Opinie o A&M HOME CREDIT ANDRZEJ OCHMAN w Krzyżanowice

Prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się w produktach finansowych - pożyczkach, dostarczanyc

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A&M HOME CREDIT ANDRZEJ OCHMAN w Krzyżanowice

do były

Czyli rozkrecili credyt i solary?

byly

Tego co wiem to maja sie dobrze i interes rozkrecili za kase a&m i cisza :-) szacun dla was chlopaki ;-)

dono

Dawno temu zostali dyscyplinarnie zwolnieni pracownicy tej firmy a cała sprawa trafiła do Sadu Pracy.czy ma ktoś informacje na ten temat?

do były

Pracuje jeszcze Emil?

Wiedząca
@do były

Pewnie że pracuje, około trzech tygodni temu z nim rozmawiałam, właśnie wybierał się na urlop.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w A&M HOME CREDIT ANDRZEJ OCHMAN spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
byly

Szkoda czasu na pisanie o tej firmie,zapomnial wol jak cieleciem byl. Wszystko na ten temat. Przykre to ale prawdziwe...

byly

Wlasnie ja osiagnalem podejmujac prace w innej firmie ;-)

parowkapp

A o czym tutaj pisać ? O ludziach którzy budowali firmę lata temu? Czy o tych którzy ją zarządzają teraz?

były

widzę że w tej firmie jest tak wspaniale że nikt nie wychyla się z żadną opinią ;-) nawet tą pozytywną bo opływa w luksusowe wynagrodzenie,spokój,szacunek od przełożonych i wszystkie potrzebne!!! narzędzia do wykonywania pracy;-)

Życzliwy
@były

Życzę równowgi psychicznej

teresa

Proszę o numer konta na które moge wpłacać raty ponieważ od 5tygoni nikt do mnie nie przychodzi.

nieznajomy

Dla zainteresowanych,którzy nie wiedzą za wiele o właścicielach firmy i głupoty piszą.Oświadczenie majątkowe Kierowników Jednostek Organizacyjnych Gminy Krzyżanowice za rok 2012.W biuletynie informacji publicznych UG Krzyżanowice.

znajomy

z tego co mi wiadomo to tak a poza tym to gdzie pójdzie??? no i kogo prezes kopałby po przysłowiowej "dupie"??? warto mieć takiego przydupasa :-)

o cencie...

do znajomy
@znajomy

A pracuje jeszcze Giermek z finasówki?

do znajomy

O jakiej firmie piszesz?O Cencie czy Solarach?

znajomy

kiedyś miałem okazje pracować z Andrzejem w jednej z firm pożyczkowych i nie zapomne JEGO słów iż tak jak prezes traktuje ludzi to jest porażka a teraz słyszę że zapomniał wół jak cielęciem był i dokładnie w ten sam sposób postępuje jak jego były chlebodawca. Oj Andrzejku nie wiem co spowodowało taką zmianę czy nagły przypływ gotówki czy nagła amnezja??? Oczywiście jest to pytanie retoryczne...:-)

samarama

Jeżeli ktos sie czuje pokrzywdzony powinien udac sie do odpowiednich instytucji a nie narzekac.

PP

Witam serdecznie. Miałem okazję poznać Państwo Ochman, ich firmę i sposób działania i naprawdę niektóre opinie są nieprzyjemne i bzdurne. Jeżeli chodzi o firmę udzielającą kredytów czy "chwilówek" to działa prężnie, przechwytując dobry ludzi z branży do siebie obiecując lepsze warunki współpracy niż konkurencja ale pewnie do czasu... Zresztą jak wszyscy pracodawcy. Jeżeli chodzi o instalacyjną firmę działają na tej samej zasadzie. Przejąć osoby z portfolio klientów, wiedzy i umiejętności i zwolnić lub doprowadzić by sami odeszli. Bardzo duża rotacja pracowników w tej branży świadczy o tym że coś jest nie tak , co przejawia się ciągłym naborem pracowników. Branża instalacyjna raczej jest przykrywką i tworzeniem kosztów dla Kredytów... Zasady w tej firmie to iść po trupach do celu. Bardzo dużo obietnic i deklaracji...!!! Niestety tylko na tym pozostaje.Osobiście znam ponad tuzin osób które same odeszły lub nie przedłużono umowy z bzdurnego powodu...

lustro

Trzeba przyznac ze nie maja tylko ma fantazje .Czlowiek ktory opowiada o swym doswiadczeniu i jaki jest pomocny w terenie.Szkoda ze opowiada a nie pomaga.Kierownicy jezdza samochodami do ktorych trzeba wlac paliwo,zaplacic ubezpieczenie,nawet na bony do tesco trzeba wylozyc prawdziwa gotowke.Nie da sie zaplacic zbiorka papierowa.wlascicel placi kredyty,leasing,zusy,us.itd.Oczywiscie kogo to obchodzi maja byc pieniadze na koncie za miesiac pracy .ktos powinien zrobic rachunek swojej pracy i zobaczyc ile osob sie przewinelo przez lata jego rzadow.

No trzeba przyznać, że fantazję to mają niektórzy (były pracownik,byly, 5 x l) wybujałą... Jest tak: kierownicy jeżdżą traktorami, przedstawiciele zamiast prowizji dostają bony do Tesco, właściciel firmy zaczął prowadzić fermę wiatrową, a jego żona wraz z niejakim P.P. ruszyli w podróż dookoła świata na hulajnogach. W związku z tym firma postawiła się rozwijać i otwiera filię w Bangladeszu, Ułan Bator i Donbasie.

plo

A czy to prawda ze ostatnio odszedł kierownik przez P.P. do konkurencji?

czy to prawda że pan P.P trzyma z żoną od Andrzeja??? Podobno się rozstali i teraz ona prowadzi wraz z P.P pożyczki a Andrzej prowadzi solary???

Realizm
@były pracownik

Ktoś złośliwy "kitu nawciskał", a Ty wierzysz w bzdury. Taka sama to prawda jak to, że w Krzyżanowicach na głównym skrzyżowaniu UFO wylądowało.

Zostaw merytoryczną opinię o A&M HOME CREDIT ANDRZEJ OCHMAN - Krzyżanowice

A&M HOME CREDIT ANDRZEJ OCHMAN
3.5/5 Na podstawie 127 ocen.
  • ul. Moniuszki 45A
    47-450 Krzyżanowice