Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łyse

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łyse

SKLEPY IBES OLSZTYN

Witam pracuj w sieci sklepów IBES w Olsztynie na dziale mięsnym postanowiłam napisać bo mam nadzieję że przeczytają to osoby , które pozwoliły na zwolnienie Panu (usunięte przez administratora)świetnego handlowca jakim był (usunięte przez administratora) z Olsztyna. Od kąd sięgnę pamięcią dawno nie pracował w tej Firmie tak sumienny , pracowity handlowiec jak Michał. Grzeczny , uśmiechnięty punktualny wszystko rozliczone zawsze na czas, głowa nabita pomysłami i promocjami.Nie wiem co było przyczyną pozbycia się takiego handlowca , wydaje mi się że uczeń przerósł mistrza- swojego kierownika .Teraz jego kierownik jeździ po sklepach i reprezentuje Sobą tak niski poziom że szkoda mówić. Niech zwolnienie Michała da do myślenia Firmie JBB i Dyrektorom jakiego handlowca zwolnili i kto teraz reprezentuje ich Firmę żenada..... Szkoda chłopaka

znajomy

Tak piszą o jbb narzekają ale nie pochwalą się że pracują całymi rodzinami i tak dwoje czy troje z domu przyniesie po te 2.300 to jeszcze żle a i gospodarki mają a jakie fury i domy pobudowane najlepiej jak by za lezenie płacili jak nie pasuje to niech kazdy spróbuje pracy za 800 zł 5 dni w tygodniu a i wypłaty na czas nie ma .

t
@znajomy

to chyba tobie placili 800zl za pięć dni w tygodniu..do szkoły trzeba było chodzić gamoniu i ciemniaku z konkretnej wiochy:):):)

gremlin270

Witam nie kupujcie nigdy w zyciu bialej kielbasy jest to najgorszy badziew jaki moze byc jest to biala parowka podczas gotowania puchnie jak psina i peka

pakowacz to nie maszyna tak

witam moja opinia jest taka nie ma tam człowieka tylko sama zwierzyna która robi za pare groszy i boi sie odezwać bo obiegówką postraszy [i wszyscy siedzą jak mysz pod miotłą ] tak zwany mistrz ! który ludzi traktuje jak powietrze zależy od jego humoru ludzi ma za nic ale ma swoich pupili którzy dzielnie poganiają roboli ! wypłaty są dobre ale od pon-pt . a nie 7 dni i jeszcze nad godziny . a najlepiej jak tydzień miał by 8 dni . a o wolnym można zapomnieć może na początku pażdziernika bedzie wolna niedziela . a szef to nawet nie wie o wszystkim co mistrzowie robią .

Leszno

Na stronie JBB widać, że się prężnie rozwijają, co chwile otwierają nowe sklepy i stoiska. Czy praca jaką oferują tez jest taka dobra?

ja ja

pracowalem w tej "rodzinnej" firmie cały czas trzeba bylo kombinowac wstawiac urlop na którym trzeba bylo pracowac to jeszcze jakos wychodzilo, no i te czytniki według których naliczane były goziny jak sie miało dobrych kolegów to mozna calkiem sporo z sobotami i niedzielami godzin nałapac ha ha

tarzan

witam pracowalem w tym zkladzie prawie 9 lat do momentu spalenia zakladu i ,. .jest ok.nie wiem jak teraz ole pochwalam pana wlasciciela .pozdrawiam

Na jednym? To nic ważne abyś ręce miał zdrowe.

