Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.

Zawiedziona

Aplikowałam do firmy na ogłoszenie pracy. Nawet nie dostałam informacji zwrotnej, no chyba, że brak informacji zwrotnej to też informacja. Skoro tak to już na starcie widać, że człowieka traktują przedmiotowo. Typowe dla (usunięte przez administratora), jako potwierdzenie dla słuszności zamieszczonych tutaj opinii. Nie polecam. Podwójnie Zawiedziona

Ptyś

Kochani, Zwracam się do Was czyli 20% specjalistów objętych zwolnieniami. Nie martwcie się. Firmy konkurencyjne z branży wiedzą o zwolnieniach. Czekają na Was z otwartymi ramionami.

Ktostam

Odradzam prace jako pakowacz w Grębocinie. Przez pierwsze miesiące wszystko jest ok, później jednak okazuje się ze nie jest tak kolorowo. Jeżeli nie ma pracy siedzimy z przymusowym wolnym w domu i NIE MA ZA TO PŁACONE. W jednym miesiącu jeżeli jest dużo pracy można zarobić powyżej 2/3 tysięcy a potem przez 3/4 miesiące żyje sie ledwo za 1tys. Odradzam również ze względu na ludzi który są bardzo fałszywi i poniżają innych, nie wspominając o traktowaniu przez kierownictwo do których nie można isc z problemem bo maja to ewidentnie GDZIEŚ. Straszny wyzysk za śmieszne pieniądze.

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w "Toruń - Pacific" Sp. z o.o.? Napisz o tym!

Pindolokio

To ja z kolei zapraszam do Grębocina tutaj jest bardzo przyjemnie, (jeżeli choć w 10 % posiadasz umiejętność komunikowania się z innymi pracownikami)

Kaba3

LUBICZ MAGAZYN PACIFIC - TO jedna wielka TRAGEDIA. Mobbing i zastraszanie przez magazynierów i starych pracowników Pacifiku, na każdym kroku. Wysługiwanie się podległymi pracownikami. Ci starsi na równorzędnych stanowiskach są już tylko do wydawania poleceń. Ciągły stres. O papierosie możesz zapomnieć. Po 8 godzinach wychodzisz do domu i nie wiesz jak się nazywasz. Jedno wielkie kumplostwo i kolesiostwo zaczynając od samej góry. Omijać szerokim łukiem.

pracownik Nestle Lubicz
@Kaba3 07.12.2015 08:11

Prawda po jednym dniu zrezygnowałem, nawet do sądu chciałem podać.

były

szkoda gadać omijać szerokim łukiem szczególnie Lubicz kto pracuje to wie o czym mowa bez komentarza

byłego
@były 11.02.2015 15:17

pisząc o Lubiczu zapewne masz na myśli pana folwarcznego "jak się nazywa"i tutaj masz racje w tym zakładzie tylko może cię spotkać dobrze zakamuflowany mobbing i paskudna atmosfera

Magda

Atmosfera rewelacyjne, a firma dba o pracowników

a

firma lipa... praca zalatwiana tylko i wylacznie po znajomosci... praktycznie brak mozliwosci awansu- sami swoi.... praca tylklo dla ludzi lubiacych w(usunięte przez administratora).. zarobki tez bez rewelacji- ucianaja wszystkie swiadczenia dla pracownikow jak moga!

Ł

SWIETNA FIRMA!!!(usunięte przez administratora) LUDZIE!!!! KIEROWNICY!!! BRAKUJE MI TEJ PRACY.... I TO BARDZO.... ZALUJE ZE NIE MOGE DALEJ PRACOWAC W TORUŃ PACIFIC..... WSZYSCY KTORZY CHCA PRACOWAC I OSIAGNAC SUKCES ZAWODOWY.... NIECH WYSYLAJA CV DO PACIFICA.... POLECAM WARTO!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.