Opinie o Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. w Toruń

Audi Q8

Niedawno byłam w tej firmie. Zaparkowałam auto przodem do krawężnika, a Pan ochroniarz zwrócił mi uwagę, że nieprawidłowo. Patrzę na parking, a tam wszystkie auta tyłem do krawężnika. Pomyślałam, że Bareja, jakby żył, miałby dobry materiał na kolejny odcinek Alternatywy 4.

Big
@xxx

tak tak, to nie ma nic wspólnego z CPP.. :) to Marsjanie nam kazali :P Proszę nie pisać, że to standardowa procedura we wszystkich dużych firmach ponieważ jest to nieprawda. Trucie ludzi spalinami z aut parkowanych tyłem 1-3 metry od okien biurowca to faktycznie pragmatyzm

Bareja Nowy wpis

Jak się czyta tutaj komentarze jest niezła komedia. Wdać w tym rękę pasyficznego P(PR)owca, który sam ze sobą gada o wielkiej karierze. Owszem karierę zrobisz pod warunkiem, że prezes będzie twoim wujkiem.

Bart Nowy wpis

Wiecie na ile zmian bym tu robił, jako Technik Utrzymania Ruchu – Elektronik? Napisali tylko, że praca w systemie zmianowym. Dodali za to, że atmosfera jest przyjazna, choć ktoś tu pisał, że garba większego się można nabawić. Tylko, że takie gadanie niewiele wyjaśnia. No chyba, że taki był zamysł autora.

Przez 3 lata pracowałem w dziale Help Desk i komunikatywnie znam angielski. Dobrze również orientuję się w środowisku Windows 10, Office 365. Czyli wychodzi na to, że spełniam wiele z oczekiwań wobec kandydata na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Operacyjnych IT. Na jaki więc czas dostałbym tu pierwszą umowę o pracę i z jaką kwotą na niej?

Patka Nowy wpis

Czyli awans jest możliwy, może nie ma określonych wytycznych ale jakaś możliwość zawsze pozostaje. Specjalista ds. Controllingu, jestem zainteresowana współpracą na tym stanowisku ale zastanawiam się co z zarobkami? Zostały ujęte w ogłoszeniu jako atrakcyjne. Podacie może widełki przynajmniej żebym mogła się zorientować czy się opłaca?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier Projektu bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Arturo

Jakie szanse i ile czasu zajmuje awans, jeśli się zatrudnie na stanowisku Młodszego Koordynatora ds. Marketingu? Wśród zalet pracy tutaj wypisanych w ogłoszeniu podaje się szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Jakie więc są zasady uczestnictwa w nich i czy kosztują coś pracownika?

Ta bezpośrednia
@Arturo

Szkolenia wewnętrzne polegają na odhaczaniu internetowych kursów BHP, bądź są szkoleniami stanowiskowymi udzielanymi przez kolegów z działu. Nie wypowiem się nt. szkoleń zewnętrznych, bo temat ten jest mi obcy. (czyżby ich nie było? ;])

Zastanawiam się, czy nie wysłać cv do firmy, bo prowadzony jest nabór w sieci na posadę IMS planning specialist. Myślę o tym, czy jest tu opcja na rozwój w firmie, ale poza Polskę. Bo napisali, że trzeba znać angielski, bo praca jest w międzynarodowym środowisku biznesowym i do tego jeszcze sami chwalą się, że są liderem międzynarodowym. To z czasem mogłabym przejść do innego oddziału gdzieś w UE?

Ta szczera

Są na to iluzoryczne szanse, możliwości rozwoju istnieją tylko w teorii i zasady awansu pionowego, choćby lokalnego, są niejasno określone dla pracowników. Firma jest dobrym przetarciem i okazją do zdobycia doświadczenia, lecz dalszego rozwoju lepiej szukać poza jej strukturami.

Audi Q8

@Audi Q8

Taki standard obowiązuje w większości firm teraz. Jest to podyktowane względami bezpieczeństwa. W razie ewakuacji łatwiej wyjedziesz z parkingu. Lub ewentualnie łatwiej "wlozyc" auto na lawetę. Zwróć uwagę że ochroniarz grzecznie poprosił. W innej firmie nie zrobią nic tylko Ci włożą mandat.... Przed wjazdem jest napisane jak parkować.

