Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IKEA Industry Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Być może

A co tam napisałeś hi hi

Czy ostatnio są słuchy o zwolnieniach grupowych?

Wojtek

A skąd taki pomysł? Teraz brakuje ludzi do pracy i jeszcze mieli by zwolnić? Raczej plotki

Tim
@Wojtek

Może być to prawda.Od marca podobno zmniejszamy produkcje,także dni zakładu są policzone....

Monia
@Tim

Niech zwolnieniom nierobów .stoją przed tym komputerem na stołach 5 i pierniczom .a potem male elementy by niby robione jest a reszta wieńce do roboty by się wzięły .mało tego ,firma by się wzięła za ten mobing na niektórych osobach zero kontaktu z ludźmi gora ma godzina dla 1000 pracowników w jeden dzień co to za kpiny 50 osób i stoj .nie będę ukrywać ale będę odchodzić sami.se tam róbcie a te podwyżki żenada.

Syn
@Monia

Za specjalistów na komponentach aż siedmiu ich chowa się po kątach za kJ i panie z labo nic nie robią ty udają patrzą w monitor i zolando przeglądają a lakiernia ma bekę

Dorosłe osoby, a rzygają sobie tak na forum zamiast wyjaśnić między sobą, jak na DOROSŁYCH przystało. Brak słów... Totalne (usunięte przez administratora) :)

Sylwia
@Karolina

Zapomniałaś że IKEA w Goleniówie bierze przykład z przedszkola niedaleko? Tylko że dzieci mają więcej rozumu i szacunku do drugiej osoby niż niektórzy na naszej zmianie ???? Więcej jadu w niektórych ludziach niż rozumu. Oczywiście w internecie pod "przykrywką"

@Sylwia

Zazdrość też się pojawia ludzie bez inteligencji.zmiana C to jakieś(usunięte przez administratora) baby .stoły tragedia.

A w utrzymaniu ruchu dobra praca? jest się od kogoś czegoś nauczyć? zarobki w normie czy głodowo?

logo firmy Работник продукции
Profi Staff Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant- Wałacz/ Goleniów
Hrappka.pl
logo firmy Zastępca Kierownika Sklepu Goleniów
CCC S.A.
logo firmy Mechanik / Elektryk - Utrzymanie Ruchu
Feedpro Sp. z o.o.
Marimar

Dajcie już spokój Żuczkowi.Jest on dobrym brygadzistą, przynajmniej zależy mu na robocie, dzięki niemu wszystko idzie jak należy. Do roboty się ruszcie i nie wpisujcie już tych durnych komentarzy. Pozdrawiam zm. C najlepsza!!!

Sebastian
@Marimar

Mógłbyś napisać ile zmian obowiązuje w pracy i czy jest za to dodatek pieniężny?

Mala
@Sebastian

Zmiany są 3. 6-14. 14-22, 22-6 jest dodatek nocny

@Marimar

Widocznie taki sam jesteś jak ten Żuk (usunięte przez administratora) jad skoro go bronisz dupo lizaku.

Opinia

Przełożeni faworyzują swoich ulubieńców reszta musi zasuwać za najnizsze stawki bo pule zbieraja ulubiency mimo ze nic nie robią ,niestety tak juz jest tu od lat kto pracowal ten wie.

Recenzja
@Opinia

Złóż cvke i dostaniesz pieniążki,rozwijaj sie podnos kwalifikacje,rób coś,cokolwiek,ale nie marudz, i nie szargaj opini innych tylko dlatego że maja dobry kontak z majstrami i kierownikami,weź się za robote a nie przesiadujesz po nocach w palarni,wypisujac te bzdury.

Ciekawe
@Recenzja

Gosciu bronisz tymi zrytymi tekstami zakladu jak kogut kurnika napewno jesteś jednym z dupowłazow ,podnosic kwalifikacje haha wszystko zajete przez takich jak ty a nawet gdyby to i tak tu sie wiecej nie osiagnie ilosc osob odchodzacych mowi sama za siebie.