mara

tak ogulnie kiedys pzyjechalem poobserwowac ten zaklad tak zobaczyc jak i co i zobaczylem niezwykle wiezi miedzy pzeciwnikami pluci i tak sobie mysle napztrze sie na te kielbasy i puzniej w pzerwie do klopa podawac (usunięte przez administratora). i nic wiecej ale uwazajcie na siebie lesne skzaty bo ktos sie wreszcie (usunięte przez administratora) za wypielony ogrudek (usunięte przez administratora)

dzwoniłem dziś do kolegi,który nadal pracuje na pakowni.I jak dalej takie super nastawienie do zakładu?/mówił że 24-ty dzień z rzędu pracujecie i nie wiadomo kiedy choćby doba wolnego.Wypłaty też już wiecie ile wam przeleją-2,318zł,zgadza się??suuuper kasa za robotę (usunięte przez administratora):):):)przez takich ludzi jak ty w tym zakładzie nic się nie zmieni.Tyracie za grosze i jeszcze uszami klasczecie

osiołek to widzę że cię zrobił i powstało takie oślątko.Co nawet nie wie ze premia świąteczna to z socjalu.Co to socjal i z kad sie bierze??poczytaj sobie....Ja juz tam nie pracuje gdyz niemam zamiaru znizac sie do twojego poziomu tzn.trzynastego dziecka ubogiej praczki

Osiołku, ja też tam pracuję na pakowni.Jeżeli tak ci tam ciężko to zwolnij się i nie blokuj miejsca komuś kto chciałby tam pracować.Twoje podejście przypomina mi ruska który tylko narzekać się nauczył na biedę.Jak odbierałeś premię świąteczną to też narzekałeś?Przypominasz mi krokodyla,tzn łapki do roboty małe tylko gęba do żarcia duża.Ami tam pracuje się ciężko ale pracuje bo przecież nie za darmo.

WOLNY
@ja

człowieku a te soboty i niedziele za jakie pieniądze i czyim kosztem, ludzie mają rodziny ale tam mało kogo to obchodzi, liczy sie tylko wysyłka moze nic by sie nie stało jak by troszkę zwolnili

sprawiedliwość :)

(usunięte przez administratora)kłamanie to jest priorytetem w/wym., firm z tego co wyczytałam na forum i słyszy się wokół wśród pracowników pracujących i zwolnionych - to jest przykre i bardzo żenujące.

patrząca z boku

Pracuje w jednej z firm i chyba się domyślam kto może mieć taką wrednotę charakteru wrodzoną :) Totalna obłuda ludzka.

chcęPracować

ja2222 - 2012-07-04 19:43:46 najwyrazniej inaczej cie oceniaja ci znajomi brygadzisciCo masz na mysli ?? Bo mi to już ręce opadają. Ktoś chce pracowac a oni zalatwiją juz rok i zalatwić nie potrafią :)

ja2222

najwyrazniej inaczej cie oceniaja ci znajomi brygadzisci

ja2222

jednym słowem jedno wielkie(usunięte przez administratora).pracuję na pakowni i wygląda to tak,że od poczatku sezonu tzn.od początku kwietnia do końca wrzesnia orka po 7dni w tygodniu!!prawie zawsze a kasa śmiechu warta 2000-2300zl.zero przysłowiowych setek za niedziele i swieta.i mają cie za nic.90%pracowników to wiocha z pobliskich łąk i lasów którzy się cieszą bo w \\\"masarni\\\"pracuja bo z wykrztałceniem podstawowym innej pracy nie znają.szkoda słów.........

Kierowca JBB

Ja się zwalniam stamtąd więc może bd przyjmować bo teraz to nie biorą do roboty.Ale na twoim miejscu bym czegoś jeszcze poszukał bo tam jak pójdziesz jeździć to bd miał (usunięte przez administratora) .Jazda nocna ,czasem trzeba wyjmować kartę bo nie starcza czasu na dowiezienie towaru za braki bd płacił z własnej kieszeni .Resztę można se wyobrazić

wojtas

kolego szukam pracy na kierowce mam doswiadczenie, jak tam teraz z przyjeciami do pracy,

Kierowca JBB

Pracuję niedługo w JBB jestem tam kierowcą po tej(usunięte przez administratora) latał jak poparzony nikomu nie dawał spokoju opierdzielał za byle co. Praca jest ciężka bo się jeździ nocą ,na hurtowniach (usunięte przez administratora) i za byle co przyczepiają się . Atmosfera w pracy jest przeciętna bo każdy każdego kabluje na górze . Na wiosnę planuję się zwalniać ;/ ....

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB - Łyse

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Kandydaci do pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB