Swedwood Poland

Goleniów

Opinie o Swedwood Poland

beniu

jakie sa stawki na poczatek i jak wygladaja zmiany i praca na dzialach w goleniowie?

Pracus

A kiedy ogłoszą system 12-to godzinny?

Pacos

Właśnie!! A ty co w pracy na nocce, a nie pracujesz? Prawda jest taka, że obecnie mamy najgorszego dyrektora w historii zakładu. Wystarczy już, zero charyzmy i do tego stek bzdur na 'spotkaniu' na hali. Ludzi interesuje kiedy będą zarabiać porównywalnie do innych zakładów. A nie jakieś pierdoły i korpo hasła. Jurek pozbądź się jej zanim wszyscy się zwolnią albo umrą na nudności na kolejnym zebraniu z Dyrektorką. Bo kolana tak ostrzelane, że czołgać się pozostało.

robol
@Pacos 3 tygodnie temu

Witam właśnie pan Jurek jest utrapieniem tej firmy A nie Pani Monika.JESTEM ciekawy czy przyjęli kogoś do biura aby stworzył ten inteligentny grafik dla ciemnych roboli Przepraszam koledzy ale chyba wystarczyło napisać w jakie dni odrabiamy dni świąteczne .pozdrawiam

Rabarbar

Widzę znawców zarządzania produkcją nie brakuje... Skoro tacy 'wyczesani' fachowcy z was to czemu nikt z was nie spróbuje samemu się wykazać brak odwagi czy jednak umiejętności?

starzysta
@Rabarbar 3 tygodnie temu

Ty rabarbar chcesz chyba zostać jednym z tych naganiaczy ładnie nazywanych liderami. Powodzenia tobie to chyba brak doświadczenia w tej firmie .

Rabarbar
@starzysta 3 tygodnie temu

Nie zrozum mnie źle, ale za stawkę liderów to by mi się nie chciało budzika ustawiać.

Benjamin

Liderzy Otrzymali 350 zł Dodatku Nieoficjalnie :D Oficjalnie i nieoficjalnie nikt się nie przyzna. A CO Z NAMI ??????????!!!!!!!!!!!!!!!!

Mr.Grinch

No niestety. Pani Dyrektor skróciła ludziom nadgodziny teraz może przyjść tylko 12 osób. Wcześniej wołali tak jakby z przymusu a teraz stwierdzili że ludzie są "przemęczeni i mniej wydajni" dlatego może przyjść tak mało osób :-)

Olsztyn

Podwyżek nie bd jedynie znowu 10 procent normy e górę

Pracus

A kiedy podwyżki ? Czy ktoś coś wie?

Brygadzista

I brygsdzisci odejdą bo dostają oferty przez fejsa z bosha hehe

MyWyOni

Nie ma dnia żeby Ktoś Nie Złożył Wypowiedzenia. I nadal nic się z tym nie robi????

micharo

Zan ktos moze I Ratajczyk?

wypoczynek

Zaczęliśmy urlop Pan Piotr wyremontuje nam maszyny ze będzie można pracować po dwie osoby na lini homag a Pan Grzegorz z baru zatwierdzi Tak Piotruś damy radę .POZDRAWIAM

Wino

Pozdrawiam całą brygadę ''C'' lakiernia 1, z Wielkiej Brytanii, jest super !

Nowości

Hejko jak jest teraz zatrudniem w zgl ? Mniej więcej jaka jest pensja dla nowego pracownika? Dzięki za info

tomi

WITAM. Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji do IKEA Resko. Czy mógłby mi ktoś rzetelnie opisać jak wygląda proces rekrutacyjny, wdrożenie nowego pracownika, atmosfera w zakładzie i zarobki. Z góry dziękuję za naprawdę rzetelne opinie.

ta kaska z lakiernia ta rekordzistka od L4

ja

podobno nie są potrzebni nic nie robią my za nich odwalamy robotę

Piotrek

Najpierw ktoś pisze w imieniu Anety teraz z kolei w imieniu Izy. Jak obie się wkurza porządnie to pozamiataja to towarzystwo i po zabawie.

Iza

To nie Aneta tylko kasia

sosna

a jaki byłby powód degradacji liderów i brygadzistów?

on

pierwsze słyszę nie raczej nie

Ja

Hej czy wiecie coś z zdegradacjå brygadzistów i liderów o co chodzi?

karolina z gogolina

domyślam się która to może być aneta podpowiedz .....zupa romana....

ania

nie dotyczy mnie ta sprawa ale czytać się tego nie chce żeby na forum kogoś besztać i tak nazywać ja na twoim miejscu izabelo bym tego tak nie zostawiła mamy 21 wiek i wystarczy zadzwonić do administratora on cie pokieruje bo wszystko da się zrobić i złapać tą osobę która szasta twoim nazwiskiem (aneta ) i wtedy jej nazwisko powinno się pojawić na naszych monitorach przedszkole jak wyżej napisała koleżanka przedszkole ...pamiętacie taką jedną panią która sporo osób dręczyła kupowała co chwile nowy starter do tel.i nękała dużo osób jak nie głuchymi tel.to smsami i co ile trwało to jej dręczenie????? wylało się kakao i uciekła na pakownie nie wytrzymała presji i dawaj na drugą stronę IKEI bierz sprawę w swoje ręce izabelo i powodzenia

Leon
@ania 13.06.2017, 17:19

Prawda w oczy kole bo sie bardzo bronisz a zmiana nicków nie pomoze, styl pisania cie zdradza. Sama sobie odpowiadasz. 13 okejek pod tamtym wpisem znaczy ze wiele osob tak mysli.

odciągają z pensji

wera

jak odbywa się taka płatnosc?

ja

tak płaci się za każdą dodatkową osobę która nie pracuje w ikea nie ważne czy to mąż czy żona

wera

gdy jest zabawa np karnawałowa czy też jak mówią letnia to za np męża się płaci?

Blondi
@wera 12.06.2017, 17:13

.praca jest dobra ale atmoswera czasami niekorzystna do wykonywania jej tak jak trzeba. Karzdy robi tak aby wyjść na tym jak najlepiej nie obchodzą ich inni. ????????????

dziołcha

a ja pozdrawiam dwie panie z brygady c które malują po drzwiach w kibelkach to są panie z okuwania :) pozdro mordy

ja

brzydko koledzy i koleżanki jak się do kogoś coś ma to załatwia się takie sprawy inaczej,a nie jak w przedszkolu wiec aneto pozdrawiam cię ciepło

weteran

...pracuję tu 18 lat.. numer id naprawdę niski..fabryka to ludzie..przewinęło się ich tu parę tys..?ale sercem tak jak w każdej firmie,jest kadra zarządzająca.. i tu z perspektywy tych lat dostrzegłem pewną prawidłowość..dobrzy fachowcy odchodzą..miernota na zasadzie mierny ale wierny,zostaje..nie matura a chęć szczera..itd..aczkolwiek,zostało tu jeszcze troszkę mądrych ludzi..chyba to jednak idzie w złym kierunku..zastanawia mnie tylko czasem,czy ścisłe kierownictwo wie tak naprawdę co dzieje się na halach produkcyjnych?..czy tylko udaje że nie zna skali problemu.. a problem jest.. bo mówiąc po wojskowemu.. ludzie ( usunięte przez administratora )

aneta

Znacie Izabele Galczynska? Co za dwulicowy potwor!

ANTYIKEA

Zgadzam się Bąbel z tobą ,znam cię ,pracowaliśmy w jednym czasie kiedyś ,tylko że ja na brygadzie D, a ty na A,dla mnie brygadziści to głupki i chamy,bez wiedzy,Ikea dla mnie w moich oczach ,to zjadacz psychiki,możesz się starać z całych sił ,nie jesteś kolesiem nie istniejesz dla nich..(usunięte przez administratora)

Bąbel

Witam wszystkich z IKEA INDUSTRY Goleniów. Moja ocena dla firmy jest tak za to jak mnie potraktowali. Być operatorem na CEFLI 2, starać się aby wykonac plan jaki narzucali, zmniejszać odpad by mieć premie, starać się jak tylko się mogło a oni dyscyplinarnie mnie zwolnili, mimo że znali moją sytuacje i dali mi urlop Aż do mojego powrotu. Gdy zamknąłem swój problem, chciałem wrócić. No ale niestety za moją ciężką pracę ktorą wykonywałem, usłyszałem że mogę wrócić przez RAMSTAD. To jest przecież żalosne. Pozdrawiam brygadę całą brygadę A.

aaa

Jedna z brygadzistek , chodzi za majstrem i daje... du... duzo czegos. nie powiem czego, ale kazdy widzi. No i te dziwne nadgodziny na ktore przychodzą tylko specjalisci, albo wlasnie mistrzowie i brygadzisci. Noe polecam zakladu. Chociaz nie pracuje tu długo, to mam juz dość i szukam innej pracy.

Kolega z Goleniowa

Zarobki w swedwoodzie? No właśnie? Jak to jest,ile można zarobić miesięcznie netto? Stolarzy?piekarz? Jest różnica? Doświadczenie czy znajomości? Kto ile zarobi kierownik,majster czy team leader ? Szukam pracy Ale czy warto? Pozdrawiam.

Rex
@Kolega z Goleniowa 04.04.2017, 00:12

Zastanów się porządnie zanim przyjdziesz tu.

Ja

Nie narzekać !!!! Lider wszystko ogarnia ....

Lili

Brygadzistka ze zm A przychodzi do pracy chyba za karę.

Calkiem ok

I tak "najlepiej" jest na zm A na ścisku. Brygadzistka tyra ludzi i obraza. Nie tędy droga.

