Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import-Eksport Józef Bałdyga w Łyse ul. Kościelna 25

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import-Eksport Józef Bałdyga. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import-Eksport Józef Bałdyga o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import-Eksport Józef Bałdyga w Łyse ul. Kościelna 25

Ciekawy Nowy wpis

Co tak często szukają Dyrektora Regionu? Jaka atmosfera w sprzedaży?

Malina Nowy wpis
@Ciekawy

Pewnie kiepska. Albo kiepscy zarządzający, którzy mają nierealne oczekiwania.

Czy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import-Eksport Józef Bałdyga ma ściśle ustalone godziny pracy?

Ph Nowy wpis

Jak wygląda praca pH ? Ile można zarobić? Jakie auto? Czy duży teren? Jak ogólna atmosfera wśród pH ?

Wiktoria

Czyżby do firmy nie szukali teraz nikogo, od produkcji po handel? Aż dziwne. Znalazłam ogłoszenie dla ph z pensją 2,5 K z 2017 roku. Jakie są warunki teraz, przy tej inflacji? Gdybyście napisali, jakie auto oferują i rozliczenia paliwa, jakie prowizje sprzedażowe i premie, byłoby świetnie :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import-Eksport Józef Bałdyga, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
sypki

słyszałem że trzeba uważać na syna właściciela. Czy to prawda że on podbiera pracowników dostawców towarów do JBB a potem sam uruchamia produkcję?

@sypki

Amerykę odkryłeś???? czy wszyscy wiedzą że młody (usunięte przez administratora) jest wprost wprost proporcjonalnie nieuczciwy? czy to prawda że ma węża w kieszeni? czy powinniśmy z nim rozmawiać o tajemnicach swojego interesu???? tak????/

bez

też tak słyszałem, pan D to nazywa podobno "dywersyfikacją biznesu" ten chłopiec nie ma skrupułów nawet w sprawach prywatnych i sentymentów, chłopaki mówią że kiedyś podobno nawet bzykał żonkę swojego kumpla z Łomży, czy to prawda?. Takim ludziom ufać nie można? czy można?.Zresztą czy ktoś go lubi?

Czy pracownicy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import-Eksport Józef Bałdyga dogadują się między sobą?

NIe

Alicja

Hej, jak atmosfera w firmie ? Martwią mnie te komentarze

@Alicja

Hej atmosfera trzeba mieć twardą zupę za przeproszeniem i nie dawać się tym niby rzekomym kolegom i koleżankom e pracy bo Cię wykańcza psychicznie,,,

@Alicja

Atmosfery nie ma tylko podlizywanie sie do przełożonych i wysmiewanie z tych co tego nie robią.

Biernat
@Alicja

Większość to oszołomy i buraki a Ci co mają złotówkę więcej to po to żeby (usunięte przez administratora) innych... Ogólnie patologia i wyzysk.

Monia

Czy są przyjęcia do pracy ? Potrzebuję pracy bo jestem w ciężkiej sytuacji.

Ewelina

Dlaczego, gdy tyle się mówi o koronawirusie w zakładzie pracownicy poszczególnych działów tj produkcja,, pakownia chodzą na inne działy pracować np parówki, czy tam się nie zarazimy czasem,, a może tam nie ma wirusa

Sławomir
@Ewelina

Może najlepiej zapytać o takie sprawy przełożonych? Przy okazji, jesteś pracownicą Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import-Eksport Józef Bałdyga, więc może powiesz mi ile wynosi tu pensja i czy w tej firmie można liczyć na jakiś socjal?

Ewelina
@Sławomir

Pensja jest zadowalająca,

Igor

@ja a strajkujecie coś ?

Zibi

Warto zauważyć, że to forum to forum dla pracowników a nie dla klientów.

Ktosiek

@Nikt a czemu myślicie o strajku?

Nikt

Chyba ludzie muszą się zgrać i zastrajkować bo inaczej wykończ was te świnie w białych czapkach

@Nikt

Brawo Ty!!!!doskonale wiesz ze w zakladzie nie ma zgranych grup osob do strajku

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import-Eksport Józef Bałdyga?

Robert

Trzeba mieć zwinne rączki do pracy to się ceni i cięty język żeby przetrwać wśród tych którzy umilaja wspaniale prace ,,

Obserwator

Wszystko byłoby dobrze gdyby nie kłamstwa na najwyższych stanowiskach i robienie z ludzi niewolników.Praca w weekend za 30 zł dniówki to przesada i jeszcze nie można nic powiedzieć bo jest to obowiązkowe

Darek

Fajna firma i dobra praca to powody , że od dawna nikt z pracowników nie zagląda na forum?

Obserwator
@Darek

Nie przesadzaj jak tak dalej będziecie ludzi traktować to zaczną może zapomnieli o tej stronie albo nie mają czasu żeby tu zajrzeć

Smakosz

Kupiłem 2 razy kabanosy, nie dość że były tłuste to odbijało mi się jakąś chemią. Raz to może był by przypadek, gorszy dzień ale 2 to już za wiele! najgorsze jest to że stoją potem długo w żołądku. Kupiłem innej firmy, bez konserwantów, bez problemów żołądkowych i naprawdę smaczne.

Bart

Okropna jakość skład przyprawia o zawrót głowy nie jedzcie tego.

Renata

Firma JBB prowadzi rekrutację, a więcej informacji tutaj - https://jbb.pl/praca/ Czy któryś z pracowników mógłby powiedzieć coś na temat pracy w tej firmie? Na co może liczyć nowo zatrudniony pracownik? Jakie przysługują mu benefity? Zachęcam każdego do odpowiedzi na powyższe pytania.

Inka

produktów JBB nie wolno podawać dzieciom,osobom starszym ,powodują niezyty układu trawiennego.Bez szwanku na zdrowiu jedzą te wynalazki rolnicy starej daty,całe świętokrzyskie zaopatruje się w podrzędnych hurtowniach,by rozwozić to coś auto sklepami,cóż,głodny rolnik i to zje. Lista składników dobra na filmową obsadę i do wniosku o wycofanie produktów ze sprzedaży.Szef wie jak sprzedać śmieci,ale karma wraca.....

Chemik
@Inka

Inka! Masz w 100% rację. Ja po zjedzeniu kiełbasy Dobropolskiej skończyłem w szpitalu na ostrym dyżurze. Zastanawiałem się co było przyczyną .... bardzo szybko znalazłem odpowiedź, otóż tego dnia zakupiłem produkt... tak zwaną kiełbasę z Zakładu Chemicznego JBB. Nie polecam nikomu tej chemii, lepiej zakupić produkty regionalne od mniejszych producentów,którzy próbują jeszcze dbać o jakość i nie produkują na masową skalę. Mam już straszne uczulenie na ten Zakład Chemiczny!!! Fujjj.......

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import-Eksport Józef Bałdyga - Łyse

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import-Eksport Józef Bałdyga?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import-Eksport Józef Bałdyga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import-Eksport Józef Bałdyga?

Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import-Eksport Józef Bałdyga