Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import-Eksport Józef Bałdyga

Łyse

Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import-Eksport Józef Bałdyga

Inka

produktów JBB nie wolno podawać dzieciom,osobom starszym ,powodują niezyty układu trawiennego.Bez szwanku na zdrowiu jedzą te wynalazki rolnicy starej daty,całe świętokrzyskie zaopatruje się w podrzędnych hurtowniach,by rozwozić to coś auto sklepami,cóż,głodny rolnik i to zje. Lista składników dobra na filmową obsadę i do wniosku o wycofanie produktów ze sprzedaży.Szef wie jak sprzedać śmieci,ale karma wraca.....

Chemik
@Inka 15.06.2016 20:15

Inka! Masz w 100% rację. Ja po zjedzeniu kiełbasy Dobropolskiej skończyłem w szpitalu na ostrym dyżurze. Zastanawiałem się co było przyczyną .... bardzo szybko znalazłem odpowiedź, otóż tego dnia zakupiłem produkt... tak zwaną kiełbasę z Zakładu Chemicznego JBB. Nie polecam nikomu tej chemii, lepiej zakupić produkty regionalne od mniejszych producentów,którzy próbują jeszcze dbać o jakość i nie produkują na masową skalę. Mam już straszne uczulenie na ten Zakład Chemiczny!!! Fujjj.......

Crewe Anglia

Mieszkam w Anglii . Kupilem \\\"flaczki kurpiowskie wolowe \\\" tego producenta ! Uwaga : masa netto podobno 900 gram na opakowaniu z tego po 85-90% wody !! I jak tu kupowac polskie produkty gdy coraz czescie sa oszukane !!! Omijajcie szerokim lukiem to badziewie z konserwantami .

Domel

Najwyższą karę – 2,7 mln zł – UOKK nałożył na producenta wędlin i mięsa – firmę JBB. W wedlinach firmy JBB znajduje sie najwieksza liczba konserwantów i innych sztucznych substancji w porównaniu do innych firm wczesniej mi znanych z rynku. Dziekuję

smok

Osobiście myślę że dyrektor zrobił sobie z firmy prywatny folwark,otacza się dupowłazami,reszta nie ma racji bytu w jbb na dłuższą metę i mam nadzieję że pan [usunięte przez moderatora] w końcu zauważy że zwalnia się handlowców z długim stażem bo nie potrafią włazić w tyłek.

Zostaw opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import-Eksport Józef Bałdyga - Łyse

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import-Eksport Józef Bałdyga