Opinie o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KPPD Szczecinek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KPPD Szczecinek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

nick

kalisz to specyficzny klimat i zaden kierownik raczej nikomu nie bedzie ublizal bo niewielu sobie na to pozwoli. po pracy taki pracownik roznie reaguje...mielismy juz tu takie przypadki...

Chojeńskie Serce
@nick

Ale też jest tak , że się ktoś wkurzy i rzuci to , a ludzi nie ma , bo nie chcą robić tutaj , uważam, że ludzie by byli , ale nikt nie chce iść do firmy zewnętrznej, i innych wynalazków, tylko do tartaku normalnie.

Prawda jest taka
@Chojeńskie Serce

Ludzidka o czym Wy piszecie przecież widać tu tylko kolesiostwo ze strony dyrektora i za bardzo nic więcej nie wiem czemu to ma służyć ale profesjonalizmu to ja tu żadnego jak na razie nie widzę nie do końca ogarnięty zastępca do tego śmieszne firmy zewnętrzne do remontów(menela podbieraki z pod sklepu ) jak tak dalej pójdzie to położy ten zakład szybciej jak Lewand........tamten przy najmniej podchodził profesjonalnie i nie otaczał się kolesiami zamiast budować firmę od dołu ten buduje na konnych i kolejkach

Uliczni Wojownicy
@Prawda jest taka

Chłopie, jak by był tu normalny zakład, to przedewszystkim nie powinno być żadnej firmy zewnętrznej, ale co jak się nie chce płacić , to tak jest . Zobaczymy co będzie po nowym roku, jak wejdzie 12 na godzinę, tylko jestem ciekaw jak ci co mają na metry , jak to będzie wyglądać.

Prawda jest taka
@Uliczni Wojownicy

A co tu ma do tego firma zewnętrzna w innych zakładach są firmy zewnętrzne i płace i rozliczają normalnie tylko w tym zakładzie jest patologią i lolesiostwo to z rad to się bierze .widać wielkość zakładu dyrektora przerasta może dla tego nie widzi ze koledzy zamiast pomagać i być wsparciem to wykorzystują to do zarobienia kasy albo utrzymania stanowiska

Uliczni Wojownicy
@Prawda jest taka

Przeważnie normalnie nie płacą, jak są firmy zewnętrzne , dla mnie jest najgorsze zdzierstwo, co do kolesiostwa to prawda, komu dobrze płacą, to płacą. Zawsze tak było, że nie każdy musi mieć motywacje do pracy, ale co zrobić, jedno przychodzą do pracy, bo muszą, a dla śmietanki to miód na serce.

help

Dobrze wiecie że ci co tu pracowali już nie wrucą nawet jakby chcieli to nie są mile widziani przez niekturych, cwaniak nie potrzebóje cwaniaka i tyle.

wefewf

czas najwyższy zostawić szafy elektryczne dla elektryków i automatyków,bo grzebiemy by to szło a i tak jest zle i mało.

xxx
@wefewf

Ale przecież my nie mamy elektryków, a nie mamy autmatyka tyle że jest malutki problem bo jak ostatnio grzebał w szafie to karetka go zabrała , a w końcu kogoś zabije i tyle będzie. Należy zatrudnić kompetentne osoby albo zastanowić się jak ściągnąć s powrotem tych którzy wiedzieli co robią i jakie decyzję podejmują a nie narażają NAS na stres związany z modyfikacjami świeżoka, a im i tak mało i mało

@xxx

A kto ci przyjdzie kompetentny do tego zakładu, czy kumaty, no chyba, że na dobre jakieś stanowisko.

bbb
@WRW GANG

a że niby na jakoe dobre stanowisko z tymi kretynami,,,,,,,,,,,,,,???????? i za te marne pieniądze wszyscy z tąd uciekają!!!!!!!!!!!!!'Oj bęszie miał Dyrektr niedługo nie lada wyzwanie jak skapletować ekipę zarządzającą niższego szczebla................ chyba że uważa że to co ma to jest ok >>>>>> mechanik który ląduję w szpitalu po podłanczaniu i kadra nie umiejąca obliczyć objętość tarcy,Oj aż żal ściska co oi wyczyniają to jużchyba lepiej potrafił to Lewandowski poukładać........................

@bbb

No właśnie tak jest , ale ten zakład to pikuś przy innych , np nie widzę tego , żeby kierownicy ubliżali pracownikom , ale myślę, że z tego względu, bo nikt nie chce pracować tutaj. A gdyby mieli wybór w ludziach, to ogólnie jeszcze byśmy nie mieli pracy w Kaliszu , no coraz mniej ludzi, nawet ukrainców nie ma tak dużo, na hali tr jedną zmiana prawie i , chodź myślę, że kiedy ten dział zamkną , i co staremu nie zależy, żeby ludzie byli ? , widocznie nie , to jest jakiś dramat . Zobaczy , co będzie po nowym roku 12 na godzinę wchodzi, to będzie ludzi :-).

interwencyjna

tak wiec z tego co piszesz to wszyscy robimy papa.idziemy do burmistrza plakac .hahaha.

