Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łyse

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łyse

pakowacz to nie maszyna tak

Każdy kto ma założoną rodzinę to chce spedzić czas z rodziną a nie na zapieprzać gdy ci co tym rządzą to siedzą z rodziną , a ci co po pracy jadą do domu to ZASYPIAJĄ PO DRODZE TAK JAK NASZ KOLEGA KTÓRY JECHAŁ DO SWOJEJ RODZINY , ŻONY DZIECI BY SPĘDZIĆ Z NIMI TROSZKĘ WOLNEGO CZASU LECZ NIE DOJECHAŁ zasnoł ze zmęczenia ŻONA NIE ZOBACZY JUŻ MĘŻA A DZIECI TATY PRZYKRE TO JEST . MOŻE SPOTKAĆ TO KAŻDEGO Z NAS !

ORGINAŁY SMAKUJĄ NAJLEPIEJ

Do OBIBOKA Z MRĄGOWA ha ha ha i co wywalili dyscyplinarnie koleżkę co cię 11 lat krył w JBB i plany za Ciebie robił na hurtowni wyleciał z wielkim hukiem teraz wszyscy się cieszą a Pani Adamczykowa i Pan Lenart może w końcu otworzą oczy z kim pracują co od kodą nie ma Michała na Olsztynie to i plany się nie robią na JBB hm no Ciekawe czemu a towar się terminuje tak że końca nie widać IRUŚ do ROBOTY a nie tylko na PSS 3 jeździsz z kartonami nie raz Cię tam już widzieli godzinami grzejesz stołek i kawa za kawą za co ONI w TYM JBB CI płacą żenada kogo tam trzymają ....

lovenika

A jak tam praca u Portala ? Podobno teraz mają przyjmować ??

sobiech
@lovenika

cięzko jest ale to jeden z najlepszych działów ,mistrz to facet na poziomie,z ogromną wiedza i wychowaniem

sobiech
@lovenika

gucio

Praca na pakowni to sama przyjemnosc.

Leszno
dolas

Jest ok :) xD :D

franek

Pracownik jestes wporządku

obserwator

na pakowni nie da się normalnie pracować po 7 dni w tygodniu jeszcze nadgodziny i zawsze jeszcze komuś coś nie pasuje ja się zwolniłem i nie żałuje tam tylko można nerwicy się dorobić

motyl
@obserwator

dokładnie,może w końcu pewne sprawy wyjdą na jaw i szef zmieni mistrza czyli pana (usunięte przez administratora)który zielonego pojęcia niema o zarządzaniu takim działem i planowaniu pracy.

pakowacz

umowy ci nie przedłużą tej kolejnej.I po robocie

Kandydat na pakowacza

pakowacz,kiedy idziesz z tym wypowiedzeniem?Moje podanie o pracę leży już kilka tygodni,może w końcu dostanę swoją szansę.

Pracownik JBB
@Kandydat na pakowacza

Widać,że dla "pakowacza" to pierwsza poważna robota.Stąd jego żale. Pójdzie do innej,to dopiero doceni to,na co teraz tak narzeka. Ja swoje przeżyłem,zjeździłem trochę świata,a od ponad dwóch lat pracuję w JBB.Wypłata na czas,stołówka(a tam co dusza zapragnie,w domu tak nie jadam).Premie świąteczne i inne prezenty(paczki dla dzieci). Tak jest w JBB,żeby jeszcze tylko dla żony udało się pracę załatwić miałbym Irlandię w Łysych.

@Kandydat na pakowacza

pod koniec kwietnia,czyli koniec tego miesiąca.Najwyrazniej za slabe te twoje CV...czyżby wykształcenie podstawowe,niepełne?;):)

@Pracownik JBB

chyba tylko na zbiorach truskawek i szparagów za zachodnia granica twoje zjeżdżanie świata polegało.Ewentualnie na wyspach na budowie u polaka swiat zobaczyłeś.Jak ciamajda jesteś to sie nie wypowiadaj.Jedz do syta w tej zakladowej stołówce,bo widzę że kielbasa z goracej wody to rarytas w waszych stronach;):):):)

Pracownik JBB
@pakowacz

Skoro jesteś taki "as",to co jeszcze robisz w tym zakładzie?

zbieram dowody:):)

satan
@Pracownik JBB

ty pracownik chyba masz nie równo pod deklem albo skończone tylko przedszkole zaocznie,firma nie robi łaski że daje "premie świąteczne","paczki dla dzieci" to idzie z tzw.funduszu socjalnego,a inne prezenty to po to żeby zamkąć ludziom buzie żeby się nie skarżyli na pracujące niedziele

@satan

na takich ludziach jak pracownik jbb, zaklad bazuje.Na szczęście nowe pokolenie nie jest takie naiwne.Będziecie wiesniaki charowac i padac jak kawki starajac się spłacić kredyt za dom.A będzie tylko gorzej w firmie,sami zobaczycie

@satan

To pokaż mi taki zakład w okolicy który też daje premie świąteczne i paczki z tego socjalu,weźmie kasę sobie i tyle.

