Higiena System

Higiena System

Opinie o Higiena System

glacek

Pracuje w higienie na siekierkach od samego początku jak na razie wszystko okey kasa na czas i tyle co powinno być wszystko super. Kierownik Piotrek bardzo w porządku.

matti

Anioł garbaty w szpony złapie Twoje serce,które jest zatrwożone i w rozterce. Z pracy nagle "wylatujesz" bo jej [usunięte przez moderatora] nie włazisz i nie wazelinujesz. Na układy nie ma rady!!! [usunięte przez moderatora].Znajomki są przyjmowani,mają grupę [usunięte przez moderatora] nieznani.Na prezesa [usunięte przez moderatora] składki za siebie opłacają. A Ty cierpisz niedolę a [usunięte przez moderatora] to wszystko [usunięte przez moderatora]. Strzeż się garbatego anioła co swym wrednym uśmiechem zniewala. Jad [usunięte przez moderatora] kropelkami ocieka,garbate łapy zaciera,i ma dużo do powiedzenia. Wyrwie Tobie serce i trzewia ze środka!!! A taka jest śliczna i słodka niczym słodka bezbronna [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Higiena System - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Higiena System