Cyganeria
@Nie to nie jest smieszne

Ho ho ho, aleśta wymyślyly bajeczkę dla ciemnego luda, a jak radiowóz policyjny gościnnie zaparkował normalnie czyli przodem do krawężnika w związku z wykonywanymi czynnościami dotyczącymi kolizji drogowej to żaden mądrala nie ruszył się, aby przestawić panów policjantów.

@Cyganeria

Nikt nie każe nikomu na tym parkingu parkować. Do zasad trzeba się stosować i kropka. Historii z policją nie znam więc nie komentuje. Ale mówię jak jest: parkowanie tyłem to już pewien standard. Zrozumiesz jak kiedyś będzie prawdziwa ewakuacja ( choć tego nie życzę).

Ale jaja, ale jaja
@Nie to nie jest smieszne

"Wojtuś" nie spinaj się wszyscy wiedzą, że "okrągłymi wpisami" musisz zaharować na służbowy wózek, bo Oko Saurona patrzy. Piszesz "(usunięte przez administratora)" o zasadach, które ustaliliście sobie na terenie ogrodzonym płotem z ochroną, wtedy taki obszar nie nazywa się zakładem pracy i każdy trzeźwo myślący człowiek o tym wie. Kropeczka

@Ale jaja, ale jaja

Kolego nie pij więcej!!! Możesz sobie mieć gdzieś wszystkie zasady - Twoja sprawa. Ale teren właśnie należy do TP i TP może tam nikogo nie wpuszczać równie dobrze. Właściciel wymaga tak i ma byc. Nie podoba się parkuj gdzie indziej. I tu jest kropeczka.

ho ho ho
@Nie to nie jest smieszne

Wojtuś jeszcze parę wpisów i zasłużysz na wymianę fury, która zostanie sfinansowania po zmodernizowaniu systemu premiowego pracownikom fizycznym, by było z czego brać.

Fred
@Nie to nie jest smieszne

Co to znaczy pewien standard? Przyjeżdżam z zewnątrz i mam w d..pie standardy wewnętrzne firmy - jestem wolnym człowiekiem i mam prawo zaparkować albo przodem albo tyłem i jeśli nie jest to zabronione przepisami prawa nikt nie może mi tego zabronić bo jakiemuś patafianowi się ubzdurało, że ewakuacja szybciej przebiegnie przodem -jakieś dowody na to, jakieś badania czy tylko wymysł ziomka zza biurka? Jak wszyscy ruszą w jednym czasie to i tak wszystko się zakorkuje przy wyjeździe na Lubicką, stawianie aut przodem nic a nic nie usprawnia.

@Fred

Cześć! Widzę, że omawiacie standardy wprowadzone w kwestii parkowania na parkingu, dlatego mam nadzieję, że macie również informacje o ewentualnych przyjęciach do pracy w tej firmie. Wiecie może, czy aktualnie poszukiwani są nowi pracownicy? W internecie niestety nic nie znalazłem.

Fred bis
@Piotr

Piotr działaj w kabarecie zarobisz większą kasę niż w Pasyfiku i będziesz gwiazdą, a tak marnujesz się i jeszcze musisz głupa palić bo w przeciwnym razie WBS odbierze furę służbową i powrót tramwajem do domciu.

Ziomek
@Audi Q8

Bzdury człowieku wypisujesz. Stoją tyłem ze względów bezpieczeństwa. Szybko i sprawnie można wyjechać.

Janusz
@Ziomek

Jakie masz na to dowody, że szybciej i sprawniej można tak wyjechać? Były jakieś próby, mierzenie czasów ewakuacji dla 2 różnych opcji? Po co wypisujesz niczym nie udokumentowane bzdury? Gdyby tak było faktycznie to przepisy nakazywałyby parkowanie na parkingach publicznych tyłem a tak nie jest. Szybkość ewakuacji jest podyktowana tylko i wyłącznie przepustowością najwęższego gardła a jest nim wyjazd z firmy. Używaj mózgu a nie łykasz propagandę jak pelikan świeżą rybę. Gdyby ci kazali skakać jak zając po parkingu to byś to robił bo by ci powiedzieli że tak jest bezpieczniej.