ty
@ja

to pokaz mi zakład w okolicy gdzie pracuje się 7 dni w tyg bez wolnego?

pakowacz

maro..na pakowni niema żadnego grafiku.Umowa nie jest adekwatna do zakresu obowiązków i godzin pracy.Ja wczoraj zacząłem pracę o 21;00 i dziś tzn.w BOŻE CIAŁO-święto roczne skończyłem o 7;30.A jutro na 5;00 mam się stawić w pracy.Zaprotestujesz dostajesz wypowiedzenie,albo tak zrobią że sam się zwolnisz.daj se na luuz z ta firmą.Ja sam skladam wypowiedzenie

JA

Posłuchaj, jeszcze nie słyszałem żeby ktoś z chęcią szedł do pracy i był z niej zadowolony.Zawsze jest coś przeciw,a to trzeba wstać wcześnie ,a to wracasz za późno itd itp.Praca w niedzielę nie podoba się nikomu ale masz inne rozwiązanie, masz -zwolnij się i tyle.

ty
@JA

Tu nie chodzi o to czy ktos chce chodzic do pracy itp tylko o to ze cłowiek zamiast siedziec z rodzina w niedziele w domu z dziećmi musi isć do roboty bez żadnego wolnego dnia w tygodniu!

motyl

bolo a ile zarabiasz i ile dni w miesiącu pracujesz jesli moge spytac??tak dla jasności

pakowacz

maro ....trzeba pracowac w takim wymiarze godzin jaki ci narzucą.Tu nikt sie nie pyta czy chcesz robic nadgodziny i charowac w niedziele.Wydaja jedynie polecenia i niemasz nic do gadania.Rozumiesz?

olejcie JBB lepiej mniej zarobic i pracowac jak człowiek,a nie jak bydlę.Są ważniejsze priorytety jak niedziela spedzona z rodzina lub dziewczyna.W JBB a zwlaszcza na pakowni mozna o tym tylko pomarzyc

pack man

nietrzeba byc pracowitym tylko dobrze wlazic w d... mistrzom za 33 dni roboty za 2200 zl bo i po godzinach trzeba zasostawac to niewiele za taka robote a bron boze na zwolnienie idz to stazowe zabiora i wychodzi 1400zl ble

tttt

właśnie siedem dni w tygodniu a pan [usunięte przez admina] a nawet nie wie co jago mistrzowie robią z pracownikami najlepiej to jakby wszyscy pracowali 24 godziny na dobę

tusk
@tttt

a co dużo dwa koła za siedem dni w tygodniu? z tym ze w lato wiecej masz godzin niby a wypłata prawie taka sama ciaglę no i zero szacunku kazdy ma do ciebie! masz pracowac i nic nie gadac!

@tusk

Czemu 33 dni?To rok ile ma u Ciebie?

tusk

co do pracy w jbb to jest haruwa siedem dni w tygodniu za dwa koła!! jeden wielki chlew i same [usunięte przez admina] tam pracują! a "mistrzowie" tylko brzuchy wypinaja i batem do roboty poganiaja

jaa

Do bednar. Taka jest prawda po części niestety. Pracują całą rodziną a jak prosisz żeby pomogli to Cię wyśmieja. Jestem z bardzo biednej rodziny i wiele razy prosiłam żeby polecili moją kandydaturę. To tylko wyśmieja. Szkoda słów

satan
@jaa

rozumiem twoją sytuację ale naprawdę nie pchaj się tam to jedno wielkie (usunięte przez administratora) adnego szacunku dla ludzi.Na zewnątrz jesteś rodziną,przyjacielem,kolegą a tam za złotówkę podłożą ci świnie,utopią w kropli wody

Do Karol

Wiec drogi Karolu Firma fantastyczna i praca w tej firmie też do puki nie trafisz na jakiegoś " lesera " który wykorzystuje handlowca i ma go na każde zawołanie nie pchaj się do Olsztyna bo tu rządzi wszystkim znany Obibok z Mrągowa , który pracuje w tej firmie 11 lat i nigdy pracą się nie hańbił zwalnia wszystkich po kolei i szuka naiwniaków do pracy , którzy będą za niego jeździć . Serdeczna koleżanka Irka ha ha ha

Karol

Czy mógłby ktoś napisać coś o zarobkach i specyfikacji pracy handlowców - przedstawicieli handlowych ? zastanawiam się nad złożeniem CV, ale najpierw chciałbym zasięgnąć trochę informacji na temat pracy na tym stanowisku. Będę bardzo wdzięczny za informację :)

Znajoma

Szkoda Handlowca mądry chłopak, a jeśli chodzi o Pana(usunięte przez administratora). to dziwne że go jeszcze trzymają, niezły wazeliniarz i gumowe ucho, ręka rękę myje ... Nikt normalny nie chce mieć z nim nic wspólnego . Nie tacy jak on lata pracowali i już nie pracują nie ma ludzi nie do ruszenia i na niego przyjdzie pora, na korzyść firmy Jbb pozbyć się leserów i dać pracować ambitnym i młodym z pomysłami.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB - Łyse

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Kandydaci do pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB