enkev Polska S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Enkev Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enkev Polska S.A. w Łódź

Administrator Nowy wpis

Jakiś czas temu firma Enkev Polska S.A. poszukiwała osoby na stanowisko Technolog produkcji. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

Segregator Nowy wpis

Atmosfera fatalna. Zamówień mało. Firma do bankructwa?

Stani

Jak tam teraz jest w Enkev Polska? Ponoć duże zmiany kadrowe w kierownictwie. Czy są jakieś podwyżki?

OLA
@Stani

Jest świetnie. Wszystko zmierza ku lepszemu!!

Segregator
@OLA

@OLA oj chyba tu ręką nowego prezia pisane. Świetnie to bywało. Lepsze też a teraz to (usunięte przez administratora) zupełne.

Kajka
@OLA

Roboty mało-praktycznie dwie zmiany. Przyszłość niezbyt jasna. trudno cokolwiek się dowiedzieć. Kiedyś było TPM jakieś spotkania. Załoga czuła się potrzebna. Ale to już przeszłość...

Stary
@Kajka

I na koniec nie wiem czy dojdę tu do emeryta. Nie ma roboty nawet na 2 zmiany. Tak nigdy nie było.

Grzesiek
@Kajka

Roboty na 2 zmiany już nie ma. Ktoś powinien mieć jakiś pomysł co z tym zrobić. Przestawianie maszyn z jednego miejsca produkcji na drugie nic nie da. Było trudniej a Firma se radziła. Coś nie jest tak

Stok Nowy wpis
@Grzesiek

Tak jest. Niestety źle to wygląda

Łukasz Nowy wpis

Jak się dostać tam by muc pracowac

Konrad

Znów okazało się, że to dobra Firma. Było źle przez trzy lata od przeprowadzki no ale to jest tak, że maszyny po przeniesieniu muszą dojśc do siebie. Ale też my pracownicy musieliśmy zrozumieć o co chodzi. Prezes przeprowadził Firmę przez Covida. Teraz dali nam podwyżkę 5 procent i dużo nagród jak mamy wyniki. Znów jest zysk w firmie. Chce mi się bardzo znów chodzić do roboty.

miły pan
@Konrad

kto to pisał ? podwyżka pierwsza od 3 lat koło 100 zł a te nagrody to miarka ,długopis ,parasolka i takie tam . SUPER !! praca w brudzie z (usunięte przez administratora)produktem trzy zmiany 2300 zł wynagrodzenie .

Student
@miły pan

To po co tam chodzi do roboty? 2.300 zł to nie starczy ci zaraz na bilety tramwajowe. Rzuć to i idź gdzie indziej.

Firma Enkev Polska S.A. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Technolog Produkcji. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Magdalena

Ciekawa jestem, dlaczego niemal całkowicie zaprzestaliście rozmów na temat pracy w Enkev. Firma chce obecnie zatrudnić technologa, więc fajnie byłoby przedyskutować sobie niektóre aspekty. No dobrze, czy ktoś mniej więcej wie, jak w ogóle wygląda tam rekrutacja? Każda informacja może okazać się cenna.

Mateusz

To skoro jest takie zapylenie to macie jakieś środki bezpieczeństwa zapewnione ?

@Mateusz

Ten Wieloletni pracownik z marca tego roku to jakiś porządny nygus i obijaka! Nie wiem gdzie widział tyle kurzu co opisuje. Pisze bzdury. Ja tam pracuje od wielu lat i dla mnie kurz nie jest problemem bo go nie ma. Ale mamy do woli maseczki, rekawice i wszystko inne. A co do braków zębów u człowieka, który ma problemy ze zdrowiem to jesteś po prostu podły. Cóż zrobić - nie chciał ci się robić to nie pisz bzdur!

1908
@Konrad

Widzisz odrazu wyczułem chemię bo ja też karateka... W sumie jak się tak zastanowiłem to wygląda jak moja trenerka... Haha. Z tym kurzem to ty nie przesadzaj bo jest i jest go od.... Obecnie w firmie w której pracuje można jeść z podłogi, standardy gmp, hccp ale ja wiem ze ci to nic nie mówi bo w enkevie krótko mówiąc jest (usunięte przez administratora) Obecnie podjąłem pracę w jednej z większych fabryk w Łodzi na stanowisku technika więc proszę nie pisz nic o moich kompetencjach.. Jeszcze żeby cie podgotować na start dostałem stawkę 3800brutto PODSTAWY nie mówię już o premiach. Brygadziste przepraszam faktycznie to było podle z mojej strony

Natalia
@1908

W takim razie czy nie da się nad tym kurzem w jakiś sposób zapanować? Czy pracownicy nie mogą w tym kierunku nic zrobić? Skoro jak poprzednik pisał jest możliwość do woli korzystać z różnego typu ochrony to nie powinien on chyba wpływać aż tak na stan zdrowia?