Doktor
@Audi Q8

Powiadasz że parkują inaczej niż wszyscy czyli na oddziale bez zmian.

xxx
@Audi Q8

Szanowna Pani, to nie ma nic wspólnego z CPP. To jest standardowa procedura we wszystkich dużych firmach- chodzi o sprawny wyjazd z parking podczas potencjalnej ewakuacji. I nie Bareja, a pragmatyzm się tutaj kłania.

ochrona
@Audi Q8

ZEW WZGLĘDU BEZPIECZEŃSTWA UCZESTNIKÓW RUCHU NA TERENIE ZAKŁADU, Bardzo dobre rozwiązanie, jestem w ochronie od 8 lat i nie wydarzył się wypadek z udziałem pieszego, przywoływanie Barei nie na miejscu.

Big
@xxx

Czy pracował tu ktoś na stanowisku młodsza specjalistka ds. spedycji?? Jak wygląda praca i generalnie warunki? W ofercie w internecie firma napisała, że dają szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. A dla juniora to ważne, mam pytanie, czy jak bym robiła regularnie te szkolenia, to po jakim czasie mogłabym awansować na specjalistę?

Firma Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Praktykant. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

w sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko młodszego specjalisty ds. digitalizacji i automatyki przemysłowej. firma oferuje wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zajmowanego stanowiska. wiecie, ile oferują tutaj na start osobom posiadającym niewielkie doświadczenie? jeśli chodzi o możliwość uzyskania uprawnień, to możecie powiedzieć, jakie konkretnie można zdobyć?

A jeśli mam doświadczenie większe to mam szansę na wyższą stawkę? Czy każdy z takiego samego pułapu startuje? No i jakie są możliwości związane z podwyżką potem, trudno jest negocjować w trakcie zatrudnienia już?

Nikt

Najlepiej złożyć aplikację i wypytać jak najwięcej podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

eM33

Pracowałam 3 miesiące. Firma nie przedłużyła umowy 4 nowo zatrudnionym ze mną pracownikom. Chyba tylko dlatego , żeby za nieho nie płacić . Pożegnanie było takie. Nie przedłużamy ci umowy. Dlaczego? Bo komuś nie podobała sie twoja praca. Oddaj klucze itd odprowadza cię do drzwi i do widzenia. Potraktowali strasznie. Szkoda bo praca mi się podobała, pasował mi grafik i miałam blisko. Ludzie bardzo sympatyczni. Szkoda tylko , że tak kierownik traktuje ludzi i nie przedłuża umów.

@eM33

A wcześniej dostawałaś sygnały, że komuś nie podoba się Twoja praca, żebyś miała szansę to zmienić? I w jaki sposób Cię tu uczono po zatrudnieniu, co rozumieją przez dobrze wykonaną na Twoim stanowisku pracę?

@eM33

A wiecznie ogłoszenie do nich jest ciągle szukają ludzi coś nie tak z tą firmą jest tak samo jak tzmo ...Dwie (usunięte przez administratora)firmy które szukają jeleni na 3 miesiące i mało tego przez agencje bo tania siła robocza ...

@Nowy

Ty tu pracujesz? Skąd pewność, że przez agencję zatrudniają, i czy Ty lub ktokolwiek z forum wiecie, w jaki sposób robią wdrożenie, oraz ile płacą?

W sumie to nie rozumiem tej dyskusji na temat parkowania, skoro firma ma jakieś wewnętrzne zasady to raczej trzeba się do nich dostosować, tak jak ktoś napisał to względy bezpieczeństwa. Myślałem, że znajdę jakieś info na temat pracy produkcji. Myślę o złożeniu CV ale nie mam uprawnień na wózki widłowe, w ogłoszeniu jest wzmianka, że są mile widziane ale czy konieczne? Jeżeli chodzi o szkolenia, bo widziałem, że są, jest możliwość po prostu wyrobienia sobie już w firmie takich uprawnień?

Witam jakie są zmiany na magazynie w grebocinie oraz jakie warunki ? Pozdrawiam

Ewcia

Jak wygląda ta rekrutacja zdalna tutaj? Właśnie szukają pracownika jako Inżynier Projektu. I tam napisali o tej rekrutacji. Czyli ile czasu trwa, ile jest etapów i czy podpisanie umowy tez jest jakoś zdalnie, na odległość?

