Opinie o Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. w Toruń

Axios

Po raz pierwszy od prawie 50 lat, produkcja płatków w fabrykach Kellogg w całej Ameryce jest zawieszona. 1400 pracowników odeszło z pracy w poszukiwaniu lepszych świadczeń, co zagraża podaży tego towaru na półkach sklepowych. Pracownicy - mają dość tego, że czasy świetności pracodawców nie przekładają się na lepsze płace, świadczenia i warunki pracy

@Axios

Czy to się jakoś przełoży na strajki u Was? Pytam z sympatii, wsuwałam te pierwsze płatki w białych foliowych torbach z niebieskimi zamazanymi napisami :)

Wojtek
@Monika

Pracujemy nad tym ale najpierw trzeba pogonić tą kieszonkową radę pracowników. Niebawem przyszły nowy związek zawodowy to zrobi.

@Wojtek

Znaczy się, zakładacie. O radzie pracowników nie słyszałam, oni robią za związki, rozmawiają z górą itd.?

Jak długo trwa proces awansu w Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.?

Next Generation

Jak z rodziny WBSa po dwóch latach sowita pięciocyfrowa pensja i auto służbowe (dobrze uposażony), a większość po 20 - 30 lat tyra i nic.

Oj długo..

Jak z rodziny po układzie w biurowcu to dość szybko. Jak z innej perspektywy to po 15-20 latach możesz się garba dorobić.

Adrian
@Oj długo..

Myślisz, że takie awanse po rodzinie to dobre rozwiązanie? Przecież zwykle to mało kompetentni ludzie. Serio nikt z dobrymi kwalifikacjami, a bez pleców nie dostanie się na wyższe stanowisko?

Oczekujący

Jak nie jesteś (usunięte przez administratora)to zapomnij o awansie kolego!

Kandydat grudzień 2020

Witam orientuje się ktoś jakie zarobki jako pracownik produkcji w zakładzie w Toruniu "nestle-pacyfic"ze wszystkimi dodatkami tak mniej więcej ile można zarobić miesiecznie na rękę? Pozdrawiam

Przeszczęśliwy
@Kandydat grudzień 2020

Jako paletowy na produkcji mam 10 tysi/miesiąc plus służbowy VW Passat

@Przeszczęśliwy

A tak na serio?

Orion
@Kandydat

A tak na serio nie polecam robisz nocki soboty niedziele i swieta a wypłata 2800 , z czego na umowie masz 2800 brutto + dodatki jak zrobisz ponad 200h to może zarobisz ledwo 3,5 tys A praca ciężka nie możesz nawet na chwile odjeść od palety bo Cię zasypie od razu kartonami

Metrolog

Najwyższe stanowisko w Pasyfiku - mały WZORCOWNIK.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier Projektu bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Rencista

Rząd płaci 14 stkę na święta, a (usunięte przez administratora) z Pasyfiku emerytom i rencistom ochłapy, to (usunięte przez administratora)

