Opinie o Dellner Couplers (Firma zamknięta) w Gdynia

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dellner Couplers (Firma zamknięta). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dellner Couplers (Firma zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dellner Couplers (Firma zamknięta) w Gdynia

anonimus - 2010-09-24 12:53:35 ...tak na marginesie to nie wiedzialem ze tak zle sie dzieje w DC.Zreszta czasy mamy okrutne i wszedzie dobrze gdzie nas nie ma a robic trzeba czy sie chce czy nie chce.Jak nie DC to zostaje jeszcze PANOWIE Biedronka albo inne Hipermarety tylko ze za 900 zl. albo pociac sie dla swoich ambicji bo to ostatnio modne wsrod mlodziezy Gimnazjalnej...Pozdrawiam [usunięte przez moderatora] chiał napisac : jak sie nie podoba to wynocha do biedronki. A sami z danfosu polecieli.

anonimus - 2010-09-24 12:53:35 ...tak na marginesie to nie wiedzialem ze tak zle sie dzieje w DC.Zreszta czasy mamy okrutne i wszedzie dobrze gdzie nas nie ma a robic trzeba czy sie chce czy nie chce.Jak nie DC to zostaje jeszcze PANOWIE Biedronka albo inne Hipermarety tylko ze za 900 zl. albo pociac sie dla swoich ambicji bo to ostatnio modne wsrod mlodziezy Gimnazjalnej...Pozdrawiam czyzby kolejna prowokacja [usunięte przez moderatora]????

anonim - 2010-09-16 15:13:25 sweet 16 - 2010-09-14 13:19:40 To jest cisza...ale przed burza. Wydaje mi sie, ze usunieto kilka postow. ano moje dwa wczorajsze posty z 9:36 i 13:09 właśnie dzisiaj zniknęły. jeden był z tym : [usunięte przez moderatora] Strona zostala ocenzurowana. Pan [usunięte przez moderatora] jak "zawsze" dotrzymuje slowa - stawia na otwartosc komunikacji i nie boi sie slow krytyki:) Moze konkurs? Kto wymieni jedna (slownie-jedna) obietnce pana P., ktora dotrzymal i nie sklamal:)?

znam wiele ludzi po Politechnice Gdanskiej ktorzy pracuja w sklepie obuwniczym lub odziezowym jako "doradcy" tak to sie teraz nazywa i wciskaja drogie buble z chin...pytanie dlaczego tam pracuja? odpowiedz jest prosta, bo nie maja "szerokich plecow" by pracowac w swoim zawodzie...przyszlosc w Polsce zapowiada sie ciezka,ten kto DOM wybudowal jest Panem.Nas juz nie stac i nie bedzie stac na postawienie domu bo kto wezmie kredyt w dzisiejszych czasach? chyba tylko SAMOBOJCA.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
anonimus

sweet 16 - 2010-09-14 13:19:40 To jest cisza...ale przed burza. Wydaje mi sie, ze usunieto kilka postow. Jak byk usunięte: zerknijcie na post" anonim - 2010-05-22 20:41 tam jest cytat postu jaho lacho - 2010-05-22 00:31:23 najleprzym wyjsciem jest strajk lub zalorzenie zwiazkow zawodowych nie kumam dlaczego do tej pory niema w ty zakladzie zwiazkow i dac im po gaciach a nie teraz [usunięte przez moderatora] za nasze i w poniedzalek powiedza ze cis uradzili oni zyja w swiecie fantazji i obludy tylko my sami mozemy podniesc firme na nogi nie szrek nie rafal i oni tego nmie zrobia do tego trzeba miec muzg i checi ale tego postu nie widać. Widocznie ktoś tego nie zauważył i orginalny post pozostał :))). Pewnie jutro już go nie będzie i tego mojego też.

jeszcze wiecej tablic ze słupkami,przestawić jeszcze ze dwa razy wszystkie maszyny i będzie dobrze.Pozdro szczególnie dla 40% wyautowanych. P.S. a trzeba było założyć związki !!!

sweet 16

To jest cisza...ale przed burza. Wydaje mi sie, ze usunieto kilka postow.

Juzek

to od jutra spokoj. [usunięte przez moderatora] jada na wyprawe do szwedow. ciekawi mnie tylko kto za to placi i przedewszystkim co z tego bedzie. Pewnie znowu 'przybysz z danfosu' zrobi spotkanie i bedzie [usunięte przez moderatora] wciskal a ten jego pajac bedzie przytakiwal. a wogole co tak ucichlo na forum?

Juzek

anonim - 2010-07-19 21:16:45 anonim - 2010-07-19 18:24:59 w tych wszystkich postach jest duzo goryczy, mniej lub bardziej uzasadnionej. przez to, tak naprawde zapominamy i niedostrzegamy, ze dyrektor przez ten czas pozmienial wiele, firma zmienila sie w wiekszosci na lepsze i wiele osob, w tym i kierownicy, wniesli duzo dobrego. trzeba zadbac o to, co jest w naszej firmie dobre, juz bez dzielenia wlosa na czworo. z jakiego zakladu psychiatrycznego wrocilesz?gdzie ty widzisz jakiesz zmiany na lepsze? Przecież to napisał SamOn, albo który z jego palcotrzymaków

