"Toruń - Pacific" Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o "Toruń - Pacific" Sp. z o.o.

Pindolokio

To ja z kolei zapraszam do Grębocina tutaj jest bardzo przyjemnie, (jeżeli choć w 10 % posiadasz umiejętność komunikowania się z innymi pracownikami)

Kaba3

LUBICZ MAGAZYN PACIFIC - TO jedna wielka TRAGEDIA. Mobbing i zastraszanie przez magazynierów i starych pracowników Pacifiku, na każdym kroku. Wysługiwanie się podległymi pracownikami. Ci starsi na równorzędnych stanowiskach są już tylko do wydawania poleceń. Ciągły stres. O papierosie możesz zapomnieć. Po 8 godzinach wychodzisz do domu i nie wiesz jak się nazywasz. Jedno wielkie kumplostwo i kolesiostwo zaczynając od samej góry. Omijać szerokim łukiem.

pracownik Nestle Lubicz
@Kaba3 07.12.2015 08:11

Prawda po jednym dniu zrezygnowałem, nawet do sądu chciałem podać.

były

szkoda gadać omijać szerokim łukiem szczególnie Lubicz kto pracuje to wie o czym mowa bez komentarza

byłego
@były 11.02.2015 15:17

pisząc o Lubiczu zapewne masz na myśli pana folwarcznego "jak się nazywa"i tutaj masz racje w tym zakładzie tylko może cię spotkać dobrze zakamuflowany mobbing i paskudna atmosfera

Magda

Atmosfera rewelacyjne, a firma dba o pracowników

a

firma lipa... praca zalatwiana tylko i wylacznie po znajomosci... praktycznie brak mozliwosci awansu- sami swoi.... praca tylklo dla ludzi lubiacych w(usunięte przez administratora).. zarobki tez bez rewelacji- ucianaja wszystkie swiadczenia dla pracownikow jak moga!

Ł

SWIETNA FIRMA!!!(usunięte przez administratora) LUDZIE!!!! KIEROWNICY!!! BRAKUJE MI TEJ PRACY.... I TO BARDZO.... ZALUJE ZE NIE MOGE DALEJ PRACOWAC W TORUŃ PACIFIC..... WSZYSCY KTORZY CHCA PRACOWAC I OSIAGNAC SUKCES ZAWODOWY.... NIECH WYSYLAJA CV DO PACIFICA.... POLECAM WARTO!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o "Toruń - Pacific" Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Toruń - Pacific" Sp. z o.o.