1908

Pracowałem w firmie Enkev przez równe 9 dni przez biuro, sytuacja z koroną mnie zmusiła. Stawka 2600, jest jakaś premia nie przekraczająca 300pln. Warunki kosmiczne ciężko uwierzyć że takie firmy istnieją, zapylenie niby w normie a ja wracając z przerwy swojej maszyny na końcu hali nie widziałem. Dosyć ciepło ale da się wytrzymac, brygadzista bez zęba. Praca jest prosta jak.... Generalnie albo wsadzasz sznurek kokosowy na linii w rozdrabniarkę przez 8 godzin albo zapracowywujesz jak dziki beduin na "nowej" krajarce, śmiech na sali. Jak się zastanawiam głębiej to jedyny pozytywny aspekt tej pracy to ta chuda blondyneczka z biura, taka do zabrania na warsztat. Pozdrawiam

@1908

Gdzie ty byłeś, żeś widział zapylenie takie? Może w toalecie coś rajałeś? Ja w Enkev pracuje od kilkunastu lat i nie widze kurzu takiego jak to opisujesz. Pewnie jesteś nygus, dla którego kwalifikacji nigdzie nie ma roboty? Poważnie to nie lubie jak ktoś ogaduje niesłusznie moją rodzinę, moją robotę. Wkurza mnie to. Co do zęba to ci życze abyś zawsze był zdrowy. Właśnie w tej firmie jak nawet jest ktoś chory to się nim zajmują. A na koniec to ci powiem, że jak jeden przystawiał się do tej blondyneczki z biura to mu dwazęby wybiła. To karoteka. Też żeś sie źle ustawił.

Jonasz

Mam nadzieję, że pandemia powstrzyma maruderów. Może zaczną szanować fakt, że mamy pracę w dobrej firmie.

Konrad

No i jak to się w przysłowiu mówi, że prawdziwych przjaciół poznaje się w biedzie. Ten cholerny wirus pozmieniał wszystko-gorzej niż wojna. A w Enkev pracujemy normalnie. Mamy bardzo mało zamówień ale szefostwo jakoś daje robote. Zmienili nam system na 12 godzinny. Najpierw mi się to bardzo nie podobało ale teraz widzę że to super. Mniej się jeździ -w pozostałe dni zostaje się zupełnie w domu. Państwo wprowadziło obowiązek maseczek i już na wyjściu każdy z nas dostaje 2 maseczki-jedna na powrót do domu, druga na przyjazd jutro. Inne firmy zostawiają robotników z tym problemem. Wypłaty normalne- na razie tylko wstrzymane wyższe premie i układ zbiorowy. Zatrzymują płacenie ale nie odbierają -dostaniemy kasę jak się uspokoi. Latem miałem ofertę dobrej roboty w innej fabryce na Aleksandrowskiej. Teraz tam są zwolnienia. Dobrze mi kobitka doradziła zostań w Enkevie.

Wieloletni pracownik

Witam potwierdzam że w tej firmie bardzo się pozmieniało niestety na niekorzyść pracownika ucinają wszystko co się da ludzie pracują w kurzu brudzie (usunięte przez administratora) i chalasie a na dodatek przerabia się tu tyle ton dziennie że szkoda gadać a prezes wraz ze swoimi ludźmi ciągle narzeka że nie ma zysków i pieniędzy na podwyżki ale z tego co widać to tych pieniędzy nie ma tylko dla pracowników fizycznych bo pieniądze są tu wydawane na lewo i prawo aż szkoda gadać ale ciągle się słyszy ze zakład pod kreską naprawdę szkoda słów aż doszło do tego że zaczęli zatrudniać Ukraińców bo nikt inny nie chce tu pracować nawet prubowali po zatrudniać jakiś inwalidów ale i to się im nie udało bo za takie pieniądze w takim (usunięte przez administratora) to tylko Ukraińcy i starzy pracownicy pracują niestety dla młodych ludzi żadnych perspektyw tu nie ma