Juzek

Przecież to napisał SamOn, albo który z jego palcotrzymaków

nick

przestancie wreszcie jeczec, jak cos wiecie to napiszcie kto ,co ,ile, konkrety a nie tylko oszczerstwa i domysly. [usunięte przez moderatora]

anonim - 2010-06-10 05:28:48 ANONIM - 2010-05-21 10:15:25 A CO ZAL CI [usunięte przez moderatora] SCISKA ZE NIE MOZESZ SOBIE W ZYCIU PORADZIC?! NIE ZAPOMINAJ ZE ZYCIE TO JEST CIAGLA WALKA A JAK CHCESZ BYC KOPANY CALY CZAS PO TYLKU , MASZ TO TYLKO NA WLASNE ZYCZENIE!!!!!!!!! COS CI JESZCZE PODPOWIEM. CZASY PRAWOSCI I RYCERSKOSCI DAWNO SIE SKONCZYLY A TY ZAPOMNIALES ZE MIESZKASZ W POLSCE. [usunięte przez moderatora]v=CGS3WwcUxWc Skoro chcesz nawiązywać polemikę to może przyznasz się do tego jak okradasz DC , traktujesz ją jak kurę która znosi złote jaja i robisz kokosy zlecając wykonanie detali podwykonawcom !!! A piszę tak gdyż wiem kto napisał to co przytoczyłem powyżej !!! To że mieszkamy w Polsce to nie daje nikomu przyzwolenia aby traktować ludzi jak śmieci czyli obrażać ich , zero szacunku dla człowieka . A tak większości postępują koordynatorzy z [usunięte przez moderatora]na czele który nie zna żadnych granic odnośnie używania wulgarnych i obraźliwych słów do swoich kolegów na dziale . Spodziewam się iż po tym poscie pojawi się ta sama śpiewka z Twoich ust czyli iż życie to wielka walka ...

byly

oni sobie wroca po dlugim weekendzie jakby nigdy nic a wy sobie piszcie, oni maja na te pisanie wywalone,maja nas wszystkich daleko i gleboko.a mobbing wdupowlazenie i konfidenctwo rosnie dalej w sile.wszystkie te wypowiedzi oni traktuja jak jeden wielki rynek z ktorego ONI moga sie posmiac.ICH podejscie do tego blogu swiadczy o tym ze maja ta firme i nas roboli tam gdzie slonce nie dochodzi.

witam wszystkich pracowalem w dc jakis czas temu ale to nie istotne,trzymam za was kciuki aby wam sie udalo [usunięte przez moderatora] hydrze glowe. Pozdro dla bialych [usunięte przez moderatora] z czarnymi lapami

jaho lacho - 2010-05-22 00:31:23 najleprzym wyjsciem jest strajk lub zalorzenie zwiazkow zawodowych nie kumam dlaczego do tej pory niema w ty zakladzie zwiazkow i dac im po gaciach a nie teraz [usunięte przez moderatora] za nasze i w poniedzalek powiedza ze cis uradzili oni zyja w swiecie fantazji i obludy tylko my sami mozemy podniesc firme na nogi nie szrek nie rafal i oni tego nmie zrobia do tego trzeba miec muzg i checi Zwiazki zawodowe nie byly zalozone do tej pory poniewaz zaklad sie rozwijal i zaloga, przynajmniej ludzie z dluzszym stazem rozumieli, ze zwiazki zawodowe moga podcinac skrzydla malej firmie (oddzialowi). Przy takim charakterze produkcji, gdy czasem przy opoznieniach, zwiekszonej ilosci zamowien trzeba zrobic wiecej nadgodzin (aby nie zatrudniac ludzi, ktorzy zanim zaczna z glowa sami pracowac, sa juz niepotrzebni, do zwolnienia), oczywiscie nic za darmo, wiecej nadgodzin przekladalo sie na mniejsze, lub zadne podwyzki. I to bylo zrozumiale, a zwiazki wymuszalyby podwyzki, pilnowaly nadgodzin, co prowadziloby do zwiekszenia zatrudnienia, a w ciezszych czasach do zwolnien, w atmosferze strajkow. Jestem przekonany, ze dotychczasowy brak zwiazkow w naszym oddziale byl odbierany przez wlascicieli jako dowod zaufania, jakim darzyla ich polska zaloga. A co do "nowoczesnego" zarzadzania firma przez zatrudnianie i zwalnianie ludzi (bo aktualnie tak kula proponuje)na przestrzeni tak krotkiego okresu czasu, chyba nie dluzszym niz 18 miesiecy to raczej kojarzy mi sie z "nowoczesnym" okresem epoki pary, koniec XIX w. Prawdopodobnie takie zawirowania bedzie mozna ocenic z wiekszej perspektywy, kilku lat, a najdotkliwiej moze to sie odbic na jakosci wyrobow produkowanych w stresie(niepewnosci jutra), przez niedoswiadczonych ludzi. Trzeba pamietac, ze nasze wyroby nie trafiaja do indywidualnych odbiorcow i ewntualne wykrycie chocby jednej powazniejszej usterki moze pociagnac za soba zadanie klienta przeprowadzenia kosztownych testow wyprodukowanych juz produktow i rozmieszczonych na terenie calego kraju, na drugim koncu Europy. Jakie moga byc tego nastepne ekonomiczne skutki kazdy moze sobie to wyobrazic. Robmy wszystko dla dobra przyszlosci firmy i marki DC i nie stwarzajmy zlego wizerunku zalogi wypisujac tu ponizajace obelgi, czesto pelne bledow ort., ktore z pewnoscia pojawiaja sie przez pospiech.

• Jak się pracuje w Dellner Couplers (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Dellner Couplers (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dellner Couplers (Firma zamknięta)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dellner Couplers (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w Dellner Couplers (Firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dellner Couplers (Firma zamknięta)

Dellner Couplers (Firma zamknięta)