B3 Tech

Szczecin

B3 Tech

Opinie o B3 Tech

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Klawy

Nierobów i pijaków zatrudniają

Czarek

Ja słyszałem, że firma ma dobrą opinię, nie rozumiem niektórych wpisów.

KKK
@Czarek 15.06.2018 15:52

Się przekonaj zmienisz zdanie

pipek ze sluska

Jeżeli interesuję was praca za 5 euro na godzinę , i mieszkanie w (usunięte przez administratora) , już teraz mamy dla was ofertę pracy na warunkach . Ku......y z B#TECH zawsze oskubią są dobrzy niczym (usunięte przez administratora) garażowa . Zatrudniamy nierobów pijaczków i innych TO JEST TO . Pośrednik uwaga uwaga jeszcze raz uwaga .Podobno kogoś tam wydymali teraz sami są (usunięte przez administratora) . Dymacze szybki zysk niskim waszym kosztem TO B3tech ########## w całej rozpiętości . A szwedy tez poje.... y dają też się skubać hahhaaaaahahhhha. Zapraszamy my dymamy jak trzy Małpy Olek nie widzi Krzysiu nie słyszy a ten jak mu tam ży...ek Misiu nie mówi . Pozdrawiam ktoś was chłopaki powiezie oj powiezie

Czy są jakieś zmiany w B3 Tech? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Waldi

Praca za granicą jest ciężka ale też i zarobki są zupełnie inne. Ważne żeby było bezpiecznie/

Rada

Izoler - firma już legenda na rynku - ze względu na brak szacunku do pracowników. Przewinęło się u nich więcej ludzi niż w koncernie CocaColi. Jakie zarobki, na start dają 1.500 może więcej. Przeważnie używane ciuchy no ale nowe buty - przynajmniej ja dostałem. Warunki pracy - no cóż na warsztacie jest w sumie okey może w zimę zimno z 10 stopni. Ale duże zapylenie - można się nabawić problemów z płucami. Na wyjazdach stawki są różne zależy co kto umie. Ale jest haczyk - lewe umowy o pracę potem jakieś dziwne urlopy bezpłatne - kasa pod stołem - dziwne rozliczenia często na twoja niekorzyść. Brak delegacji - dojazd do Stargardu zawsze na twój koszt - dalej transport z firmy. Np 1000km w 5 osób Dacią - torby na kolanach. Trzeba uważać bo Stysie lubią oszukiwać na godzinach - potem zawsze kilka stów Ci zabierze. Warunki na wyjazdach - no cóż jak najtaniej więc sami sobie odpowiedzcie czy są okey niekiedy tylko chyba robali brakowało w pokojach. Najbardziej jednak boli to, że Stysie nie szanują ludzi, traktują ich gorzej niż swojego Labradora. Jak cos Ci się stanie podczas montażu to nie licz na ich pomoc, nawet do domu będziesz musiał wrócić na swój koszt. Czy mozna o nich coś dobrego napisać - chyba tylko tyle, że jako spółka z o.o. wypłacają pensje na czas - ale tylko tym co maja normalne umowy o pracę podpisane. Na dłuższą metę nie ma szans tam pracować - po kilku misiącach poczujesz za jakie gó...no cię mają, jak będziesz za dobry i zaczną Ci więcej płacić to zaraz szukają kogoś na twoje miejsce i Cię zwalniają z pracy. Ogólnie praca dla desperatów i mocnych psychicznie.

Els
@Rada 10.04.2017 13:16

Prawda mój maz tam pracował. Firma izolet to (usunięte przez administratora)

Oceniacz

Generalnie jak komuś nie po drodze z pracą to oskarża firmę o całe zło !!!

byłem i widziałem

B3,Wolski i Styś to jest jakieś nieporozumienie.Normalny gostek nie pójdzie za paroba,chyba,że ktos ma kompleks niższości i niską samoocenę.Osobiście wolę nie pracować,niż mieć styczność z wazeliniarzami,kapusiami i wysłuchiwać pajaców bez wiedzy zawodowej.Nie wiem,jak jest teraz,ale wypłaty na konto złotówkowe i praca w Szwecji,to jest przekręt stulecia,tylko frajer na to się godzi...

