OSRAM SP Z O O

Opinie o OSRAM SP Z O O

fSO

Już się na nim poznali...

Agata

@reg Czy dalej jesteś pracownikiem OSRAM? Możesz powiedzieć coś więcej o zmianach, o których wspominałeś? A może od tego czasu w firmie coś jeszcze uległo zmianie? Chętnie dowiemy się więcej odnośnie tego jak obecnie wygląda praca w firmie. Takie dodatkowe informacje będą szczególnie cenne dla osób, które właśnie zastanawiają się nad aplikacją.

reg

Praca w firmie Osram, w poprzednich latach była marzeniem wielu osob, jednak to się zmieniło. Wszystko zależy w jakim dziale będziesz pracował, OEM - warto, AM (samochodowka) warto, dział LS - oprawy Siteco - trzymaj się jak najdalej od leśnego dziada - mo, który jest zwykłym oszustem.

hnm

oferta bardzo fajna, szkoda że ten Niemiecki trzeba zanć, który dla mnie jest nie do przeskoczenia :(

dadi

wymogi centrali aby nie zwiększać liczby pracowników etatowych...

karol

Szukają handlowca , ktoś z pracujących mógłby się wypowiedzieć?? Trochę szokujące warunki, umowa na 2 lata i założyć działalność trzeba. Wygląda na akcję typu : zrób nam rynek, nawiąż kontakty a potem cię w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kopniemy. Chciałbym się mylić..

Zostaw opinię o OSRAM SP Z O O - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OSRAM SP Z O O