ELME METALL POLAND SP. Z O.O.

Szczecin

Opinie o ELME METALL POLAND SP. Z O.O.

Hanna

@fw jeśli wpis został usunięty to znaczy, że naruszał on regulamin forum. Polecam zapoznać się z nim przed przystąpieniem do wystawienia komentarza http://www.gowork.pl/regulamin @efez skąd takie informacje?

fw

zniknął wpis: wycofują się z rynku....

Liza

no co Ty gadasz??? Nareszcie.

efez
@Liza 23.06.2017 08:58
no co Ty gadasz??? Nareszcie.

likwidacja Szczecina

Hanna

@były, dlaczego? Po Twoim nicku wnioskuję, że pracowałeś w ELME METALL POLAND SP. Z O.O. Co napiszesz więcej o swoich doświadczeniach? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy?

były
@Hanna 08.03.2017 11:14
Ktoś z Was ostatnio może odbył rozmowę kwalifikacyjną we ELME METALL POLAND SP. Z O.O.? Jak wrażenia? ;)...

trzymaj się od nich z daleka

n

ciekawe czy ta wydmuszka jeszcze funkcjonuje?

Zajn

Wiesz co, moim zdaniem padaka to kiepskie słowo w ogóle nic nie oznacza, moim zdaniem jest to dość dobra firma, która w niezły sposób zmienia się na coraz lepsze

aaad

padaka

ZanKran

Koń się by uśmiał to hipoteza. Koń się śmieje cały czas. To opinia o tej działalności rozrywkowej, którą się tu prowadzi a nie lanie jadu. :) Po prostu przestrzegam :) Ciekawe kiedy umożliwią wklejanie tu zdjęć... a jest kilka ciekawych do pokazania światu.

ZEN

Rybeńko - pisze się "koń by się uśmiał" - to po pierwsze. A po drugie - cóż... W taki ładny słoneczny dzień, jak dziś - należało się spodziewać, że ktoś znów nie wytrzyma i pojawi się tutaj z jadem na usteczkach. ;)) Słabiutko. Radzę przejść się do tej firmy i pogadać z ludźmi tam pracującymi. Nikt nie rozpacza, nikt nie płacze. :) Ja tam widzę zadowolonych ludków. Tak więc sorry - KOŃ JAKI JEST - KAŻDY WIDZI.:))) Przystopujcie "dziewczynki" z tą żółcią.

jkbjf

koń się śmieje :)

ZanKran

Dziewczynki, dajcie spokój z tymi kontrami do każdej zewnętrznej opinii o "firmie". Nie ma dla takiej organizacji miejsca na rynku i taka jest prawda. Komuś po prostu znudzi się ciągłe "dosypywanie".

ZanKran

Dziewczynki, dajcie spokój z tymi kontrami do każdej opinii o "firmie". Nie ma dla takiej organizacji miejsca na rynku i koniec.

szczypior

Absurd nic dodać nic ująć, porażka.

buahaha

Oj tak, są super! Rewelacyjny strzał w oba kolana, żeby kupić chiński materiał i wprowadzać na polski rynek. To jest przykład wyczucia czasu i miejsca... Opowieści z mchu i paprotki o potędze.

buahaha

i tak nikt nie uwierzy w te naiwne tłumaczenia!

zecik

Firma krzak nie działałaby od tylu lat. Ekstra obsluga, ekstra babki tam pracują.nie widziałem żeby któraś narzekała. Ladunki na magazynie klasa.

ktoś

Pierwsze wrażenie... firma krzak,

miłośnik

farsa w wynajętej salce i facet, który się boi własnego cienia. Wstyd w CV wpisać,gfbd

xxxxx
@miłośnik 25.10.2015 03:45

Pracowałeś tam? Skąd ta opinia?

xxxx

Ja również przestrzegam, gorszego "gówna" nie widziałam, co za twór. Ekipa zarządzająca to tylko na wizytówce, poza tym żenada.

stary

Materiał tylko z importu, że wszelkimi konsekwencjami czasu realizacji i wschodniej jakości.

bubuś

Stara maksyma głosi: tłumaczą się winni...

oihjti

Przestrzegam przed tą firmą. Nie potrafią załatwić materiału pod potrzeby klienta, pomimo tego że w rozmowach wstępnych takie zapewnienia padają. Handlujesz tylko towarem z placów magazynowych z różnych miejsc Polski. Żeby złożyć ofertę na kilka pozycji musisz kombinować logistykę z kilku miejsc załadunku, bo nawet kompletu grubości blach nie potrafią skompletować w jednym miejscu. Oczywiście wszystkiemu jest winien "tajemniczy" handlowiec, który dawno nie pracuje. Dostawy towaru trwają miesiącami a ty świecisz oczami przed klientem, bo nie możesz nawet złożyć oferty. Występują tez karygodne błędy przy wydawaniu materiału z magazynu. Szkoda Waszego czasu na tą firmę, chyba że lubisz handlować towarem, który leży latami a nowego nie widać...

c

?

a

:):):)

Zostaw opinię o ELME METALL POLAND SP. Z O.O. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELME METALL POLAND SP. Z O.O.