Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IKEA Industry Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

magda

ktos moze cos powiedziec zy warto isc do goleniowa do ikei ?jakie sa teraz stawki slyszalam ze od marca wieksze to prawda?szczerze opowiedzcie jak to tam uwas teraz wyglada kasa,zmiany atmosfera itd.pozdrawiam

krzysiek 12905@wp.pl
@magda

ikea to (usunięte przez administratora) okradają ludzi jak chcą obiecują a nie dają najlepsze jest w tym że idziesz do kadr one przyjmują tylko trzy dni w tygodniu pracują na pół etatu i jeszcze jak chcesz załatwić jakąś sprawe to cie wyzwą bo nie przyszłaś w dany dzień po prostu są nie miłe pierdzą w stołki i nic więcej ja na miejscu pani dyrektor bym je (usunięte przez administratora) tag że nie polecam

@magda

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Czy to prawda że zakład ma po przestoju przejść na 2 zmiany?

ciasny wiesiek
@Gość

też się z chęcia dowiem, bo takie plotki chodza juz od dłuższego czasu

ciasny wiesiek
@Gość

chodzą równiez słuchy zw wydział klejenia boków mocno kuleje i mozliwe ze bedzie likwidowany.

Iwona
@ciasny wiesiek

Też tak słyszałam. Podobno dwie zmiany i redukcja zatrudnienia się szykuje.

@Piotr, niestety nie udało mi się znaleźć żadnych nowych ofert w sieci, może mieć to związek z tym, co napisał @Gość. @Gość, czy możesz napisać coś więcej na temat tego przestoju? Co miałeś dokładnie na myśli? Może orientujesz się czy firma Swedwood Poland poszukuje nowych pracowników do pracy? Czy poszukiwani są Magazynierzy?

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Adi

Witam. Interesuje mnie praca na produkcji jako pomocnik operatora. Jaka jest stawka za godzine na początek?

WERKA

Pracuje tu już dobre kila lat i nigdy nie było tak zle choć bywaly okresy kryzysu.Atmosferka jest ogolnie ukrainska a Polak jest traktowany u siebie jak murzyn.Firma inwestuje w ukraincow którzy oblegli już caly zakład.Im wszystko wolno.naet na palarnie mogą chodzic kiedy chcą bo nikt im nie zwroci uwagi.Zadnych nadgodzin nie ma.premia tez mala.ciagle jakie odrobki mamy.Teraz nie ma zadnych zamowien i rzucają nas po wszystkich działach.Ludzie się zwalniają i nikt nawet słowem ich nie zatrzymuje.Operator po 15 latach pracy zwalnia się i palcem nikt nie kiwnie.

@krzysiek 12905@wp.pl, Twój wpis o firmie Swedwood Poland jest bardzo ogólny. Zarzut okradania kogoś jest poważnym zarzutem i wymaga podania odpowiednich argumentów oraz dowodów. Czy możesz napisać, co miałeś dokładnie na myśli? Może chciałbyś opisać tę konkretną sytuację? Czy miałeś na myśli warunki pracy? Nie powinieneś mieć zarzutów do kogoś, kto pracuje w zmniejszonym czasie pracy. Nie wszyscy pracownicy preferują pełny etat.

@Fan, nie jestem pewna, czy forum GoWork.pl to odpowiednie miejsce na zamieszczanie tego typu informacji. Używanie inicjałów mogących wskazywać na konkretne osoby trzecie jest niedozwolone - zapoznaj się proszę z naszym regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin . Jeśli masz do powiedzenia coś konkretnego na temat pracy w Swedwood Poland - zachęcam. @Anita, rozumiem, że pracujesz w Swedwood Poland. Co możesz powiedzieć na temat tego pracodawcy i warunków, jakie oferuje? @mechanik, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w Swedwood Poland. Zdecydowałeś się aplikować do pracy w tym miejscu?

Fan
@Marta

Jasne a jak niżej piszą o i.r. to jest ok bez uwagi. Prawda po prostu boli

@Fan

na zmianie c jest to sam nocka spiom trole

Fan

Najlepszy jest mistrz T.M na pierwszych zmianach lata po hali bo kiero jest a na nockach śpi aż się ściany trzęsą od chrapania

Anita
@Fan

To prawda. Światło pogaszone i troli

Dawid

Tylko ten się nie myli kto nic nie robi.

Miś

Drogi "administratorze" nie ma już firmy Swedwood. Jaki admin takie forum.

micharo

Zan ktos moze I Ratajczyk?

Stepnica wpl
@micharo

Ja znam wredna szuka nic się nie chce jej załatwić a jak kiedyś powiedziałem do niej Ilona to powiedziała od kiedy my na ty jesteśmy jeansy brzydl nawet ten aparat ci zębów nie wyprostuje wiesniaro

Asia

czesc a ja troszke z innej beczki pracuje w ikea ale w Wielbarku i chcialam zapytac czy macie takie stanowisko jak klejenie panet tekturowych pod gepy?ponewaz szukam jakiegos pomyslu na ulepszenie stanowiska i chcialabym sie wymienic doswiadczeniami pomyslami czy ktos pomoze?bede wdzieczna za kolezenska pomoc

Dudu

Jak tak dalej będzie w Ikei to Przychodnia na Pocztowej będzie przyjmować ludzi do pracy bo większość ludzi już tam częściej idzie ????

Crew

Podwyżki w roku 2018 chwilowo wstrzymane z niewiadomych przyczyn. ROK PIĘKNIE SIĘ ZACZĄŁ !!!!!!!!!!!!

@Crew

ludziom oczy mydlam

Były pracownik Ikea

Jestem były pracownik Ikea Goleniów. Odeszlem 2016 roku. W Ikei wtedy był mobink maszynownia 2. Ikea to jest (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) Tak samo Bosch nie doradzam ikomu jest sam (usunięte przez administratora) Gorszy (usunięte przez administratora) niż w Ikea. Pani Pawlak z Boscha robi Ikea. Majstrowie nie mają pojęcia też o robocie te 2zaklady sam (usunięte przez administratora)

Lider

Witam jak nie da dyrektor podwyżki to nie będzie z kim pracować juz dziś nie ma kim !!!!! Pozdrawiam

Norbert

Może dowiem się jak się w firmie pracuje? Potrzebujecie pracowników? Właśnie szukam pracy?

Eduard

Nie wiem co mam powiedzieć, Szkoda słów. Żenada. Ludzie same świry. Skaczą po paletach. Za krótka przerwa.

L22
@Eduard

A kierownictwo gdzie?

Od jakiwj stawki zaczyna u was pom. Operatora po okresie probnym

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 11 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.