Opinie o B3 Tech w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy B3 Tech. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie B3 Tech o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B3 Tech w Szczecin

Co się teraz dzieje w firmie? Od jakiegoś czasu nikt się nie wypowiada na ich temat, nawet strony internetowej nie można znaleźć. Nie prowadzą teraz rekrutacji? A może ktoś wie czy niedługo jakieś ruszą? Szukam pilnie pracy, więc rozważam wszystkie opcje. Przyjmują tylko ludzi z doświadczeniem czy robota na przyuczenie też by się znalazła? Jeśli coś wiecie też choćby o zarobkach to będę wdzięczny za podpowiedzi.

Waldek Nowy wpis

Witam, czy ktoś aktualnie pracuje tam jako monter izolacji ? Może się wypowiedzieć jak praca itd ?

Adrian65 Nowy wpis

Jakie są stawki ?

Karolina Nowy wpis

@patryk skoro polecasz to napisz coś więcej proszę o tej firmie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie B3 Tech? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.

Czy jest praca jeszcze u was?

Patryk

@Xxx Gdyby było to prawdą to firma nie zdobyłaby opinii dobrego pracodawcy, ja polecam.

atom

Brak pracy i tyle , a ta spoko wszystko się zgadzia z zarobkami

Ben

Witam chodzi mi o firme jak jest na Norwegii czy wszystko jest wporzadku z wyplatami I godzinami??????

@Ben

Nie da się ukryć, że na poważnie jesteś zainteresowany podjęciem pracy w B3 Tech w Norwegii. Akurat w tym momencie poszukiwany jest tam Monter Izolacji Przemysłowej - Warsztatowiec. Wybranej osobie firma oferuje: zatrudnienie na warunkach norweskich, zakwaterowanie i transport, niezbędną odzież roboczą oraz narzędzia do wykonywania pracy, a także, co ważne, możliwość rozwoju zawodowego. Czy właśnie o takie stanowisko Ci chodziło? Zdradź nam nieco więcej szczegółów.

Natalia

Chciałabym Wam przypomnieć, że B3 Tech est firmą świadczącą usługi podwykonawstwa w przemyśle, w zakresie: montażu izolacji z wełny mineralnej i materiałów syntetycznych oraz PUR - zimno-, ciepło- i dźwiękochronnej, prefabrykacji i montażu blaszanych osłon izolacji, montażu kanałów wentylacyjnych (HVAC), szycia i montażu materacy izolacyjnych, spawania i malowania konstrukcji metalowych, montażu rusztowań - na obiektach typu: rafinerie, stocznie, spalarnie/elektrownie, papiernie i budynki użyteczności publicznej. Jeśli kogoś z Was interesowałaby praca w firmie o takim profilu, to odsyłam na ich stronę: http://b3tech.pl/pl/praca , na której znajdziecie bieżące oferty pracy. A może znajdzie się osoba, która niedawno się tam zatrudniła i powie nam coś o wynagrodzeniu dla nowo przyjętych?

olek
@Natalia

(usunięte przez administratora) Stawki żałosne . Zwykłe B3 garaż . Ja już dawno się wypisałem z tego syf...u . Zwykła agentura pracy bez licencji . Dobre dla odpowiednich org. ścigania .

@olek

Bardzo serdecznie dziękuję Ci za odpowiedź. Doceniam fakt, że zechciałeś podzielić się z innymi użytkownikami swoimi spostrzeżeniami odnośnie tego pracodawcy. Jednak informacje, które zawarłeś w swoim komentarzu, mogą wydawać się już bardzo niepokojące. Skoro - jak sam stwierdziłeś - w B3 Tech zatrudniają pracowników, nie płacąc podatków oraz ubezpieczenia, to należałoby zgłosić ten fakt wyżej usytuowanym instytucjom. Nie myślałeś nigdy o takim rozwiązaniu?

Lolek
@Natalia

Na start daja 7 euro , stawka jest ponizajca

Mike

Jaka jest praca w Norwegii wszystko OK czy oszukuja I kreca???

Zawodowiec

Omijajcie szerokim łukiem.Kłamią na każdym kroku.Oszukają Was na umowach,zrobią w wała na stawkach.Zapłacą nieźle na początek żeby Was ściągnąć a później okroją z kasy żeby zapłacić jak najmniej.Pracujecie bez ubezpieczenia ,bez składek emerytalnych,niejednokrotnie zrobią Was w wała na podatkach.Dopłacicie.Ostrzegam naiwnych,na takich czekają.Pracowałem i dość oszustw,fachowcy się zwalniają.Jeśli są inne opinie,zapraszam do merytorycznej rozmowy.Unikajcie b3tech.

@Zawodowiec

Standard wykończenia

Natalia

Twój post jest tak chaotyczny, że tak naprawdę niewiele da się z niego wywnioskować. Dlatego zacznijmy od początku, od pojedynczych pytań. Powiedz, jakiego rodzaju umowę oferuje swoim pracownikom firma B3 Tech: umowę o pracę czy umowę zlecenie?

kusy

Lubię atmosferę w B3 Tech za: Śmieszą mnie te wpisy na forum tzw. "krwawiący diakoni" którzy jak pracowali w B3tech cały czas mieli wazelinkę w kieszeni.

