Multi Polska Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Multi Polska Sp. z o.o.

ja

Wszystkich zainteresowanych odsylam do zakladki multi rtv agd na gowork-u. Wszystkie opinie, ktore sa tam prezentowane sa niestety prawdziwe. Az sie nie chce wierzyc ze w centrum europy w XXI wieku mamy taki wyzysk pracownika za marne pieniadze, ktore i tak sa mu jeszcze obcinane poprzez zaniedbania w centrali, brak porzadku w stanach magazynowych, zabezpieczeniach sklepu. pracownicy wala nadgodziny za ktore nawet wolne dni ciezko dostac a co tu mowic o zaplacie... nie polecam jako pracodawcy i jako sklepu, ktory kaze pracownika sprzedawac niekompletny lub uszkodzony sprzet. Jako byly pracownik zdecydowanie odradzam

Zostaw opinię o Multi Polska Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multi Polska Sp. z o.o.