Opinie o Higiena System Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Higiena System Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

rtrt

hej hej no zależy dla kogo dobre przecież każdy może mieć innna definicje dobrych pieniędzy taka ejst prawda :D dla jednych taka kwota to bezie mało dla drugich dużo przecież wiadomo jak jest prawda?:P

zdziwiony

Chyba padnie ze śmiechu dobre pieniądze. .. czy ty oby napewno piszesz o higienie system Sp zoo z Bielska Białej

MARCIN
@zdziwiony

WIESZ CZO JA PRACUJE W HIGIENA SYSTEM Z BIELSKA BIAŁEJ ALE JEJ ALE JA PRACUKE W MIELCY NA STREFIE I POWIEM CI ZE JA DOSTAIE 1550 ZŁ ZA 7 GODZIN WIEC NIEWIEM OCO IM CHODZI ZE WYPISUJĄTAKIE GŁUPOTY O TEI FIRMIE

zdumiona

Pozdrowienia dla wspaniałomyslnego, zdolnego, wykształconego, empatycznego i pokornego kierownictwa i właścicieli !

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Higiena System Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

rybnik

nie nie ma juz tam nie robia :) a praca w tej firmie niech cię nie interesuje bo ta firma to jakiś matrix ;/ ale zrobisz jak chcesz

znawczyni

wiecie co, tak sobie czytam te wszystkie wpisy i zastanawiam się, dlaczego nikt nie poruszył "ciekawszych" aspektów pracy i działania firmy. pracuje tutaj dość trochę i mogłabym odpowiedzieć na wiele waszych pytań... chcecie wiedzieć jakieś szczegóły? walcie śmiało

cieway
@znawczyni

to może sama coś powiesz skoro tyle wiesz :)

cieway
@znawczyni

to może sama coś powiesz skoro tyle wiesz :)

Ksiądz

Twój wpis zniknął bo zawierał dosadny opis fantazji erotycznych, które to pewne panie z firmy miałyby realizować w więzieniu. Tak nie można :-)

Jacek B

Przykład mój jest tu jak najbardziej na miejscu w kącu jestem wolnym człowiekiem muszę cię rozczarować jak pisałeś że jesteś starym pracownikiem i chyba twoja pamięć też cierpi z tego powodu i muszę cię wyprowadzić z błędu ta pani nie ma ze mną dziecka i tu też mózg cię zawiódł i u nas się nie klepie pań aby mieć dziecko są przyjemniejsze sposoby. A do szpitala trafiłem na własne życzenie i nie byłem kilka miesięcy tylko 1,5m i tu znów mózg cię zawiódł. To prawda jestem kierownikiem też do roboty i do ??? znów twój mózg zawiódł I jak coś masz do mnie to dzwoń nr tel. mi się nie zmienił i Nie pisz że jesteś pracownikiem HS bo obrażasz osoby które tam pracują.

pojawia sie i znika

Ej co jest Znów nie ma wpisu oracz DGP. Co to za firma :(

po

Wiecie, problem tkwi w tym, że wielu z pracowników nie ma "nagranej" innej pracy, w której mogli by się awaryjnie zatrudnić. Mają wiedzę, wiele rzeczy im się nie podoba, być może czują się oszukiwani i wyzyskiwani ... ale milczą ... bo obawiają się utraty pracy; są nieświadomi swoich praw; nie wiedzą, że sami mogą swobodnie uderzyć do instytucji kontrolnych: nie wiedzą, że mogą się sprzeciwić, nie mają prawnika. Kończy się tak, że biedacy śledzą to forum z wypiekami na twarzy ale i tak siedzą wystraszeni w domach, by nie stracić pracy ... a jak znam dobrze tą firmę to pewnie dodatkowo otrzymują kolejne maile i aneksy, że zostaną ukarani jak będą się wypowiadać na jej temat. Tak niestety robią wszystkie przedsiębiorstwa, które mają wiele do ukrycia i wiele do stracenia w przypadku ujawnienia sposobu ich działania.

hohiho

Poprawka Taka piękna definicja a taka wieśniak zapowiedz "możesz se ją poczytać na internecie - fajna co, nie...?"  U nas to jest tylko jedna co tak mówi  Koń by się uśmiał :) straszyć możecie ale sami wiecie że podstaw nie macie; ) dajcie sobie na wstrzymanie

gm
@hohiho

Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy :-)

hohiho

Taka piękna definicja a taka wieśniak zapowiedz "możesz se ją poczytać na internecie - fajna co, nie...?" U nas to jest tylko jedna co rąk mówi Koń by się uśmiał :)

automiazga

Zniesławienie higieny :) to co jest napisane na tym forum to szczera prawda; ) no prawnik może i wam dobrze podał definicje tylko szkoda że was się to nie tyczy :) Powodzenia :)

;)

Zniesławienie higieny

chilli

Jak można zniesławić kogoś kto już jest zniesławiony, a takie straszenie paragrafami to jak strzelanie ślepakami. Myślę, że osoby piszące posty nie piszą historyjek wyssanych z palca, ale mają na to dowody i w razie potrzeby nie będą bały się konfrontacji nawet w sądzie. Więc obrończyni uciśnionej /zniesławionej może lepiej się nie wychylaj za bardzo.