Prywatny

Ogolnie pracowalem kasa sie zgadzala warunki pracy najbardziej murzynskie jakie mozna sobie wyobrazic dojazd do szczecina na wlasny koszt ogolnie jak nie masz nic innego to jedz a jak masz to daj se spokoj

Najniższa na umowie zlecenie reszta do reki .....

Hgvyh

Jak jest z wyjazdami ??

Natalia

@? - bardzo proszę o przestrzeganie regulaminu serwisu GoWork.pl. Takie wpisy utrudniają tylko innym znalezienie informacji na temat pracy w firmie. Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą, jednak proszę o merytoryczne komentarze. Nie jest to miejsce do oceniania pracowników, bądź innych uczestników wątku.

?

Pytanko. Co myślicie o prowadzącym Nawrockim?

dd
@? 10.09.2017 20:13

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle

Natalia

Obecnie dostępnych jest kilka ofert pracy od B3 Tech. Jak oceniacie tego pracodawcę na dzień dzisiejszy? Ma ktoś doświadczenie i mógłby podzielić się swoją opinią z innymi użytkownikami tego forum? Będzie to dobra wskazówka dla osób zainteresowanych ofertami pracy.

kolo

firma nie jest zła placa na czas, kwatery nie sa takie zle, nazekaja ci co czesto sie stawiaja i za duzo gadaja a jak pracujesz uczciwie to i wyplata jest ok,

Wojo
@kolo 28.12.2016 08:21

To ty Kłamca kłamca - jest jeden taki handlowiec z biura - wiecznie kłamie po nazwisku brat Abla he he

selen

no dobra, ale to czy każdy może z tego dojazdu skorzystać pracownikik i na jakich to trasach obowiązuje? dajcie proszęn jakieś konkretniejsze informacje

Tomek

Solidna firma ile obiecują tyle płacą kwatery są różne ale na dworze nie mieszkasz narzędzia dadzą ubrania dostaniesz dojazd na koszt firmy nie jest źle

bolek

jedź okroją Cię z każdej strony A i pamiętaj że każą Ci założyć własną działalność więc jak będzie wtopa to sam odpowiadasz przed szwedzkim urzędem skarbowym bo przecież nie jesteś właścicielem A wierz mi że tamci urzędnicy się nie pieszczą i długo będzie Ci się przygoda z B3 śniła po nocy Przecież wszystkich tak teraz robią w bambucho a jak coś to ręce umyją Więcej rozwagi i pomyślunku bo to śmierdzi z daleka Nawet Styś i Wolski takiej chamówy nie odwalali

olek

jedź a się przekonasz hahaha ?! Co mają napisać że kasę obcinają że umowy nie ma ze w chlewie mieszkają . Zapraszamy

???

ciekawe kto i ile Ci zapłacił żebyś taki kit ludziom wciskał patrzą tylko gdzie i komu jak najwięcej obciąć z obiecanej stawki pod byle pretekstem więc nie szukaj głupich bo jakoś w poprzednich opiniach ludzie nie pieją na ich temat a wręcz odwrotnie pozdro

abc

a czy ktokolwiek z Was wiedział że na legalu powinni być zgłoszeni w związkach zawodowych a pracownicy muszą mieć A1 a nie ubezpieczenie turystyczne?? że w kontrakcie ze Szwedami mają zastrzeżone że nie wolno im zatrudniać i wysyłać do pracy osób na własnej działalności tylko na umowę o pracę??? Jak im się związki dobiorą do d.... to g.... i kalosze z nich zostanie Zetrą ich w pył gorzej niż Stysie

porucznik

B3 to nie jest żadna firma izolerska tylko zwykły pośrednik pracy, dogadali się z bilfingerem,kaeferem i wysyłają im ludzi do pracy, dają samochód na wyjazd i zapewniają nocleg (zwykle najtańsze kwatery). Oczywiście za wszystko tak naprawdę płaci pracownik, bo pokrywają to z kasy którą dostają od Szwedów za Twoją pracę. Zarobki w Szwecji od 7-13 tyś, Dania 8-13, Norwegia ok 14 plus zwroty. Życie w skandynawii drogie jak cholera, na miesiąc wydasz ok 2000 zł. Ludzie którzy odeszli od Stysiowej w większości żałują, bo jest to samo albo nawet gorzej. W sezonie gdy jest dużo pracy to przyjmują wszystkich, później w zimę połowa lub więcej siedzi w domu bez kasy, tylko mówią może coś w przyszłym tygodniu albo za dwa..., lepiej szukać coś bardziej pewnego.