Oczywiste
@Opinia

(usunięte przez administratora)jestem właśnie po pracy i jak zawsze zadowolon. ,pracyje już trochę w tym zakładzie ale wszystko zawdzieczam sobie,mam papiery certyfikaty z wózków szynowych jak i widłowych,odbyte szkolenia np.inwentaryzacji czy raportowania i nie przypominam sobie żeby jakaś osoba trzecia mi w tym pomogła,nie omieszkam się pochwalic że moja stawka godzinowa jest spora ale mam za ją za swój upór dążenie do celu i brany czynny udział w mojej osmiogodzinnej pracy,z moim przełożonym mam sredni kontakt bo przychodze tu dla rodziny nie dla niego,a z kierownikami kontakt minimalny,więc ubodlo mnie to co zostało napisane bo ma to na co zasłużył..i pracyje i nie jestem nikogo pupilem

Szok
@Opinia

Jak możesz pisac te bzdury Wiszą rekrutację i to po raz drugi bo w sierpniu nikt się nie zgłosił Teraz nasz szansę bo cv do 23 możesz składać,masz cały tydzień wiec rusz tyłek i PRZESTAŃ p i e p r z y ć na innych

Być może
@Oczywiste

Ale co ma zarobek do tego co ty masz dziś ludzie chcą zarabiać a nie papierek zdobywać .komunistyczne podejście masz .to nie te czasy te bzdety jak sztaplarka itd to już kto chce .kasa się liczy a nie papier .za papier rodzinę nie wyzywisz i rachunek nie zapłacisz.kochana .

Optymistycznie
@Opinia

Mam papier i mam wiecej wiec wyżywie rodzinę i oplace rachunki

21wiek
@Opinia

Boze kobieto mezczyzno musisz byc wiesniakiem wiesniara.kto uzywa tekstow typu ,,,tymi zrytymi tekstami bronisz jak kogut kurnika albo komunistyczne podejscie masz,,, no chyba ze masz z 50 lat .tak juz sie nie pisze.niech kazdy robi co chce.jeden dba o rozwoj drugi ma to w trzech literach.ten pierwszy ma zapewne wiecej na godzine niz ten co ma wywalone.cos za cos.pachnie mi tu zazdroscia

Czytaćsięniechce
@Być może

Ale żeby zarabiac to trzeba coś osiągnąć a żeby coś osiągnąć to trzeba mieć papierek a jak ma się papierek to się zarabia,jasnie się już nie da wytłumaczyć,bzdety to ty piszesz

Smiechu warte
@Być może

A ja mam wszystko Papiery Srednie wykształcenie Dwoje Dzieci Co za tym idzie(500+) Męża Co za tym idzie( dwie wypłaty) Umie spinac nawet palety Fajną stawkę Co za tym idzie( kwalifikacje ) Lubię swoją prace i tyle A ty on ona macie braki,jestescie zwyczajnie zazdrosni Co za tym idzie(mało ogarnięci) Pozdrawiam marudy mazgaje i inne płaczki Polecam wziąć się do roboty

Leniwieczciebie
@Być może

Jesteś zakompleksiony-siona albo masz niską samoocenę o sobie albo zwykłym nierobem z problemami psychicznymi,przecież masz drzwi otwarte,wiec po grzyba tu siedzisz jak ci mało,po co piszesz te bzdury że wszystko zajete,skoro wolne,śmiało zrób coś,zgłoś się i pokaż jaki jaka jesteś kreatywna-wny subtelna-elny zdyscyplinowana-wany a nie tylko kłapiesz dziobem Wyslij swoje cv do parku tam jest mnóstwo zakładów i daj oddychać kimkolwiek jesteś czlowieku zakomleksiona istoto DAJ ODDYCHAĆ

papierek powiadasz...żeby coś
@Czytaćsięniechce

..no to jedziemy z przykładami..konrad szubert..piotr górski..krzysztof witek.daniel szyca.piotr farbotko.dareek kobielski?mełech..pupko..troszkę by jeszcze wymieniać...mistrzowie liderzy po zawodówce(nie ubliżając)..kuźwa to są te elity,które pracują na chwałę IKEA ?..misiewicze.. Nie genaralizuję..są mądre głowy ,wśród tej całej miernoty..ludziska.nastawiano mnóstwo jakiś talblic..zwą je wydziałowe..a na nich ..standardy..standardy.standardy..Ale jak to ma się do rzeczywistości?Tak jak na olimpiadzie..dalej..wyżej ..szybciej..więcej..a później jako to będzie..Jest mi poprostu wstyd i żal..że tą firmą zarządzają tacy ludzie..

@papierek powiadasz...żeby coś

O racja to tam wyżej barany piszą super wypowiedź.gratuluję inteligencji chociaż jednej osoby w tej Ikei.

Opinia Poległaś
@papierek powiadasz...żeby coś

No to lecimy Mamy już IP Teraz namierzają dane osobowe Konstytucji 3-Maja Dworcowa ,,,Przełożeni fawryzuja swoich ulubieńców,,, Bedziesz miała teraz olimpiadę wyżej szybciej i dołożymy ci czas wypalonych fajek i częstotliwość ich smakowania A i nie będzie ci wstyd że tą firmą zarządzają tacy jak my RMF

Sebastian
@Oczywiste

Czy kursy, o których wspominasz robiłeś już podczas zatrudnienia na koszt pracodawcy? Wszyscy mogą ubiegać się o takie szkolenia, czy tylko osoby, które się wyróżniają i mają dobre wyniki.

@Sebastian

O nic nie trzeba się ubiegać i za nic nie płacisz,wystarczy czytać na monitorach lub w gablotach,skladasz papier że oferujesz sie skorzystać z danego kursu i wsio,robisz zdajesz i masz

Wtajemniczeni
@Opinia Poległaś

Nie zapomnielismy o tobie wiec miej się na baczosci,przyjdzie czas przyjdą pierwsze zmiany to sobie porozmawiamy,a tymczasem dalej chodź (usunięte przez administratora) usmiechaj się do ludzi,patrz im prosto w oczy i łgaj,my wiemy że to ty, ty wiesz że to o ciebie chodzi,więc zostali tylko ci co nie wiedza a na pewno się dowiedzą,jesteś pierwszą zdemaskowaną osobą,wstydź się...

I nie tylko wyżsi

A która to,bo jak to czytam to popaliło i nie tylko styki hihih

Domagałasie
@I nie tylko wyżsi

Dowiecie się w odpowiednim momencie

Ciekawscy
@Wtajemniczeni

Czy to jest RMF ?????

my :)
@Ciekawscy

No przecież nie ZET

Hihihi
@my :)

Radio wolna europa na konstytucji...

Wtajemniczeni
@I nie tylko wyżsi

Ta co wszystkich (usunięte przez administratora) Zaburzenia osobowości ma chyba eh. Co za babsko

Kto tski
@Domagałasie

No nareszcie ktoś się za to wziął

Tragedia
@Smiechu warte

Mam męża dzieci i już szczęśliwa. ... Co za ograniczone pojęcie , lecz mimo wszystko zazdroszczę (najbardziej tego 500 + ????)

Hejt na ślimaka
@Leniwieczciebie

I ten specjalista od siedmiu boleści który nie umie się wyslowic a jak chce coś powiedzieć przed podjebaniem cie do kierownika Sznycla musi nabrać powietrze pierw bo się wyslowic nie może ludzie tacy ludzie jak oni powinni rowy kopać a nie zarządzać ludźmi ale nie ma to jak ręka ręką trzepie

Beka
@Smiechu warte

Masz 500+,średnie......, i cytuję "umie nawet spinać palety", nie wiem,czy mogę nawet marzyć, by się tak rozwinąć.

@Recenzja

Dobry kapucha jesteś ,musisz dobrze (usunięte przez administratora) lizać kadrze.

Wicie czy firma ma jakąś ofertę pracy? Gdzie można ich szukać a może wiecie kogo potrzebują?

Czemu usunięto o zarobkach post .co

@Marek

Bo na stołach nowi 18 a na paku nowi do 19'50 dlatego usunięto.i to też usuną.

Chacki

Tak sobie czytam te komentarze i żal mi tych wszystkich zawistnych ludzi. Nie podoba wam się praca w zakładzie to się zwolnijcie i nie oczerniajcie ludzi na forum.Dlaczego nie powiecie tym osobom wprost co was boli? Brak wam odwagi? Potraficie tylko obgadywać za plecami, a potem przychodzicie do pracy i udajecie że jesteście ok. Interesuje was życie innych, bo co swojego nie macie. Radzę zacząć od siebie. Głupota ludzka nie zna granic.

Po nocy
@Chacki

Co ma praca do ludzi pisz ze zrozumieniem.ludzie są jacy są.a praca jak wszędzie tylko zarobki małe.

Hihihi
@Po nocy

Dokladnie, pewnie za dużo wypiła i chciała gwiazdorzyć,a tu ani ładu ani składu hahaha

Żona
@Chacki

Dlaczego?trzeba pisać bo jak powiesz w prost to cię wyeliminują,moj czysty przykład.Niepracuje już w ikea,odeszłam jakiś czas temu,przepracowałam około 18 lat i wszystko było w porzadku dopóki dopóty nie trafiła do nas Grażyna Cz.a później Jolka S.jak powiedziałam w prost to wylądowałam na pakowni,msciły się i to bardzo,to nie kobiety to hieny które czyhają aż sie komuś noga podwinie,najgorsze osoby które nie da się zapomnieć,na samą myśl o nich wlosy się jeżą.Slyszalam też że uwzięły sie na jedną osobę która też nie dała sobie w kasze dmuchać i sobą pomiatać to wylądowała na innym dziale i rzekomo miała zawal przez Grażynę Cz.pomógł jej w tym Robert L.naklamała,nawciskała co chciała,nawinęła makaron na uszy kierownikowi i dziewucha dostała palpitacji,Roberta nie ma juz z wami a do tych okropnych kobiet karma również wróci,dlatego trzeba pisać bo Grażyna Cz to nagorsza klamczucha w zakladzie,piszcie nie idzcie sie poniżac do kierowników bo ona i tak skłamie 3..

Jedna z nich
@Żona

Swiete slowa A pupile jak byly tak sa do tej pory

Stara apteka
@Żona

Tak tak one doprowadzaja do takiego stanu,kiedyś Róża schudla przez jadzke i to zajebi... dużo

Piszmy
@Żona

Lewan....e.stala na lini kupe lat a tera udaje celebrytke tyle tylko ze zaczelo sie zapierda..ko i ma przebierac razem z ta drugo gwiazda roku i pile tez niech zbieraja tipsow przeciez nie maja

Kuźwa.. a ta nasza Aneta..
@Jedna z nich

..i Bogdanek całkiem d życia kobietki..złego słowa nie powiem..Jest szefowa...rządzi :)

Hmmm
@Żona

Ciekawe Grazynka jest bardzo miła.Jola dla mnie też.tak się zastanawiam o co tu chodzi .jeszcze nikt się nie zwolnij tylko wszyscy pracują na tej zmianie nowa też chwali se dziewczyny .wiadomo nie da się wszystkich lubić .wiadomo życie.ja to jestem za tym by mówić w oczy .

My
@Hmmm

Zycia nie znasz,przekonasz sie kiedys,a teraz są miłe bo za dużo sie o nich gada i posze,nam nie pasuja od dawien dawna

Hahaha
@Hmmm

Ciekawe czy dostaniesz podwyżkę za ten wpis hahaha

Luka
@Hahaha

Idźcie spać dziewczyny,szkoda czasu na jakąś grazyne czy jolke

Taka
@Hmmm

Jak by byly w porządku to nikt by o nich nie pisal i nie rozmawiał,a widzisz sama co sie dziej

Weteran
@Luka

Jolka, czy to ta z golblatu, jak tak, to świetny wybór, mistrzostwo opanowania emocji, a inteligencja wpisana na twarzy.

18 brutto to ze 3000tys na miesiąc brutto a netto 2200/ bida aż piszczy.

Lipazy

Jak ci nie pasuje to idz do Bobika na maszyne, zalatw troche towaru i od razu zapomnisz ze malo zarabiasz

Rozczarowana

Boże kiedy w tym zakładzie coś drgnie.

Po okresie próbnym 19'30 dostałem.

Mam pytanie ile w waszej firmie na początku się dostaje na godzinę.Dziękuję

Pracus
@Marek

Na poczatek masz 18 zl brutto pozniejsze podwyzki nie powalają noi oczywiscie brak jakiejkowiek premii cala zostala dodana do stawki godzinowej co daje 18 zl brutto.

@Pracus

To mało dziękuję

Człowiek

Dzień dobry ludziska! Pracowałem na m2 ładnych kilka lat i powiem tak :(usunięte przez administratora)

Madonna
@Człowiek

Każdy robi by się nie narobic faforyzowani inni a drudzy do roboty jedni łączyne drudzy caly dzień wielkie i ciężkie .dla tego mnie tam nie ma .wolała parkować .stoly odradzam tam to jak zdrowia nie chcesz stracić to lepiej w domu zostać. Lub gdzie indziej iść.wyzysk .malo tego piłę kobiety gdzie nie gdzie na zmianach robiom to jest dopiero żenada.a nie które stoją i pierdoly gadają .i śmiech hi hi .zero współpracy każdy sąbie.brak informacji .rzetelnych mobing spojrzenia.gdyby z biura ktoś chciał służę pomocą jesli chodzi o likwidację takich zachowań iinych osób .możecie zrobić testy na atmosferę .również polecam.zero pomocy i rozmów z pracownikami.HR nie potrafi nic tylko usmieszki ja rozumiem że każdy myśli o sobie ale niedługo zabraknie wam ludzi i co w tedy.och taki rynek o nie kochane to jest wasze lenistwo.