@Wieloletni pracownik

Nie wiem jaki to Wieloletni Pracownik. Na pewno nie robił na Targowej bo tam to był kurz i dużo trudniejsze warunki. Teraz na Traktorowej to jest pod tym względem super. Duże hale, dobra wentylacja. Ja pracuje w Enkef już 17 lat i wiem co mówię. Wcześniej robiłem u prywaciarza -to był chorror -część pod stołem, bez płacenia za nadgodziny i zapierdal. W Enkef ludzie nie wiedzom, jak wygląda robota gdzie indziej. Papieroski, kawki, pogafędki. Prywaciarz nie pozwoli na sekundę odpoczynku- wszystko obcina z kasy. Mamy układ zbiorowy. Nawet jak jest źle to na święta dostaje się 8 stófek. Jest jubileuszofa wypłata. Ciągle jakieś jabłka i inne rzeczy. Pamiętam jak sie wszyscy bali że nas rozwali Miasto. Zależy mi równej robocie, że co miesiąc przyniosę kasę do domu. Tak podwyżek to nie ma od dwu lat ale to chyba dlatego, że źle robota ustawiona. Ja sam muwie- za dużo jest ludzi przy maszynach. Lepiej jak by było mniej to by każdy mógł dostać ciut więcej. Świetnie, że kupili tą maszynę krajarkę bo bez niej byłby koniec. Jes troche ludzi co myslą że udajac robotę zarobią wiecej. Dużo (usunięte przez administratora) plotek robimy sami. Szkoda gadać. Ja tam jestem zadowolony chociaż podwyżka powinna być. Zobaczę co zrobią w tym roku. Niby styczeń był już dobry

Wieloletni pracownik
@Konrad

Co ty człowieku piszesz myślę że mogę pracować dłużej od ciebie i fakt warunki na targowej były gorsze ale tu też nie jest za ciekawie z tym kurzem itp. Pewnie jesteś jednym z tych co................ skoro tak piszesz to masz małe pojęcie o zarobkach wśród ludzi którzy zachowują się jak ludzie a nie jak............ żeby dostać jakieś solidne wynagrodzenie tym bardziej że niektórzy naprawdę nie zasługują na tak wysokie wynagrodzenie za swoją pracę i wiedzę ale jak ktoś lubi................. to ma i wynagrodzenie

@Wieloletni pracownik

Nie wiem co Chcesz Człowieku napisać. Wytonuj trochę i napisz po ludzku bez emocji. Po co te kropki- nie wiem o co biega.

Ola

@Ten to chyba nic tylko składac cv? :) super traktowanie pracownika tu widzę

Waldemar

Skonczyla sie polityka kija i marchewki zostal sam kij ciagle wmawiaja nam ze male zyski kredyt przeprowadzka i wogole to wieklie szczescie ze jeszcze to sie trzyma wielka jedna sciema firma przed przeprowadzka dprawdzala wiele czarnych opcji i gdyby bylo duze ryzyko ze sie zwina nie robili by tego ganiaja za telefony papierosy zero muzyki tylko ma sie pracowac jak murzyn bez podwyzki bonusa zajaczkowego wiecznie im malo a w firmie sie takie tony towaru dziennie mieli ze szok jak dalej tak bedzie beda mieli problemy z dobrymi pracownikami bo ci uciekna i rzeczywiscie beda musieli ganiac na kazdym rogu bo firma bedzie udawala ze placi a pracownik udawal ze pracuje dobre czasy w tej firmie juz minely teraz bedzie tylko gorzej a szkoda bo powinno sie stawiac na dobry zgrany zespol ktory dobrze pracuje i dobrze zarabia