miś

związki już powiadomiłem tylko czekać

xyz

traore nie chciałbyś pracować w biurze i wysłuchiwać wszystkich (usunięte przez administratora) Kochani to jesteśmy jak wyjeżdżamy A jak tylko znikniemy z pola widzenia to dziady nygusy wyzyskiwacze a nie pracownicy Praca na działalności??? niech by się Szwed dowiedział to byście wszyscy szybciej wrócili niż wyjechaliście a jak się związki zawodowe im do d.... dobiorą to wspomnienie z nich zostanie ;)Cwaniak świętą prawdę pisze Pozdro

Cwaniak

G... Prawda zwykły pośredniak w garażu ludzie tam robią na swojej działalności bez ubezpieczenia trzech fra..... ów rządzi tym syfem sądząc że świat za w. G ..... potrafią to wszystko na czym się znają to do ludzi zadzwonić wysłać ich do komórki lub innego chlewu i czekać aż głupi Szwed lub Duńczyk zapłaci.

sylwester

każdy marudzi wydziwia a powiem wam że jak ktoś chce pracować i pracuje uczciwie to nikt się do niego nie przyczepi.widziałem jak wszędzie tych co się starają i tych co tylko robią na byle jak ale za to w gębie mocni.zawsze uważam że jak jesteś mocny to pokasz na robocie a nie rób syfu w necie.człowiek uczy się całe życie i jestem wdzięczny fachowcom którzy dzielą się ze mną wiedzą bo mogę pogłębiać swój warsztat pracy.nie umiesz robić lub nie chcesz to sieć w kraju i zdychaj za grosze.pozdro dla fachowców z b3 tech. a teraz reszta może mi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrobić dennymi wpisami.

Miła

No i olek jeszcze na dziw...ki potrzebuje

xyz

ooooooo czyżby??? pracodawca ma obowiązek zapewnić odpowiednie warunki do odpoczynku pracownikowi ale.....jak się siedzi przy źródełku z którego się czerpie pełnymi garściami to się nie zastanawia nad tym Szkoda że tak samo nie myśli szefostwo jak wyrusza na wyprawę do Szwecji bo raczej na campingach nie nocuje tylko w drogich hotelach z full servicem Prawda olek???

xyz

od razu widać że u nich pracujesz Inaczej oceniałabyś to obiektywnie Bo dojazd owszem ale dlaczego zawsze na ostatnią chwilę i w fotelach lotniczych na nocnym rejsie promu a kwatery najgorsze z możliwych bo najtańsze??? w takich warunkach nie da się wypocząć bo całym dniu pracy a tym samym pracować efektywnie kolejnego dnia Ale żeby to wiedzieć trzeba tam być i widzieć a nie oglądać świat zza biurka w garażu :)

xyz

tam nikt nie ponosi za nic odpowiedzialności Zresztą niby kto miałby ja wziąć na siebie??? Co co dojazdu i kwatery to wielkie dzięki za taki komfort gdy dojeżdżasz na miejsce 3-4 rano a na 7 masz iść do pracy bo w dzień prom jest tańszy a i na noclegu na kwaterze oszczędza się a gdy już dojedziesz na miejsce to w środku zimy możesz być zakwaterowany w drewnianym domku z łazienką na środku ośrodka campingowego i z ,,lodówką" za oknem (trzeba uważać jednak na głodne o tej porze roku leśne zwierzęta) lub w domku gdzie w nocy pod pościel wchodzą ci szczury ;) aż się chce jechać normalnie (oczywiście możesz też mieszkać w hostelu gdzie w jednym pokoju śpi 8 osób ;) )

Zostaw opinię o B3 Tech - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B3 Tech