Młody

Dużo czytania - ale sama prawda. Pracowałem jakieś 3 lata. Tak naprawdę o 3 lata za dużo. To, w jaki sposób traktuje się pracownika na produkcji jest zwykłym poniżeniem człowieka i jego ambicji. Co z tego, że się starasz, obsługujesz wszystkie stanowiska, na które musisz iść. Poznałem pracowników, którzy pracują tam ponad 20 lat, 26 lat, i tak dalej, kierownik ma ich zdanie i doświadczenie na stanowisku, na którym spędzają pół życia za nic. Odnosiłem często wrażenie, że kierownik przy tych ludziach nie wie jak obsłużyć wiertarkę... No ale, biurowi są najmądrzejsi, nie ważne, że to ty szukasz rozwiązań danej awarii czy problemu, ale jeśli już znajdziesz rozwiązanie, to oni sobie dopisują twój sukces i zbierają medale. Podwyżki? Są, ale nie da ich się zobaczyć realnie w wypłacie, tylko na papierze. Są takie malutkie, jak ludzie w tej firmie na produkcji którzy napędzają firmowe, coraz nowsze Audi. Ah, no i nowe Golfy, bo kupili, znowu. A po co? No właśnie, komuś trzeba zabierać żeby komuś dawać. Trzeba tam trzymać palec naprawdę równo niektórym, bo choćby delikatne przekrzywienie tego właśnie palca... będzie z Tobą źle! W tej firmie jest gorzej, coraz gorzej, OSZCZĘDNOŚCI. No właśnie, oszczędności, może dlatego nie chcieli mi przedłużyć umowy? Może uzgodniono za moimi plecami jedną wersje aby mieć pretekst do zwolnienia, ale szczerze - sam bym się zwolnił, z dniem końca umowy. Przecież jedna osoba może robić za trzech, my nie damy rady? Damy do czasu, ja na szczęście podziękowałem, chce mieć czas na życie. Radzę docenić pracowników którzy siedzą tam 20 lat i więcej bo tak naprawdę te tony, które wyjeżdżają z kołchozu są dzięki nim. A oszczędności radzę szukać w osobnej firmie, która nazywa się "Biurowiec". Chociaż ciężko zajrzeć w swoje koryto, ja wiem. Jeszcze raz - nie polecam.

Stary
@Młody

Biurowca oszczędności nie dotkną, bo tam leszcze ładnie otwierają prezesowi drzwi, z taką gracją jakby wcześniej ćwiczyli przed lustrem, no i wiedzą jak płynąć czyli z prądem, a zwykły człowiek wie co płynie z prądem i nigdy się nie da poniżyć. Młody dobrze zrobiłeś, życie bez(Pa)syfiku jest lepsze. Na zdrowie.

Młody
@Stary

Racja w 100%, drzwi prezesowi trzeba umieć otwierać a tamtejsze leszcze to potrafią. Szkoda tylko, że kierownik, z którym ja miałem "współpracować" pracując na mojej linii produkcyjnej miał wyrąbane na swoich pracowników, żeby nie powiedzieć gorzej, i rzadko kiedy go widziałem, a pracując na rano czy popołudnie powinienem go widywać dość często, niestety, z systemu wyciągnął sobie dane o produkcji z danego dnia więc tony się zgadzały a ludzie, którzy zrobili te tony? Ci ludzie są nie ważni. Ktoś z dużym stażem odejdzie? Nie ważne, wezmą kogoś z ulicy i to przecież nie kierownik będzie go uczył tylko Ci ludzie, którzy w międzyczasie robią wiele pełnych naczep płatków ciężarówek na dobę. Już nie mówię o podwyżce, jakieś benefity za naukę, tylko po prostu - zwykłe "Dziękuję" - "że go wdrożyliście tak, że sobie sam poradzi". Szkoda, że tego jednego słowa kierownik nie potrafił sformułować, a przecież tyle okazji było. Szkoda, że jest takie małe zainteresowanie pracownikiem tam na produkcji w pyle, w wodzie jeśli sprzątanie, w lato nierzadko przy duchocie i temperaturze 40*. I nie zasłaniajmy się pandemią, bo i bez pandemii sytuacja wyglądała tak samo, są przecież maile, tam też można pogadać. Rozmowa to jest taka prosta rzecz szczególnie w takim zakładzie a nie praktykowana. Było o wiele więcej momentów gdzie ludzie z produkcji potrafili sobie dziękować za pomoc, bezinteresownie, i być w dobrych nastrojach niż w kontakcie z kierownikiem. Szkoda, bo to kierownik powinien wykazywać zainteresowanie swoimi ludźmi a nie tylko tonami. Jeszcze raz - doceńcie pracowników, którzy spędzili tam długie lata - to oni i tylko oni napędzają wasze słupki. Dziękuję.