Stefan

Jestem pracownikiem od 12 lat i od niedawna pracuję już w nowym miejscu na Traktorowej (ten budynek po Coca Coli). Udało się Firmie wziąć gigantyczny kredyt, właściciele nie biorą dywidendy z zysku od wielu lat- wszystkie te pieniądze poszły w zakup działki, budynków, roboty dostosowawcze, przenoszenie maszyn, koszty transportowe i inne. To są dziesiątki milionów złotych. Przeniesienie firmy i takich maszyn (40 metrowe linie z wieloma elementami) to zupełnie co innego niż przeprowadzka domu. Poza tym musieliśmy cały czas zapewnić produkcję dla klientów. Wydaje się, że to wszystko udało się i będziemy mieć dalej pracę. Enkev Polska daje nam dobre warunki pracy, można rozmawiać, są socjalne pieniądze (pod gruszę, pożyczki remontowe) i jubileuszowa. Mimo, że Misato nas wywłaszczyło to nie dostaliśmy żadnego odszkodowania. Dlatego w tym roku nie ma podwyżek. I te właśnie sprawy finansowe są problemem dla Firmy. Boję się, żeby nie było zwolnień grupowych albo obniżek pensji. Szkoda, że taką dobrą firmę tak traktują w Polsce.

smok 63

Pracuję tutaj od prawie 25 lat i to w samo sobie jest już świadectwem sukcesu. Gdyby wszyscy tylko tak mogli.....świat byłoby na pewno bardziej przyjazny. Pozdrawiam i pędzę kibicować Holendrom,bo solidarność zobowiązuje zawsze.

Kazik

Caly czas pracujemy w strachu. Miasta ma dużą ochotę na naszą działkę przy Targowej. Nie chcą dać w zamian budynków aby się tam przeprowadzić, ani pieniędzy dających możliwość przeprowadzenia w inne miejsce. Szkoda bo firma ma zamówienia, zmienia się- na prawdę wierzą w ludzi, pracowników; pozwalają ludziom myśleć. Jak zaczynali ten TPM to większość z nas myślała, że nas chcą "wycyckać". A to na prawdę jest tak, że możemy decydować o swoim stanowisku pracy, są pieniądze na BHP, na sprawy socjalne, funkcjonuje szczodry układ zbiorowy (Kolega dostał właśnie pięć pensji z racji jubileuszówki). Fajnie się pracuje -szkoda tylko tego stresu, że Miasto może "rozwalić" taką firmę. W kilku miejscach już pracowałem dlatego tak doceniam Enkev

a

naprawdę świetna firma, jedna z niewielu która dba o swoich pracowników, pełny socjal, oraz inne zapomogi. Naprawdę poztywne miejsce do pracy chyba jedyne w Łodzi!

Ten

Dobra firma ze starymi dobrymi zwyczajami. Premia na święta, paczki na święta, potrafią zadbać o pracownika, ubiór, herbata za darmo, duuuża stołówka. Praca jak praca na produkcji powtarzalność czynności, przerwa na papierosa jak najbardziej, urlop też, dni na żądanie jak trzeba też w sumie wszystko tak jak powinno być. Na wielkanoc też potrafili co nie co dać. Trzy zmiany no jak to produkcja idzie robić. Zarobki w zależności od stanowiska ja odbierałem gotowe maty i miałem 1200 ale to było parę lat temu. Praca w zapyleniu ale da się pracować. Pracownicy też w porządku. Jak ktoś liczy się z pracą na produkcji i 3 zmianami to mogę polecić, firma jak ja pracowałem dbała o swoich pracowników. Niestety zostałem zwolniony... i trochę żałuje.

WiernyZonie
@Ten

Własnie my teraz się też boimy, że brak wypłaty z Miasta (odszkodowanie za zabraną działkę) i kredyt do spłaty mogą spowodować zwolnienia. A to dobra firma i ja od wielu lat jestem pewien wypłaty co miesiąc. Produkcja spadła w czasie przenoszenia i są straty. Koszty przeniesienia duże. Modlę się aby udało się wyjść na prostą. Wtedy na pewno będzie na Wielkanoc zajączek. Bardzo chciałbym dalej tam pracować i szkoda, że Miasto niszczy takie firmy a pracownicy niektórzy nie rozumieją sytuacji. Na szczęście dzisiaj na papierosie gadaliśmy w grupie i wszyscy mówią, że trzeba pomóc i zebrać się w kupę. Jest kilku takich co brużdżą (tacy jak ci co poprzednio byli z transportu, albo taka jedna z biura). Ale ludzie ich już nie słuchają. Trzymam kciuki aby się udało

STEFAN

To jest na prawdę dobra Firma- dba o robotnika i pracownika. Można rozmawiac o tym co sie robi. Bardzo mi sie dobrze tam pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Enkev Polska S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Enkev Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Enkev Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enkev Polska S.A.?

Enkev Polska S.A.
4.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Traktorowa 139
    91-203 Łódź