Stary Kawaler Wacek
@interwencyjna

Ja tam bym wołał do fabryki czekoladek w Tucznie :-) .

@interwencyjna

Oni się tam najwięcej martwią ludźmi, chłopie w jakim świecie żyjesz?.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KPPD Szczecinek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Aron

I co tam słuchać ciekawego w tartaku?nadal brak kompetentnych ludzi do pracy?jak tam Stara Hala bo widzę że mamy nowych mechaników ktoś coś o nich wie?

Danielo
@Aron

A co sensacji szukasz go źle trafiłeś co za mechanicy pewnie tego całego kudlatego czy jak mu tam ale co się dziwić daje flaszeczki na nowej hali to pewnie i ty po za tym nasi mechanicy idą w ślady swojego szefa on nic nie robi to co oni będą się przemeczac inni przyjadą zrobią

@Aron

Jeżeli chodzi o starą halę, to idzie prawie jedna zmiana, mi się wydaje , że w nie dalekiej przyszłości hala zostanie zamknięta . Hala traków.

bucu
@WRW GANG

mnie sie wydaje ze tam niedlugo wszystko bedzie zamkniete...

@bucu

Kto wie , nowa hala jest , kupią maszynę do pryzm , i pa pa . Szkoda , bo co z tymi ludźmi wrazie czego? . A stary hale traków może wynająć prywatnej firmie, i jeszcze na tym będzie zarabiać. Mam takie a hala strugarek pewnie wtedy też zamknięta, bo jest uzależniona od starej hali ?.

Ucz się i walcz.

Co za ludzie w tym zakładzie, tylko się plotami zajmują, wszystko by chcieli wiedzieć, ale nie o sobie coś powiedzieć , niektóre słowa sobie wymyślają, dokładają, po prostu najgorsze jest , że gadają nie prawdę. Tak samo buntują jeden na drugiego, jakaś masakra.

@Ucz się i walcz.

No oczywiście ze tak bo przecież najlepiej jest oczerniac tych których już nie ma a coś znaczyli i wnieśli w tym zakładzie ale tak jest prawie wszędzie to po prostu nic innego tylko zazdrość niestety z kadry zarządzającej to zostali sami nieudacznicy bp może sami jedna dwie osoby coś Amosa a reszta to dno. Podziwiam dyrektora ze daje radę z taką kadrą jaką ma

AR

Jakoś płacy jest na takim poziomie jaką ma kadrę oczywiście ss wyjątki należy być albo kolega albo kolegi szfagrem wtedy pensja jest wysoka nie patrząc na umiejętności ani zaangażowanie taka jest prawda .

Ucz się i walcz.
@AR

Mi nie chodzi tych których nie ma , tylko o pracowników ogólnie.

Serce Miasta

Nie idź do dech, bo się zmarnujesz , chyba, że na jakieś lepsze stanowiska.

Serce Miasta

A co ma być dobrze z przybyszami , że co ? , biorą ich bo Polacy nie chcą pracować, bo nie chcą płacić jak trzeba, czy to nie jest żałosne?, nie widzisz , o co chodzi ?. Wejdzie po nowym roku 12 na godzinę i tak będzie musiał płacić, chyba że się przybędą ludzi, ale ktoś musi pracować.Chciałem jeszcze dodać, komu płacą to płacą w tartaku.

Serce Miasta

No niestety takie życie, w tym zakładzie nie każdy musi mieć motywacje do pracy, dla nich wystarczy przychodzisz bo musisz, tak było i jest, równi i równiejsi.

licznik

ktos mowil ze jego dni sa policzone.czy tak?

@licznik

A kto to wie myślę ze Dyrektor dorasta już do tego ze należy ci niektorych pożegnać i to nie ważne czy to kolega rodzina czy dupowlaz .........biorący w łapę czy nie czas na nich.

licznik
@AR

byla prawa reka rr to kawal (usunięte przez administratora) teraz bedzie sie wybielal przed starym.

kw
@licznik

A kto był jego prawą ręką???

@licznik

A że to niby i dlaczego ma się wybielać ? przecież z tego co wiem to rr sam położył wypowiedzenie i poszedł do innego tartaku i to na Dyrektora. To raczej Kppd ma teraz problem z szefem utrzymania ruchu bo chyba nikt tego dzieciaka który jest za rr nie nazywa głównym mechanikiem bo to wstyd. Ja znam rr i mi się bardzo dobrze z nim pracowało i żałuję że go już tu nie ma z nami po prostu przydałby się

@AR

A to dlatego ma się wybierać ze pracował z rr ale tak naprawdę to my wszyscy z nim pracowaliśmy to wszyscy musimy się wybielac . NIE ROZUMIE DLACZEGO SKORO PRZECIEŻ ROBERT SAM ODSZEDŁ i jakoś jak był to nikt nie narzekał a teraz nagle wszyscy albo przynajmniej ci najbardziej fałszywi

Daniel WRW GANG
@Ola

Czy narzekał, nie narzekał fakt jest taki , że go nie ma i tyle, dajta temu chłopowi spokój.

