Świat Prezentów

Szczecin

Opinie o Świat Prezentów

Agata

Na stronie internetowej Świat Prezentów można znaleźć informacje, że poszukiwani są kandydaci na stanowiska takie jak: Przedstawiciel Handlowy, Informatyk, Kierowca kategoria "B", Pracownik magazynu. Chętnie dowiemy się więcej o obecnych warunkach zatrudnienia oraz jak wygląda praca w tych działach firmy. Jakie zmiany zaszły w firmie w ciągu ostatniego roku? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV do firmy?

fik

dziwne, bo chyba mają sporo zamieszania u siebie. :) @mn mn

jam

Pogubiłem się już w tych wpisach, jak oni się teraz nazywają Art Decor, czy Świat prezentów? W ogóle jest szansa na znalezienie tutaj pracy, może i byc ta wyżej wspomniana sortownia, czy cokolwiek, oby płacili na czas i przynajmniej minimalną krajową. Z góry dzięki za wszystkie informacje na ten temat.

pan ziemniak

cześć wszystkim kochani, ta informacja z poprzedniego komentarza jest prawdziwa że mają gdzieś jakąś sortownię i rzekomo przyjmują nowych pracowników do pracy?prosze odpiszcioe bo walczę aktualnie ostro z bezrobociem.chcę wreszcie ta walkę wybrać. będę też wdzięczna od razu za podanie jakie stawki mogłabym zarobić

mm

skorygowane:al. Niepodległości 18 -22

Londyn

[usunięte przez moderatora]" są również właścicielami sklepu z odzież używaną London Style przy ulicy Kołłątaja 1 w Szczecinie-ryneczek Manhattan nad Drogerią Rossmann przy współpracy z żoną [usunięte przez moderatora]

Art.Decor

"A Plus S.C. [usunięte przez moderatora] al. Wyzwolenia 85 71-411 Szczecin woj. zachodniopomorskie

art decor

Pan Bartek z szanowną małżonką obecnie właściciele London style, ul. Niepodległości nad Subway’em i McDonaldem

eM.

o jakim sklepie mówisz? może w Auchan? szukam koleżanki która tam pracowała, straciłam z nią kontakt, rok nie było mnie w Szczecinie i nie wiem teraz jak ją znaleźć. Może znasz Gosie B.?

ala

pracowałam w sortowni w gryfinie, czytałam opinie o właścicielach , nie wierze , że to ci sami ludzie, których poznałam i nie ma tam żadnego kierownika handlowców. Ogólnie warunki nie są złe, pracują fajni ludzie, atmosfera jest dobra .N( usunięte przez administratora )niestety tak jest teraz w większości firm.ala

mój sklep został zlikwodowany, mam żal nie nie powiadziano mi o tym wcześniej, tylko w dniu likwidacji. Wynagrodzenie dostałam w całości, praca była znakomita, ale tak się nie robi z pracownikami, że z dnia na dzień dowiadujesz się że nie ma pracy !!!!

ola

firma jak wiele innych, tyle, ze małe pieniądze (najniższa krajowa)- :(, w czasie wypłacane- OK, nie ma nacisków od szefostwa- OK.

na magazynie praca była zajefajna, tylko kosta nieziemska, pracę w tej firmie polecam tylko tym co mają niskie aspiracje. Najniższa krajowa, brak możliwości rozwoju , tyle że super atmosferka no i kaska była w czasie. ale dla mnie za małooooooo.

artur

dla mnie praca była normalna, pracowałem na umowe o pracę, wypłaty były zawsze na czas , ja nie mam uwag. Mogę polecić

było normalnie,praca lekka, pieniądze niestety za małe, płacą minimalne stawki, nie ma umowy o prace, warunki pracy dobre , dla mnie to praca na przeczekanie, nie na dłużej

iza k

pracowałam w sklepie w szczecinie, wypłaty na czas, atmosfera OK, szefostwo to różnie, ale mało z nimi kontaktu. Czytałam poprzednie opinie i nie jestem pewna czy to sama firma. Ja piszę o Świat Prezentów , która jest w Gryfinie.

Asku

Omg!! Dobrze ze poszukałam o nich w necie Bo dzwonili do mnie i chcieli sie umówić na spotkanie w sprawie pracy.... Po tym co przeczytałam To nigdzie sie nie wybieram!! :)

Ze tez nikt jeszcze nie napisal, jak odbieralismy swoje wszystkie zalegle wyplaty w formie towaru, kiedy przenosilismy hurtownie do gryfina. ( usunięte przez administratora )ki dobry pracownik przeciez, a pierwszy podstawial swoj samochod, byle by tylko jak najwiecej wywyezc. Oczywiscie odbywalo sie to podczas nieobecnosci tych d( usunięte przez administratora )

Wszystkie komentarze pozytywne dotyczÄ�e tej firmy zamieszcza ( usunięte przez administratora )rzekomy kierownik handlowców - na wizytówce pisze sobie nawet dyrektor handlowy, bo jak twierdzi, lepiej to brzmi) na ( usunięte przez administratora )

????

A ja sie nie zgadzam z koleżanką powyżej !!!! o umowy trzeba sie prosić a i tak sie ich nie dostaje, a jeśli chdozi o wypłaty to jeśli jest w kasie to ok ale jesli nie to można usłyszeć od pana B.: jak sobie uzbieracie to będziecie miały, hehe śmieszne to !!!!!

Moge dodac jeszcze ,ze firma tonie w dlugach ,i pooupada z zaobserwowan zamykania sklepow i punktow:)

jan

Duży asortyment towarowy, firma nowoczesna, dobrze prosperująca. Jest problem , że firma zatrudnia głównie na umowę zlecenie lub trzeba mieć własną działalność.

Darek

chyba się nie znasz na samochodach , bo silnik dizel robi nawet ponad 500 tys. km przebiegu, teraz są takie samochody. Jeśli auta mają 3 lata to nie są na pewno zajechane.Darek

flota samochodowa jest tak dojechana,ze szkoda gadac. auta mająmin. 3 lata, a po takim czasie ze srednia( usunięte przez administratora )miesiecznie to sobie policz przebieg aut:D:D

xxxx

z kim rozmawiałeś?? szefem handlowców??;> ( usunięte przez administratora )kilka lat to tam moze pracuje tylko dwoch, wlasnie pseudo kiero i jeszcze jeden. chcesz tam pracowac to Twoja sprawa prywatna.Ale nie pisz kierownik handlowcow bo do kierownika to jeszcze dalekooooooooooooo...

morus

jak Ty byles zaniesc CV pewnie ok. godz. 12.00 lub pozniej to mozliwe ze juz dziewczyny nie byly w kurtkach ale prosze przyjdz rano o 8 czy 10 to zobaczysz czy nie jest zimno... poza tym teraz to juz i tak jest luz ale jak byly mrozy po -20 st. C to naprawde laski siedzialy calymi dniami w kurtkach;/ zenada

adam

Szukam pracy na magazyn lub kierowce, mieszkam w Gryfinie .BYłem wczoraj w Świat Prezentów zostawić CV. Nikogo w kutrkach nie widziałem, było ciepło,ale dworze był lekki minus.Nie wiem kto wypisuje , że jest tam zimno i nie ma tam warunków do pracy, chyba nigdy tam nie był.

Zostaw opinię o Świat Prezentów - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Świat Prezentów