Zimbardo
@Młody

Korpoludki nie są w stanie przekonać samych siebie, że sobie poradzą w życiu bez tej konkretnej pracy, bo to wszystko wynika z niskiej samooceny, ze słabego poczucia własnej wartości.

staż

Jak wygląda staż w Pacifica Toruń? Jakie są szanse na dalszą kariere w firmie po stażu?

Statystyk

Z opinii jak czytam ocena kołchozu 2.6 na 5.0 możliwych. Firma żenada, warunki pracy też żenada. Nie polecam.

Artur
@Statystyk

A napiszesz coś więcej w takim razie? Nie jesteś zadowolony z pracy w Cereal Partners, ale fajnie gdybyś podał szczegóły. Co konkretnie sprawiło że masz takie zdanie na temat tej firmy? Jakie są tu zarobki i jaka jest atmosfera?

smutas

Korporacja miedzynarodowa ale standardy polskie, czyli masz zapieprzać i robić a nie myśleć, nadgodziny to cos normalnego, stres to chleb powszedni, co z tego że jest stołówka z dobrym jedzeniem skoro się patrzą krzywo jak z niej korzystasz. nadgodziny wypłacili dopiero jak się zwolniłem, przełożonego miałem ***** *** z plusów to wypłata na czas, pakiet solcjalny i płatki za free, dlatego wystawiam neutral, gdyby nie to to negatyw

Barbara

Cześć, czytałam wątek i @Jarek G. wspomniał, że praca w Cerealu jest stresująca. Moglibyście przybliżyć mi z jakiego powodu jest stresująca? Chodzi o atmosferę, rodzaj wykonywanych obowiązków czy normy, które trzeba wyrobić? Czy stresujące sytuacje często się zdarzają?

lider

Tak rekrutuje ale daruj sobie na początek dostaniesz 14,70zł bo mówią że zarobisz więcej niż najniższa krajowa ale soboty niedziele i święta trzy zmiany 4 brygady , jak zobaczysz co musisz spełniać czepek czapko kask okulary , plastikowe ciuchy i wiele różnych bzdur ,robią bez sensowne szkolenia testy przepytywania tak jak byś nie wiadomo co miałbyś wykonywać a przychodzisz pracować fizycznie , firma ciągle chwali się jakie to ma zyski wielo milionowe i kogo oni sponsorują pod warunkiem że są medialni oni są naj ,a pracowników mają za nic i h..uja mamy z tego plotki na mieście są co to nie pacific . Pacific 10 lat temu był naprawdę fajną firmą teraz jest to zło konieczne żadnych pozytywów , a teraz jeszcze zrobili wypłatę ryczałtowa niby dali 200zł podwyżki ale firma na każdym z nas za oszczędzi około 550zł bo tydzień będziemy pracować za darmo ,wiem że w najbliższym czasie zostanie post usunięty przez administratora ale wiem co pisze bo pracuje już tam 25lat

Ricco
@lider

To wszystko prawda. Dodam tylko ze atmosfera w pracy jest beznadziejna ludzie boja sie ze soba rozmawiac bo jeden drugiego (usunięte przez administratora) wyzej jak cos powie na przelozonych tragedia mozna rozmawiac tylko o pogodzie. Na produkcji w Lubiczu praca beznadziejna zwlaszcza na palecie nikomu nie polecam tej firmy .Wszystko ladnie wyglada tylko z zewnatrz

Frik
@lider

Ludzie nie jedzie tego gówna, w jednej paczce jest więcej cukru jak w 1kg cukru, NIE TRUJCIE LUDZI

Leg

W Firmie chce pracować blisko 1000 osòb. Ty straciłeś/aś jako pracownik tę szansę zapewne i teraz wypisujesz te bzdury. Pamiętaj hejt, obraźliwe nieprawdziwe informacje oraz naruszenie dòbr Firmy i osòb można zgłosić na Policję i jest możliwość ścigania z mocy prawa. Natomiast IP urządzenia z ktòrego to robisz jest jak podpis.