@kusy

Twoja opinia niewiele mówi o pracy w B3 Tech. Może mógłbyś ją nieco rozbudować w taki sposób, aby podjąć istotne kwestie dotyczące pracy w tej firmie? Napisz proszę, jak wygląda chociażby forma umowy oferowanej pracownikom i czy przysługują im jakieś benefity pozapłacowe.

Łukasz

Firma stysiowa wolę bykom jaja bojac niż u nich pracować nie będą się na mnie dorabiac frajerzy

Klawy

Nierobów i pijaków zatrudniają

@Klawy

Dla zdesperowanych

Czarek

Ja słyszałem, że firma ma dobrą opinię, nie rozumiem niektórych wpisów.

Pipek
@Czarek

Haaaaaaaaa

KKK
@Czarek

Się przekonaj zmienisz zdanie

pipek ze sluska

Jeżeli interesuję was praca za 5 euro na godzinę , i mieszkanie w (usunięte przez administratora) , już teraz mamy dla was ofertę pracy na warunkach . Ku......y z B#TECH zawsze oskubią są dobrzy niczym (usunięte przez administratora) garażowa . Zatrudniamy nierobów pijaczków i innych TO JEST TO . Pośrednik uwaga uwaga jeszcze raz uwaga .Podobno kogoś tam wydymali teraz sami są (usunięte przez administratora) . Dymacze szybki zysk niskim waszym kosztem TO B3tech ########## w całej rozpiętości . A szwedy tez poje.... y dają też się skubać hahhaaaaahahhhha. Zapraszamy my dymamy jak trzy Małpy Olek nie widzi Krzysiu nie słyszy a ten jak mu tam ży...ek Misiu nie mówi . Pozdrawiam ktoś was chłopaki powiezie oj powiezie

Waldi

Praca za granicą jest ciężka ale też i zarobki są zupełnie inne. Ważne żeby było bezpiecznie/

Rada

Izoler - firma już legenda na rynku - ze względu na brak szacunku do pracowników. Przewinęło się u nich więcej ludzi niż w koncernie CocaColi. Jakie zarobki, na start dają 1.500 może więcej. Przeważnie używane ciuchy no ale nowe buty - przynajmniej ja dostałem. Warunki pracy - no cóż na warsztacie jest w sumie okey może w zimę zimno z 10 stopni. Ale duże zapylenie - można się nabawić problemów z płucami. Na wyjazdach stawki są różne zależy co kto umie. Ale jest haczyk - lewe umowy o pracę potem jakieś dziwne urlopy bezpłatne - kasa pod stołem - dziwne rozliczenia często na twoja niekorzyść. Brak delegacji - dojazd do Stargardu zawsze na twój koszt - dalej transport z firmy. Np 1000km w 5 osób Dacią - torby na kolanach. Trzeba uważać bo Stysie lubią oszukiwać na godzinach - potem zawsze kilka stów Ci zabierze. Warunki na wyjazdach - no cóż jak najtaniej więc sami sobie odpowiedzcie czy są okey niekiedy tylko chyba robali brakowało w pokojach. Najbardziej jednak boli to, że Stysie nie szanują ludzi, traktują ich gorzej niż swojego Labradora. Jak cos Ci się stanie podczas montażu to nie licz na ich pomoc, nawet do domu będziesz musiał wrócić na swój koszt. Czy mozna o nich coś dobrego napisać - chyba tylko tyle, że jako spółka z o.o. wypłacają pensje na czas - ale tylko tym co maja normalne umowy o pracę podpisane. Na dłuższą metę nie ma szans tam pracować - po kilku misiącach poczujesz za jakie gó...no cię mają, jak będziesz za dobry i zaczną Ci więcej płacić to zaraz szukają kogoś na twoje miejsce i Cię zwalniają z pracy. Ogólnie praca dla desperatów i mocnych psychicznie.

Els
@Rada

Prawda mój maz tam pracował. Firma izolet to (usunięte przez administratora)

Oceniacz

Generalnie jak komuś nie po drodze z pracą to oskarża firmę o całe zło !!!

byłem i widziałem

B3,Wolski i Styś to jest jakieś nieporozumienie.Normalny gostek nie pójdzie za paroba,chyba,że ktos ma kompleks niższości i niską samoocenę.Osobiście wolę nie pracować,niż mieć styczność z wazeliniarzami,kapusiami i wysłuchiwać pajaców bez wiedzy zawodowej.Nie wiem,jak jest teraz,ale wypłaty na konto złotówkowe i praca w Szwecji,to jest przekręt stulecia,tylko frajer na to się godzi...

Zostaw merytoryczną opinię o B3 Tech - Szczecin

• Jak się pracuje w B3 Tech?

Zobacz opinie na temat firmy B3 Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

B3 Tech
2.8/5 Na podstawie 64 ocen.

B3 Tech