Opinie o Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. w Toruń

Rafał

Jakie zarobki w UR w Lubiczu?

Rafał
@Rafał

I jaki system pracy (3 brygad.?) i atmosfera?

Dorota
@Rafał

Fajnie, że zainteresowałeś się pracą w Cereal Partners Poland Toruń-Pacific. Niestety, nie wiem, na jakie dokładnie zarobki możesz tam liczyć, ale słyszałam, iż pracodawca oferuje na pewno: szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, przyjazną atmosferę pracy oraz, co istotne, bogaty pakiet socjalny. Powiedz jednak na początek, co sprawiło, że zainteresowałeś się akurat tym przedsiębiorstwem?

Psycho
@Dorota

Dorcia Ja również chciałbym odbyć fascynującą podróż po świecie obłędu. Jestem autorytatywnym, pozbawionym empatii, patologicznie kłamiącym, manipulującym, impulsywnym. I doskonale odnajdującym się w korporacyjnych realiach. Mogącym bowiem podejmować nie tylko trudne, ale i nieetyczne decyzje – dokonującym nieuzasadnionych ekonomicznie cięć wynagrodzeń albo upokarzającym harujące osoby po to, by wyzyskać je jeszcze bardziej. Oczywiście wszystko w imię wyższego dobra – zysku korporacji. Wiem, że korporacyjny świat sam w sobie jest psychopatyczny, ale ja doskonale się w nim odnajduję. Dorcia, ty mnie rozumiesz, bo jestem twoim lustrzanym odbiciem. Wiesz, że najważniejszy ostatecznie jest wynik finansowy, a nie to, w jaki sposób zostanie osiągnięty – czy z poszanowaniem pracowników, czy dzięki niepohamowanej żądzy zysku menedżerów.

Nie bardzo rozumiem, czemu zamieszczasz tu tego typu uwagę. Czy widziałeś takie zachowania w firmie? Praca w korporacji nie polega na donosicielstwie tylko na koleżeńskiej współpracy między pracownikami. Chyba się z tym zgodzisz. Napisz jaka według Ciebie jest atmosfera w pracy i czy ludzie są przyjaźnie nastawieni. Liczę, że mi odpowiesz.

Chomik
@Piotr

Pietrek nie mord(or)uj się. Kiedyś kwartalne, później półrocze i roczne nierealne cele biznesowe, od których realizacji uzależniona jest premia – i co kwartał itd. złudzenie pracowników, że te cele uda się urzeczywistnić. Czujesz się jak chomik w kołowrotku.

@Chomik

Uważasz, że cele są trudne do realizacji. Nikomu się to nie udało i nie ma możliwości zdobycia premii, czy jednak jak się wydajnie pracuje można ją uzyskać? Premie są kwartalne, czy raz w roku, bo niedokładnie sprecyzowałeś. Gratyfikacja roczna jest w wysokości jednej pensji, czy jest o liczone procentowo. Napisz więcej, bo bardzo mnie to interesuje.

Ruda
@Piotr

Ludzie piszą tu jak są oszwabiani z kasy a tu gadanie dziada do obrazu. Piotrek podziel się informacją jak wyglądają konotacje rodzinne i przyporządkuj stanowiska i służbowe auta. Będzie przydatne dla koni pociągowych. Koło ratunkowe, zacznij kreślić strzałkami od "góry". Wyjdzie fajny grafik, śmiało. P. S. Możesz w grafiku siebie pominąć.

@Ruda

Dobrze jest mimo wszystko zapytać, aby sprecyzować pewne kwestie związane z pracą w tej firmie. Pofatygowałem się i poszukałem aktualnych ofert do pracy w tej firmie. Znalazłem ogłoszenie na pracownika produkcji. Ktoś z Was wie, czy bez doświadczenia zawodowego również można aplikować?

lq
@Dorota

co znaczy przyjemna atmosfera w pracy? :D zawsze się zastanawiam Polska to najtańsza siła robocza na świecie..tzn młodzi ludzie pracowici i wykorzystuje się ten fakt.. który nie przekłada się na ich płace.. daleko tak nie zajedziemy tym bardziej że Unijne spółki już podkradają młodych ludzi poza granice. jeśli polityka wielu firm się nie zmieni.. zatem ci nie będą mogli narzekać na brak pracowników i rąk do pracy..:)

lq
@lq

ps.. tak czy siak i tak będą musieli zainwestować większą forsę..:) z Niewolnika nie zrobisz pracownika.

Chili
@Piotr

Można. Też pracuje tu bez doświadczenia.

Orwell

Administrator jak Wielki Cenzor. Było 146 opinii, a po wielkich cięciach zostało 127 opinii na temat przyjemniaczków z Pasyfiku, może Wielki Cenzor zamieści tutaj sponsorowane cukierkowe laurki?