Pracownik - Lubicz

Przepracowałem w tym zakładzie 15 miesięcy i to były moje najgorsze miesiące jakiekolwiek spędziłem w różnych pracach. Aplikowałem na operatora maszyn co okazało się kłamstwem przez większość czasu stałem na palecie a może przez 2 miesiące bo jedna osoba była na l4 pracowałem jako operator w dodatku moje szkolenie trwało może 2 tyg głupie teksty od innych pracowników typu wiedza kosztuje itp nie byli pomocni tylko patrzyli jak na kogoś donieść. Sama atmosfera w zakładzie strasznie dziwna prawie nikt ze soba nie rozmawia , każdy patrzy tylko na sb nie ma żadnego zgrania i dużo donosicieli. Zarobki tam są śmieszne na rozmowie o prace jest co innego a co innego jest faktycznie w tym zakładzie nie ma czegoś takiego jak 100/200/300 płacone jak oni to twierdzą tylko 14,5brutto / 17 brutto i za święta 19 brutto chodzi tutaj o dodatki a na umówię najniższa krajowa pracuje 24 dni palca Ci za 20 a 4 dni masz do wybrania. Zarobki tez są śmieszne po paru podwyżkach z weekendami nockami wychodzi się 3,5 netto ( prawie wszystkie weekendy w pracy ) Odradzam prace w tym zakładzie

Mag
@Pracownik - Lubicz

Dokładnie to jest (usunięte przez administratora) z maksymalnym wykorzystaniem Mojego ojca pracownika po 25 letnim stażu wykończyli bo jakiś młody pseudo kierownik chciał się wykazać i wsadził go na najgorsza zmianę z temperatura 40 C .!

Czesław
@Mag

Ale w zakładzie są chyba osoby, które sprawdzają wytyczne BHP, czy nie jest za zimno zimą lub za gorąco latem? I co właściwie się stało w przypadku Twojego taty?

Na jakie wsparcie w Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

nickkarter

na pewno bedziesz miała zapewnione BHP czyli przerwy i nie dzwiganie ciezkich przedmiotow jesli mowimy o pracy na produkcji.

Hehehe

Pracownik biurowy: ogólnie fajnie. Nie napiszę jak dział itp. konkretnie - info, które może ciekawić kandydatów: PLUSY: Zespół / atmosfera tryb hybrydowy flexi godziny pracy (z rozsądkiem) start od 7 do 9 / po ustaleniu z Kierownikiem parking brak sztywnego dress-codu Luxmed PPE szybkie laptopy karty przedpłacone (na święta) podwyżki inflacyjne (oczywiście nie na poziomie inflacji :P) na minus: mało szkoleń płaska struktura bardzo małe możliwości awansu betonowe podejście części osób, które lata świetności mają za sobą Ogólnie bardzo polecam.

Beata
@Hehehe

Z tym awansu to temat nieosiągalny nawet po dłuższym stażu pracy? Jak jesteś dogadany na hybrydę, ile dni w biurze? O co chodzi tak na prawdę z tymi kartami przedpłaconymi, to są jakieś bonusy czy prezenty?

NICK
@Beata

tak, nawet po dłuższym. bo nie ma gdzie. karty są "ładowane" kasą przed świętami - toreb ze słodyczami z lat 90tych mamy kasę na karcie płatniczej.

Czy w firmie Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Praktykant, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

ABC

Zależnie od działu, większość biurowych pracowników ma premię roczną opartą o realizację zadań rocznych + wyniki finansowe firmy. Pracownicy produkcji mają inaczej. Praktykanci premii nie otrzymują.

@ABC

Odnośnie praktykantów zastanawiam się w takim razie na co dodatkowego podczas pracy mogliby ewentualnie liczyć?

Wiktoria

No widziałam właśnie, że podobno na najniższej się jest. A po zatrudnieniu jakie są perspektywy? Zawsze wakat proponują?

Wielbłąd
@Wiktoria

W tej firmie dorobisz się garba i najniższej płacy, która jest sumą dodatków do godzin nocnych plus nadgodziny.

Wielbłąd bis
@Wiktoria

No i zwolnionego pracownika wyprowadzają z firmy jak skazańca.

@Wielbłąd bis

czyli z tego co piszesz to takie trochę szczęście w nieszczęściu? bo skoro tak nieadekwatni się pracuje to jaki jest powód tego, że ludzie chcą tu dalej pracować? średni staż ile wynosi?

@Wiktoria

W tej firmie nie ma prawie wcale młodych ludzi , pracują głównie ludzie 50+ i pracują tylko i wyłącznie bo maja kredyty

RODO

Z działu HR (usunięte przez administratora) chodziła po produkcji i pytała pracowników kto ma kredyty.(usunięte przez administratora)

@RODO

Sam od siebie pracownik z działu HR tak nie chodziłby po produkcji i nie wypytywał pracowników kto ma kredyty. Ktoś z góry musiał mu to nakazać. Sprawa pójdzie do CPW i wyżej.

