Opinie o ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich w Katowice

Iwona

Minął już jakiś czas a odpowiedzi brak. ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich, bierze teraz aktywnie udział w różnych targach samochodowych, to oznacza, że firma zaczyna stawiać na rozwój? Jeśli możecie się do tego odnieść, to na pewno będą zainteresowani tym tematem.

Iwona

@lajlajwspominasz, że praca jest trudna i nie dla każdego. Co masz na myśli? Kto dobrze odnajdzie się w tym rodzaju pracy? Rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią @KKK. Jak Ty oceniasz ARKO-GUM jako pracodawcę? Dodatkowe informacje mogą być bardzo cenne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając informacji na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

lajlaj

KKK Napisz jakie wyniki lepiej robiłeś ze tak narzekasz na godziwe wynagrodzenie. Wymagania zawsze będą od strony pracodawcy. Jest to trudna praca i nie dla każdego.

Iwona

@KKKdlaczego tak uważasz?Co wpływa na Twoją opinię na temat firmy? Taka informacja będzie istotna, ponieważ to co Tobie w ARKO-GUM może nie odpowiadać, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia.

Czy rekrutacja na stanowisko Ślusarz spawacz monter w firmie ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Iwona

@lajlajdługo już pracujesz w firmie ARKO-GUM? Chętnie usłyszymy o warunkach pracy, które zapewnia firma.

lajlaj

Pewnie zrobił mega wynik 30 tys netto i spodziewał się 8 tysięcy wypłaty. Policz sobie jakie są koszta utrzymania pracownika i na kwocie się nie zarabia tylko na marży. Trzeba dużo pracować żeby zarobić normalne w tej branży. Dodatkowo konkurencja nie śpi. Jak się chcę to można zarobić. Osobiście polecam ale nie obibokom Trzeba się napracować żeby zarobić godziwie. Pewnie coś narobił albo pracując pił tylko kawy u klientów

MN

Witam wszystkich zainteresowanych :) Pracowałem w tej firmie bardzo krótko, ale rozstałem się za obustronnym porozumieniem (nie każdy się nadaje na przedstawiciela i to było moje zdanie). Jeżeli chodzi o umowy to faktycznie leci się na najniższej krajowej (w wielu firmach jest taka praktyka, a szczególnie na stanowisku PH). To możne ktoś zaliczyć na "minus". Dla mnie jedynym minusem były częste telefony szefa z pytaniem: i jak dzisiaj?? Mnie osobiście to drażniło i nie dawało się skupić na robocie, ale to tylko moje zdanie. Ale poza tym pracodawca jest moim zdaniem w porządku - nie było problemów, aby w jakiś sposób się z nim dogadać. Towar, który oferuje firma to nie jest tani bubel. Jeżeli ktoś nie potrafi używać i dbać o sprzęt to i "mercedesa" szybko rozwali, a potem powie, że szajs. Odpowiedzialność za powierzony towar to też moim zdaniem nic dziwnego jak niektórzy tutaj sądzą...jak ktoś nie jest piz.. to towar przypilnuje i nic mu nie zginie. Jeżeli chodzi o pracę po 12h...to nie jest przymus, ale jeżeli ktoś chce zarobić to trzeba robić (w tym kraju za darmo można jedynie dostać w ryj) i tak jest moi drodzy wszędzie. Nikt za siedzenie na (usunięte przez administratora) nie płaci i z tym trzeba się pogodzić, albo znaleźć sobie starą, samotną i bogatą babę, która będzie Was utrzymywała (ale to już jest kur...wo). Jeżeli chodzi o ludzi pracujących tam na miejscu (dziewczyny oraz magazynier) to jak najbardziej ludzie mili i pomocni :). Wszystkim tym, którym się nie udało związać z tą firmą na dłużej proponuję się zastanowić nad tym dlaczego się tak stało...bo albo musieliście coś "nawywijać", że Was zwolniono, albo po prostu nie nadajecie się na takie stanowisko (bądźmy rozsądni - nie każdy się nadaje do wszystkiego...nawet zamiatać trzeba umieć). Miejcie Panowie jaja i weźcie tą Waszą "porażkę" na klatę i znajdźcie sobie zajęcie, w którym będziecie się spisywali zamiast wylewać żale jacy to jesteście pokrzywdzeni. Wszystkim, którzy chcą spróbować jak najbardziej polecam o ile ktoś jest w tym dobry bo szkoda Waszego czasu jak i czasu pracodawcy. Pozdrowienia Wszystkim :)

wolf
@MN

Witam, Nie lubię jak ktoś wylewa żale a nie pisze dlaczego już nie pracuje. jak widzę opis MN to mam uczucie że, chyba komuś bardzo zależy, żeby obsmarować firmę. Wpisów ponad 70 a firma na poziomie 15 osób. Polska mentalność to żalenie i narzekanie.