Ricco

sprawe uciszyli licza sie tylko tony...

nie ....

temp na produkcji 40 stopni zero wyciągów bo nie działają wstyd i żenada jak można tak ludzi traktować !!!! nie polecam !!!

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier Projektu bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Były praco ...

słyszałem że ludzie na produkcji w obecnych czasach pracują bez wyciągów bo nie działają bo po co , cwaniaczki w biurach mają klime (usunięte przez administratora) mają ludzi za nic !!!! dobrze że już tam nie pracuje i nie mam zamiaru !!!! odradzam !!!!!

O

Przepraszam za literowki....słownik pisał za mnie... Przechwalaly się .....zamiast przechlapane Firmie zamiast formie Pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących.

Ona 40+

Witajcie Mam pytanie o zarobki w Nestlé. ...osoby, które nie radziły sobie w wielu formach i są nowymi pracownikami Nestlé przechlapane się o zarobkach rzędu 3500- 4000 netto na dziale produkcyjnym. Naprawdę Nestlé tak pięknie wynagradza pracowników? ??

monika

witam czy przyjmują kobiety do pracy na dział produkcji ? czy cv skłądać przez aplikację czy dostarczyć na portiernię ? na co patrzą na rekrutacji żeby dostać się do pracy ?

Bolo

A tak z ciekawości, płatki chyba dobrze się trzymają bo tak dużej ilości aut jak długo mieszkam na wylocie z Grębocina to ja nigdy nie widziałem. Chłopaki nieźle muszą się spinać by to wszystko ogarnąć.

???
@Bolo

Tak Bolek, za 14,70 zł na godzinę nie kupisz nawet używanego ogarka, swój sen opisałeś.

lider

Tak rekrutuje ale daruj sobie na początek dostaniesz (usunięte przez administratora)ł bo mówią że zarobisz więcej niż najniższa krajowa ale soboty niedziele i święta trzy zmiany 4 brygady , jak zobaczysz co musisz spełniać czepek czapko kask okulary , plastikowe ciuchy i wiele różnych bzdur ,robią bez sensowne szkolenia testy przepytywania tak jak byś nie wiadomo co miałbyś wykonywać a przychodzisz pracować fizycznie , firma ciągle chwali się jakie to ma zyski wielo milionowe i kogo oni sponsorują pod warunkiem że są medialni oni są naj ,a pracowników mają za nic i (usunięte przez administratora)mamy z tego plotki na mieście są co to nie pacific . Pacific 10 lat temu był naprawdę fajną firmą teraz jest to zło konieczne żadnych pozytywów , a teraz jeszcze zrobili wypłatę ryczałtowa niby dali 200zł podwyżki ale firma na każdym z nas za oszczędzi około 550zł(usunięte przez administratora)

Adrian
@lider

Podajesz stawkę pensji zasadniczej, ale dodajesz też, że obowiązuje czterobrygadówka. Czy za taki system pracy są dodatki finansowe lub premie frekwencyjne, które mogą podnieść wysokość wynagrodzenia?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Ahdhdh

Sprecyzuj pytanie. Dział/Stanowisko? Co chciałbyś wiedzieć

Witam mam pytanie do was.Czy Pacyfic Toruń lub lubicz aktualnie rekrutuje na stanowisko pracownika produkcji?.Proszę mi napisać na jakie zarobki można liczyć na początek zatrudnienia?Pozdrawiam.

Zachwycona
@Piotr

Obecnie jest ok. (usunięte przez administratora) zyla brutto na godzinę plus premia. Od nowego roku kombinują, żeby zsumować stawkę godzinową z premią i wyjść na (usunięte przez administratora)zyla brutto na godzinę bez premii, bo pisiorki dmuchnęli im koszty, więc Pacyfik biduje, ale chyba po odprawie emerytalnej WBS, bo załoga dostała na święta ogryzki.

No i wymyślili
@Zachwycona

stawka bez zmian czyli grubo poniżej 17 zł brutto do tego zsumowali z dodatkami do godzin i wyszli na swoje czyli w Pasyfiku tyra się za najniższą krajową oprócz Lemingradu.

Czy macie wiedzę na temat rozmowy rekrutacyjnej w Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. i możecie wspomóc osoby poszukujące pracy? Tym bardziej, ze na Nuzle.pl pojawiło się 22 sierpnia kilka ogłoszeń.

Sławomir

Prawda że w Pasyfiku szukają wielu naiwnych do pracy bo jeszcze wielu naiwnych przejrzało na oczy i odchodzi z pracy ze względu na niskie płace, zapylenie i temperaturę która wywołuje alergie, a przede wszystkim atmosferę w pracy. Jeśli masz predyspozycje Capo, witają chlebem i solą.