Edyta

Jak sądzisz w jakim celu te pytania były? Właściwie to osoba z HR miałaby chodzić po produkcji i o to pytać? Może to jakieś plotki tylko są? Często zdarzają się takie dziwne sytuacje tutaj?

heh

Praktykant ma umowe zlecenie. Nie ma premii. Premie mają pracownicy na umowę o pracę. Premia jest roczna. Uzależniona od wyników firmy i zadań ustalonych z przełożonym

Wszystko ma swoje granice

Pan Prezes to jest Miszcz. Rok temu inflacja powyżej 5% a Miszczu daje 3% a niech tam robole mają. No ale ale państwo kierownicy nie że wszystkim równo o nie. Z tego jeszcze musi zostać więc patrzeć pod rozwój, kompetencji i inne pierdoły. I tak roczek mija kaska się zgadza a Miszcz nauczony że wszystko może przejść rzuca w pięknym tekście że w tym roku to ON podwyższa o 7% budżet na wynagrodzenia - czytaj dobry robolu zobaczysz te 7% jak... ( i tu każdy może sobie dopowiedzieć co). Czemu 7%? Bo tak wyszło im wyliczenie inflacji a że GUS podaje co innego to kto by tam zwracał na to uwagę. Zostali jeszcze te z biurowca one specjalisty trochę inaczej tłumaczyć trzeba - no to w pięknych słowach w emial o podwyżce budżetu mamy cud. Oto z wyrównania inflacyjnego może się zrobić podwyżka w zależności od potrzeb (taki ukłon w stronę kierownika żeby wiedział co gadać). I tak 2 roczek leci a zarządowi się koryto zgadza. Tak tylko ku przestrodze i otrzeźwieniu Panie Prezesie to system Orwellowski słabo się sprawdził.

??
@Wszystko ma swoje granice

Od kiedy podwyżki maja wynosić tyle ile wynosi inflacja?! Inflacja jest wynikiem wyboru rzadu i tego, ze „mądry naród” wybiera ludzi, którzy rozdają pieniądze. Firmy nie ponoszą odpowiedzialności za sytuacje w państwie

Adrian
@??

Dokładanie. Ale jak inflacja idzie w górę to i wypłaty powinny. Po Nowym Roku szykują się jakieś podwyżki? Bo skoro w tym roku dali 7% to w przyszłym powinno być więcej.

User
@Wszystko ma swoje granice

Brak merytoryki, opinia obliczona na wywolanie okreslonego efektu i konkretnych nastrojow. Polska cecha, pracownik jest zawsze ciemiezony, zle oplacany, trzymany w pracy przymusem, zawsze wie lepiej, gdyby mial wiecej mozliwosci to zrobilby wszystko inaczej. Jaki jest cel takiej opinii? Stworzyc zle wrazenie zeby inni nie aplikowali i nie okazali sie lepsi od pracownika,ktory to napisal, czy zaszkodzic firmie, ktora daje mi prace i wynagrodzenie?

Hehehe
@Wszystko ma swoje granice

Prezes nie proszony o to, zorganizował dodatkową podwyżkę we wrześniu 2022 dla każdego pracownika. I dalej: podwyżki inflacyjne były nawet w latach, gdzie inflacji praktycznie nie było. Nie ma więc co tu wybrzydzać. Są firmy, które w ogóle nie znają podwyżek inflacyjnych.

Magda

Dzień dobry jak wyglądają zarobki w firmie nestle na produkcji. Wyczytałam że system pracy 4 brygadowy ,czy to znaczy dodatkowo płatne np. Setki ? Proszę o ifno

Automat
@Magda

Tak są setki czyli sto paczek na minutę do zapakowania. Po pracy ręce jeszcze w domu ci nie-wyhamują.

Edyta
@Automat

A nadgodziny? Można pracować ponad pełen etat? Płacą wtedy dobrze? Skoro te ręce mają taki rozpęd to szkoda byłoby nie wykorzystać tego

Edytka
@Edyta

Stawka godzinowa poniżej najniższej obowiązującej stawki plus obowiązkowe nadgodziny, żebyś wyszła na najniższą krajową. Za ponadnormatywne nadgodziny dają ci krzyżyki i masz wolne czyli (pa)syfik zarabia, a ty nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Szosa Lubicka 38/58
    87-100 Toruń

Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.