autobot

Szkoda mi tej osoby, która to pisze ze względu na definicję "przestępstwo zniesławienia"- możesz se ją poczytać na internecie - fajna co, nie...? Zniesławienie jak wiele przestępstw ma swój typ kwalifikowany (typ czynu zabronionego, którego znamiona wskazują na zwiększoną szkodliwość społeczną). W tym przypadku osoba pomawiająca dokonuje czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania. Pojęcie to jest tożsame ze środkami masowego przekazu, do których zaliczamy m.in. telewizję, prasę, radio. Stosunkowo najmłodszym środkiem rozpowszechniania informacji jest Internet i wszystkie łączące się z nim narzędzia, jak np. portale społecznościowe czy fora internetowe, gdzie często można spotkać się z przejawami zniesławienia. Za próbę zdyskredytowania kogokolwiek za pomocą tych środków osoba pomawiająca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Co więcej, art. 212 § 3 k.k. przewiduje, że wobec sprawcy przestępstwa pomówienia (zarówno typu podstawowego, jak i kwalifikowanego), sąd może orzec majątkowy środek karny w postaci nawiązki na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża lub na inny wskazany przez pokrzywdzonego cel społeczny. Innym środkiem karnym, który może mieć zastosowanie jest m.in. podanie wyroku do publicznej wiadomości (art. 215 k.k.)

lawyer
@autobot

Zastanawiam mnie jedynie fakt dlaczego tak dużo ludzi wypowiada się w sposób negatywny na tym forum a tak niewiele w sposób pozytywny. chyba nie wszystkie osoby są oszustami, kłamcami którzy celowo się tak wypowiadają o waszej firmie chcąc jej zaszkodzić doprowadzając tym samy do zniesławiani firmy. Nie rozumiem też dlaczego posądzacie kogoś o łamanie art 212 kk. skoro na forum wypowiadają się również obecni pracownicy - wywnioskować to można chociaż by po bardzo szczegółowych wpisach na temat tejże firmy, chyba oni nie kłamią ??? kodeks kary owszem opisuje "przestępstwo zniesławienia" ale również godny uwagi jest Art 213 kk który wskazuje przesłanki uwalniające od odpowiedzialności karnej za zniesławienie. Zgodnie z art. 213 § 1 k.k., nie można mówić o popełnieniu zniesławienia w wypadku, gdy zarzut, który został uczyniony niepublicznie – jest prawdziwy. Jeżeli jednak zarzuty były publiczne (a więc np. zawsze, kiedy sprawca działał za pośrednictwem mediów), sprawca uniknie odpowiedzialności jeśli udowodni w trakcie postępowania: 1) prawdziwość stawianych zarzutów oraz (...) także sadzę Szanowany Panie/ Szanowna Pani, iż ten artykuł również jest "fajny" wiec nie ma co wychodzić przed orkiestrę kiedy ma się dużo za uszami. bo chyba sami zdajecie sobie dobrze sprawę jak to u was wszystko wygląda. więc nie ma co się straszyć paragrafami. Bardzo proszę również w pierwszej kolejności zbadać fakt czy aby na pewno macie podstawy do oskarżania kogoś z art. 212 k.k., i czy zbyt pochopnie nie przypisujecie przez uznanie, iż umieszczone komentarze na tym forum stanowią przestępstwo opisane w tym przepisie, podczas gdy według mojej opinie nie zawierają one znamion przestępstwa, które przepis ten penalizuje.

Oj ludzie co się w tej firmie dzieje a w szczególności w centrali tego to nawet nie ma jak opisać. Odkąd zmieniły się osoby zarządzające które panują tylko żeby się im kasa zgadza w portfelu a nie potrafią zarządzać dzieje się tu istna masakra Nawet własnego zdania nie można mieć a jeżeli zwrócisz uwagę dyrektorce lub pseudo kierowniczce to zaraz szukają w ukrytych ogłoszeniach kogoś za ciebie. I co na beszczelnego wpisują "miła atmosfera". Chyba panienki zarządzające w administracji nie wiedzą co to znaczy a być może miały 2 z zarządzania na uczelni. Tragedia z ta firma. ale to tylko 1 milionów skrawka góry ich dziwnych postępowań.

MD

Hej koledzy , może Pan Prezes powinien zwrócić się do Rządu o dofinansowanie własnej firmy ?? Bo ze wszystkich źródeł wyczerpano już zasoby finansowe ( nowe samochody urlopy , domy ) Więc może RZĄD da pieniądze na dalsze przyjemności ... Trzeba powiadamiać naszych klientów eWedel, Kraft , Volvo i inne duże zakłady może oni z nich zrezygnują ...

ŚMIESZNY
@MD

ha ha :) no proszę co tu się dzieje:) no teraz mamy taki szczodry Rząd wiec zapewne mu pomoże:)już po 500 zł mamy na dziecko. wiec i może prezesom tez się coś dostanie:) ależ owszem czemu nie (...) prezesowi tez należny się hahah :) z drugiej strony nie wiem czy tak do końca uda się zrealizować plan pomocy dla prezesa bo w planie wybiorczym nie przedstawili propozycji pomocy cwanym prezesikom :)

xxx

ludzie jedno jest pewne w tej firmie potrzebne ZWIĄZKI ZAWODOWE które będą patrzeć na ręce niesprawiedliwości i oszustw popełnianych w naszej firmie , dzieje się dzieje się coraz gorzej ...

anioł
@xxx

to prawda związki zawodowe były by dobre. Pewnym kierowniczką utarło by to nosa... to co zaczynamy zakładać związki zawodowe ??

gyt

Święta prawda z tymi nadgodzinami. To co się tam dzieje to istna masakra. PIP powinien to dokładnie sprawdzić.

Zostaw merytoryczną opinię o Higiena System Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Higiena System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Higiena System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Higiena System Sp. z o.o.