Melanko Sp. z o.o.

Przysiek

Opinie o Melanko Sp. z o.o.

polaczis

podbijam temat, jak tam jest? zaklad dalej funkcjonuje?

zmartwiony

ponoc nowy wlasciciel? czy to prawda? co dalej z ludzmi?

Niestety wszystko, co tutaj napisane, to prawda. Wynagrodzenie bardzo niskie, skandaliczne warunki. Firma nie inwestuje ani w pracowników, ani w swoj rozwój. Miejsce, w którym produkuje się dodatki dodatki do żywności, a w toalecie ciepłej wody brak, temperatura w budynku zimą pozostawia wiele do życzenia, brud, smród. Od pracowników wymaga się niemożliwego.

kkkkkk

Pracowałem 1,5 roku i niestety to był mój najwiekszy błąd. Słabe wynagrodzenie, narzędzia pracy i metody rodem z PRL-u, no i szef.... szkoda słów.

osobiście nie polecam. słabe wynagrodzenie (o 1800 netto możesz zapomnieć) i brak perspektyw na rozwój.

przyprawy

A ja pracuję w Melanko i nie nikt rozsądny na robotę tu nie narzeka ;)

yo

maria stępień
@yo 15.06.2011, 04:31
te opinie pisane są przez adm. portalu. Pracowałem w melanko i nie znam i nie znałem osoby, która chwaliłaby sobie tę robotę....

czy mogę prosić o kontakt do pana/pani chciałabym o coś spytać

Zostaw opinię o Melanko Sp. z o.o. - Przysiek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Melanko Sp. z o.o.