Lemingoza pospolita
@Leg

Odwrócenie pojęć : krytyka - hejt prawda - bzdury

Wrr
@Leg

Ty czubie z cpp, jesteś przygłópem, pewnie żerujesz na innych co wszo z cpp

Jarek G.

Nie polecam stresujaca praca duszno goraco nadmuch jest ale dla produktu nie dla zalogi slowa przelozonego nowy paletyzer w lubiczu czesto sie psuje brak rak do pracy wszyscy robia wszystko atmosfera do niczego przelozeni lataja jak oparzeni i tylko fotki pstrykaja

Uwędzona w pakowni
@Jarek G.

Lemingi niech latają i pstrykają bo program CPW 3.0 się zbliża wielkimi krokami i trochę wyrówna.

Edison
@Jarek G.

W takim głównie dawno nie robiłem, (usunięte przez administratora) kiła i mogiła, no i przekupiony sanepid z Torunia hihihi

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.?

Docent

Tak tak nagrody roczne niewidoczne najważniejsze że na papierze są

Macie multisporta?

Biegacz
@Marek

Taaak, kołowrotek chomika

Ona

Witam serdecznie Mnóstwo moich znajomych którzy zmienili pracę i zaczynają w Nestle przechwalają się o bardzo wysokich zarobkach.Podobno zarabiają od 3000 netto do 4000 netto z nadgodzinami. Czy w Toruniu jest to możliwe??

łon
@Ona

tak

wow
@łon

Do wypasionego myta dokładają jeszcze rower służbowy

Zuza

Jako pracownica tej firmy musze swierdzic ze to jedne wielkie (usunięte przez administratora) wiadomo gdzies trzeba pracowac w tym rejonie torunia ciezko o fajna prace dlatego wiekszosc robi bo nie ma wyjscia lub z przyzwyczajenia warunki nie sa dobre zalezy gdzie sie robi sa temperatyry za cieplo sa czapkokaski czepki okulary to wszystko utrudnia ale dla bhp to sukces bezpieczenstwo itd obraz na zewnatrz super ale to tylko dobra gra zeby ludzie mysleli ze ludzie maja super jeden wielki teatr ceny wysokie produkty wcale nie takie dobre i smaczne sam cukier trzyma batony w kupie a w platkach pelno chemii ale ludzie glupie to kupuja bo nestle.. nikomu nie polecam tu pracy system 4 brygadowy swiatek piatek na okraglo kusza jedynie talonem na swieta radze szukac gdzie indziej pracy a ten co szuka to znajdzie i bedzie zadowolony

Adrian
@Zuza

Widzę, że nie jesteś zbytnio zadowolona ze swojej pracy w firmie Cereal Partners Poland Toruń-Pacific. Napisałaś, że panuje tu 4 brygadowy system pracy, dlatego też w tym właśnie momencie pragnę dowiedzieć się, czy jest możliwość pracować np. tylko na poranne zmiany, aby uniknąć ewentualnych nocek?

WBS
@Adrian

Praca na poranną zmianę jest OK. Służbowa furmanka i 200 tysi co miesiąc, a reszta (usunięte przez administratora) niech tyra.

Brak konsekwencji
@Zuza

„ ten co szuka to znajdzie i bedzie zadowolony” - czyli Ty nie szukasz, tylko dalej tam pracujesz i narzekasz. Mało wiarygodne źródło informacji z Ciebie.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.?

Hana

Ja pracuję 25 lat. Jestem dumna, że pracuję w Nestle Pacific.

Galbani

Administrator sukcesywnie usuwa negatywne opinie i uwagi o jakosci pracy nie polecam tam pracy ! chyba ze ktos lubi (usunięte przez administratora) prace i stres

Jaś

Odradzam pracę w szczególności w Lubiczu.... To co się tam wyprawia _MASAKRA_!!!. Chcesz być tanią siła roboczą idź, zobacz, poczuj jaki miód ????.Zycie zaczyna się dopiero poza murami Pacyfic....

Zostaw merytoryczną opinię o Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Szosa Lubicka 38/58
    87-100 Toruń

Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.