@Sławomir

@Sławomir, to co piszesz niezbyt zachęcająco brzmi. Czy Twoja opinia dotyczy tylko pracy na produkcji w Pacificu? Znalazłam ogłoszenie o płatnych praktykach studenckich i zastanawiam się, czy składać CV. Obiecują zdobycie doświadczenia w wielu obszarach (jeśli chodzi o produkcję, to akurat przy jej planowaniu). Tylko nie wiem, co rozumieć przez 'atrakcyjne wynagrodzenie'. Podpowiesz?

student

Witam, w internecie widnieje ogłoszenie o pracy, pracownik produkcji na dziale pracowania, czy warto składać CV?

Kaczor
@student

Ooooo Kolego !!! Jeśli jesteś odporny na wysokie temperatury, nie wyskakują alergie na skórze od pracy w zapyleniu, jesteś szybszy od robota i najniższą płacę przyjmujesz jak dobrodziejstwo to takiego robocopa Ptyś całuje w rękę na powitanie.

I jeszcze jedno
@Kaczor

a WBS częstuje Johnnie Walkerem i kwaszonym ogórkiem.

@Kaczor

Widzę, że jesteś zorientowany w warunkach zatrudnienia. Dodaj na jakie pensje i dodatki można liczyć. Będę wdzięczny.

Szkodazdrowia

Zgrany zespół, docenianie pracownika, pozytywna atmosfera, zarobki adekwatne do włożonej pracy - tego wszystkiego NIE ZNAJDZIESZ w tym zakładzie. Jeśli twoje zdrowie psychiczne i fizyczne jest Ci obojętne, lubisz kiedy mimo wkładanego wysiłku, pracy w zapyleniu, zaduchu, ukropie, słyszysz tylko krytykę (i to zdecydowanie nie konstruktywną), a zarobisz niewiele więcej niż w pracy na 1 zmianę w normalnych warunkach to trafiłeś idealnie. Można mówić, że przełożeni napierają na liderów coraz to większymi wymaganiami, ale na pakowni jest taka patologia, że sami by się najchętniej zajechali. Nie pozdrawiam :)

Lekarz
@Szkodazdrowia

Proszę o scharakteryzowanie pracy w zapyleniu. Należy zwrócić uwagę na utrzymujące się alergie skórne u pracowników. Jeśli takowe występują to można wystąpić u uznanie choroby zawodowej.

Szkodazdrowia
@Lekarz

Pył unosi się w powietrzu praktycznie przez cały czas, co łatwo zaobserwować na noszonych okularach, które ma się zazwyczaj wyczyszczone kiedy wchodzi się na zmianę. Dostępne są maseczki, natomiast noszenie ich przez cały czas równałoby się prędzej z utratą przytomności, a już na pewno przegrzaniem organizmu przy tempie pracy które występuje na stanowisku paletowego. Apogeum następuje podczas sypania płatków do dużych worków (big bagów/boxów), a także oczywiście podczas odpylania gdzie na hali robi się siwo od "mgły", która po opadnięciu tworzy na posadzce kilku milimetrową warstwę (przy tak dużym metrażu jaki tam występuje!). U siebie nie zaobserwowałem reakcji skórnych, które bezpośrednio bym powiązał z zapyleniem, ale nie raz czułem "piasek" w oczach, a słodki posmak w ustach i rolowanie pod prysznicem "ciasta" z pyłu, który się zebrał na skórze to była codzienność.

Klient

Coś dla Chrupciolubnych, coś dla Miękkolubnych, a dla Ciepłolubnych? No towarzysze, z postępem proszę, w końcu staro-nowego przewodnika macie od lat.

A ktos się kiedyś śmiał z Tampona(patrz Opatrunki).

Mila

Wielkie (usunięte przez administratora) Może to jest dobre dla absolwentów WUML( Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu i Leninizmu) Fuj.

Asystent Zarządu

Jest prowadzona rekrutacja na to stanowisko. Może ktoś podrzuci kilka uwag co do tego miejsca pracy?

Dobry Duszek ????
@Asystent Zarządu

Aplikujesz na stanowisko u boku Kim Dzong Una. Bez komentarza.

Do Jolci i Dawidka

Wy i Wam podobni potrzebujecie czerwonego dywanu do wytyczania drogi życiowej przez WBS-a. Mentalność korporacyjna, mniej lub bardziej świadomie jej twórcy wzorują się na mechanizmach znanych z funkcjonowania sekt. Chodzi o budowę poczucia wyjątkowości i przynależność do wybranych.

Zostaw merytoryczną opinię o Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Szosa Lubicka 38/58
    87-100 Toruń

Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.