Ciekawska

ech jedni piszą tak inni inaczej. Smiechu warte. Wysłałam cv i mam nadzieję że osobiście się przekonam

Artur S.

Pracowałem niecałe pół roku kilka lat temu. Rozstaliśmy sie z powodu braku zadowalających wyników (obustronnie) Czas pracy - 8h na rejonie( nie licząc dojazdu ) realnie +/- 10h. Wynagrodzenie - najniższa krajowa + koperta. Co do samej pracy - przerost formy nad treścią , mianowicie żeby wchodzic n anowy rynek , to trzeba go na początku zbadać - tego brakło , ale powodzenia - może znaleźli / znajdą się wytrwalsi :) jak na firmę prywatną bez dramatu. Pozdrawiam !

byebye

I jak teraz sytuacje w firmie? Jaki sklad obecnie?

Witam. Chciałem zapytac Panią Księgową bo wydaje mi sie, ze jest najbardziej kompetentna osoba w tym temacie, czy rzeczywiście wynagrodzenie to najniższa krajowa? Na tym forum większość straszy ze mimo wkładu pracy nie da sie zarobić więcej, a wiemy ze cieżko sie utrzymać za takie pieniądze zwłaszcza gdy ma sie rodzine, dzieci na utrzymaniu. Proszę o odpowiedz.

obserwator

Witam. Nikt nie musi odpowiadać na Pana pytania, poniewaz to forum sluzy do wypowiadania zdania na temat danej firmy. A takie jest wlasnie o Pana firmie wiec moze trzeba sie zastanowic dlaczego. Ofertę firmy można zawsze znaleźć na stronie www wiec niepotrzebnie Pan ja tu reklamuje.

KRIS

WIDZĘ ZE NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO PRACOWAŁEM DWA LATA. WSZYSTKO CO PISZECIE TO PRAWDA. FIRMA TOTALNIE BEZNADZIEJNA OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM PRACA PO 12 GODZIN (usunięte przez administratora)

obecny i byly

Dziewczyna w biurze sprawdza gps, o ktorej rano wyjazd i o ktorej koniec pracy,kasę trzeba ściągać od klientów, bo ona dzwoni tez i pyta a tu a tam a ty na wszystko odpowiedz musisz znać :) (usunięte przez administratora)

Ssss

Pełna odpowiedzialność za towar a wynagrodzenie marne . (usunięte przez administratora)A jak długo pracowałeś ? . Jest wg możliwość wyrobienia premii ?

Ssss

(usunięte przez administratora) tysiące yhh to nie za dużo a wręcz bardzo mało . Jedno że odpowiadamy za samochód oraz towar to jeszcze 8 godzin pracy w tej firmie to mit .(usunięte przez administratora) TRAGEDIA najlepiej jak wsiadasz do samochodu o 7 a wracasz z trasy o godzinie 19 pewnie w tedy są zadowoleni

Ssss

Mam pytanie ile można zarobić na stanowisku przedstawiciel handlowy ( vansaller ) od początku współpracy z tą firmą ? Wiadomo że nie wyrobimy planów sprzedażowych bo na początku to ciężki temat .

Bob

@bonny, wynagrodzenie jest powiązane z wynikami sprzedaży - Pewnie podstawa + premia/prowizja i dlatego tak napisane . Z tego co wiem zawsze handlowcy mają wynagrodzenie powiązane z wynikami sprzedaży

Franek

Jak by było tak wszędzie to by tyle służbowych samochodów nie stało pod blokami :). Wiem że dużo firm daje samochód na stałe ale są też firmy które tylko podczas wykonywania pracy. Wiec nie mów że jest tak wszędzie

Bob

Witam dostałem zaproszenie na rozmowę jako przedstawiciel handlowy - Vanseller. Chciałbym się czegoś dowiedzieć czy samochód służbowy dostaje taki pracownik na stałe czy tylko podczas pracy, oraz jakkiego wynagrodzenia można się spodziewać

Zostaw merytoryczną opinię o ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich - Katowice

• Jak się pracuje w ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich?

Zobacz opinie na temat firmy ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich?

ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich
1.5/5 Na podstawie 55 ocen.
  • ul. Będzińska 34
    41-250 Katowice