..a mnie wsio rawno
@Człowiek

pałka..zapałka..dwa kije..i było by śmieszne....gdyby nie było..straszne...nadgodziny na pakowni...?BC ..

..a mnie wsio rawno
@..a mnie wsio rawno

i wszystko jasne..

amator achabowego
@..a mnie wsio rawno

w sumie masz rację..chybione inwestycje..to z pakowni wychodzi finalny produkt..dławi się ona ogromem paczek..więc czasem nadgodziny..alllle.dlaczego 30% procent to misrztunio i liderzy?

Opinia poleglaś

Tak wiemy że to ty. Dalej rozsiewaj plotki ty zakompleksiona toksyczna kobieto. Wszyscy wiedzą jaka jesteś. Donosicielka. Dalej pluj swoim jadem.Życze powodzenia tylko pamiętaj każda żmija prędzej czy później wykancza się od swojej trucizny.Poprostu żal mi Ciebie kobieto o dwóch twarzach. Zdrowia życzę.

Wiemywiemy
@Opinia poleglaś

Dokładnie zdrówka zyczymy.myslisz że jak uciekłaś za granice to ci wszystko wolno

Wyżsi

Piszesz o sobie

Daga
@Wiemywiemy

Wroci wroci mysli ze my nie wiemy ze stamtąd tez moze pisac

Franek
@Opinia poleglaś

Ile jadu trzeba miec piszac tak o kimś

Paragraf

Przesladowanie-zamierzone,czynne,ustawnicze,wyrzadzanie przykrosci,nekanie,szykanowanie,doręczenie,obrażanie,upokorzanie,wyniszczenie w celu wyciszenia swoich emocji-STALING

To nie ta
@Wiemywiemy

Ona nie uciekła nadal pracuje i nęka ludzi. Nękanie ubliżanie obgadywanie. Niech uważa bo jest na to paragraf. TO PO PROSTU JEST STALING. Ale my już zbieramy dowody. Do roboty niech się weźmie nierób.

Kto tski
@Opinia poleglaś

Zaczęli pisać o niej to i się uspokoila

Och
@Opinia poleglaś

Na stołach to samo jedni się narobiom drudzy łączyne caly czas.dlatego co tu pisać szukać co innego i już.

Ciekawski

Ej a to prawda ze zaczeli zwalniac za L4

@Ciekawski

Ponoc po drugiej stronie zwolnili klienta w poniedziałek

My :)
@Ja????

Chyba bo u nas tez zwolnili jedną

Dada
@My :)

Ta u nas to przegiencie na maxa należało jej sie zwolnienie

Smutne
@Dada

A jak ktoś naprawde choruje

My
@Smutne

To trudno i przykro ale chyba do zwolnienia

Real
@My

Statystyki mówią ze w tym tygodniu w samym zachodniopomorskim zachorowan na grype jest ponad 1300 wiec co się dziwic

@Real

To chodzi o osoby ktore nagminnie choruja

my :)
@Ciekawski

Jak chorujesz trzy razy w roku to jestes czysty,nie musisz sie obawiac

Hahaha
@my :)

I tak dużo ludzi samych odchodzi

Mak

Mamusia załatwiła pracę nygusowi.....i hamowi. Ajest taka sama a kto jej daje zwolnienie.

Kl

A czy Marcin L pracuje w ikea czy w firmie sprzątającej Tylko palarrnia czesiu wstydź się miałeś wspaniały ludzki do pracy a zostałeś......

Ki

A Marcin L pracuje na palarni

ad.papierek

uderz w stół..to i nożyce się odezwą..nasza polska..smutna rzeczywistość..pozdrawiam 954 osoby załogi IKEA Industry Goleniów

ad.plastelina
@ad.papierek

Mydlisz oczy 549 459 954 594 495 945 Szyfr Jolka S

Grim
@ad.papierek

Niewiem czy nożyce sie odezwą ale wiem z kąd pisano tą wiadomość,jednakze dobre słowa i również pozdrawiam ad. Papierek milego wieczoru życzę ????

Czaki
@Grim

I bardzo dobrze.ja też wiem skąd pisze.jestem pod PRL-em i czekam na taxi

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 11 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.