Zakład Usługowo Produkcyjny Tadeusz Tarapata

Tuszów Narodowy

Opinie o Zakład Usługowo Produkcyjny Tadeusz Tarapata

romek

wydaje mi się, że firma należy do wiodących firm z branży motoryzacyjnej na terenie gminy Tuszów Narodowy i powiatu Mieleckiego i naprawde dobrze im idzie, tylko, ze nie wiem jeszcze jak wygląda w praktyce u nch rekrutacja, bo nic nie daja na stronke jednak.

pitre 89

jak króla

pitre 89

czy się stoi czy się leży 2000 się należy ha ha,myślał ,że tam go położą .

TONY12

Z TEGO CO PISZESZ WIDZĘ ŻE CHYBA KOLEŚ TROCHĘ PRZESADZASZ ,JA TAM PRACOWAŁEM I BYŁO CAŁKIEM ,CAŁKIEM ZAPRASZAM DO MOJEGO OBECNEGO MIEJSCA PRACY DOPIERO ZOBACZYŁBYŚ JAK WYGLĄDA SZACUNEK DO PRACOWNIKA ,JESTEŚ TRAKTOWANY JAK NUMEREK,(TOTALNY [usunięte przez moderatora]) ZAROBKI TAKIE JAK WSZĘDZIE TY NIE JESTEŚ ŻADNYM WYJĄTKIEM, POPATRZ CO SIĘ DZIEJE DOOKOŁA .

25 cm

Jak to mówią na bez rybiu i rak ryba. Czyli lepsza taka niż żadna. Zarobki - jak weźmiesz 1100 jest wielkie WOW! Stosunek do pracownika - naganny! Czyli jak coś nie pasuje to wynocha. Płatność wynagrodzenia - 10-ty każdego miesiąca - czyli od 10-tego jeszcze pozostało 10 dni do wypłaty. Perspektywy awansu - koszenie trawnika przy CPNie. Perspektywy awansu - brak, ewentualnie z rowera na skuter (ale to i tak racisze). Nie polecam!

Zostaw opinię o Zakład Usługowo Produkcyjny Tadeusz Tarapata - Tuszów Narodowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Usługowo Produkcyjny Tadeusz Tarapata