Opinie o A&M HOME CREDIT ANDRZEJ OCHMAN w Krzyżanowice

Prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się w produktach finansowych - pożyczkach, dostarczanyc

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A&M HOME CREDIT ANDRZEJ OCHMAN w Krzyżanowice

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w A&M HOME CREDIT ANDRZEJ OCHMAN mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

Przeszłość Nowy wpis

Nie ma już firmy A&M HOME CREDIT ANDRZEJ OCHMAN. Odsyłam do odpowiedzi z dnia 02.06.2017 21:38 , na komentarz użytkownika ZUZANNA z dnia 02.06.2017 13:46. Można poszukać, przedzwonić i się przekonać. Pozdrawiam.

Przeszłość Nowy wpis

Po co wałkować nie istniejącą już przeszłość? Proszę przeczytać komentarze i odpowiedzi pod moim nickiem, a sprawa nabierze jasności. Już dawno nie byłam w Krzyżanowicach, ani tamtędy nie przejeżdżałam, ale nie sądzę aby się coś w tej materii zmieniło. Nie ma już tej firmy, nie ma ludzi zatrudnionych w tej firmie, bo firma już nie istnieje.

Tomasz Nowy wpis

Zastanawiam się skąd takie rewelacje macie?

nika

Przyjmę do pracy przedstawicieli finansowych na terenie Rybnika, Wodzisławia, Chałupek, Rydułtów, Radlina, Jastrzębia. Informacje pod numerem telefonu: 786 864 987 e-mail: nika.alf@interia.pl

Tarnowiak

Taki oddany pracownik był z PP i nie został w firmie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w A&M HOME CREDIT ANDRZEJ OCHMAN spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
tatio

A co z Pawłem ? potrzebuje kontakt do niego pracował kiedyś w PP.

Przeszłość
@tatio

Paweł obecnie pracuje w firmie telekomunikacyjnej, o podobnej nazwie jak firma kurierska. Ma ten sam nr telefonu co w PP i w HOME był i jest to jego prywatny nr. Cyfrowo Ci nie podam, bo zostałby "wycięty".

Zuzanna

@teoRozumiem, że byłeś/jesteś pracownikiem A&M HOME CREDIT? Wspominasz o wykorzystywaniu pracowników. Co masz konkretnie na myśli? Dużo osób trafia na ten wątek szukając informacji o firmie. Takie konkretne argumenty, które sprawiają że nie polecasz innym pracy w firmie będą mogły bardziej pomóc takim osobom podjąć decyzję o ewentualnej aplikacji do firmy. Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź?

Przeszłość
@Zuzanna

Nie ma już takiej firmy jak "A&M HOMECREDIT", Już żadna z tych osób które faktycznie tam były zatrudnione i pracowały w tej firmie, w tej branży, tam nie pracuje. Właściciel w grudniu 2015r. postanowił że wycofuje się z branży finansowej i firma nie będzie już udzielać pożyczek. Wiosną, jakoś w lutym, czy w marcu 2016 zmienił nazwę firmy na "RedGrey". Z tego co słyszałam, to do grudnia 2016, już nikt z branży finansowej, z dawnej firmy nie pracował. Firma A&M HOMECREDIT to już przeszłość. Jeśli ktoś tu wylewa swoje żale, (pretensje), to albo myli adres z firmą z Krakowa o podobnej nazwie, lub ma na myśli firmę "HOMEINSTAL". Właściciele dawnej "A&M HOMECREDIT", PP. Ochmanowie, prowadzili pod tym adresem równolegle dwie firmy, w dwóch branżach, instalacyjnej i finansowej. Finansowej już nie ma, instalacyjna działa dalej. Jak niedawno przejeżdżałam przez Krzyżanowice, widziałam na budynku napis "HOMEINSTAL", napisu "RedGrey" nie dostrzegłam (być może moja nieuwaga), więc nie wiem czy jeszcze pod tą nazwą firma działa i istnieje.

teo

kłamca... obiecanki cacanki, myśli że może wykorzystywać ludzi szczególnie młodych nie polecam

teo

e

red gray? a nie przypadkiem Home instal? mamy rozbieżność info

hanys

Wypada nadmienić o zmianie firmy z home credit na redgrey.

pyra

Dlaczego AM Home credit przestał pisać pożyczki??Czy zamyka działalność ?

lasowiec

Jak długo Paweł będzie, tak długo credyt będzie.

Zaciekawiony

Czy to prawda że HOME CREDIT nie wyrabia, kończy się i zwija się z rynku?

byly

Jak ma wiedziec co dzieje sie w terenie skoro "dmucha"swoja szefowa i zone andrzeja...? ;-)

tarnowiaki

Paweł był ,,specjalistą,, kilka lat temu w PP.Nie zna dzisiejszej sytuacji na rynku.Kiedy przyszedł nic się nie zmieniło na dobre.Nawet nie ma pojęcia co się dzieje na terenie.

byly

Doskonale wiem o tym bo znam tych ludzi (cyprian i irek) i dokladnie o tym pisze co zrobi a uwazam ze mieli jaja aby to zrobic i rowniez wiem ze credit zarobil na solary. Tylko niektore glaby jak pawel i jego koledzy (usunięte przez administratora) wiedza a szczekaja a co do kali zrobil swoje... to niestety tak to juz jest jak zapomnial wol jak cieleciem byl...

jarzębina

,,Tego co wiem to maja sie dobrze i interes rozkrecili za kase a&m i cisza,, Kolego na początku był tylko home credit i ludzie którzy w nim pracowali wygenerowali zyski aby powstał instal.A cisza jest ponieważ ,,Kali zrobił swoje, Kali może odejść,,

byly

Jak nie wiesz o czym pisze to nie wypowiadaj sie albo czytaj ze zrozumieniem. Ale wcale sie nie dziwie skoro jestes kolega pawla-swoj do swego zawsze ciagnie

kolega pawła

Były mało wiesz!Home kredyt zarobił na home solar!

Tylko kredyty

Zostaw merytoryczną opinię o A&M HOME CREDIT ANDRZEJ OCHMAN - Krzyżanowice

A&M HOME CREDIT ANDRZEJ OCHMAN
3.5/5 Na podstawie 127 ocen.
  • ul. Moniuszki 45A
    47-450 Krzyżanowice