Lord Biedak

Zarobki odpowiadające wiedzy i umiejętnością .Niestety tak nie jest.Pracownik ogarniający "temat" jest nic nie warty.Bardziej liczy się przybysz zza wschodniej granicy.Jest tańszy.Nawet jak "robi buble" i tak jest bardziej ceniony.Niestety wiedza w naszej firmie nie ma znaczenia...

Chojeńska Kasta

1000 miesięcznie.

@Chojeńska Kasta

Dodaj mu jeszcze ze brutto i może przestanie te idiotyczne pytania zadawać bo albo chcę pracować albo zarabiać tych dwóch rzeczy to w kppd Kalisz nie dostanie na raz

POL-ARM

Jako pracownik firmy zewnętrznej jakieś 1300.Jako pracownik tartaku 2300. Jako następny,niepotrzebny kierownik-spadaj.

Chojeńska Kasta
@POL-ARM

Proszę, jacy równi i równiejsi, teraz już wiadomo, czemu ludzie nie chcą przyjść do firmy zewnętrznej, ale co tam, podobno ukraińcy dziś przyjechali, będzie ok.

345U

Jak by im zależało na szybkim znalezieniu odpowiednich ludzi to dyrektor już dawno by pognal to nieudolne kolesiosywo zaproponował do stanowisk kluczowych odpowiednie zarobki i już dawno by się znaleźli dobrzy ludzie z umiejętnościami było tylko poszli pracować do konkurencji za inne pieniądze

Chojeńska Kasta 1910
@345U

Wytłumacz, na niektórych działach jest właściwie jedna zmiana, to tartak nie ma strat ? , przecież widzi dyrektor, że ludzie nie chcą po prostu tu pracować , to czemu nie podwyższy płac . Chodzi o to , żeby te ludzie przyszli i mieli motywacje do pracy , nie zależy mu na tym?.

rudy siusiak

nasz byly kierownik ponoc kompromituje sie w malej miejscowosci naszej gminy.czy to prawda?

Dzikus tartaczny

Tak popularne, ale nie do firmy zewnętrznej do dech :-) .

oki

ukraincy wykonuja najprostsze prace.takich ludzi brakuje.reszta stanowisk obsadzona na 100%. kierownicy,operatorzy,mechanicy sa.zeby tylko robili swoja prace i jest OKI.

Władcy Miasta Włókniarzy 1910
@oki

Np hala traków, właściwie jedna zmiana, czemu , a były kiedyś dwie, proste pytanie ?.

@oki

No właśnie żeby potrafili to może i było by ok właśnie widzimy jak przykład idzie z góry na najnowszej linii manipulacyjne jak to z-ca daje sobie radę ..aż żal patrzeć ale przy najmniej widać że to jest rodzinne taki sam są jak szwagier .zasadność i wiedzę oraz robienie kosztów to mają we krwi .

oki

trzeba uczciwie napisac ze zarobki sie poprawily na plus.nowy pan poobcinal stawki i premie tym kturzy mieli je za uklady a dal ludzia ktorzy pracuja i chca pracowac.jest znaczna poprawa.

@oki

To czemu brakuje ludzi, jak by było dobrze, to nie trzeba by było ukrainców brać, chodź na razie nawet ich nie ma .

mona

kto jeździ teraz fadromą ??? daje rade?

Serce Miasta

Podobno dziś Ukraińcy zajechali ? .

a po co placic ludziom?i tak zawsze znajdzie sie ktos kto zrobi robote za te pieniadze.wszystko w temacie.

@123

No dobra, ale właściwie jest jedna zmiana, to nie ma strat , skoro tyle zleceń, to fakt zawsze ktoś przyjdzie.

@Serce Miasta

Zamówienia i owszem ra ale czy strat nie ma? Nie jestem pewna do końca widząc wydawane bezsensowne kasę na kiepskie części albo na firmy które tylko przyjerzdzaja po to żeby sobie kasę nabic a i nawijać makaron na uszy dyrektorowi co to oni nie potrafią buzia bo niczym innym

Serce Miasta

Jednej rzeczy nie rozumiem, np na hali traków właściwie jedna zmiana jest, to czemu nie podwyższą stawek , żeby ludzie chcieli tu pracować, tylko czekają jak na zmiłowanie na ukraińców , czy oni palą głupa, czy im nie zależy. W szczególności dyrektorowi , żeby było ludzi?. A zleceń jest .

Władcy Miasta Włókniarzy 1910

Zależy na , bo doświadczenia nie trzeba mieć do układania dech, chyba że na kierownika.

Zostaw merytoryczną opinię o KPPD Szczecinek - Kalisz Pomorski

• Jak się pracuje w KPPD Szczecinek?

Zobacz opinie na temat firmy KPPD Szczecinek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPPD Szczecinek?

KPPD Szczecinek
1.8/5 Na podstawie 862 ocen.
  • Waryńskiego 2
    78-400 Kalisz Pomorski