OSRAM Global Shared Services

nie

nie polecam

Nie polecam.

Nie-hejter

A mnie sie dobrze tam pracuje, ja jestem zadowolona a to nie moj pierwszy SSC. Nie wiem o jakiej patologii jest mowa, najlepiej napisac i tyle. Hejt i brak oboiwktywnej oceny to wlasnie to co przeczytalam, bo anonimowo. ale coz, taki mamy klimat...

ja

Patologia na każdym poziomie zarządzania. Dobra rada dla wszystkich: nie zaczynajcie tam pracy. Chyba ze potrzebujecie materiałów do pracy badawczej, jak nie powinno wyglądać miejsce pracy i jak nie powinno się traktować wspołpracowników.

Nie-hejter
@ja 19.03.2017 21:39

bardzo merytoryczne argumenty, bardzo. Cale szczescie czytajacy moze sam wyciagnac wnioski co do jakosci takich wpisow.

XXXXXXXXX

Marne zarobki w porównaniu z pracą. Szefowa HR zadzierająca nosa, niekompetentna i dopiero raczkująca na tym stanowisku. Socjotechniki i coaching o którym tam się management naczytał nie pomogą kiedy nie przestrzegane jest prawo pracy.

Alvert

Kadra oderwana od rzeczywistości i kompletnie nie potrafiąca odpowiedzieć na proste pytania. Szkoda czasu na pseudo rekrutacje. Nie polecam.

aliii

Bardzo nieprzyjazna atmosfera, P. Szefowa Działu HR niekomunikatywna i odrzucająca, na pierwszej spotkanie nie przyniosła CV, co jasno daje od razu do zrozumienia, że nie była zainteresowana współpracą. Po tej krótkiej wymianie zdań nie chciałabym pracować dla tej firmy, a także mieć takiej przełożonej. Na szczęście mnie to nie czeka.

SHE

HR na poziomie ubogim. Trzeba się prosić o reakcję. Doszłam tylko do pierwszego spotkania, "zapoznawczego", a potem kontakt się urwał.

Zostaw opinię o OSRAM Global Shared Services - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OSRAM Global Shared Services