Stary

Ta premia może będzie ale czy tam gdzie serio ciężko pracują ? Zreszta wszyscy w tym. Miesiącu w d...e dostaliśmy wiec kasa powinna być. Pani dyrektor ogarnij się bo nowi ludzie to się nie nadają . jeden na milion ogarnięty. A starzy pracownicy tylko z przyzwyczajenia są bo przecie nie dla kasy. Ale i przyzwyczajenia można zmienić . Pozdrawiam .

Lol
@Stary 29.03.2017, 21:18

Dokładnie. Przyzwyczajenia można zmienić.

Zmeczony

Tylko po co przyszli? Ratować premie i przepakowywac paczki. Ludzie zastanówcie się o co macie żale bo to żałosne. Mało kto ma tyle zaangażowania w te prace . a na pewno nikomu ze zm C na żadnym dziale zaangażowania nie brakuje. Szczególnie lakiernia spina poslady i wspolgra z pakownia i ze sciskiem. Dobra komunikacja . jeden majster to dużo pracy ale efekty tez duże . MOŻE BĘDZIE PREMIA W KONCU ?! ;)

LOLO

Nie tylko brygadzisci z magazynu nie przestrzegaja 11h przerwy miedzy zmianami. Widziałem w sobote jak majster i brygadzistka ze zmiany C scisk ,przyszli na nadgodziny po 2 zmianie .Zwykłemu fizolowi nie pozwolą przyjść a tu prosze chodzą jak chcą i bez żadnych konsekwencji.

mały

Pani dyrektor lepsza od Szydło daje 600

wiesio

co tam produkujecie w Goleniowie?

Mały
@Monia 28.03.2017, 06:59
Produkujemy stres u ludzi i ganianie ich z zegarkiem w ręku.

kiero
@Mały 28.03.2017, 11:03
Prawda !!!! Któregoś dnia ukrywałem się za homagiem i widziałem jak pan dyrektor mierzył czas biednemu pracownikowi....

Ja to chciałem powiedzieć panie dyrektorze że w Lidlu jest promocja stoperów za jedyne 9,99 może by tak zakupić dla każdego kiera .

600 Plus

Witam.Z tym konkursem na znajdowanie pracowników za 600zł to chyba żart.To nasza firma jest już tak znana z tej złej strony ze ludzie nie chcą podejmować pracy,Pan F. niech zacznie zatrudniać ludzi.Pozdrawiam

nick srick
@600 Plus 21.03.2017, 19:35

Ha ha 600 plus ,masz racje oni zawsze obiecują jak coś chcą od innych a później człowiek chodzi kilka miesięcy lub lat za swoimi pieniędzmi .Już nie raz zrobili w h.............a nie jednego brygadzistę lub mistrza a i kierownicy się nabrali . Dobrze że ludzie trochę zrozumieli i sami odchodzą ,ci co żądzą tą firmą to beton .

Pacjent

Prawda jest taka że, w tej firmie już się dobrze nie zarobi . Po każdej podwyżce wypłata jest taka sama albo niższa niż przed podwyżka . Majstrowie i Kierownicy robią co chca wszyscy umywaja ręce od wszystkiego . Kierownik majster brygadzista lider zastępca lidera itd . O specjalistach nie wspomnę sztuczne stanowiska to podstawa . Tak jak ktoś u góry pisał pani dyrektor o niczym pojęcia nie ma i jest tylko marionetką. I tak samo nadgodziny majstrow z magazynu co niedziela to samo, brak przerw 11h między zmianami i nikt tego nie kontroluje . Paranoja z tą firmą . 1800 na start dla nowych pracowników nie wiedzą w co się lądują . Ludzie psychicznie nie wytrzymują . Dno i wodorosty.

Nick

Widać że pani dyrektor nie panuje nad sytuacją w firmie, jest na tym stanowisku bo ikea sobie wymyśliła zęby więcej kobiet zajmowała wyższe stanowiska tylko od początku czuć że jej nie wychodzi i ze się nie nadaje . Zakład się cofa w rozwoju, co zostało zbudowane przez 20 lat teraz jest rujnowane .

nick srick
@Nick 15.03.2017, 22:24

Oczywiście masz rację ,ona jest chyba od tego żeby rozładować tą chorą sytuację w firmie ,którą można nazwać Nazistowskim Ruchem Menadżerskim . Tylko wygląda na to że ona z tego ruch już pochodzi jak i dyrektorzy produkcji .

gondola

Czy kierownik dalej nic nie widzi, nic się nie zmienia wobec pani brygadzistki,chodzę na różne zmiany i nadal prowadzone są opinie i zbierane materiały jak ona pracuje, inaczej - jak ona nic nie robi. proszę popatrzec jak inne brygadzistki pracują z impetem a ona nawet na wózek nie wchodzi żeby przepchac materiał ,nawet kamizelki na siebie nie nałoży bo to pewnie za ciężko dla niej,otwórzcie oczy góro.

@gondola 09.03.2017, 14:39

Słyszałem że Ukraińców przyjęli oby jakieś fajnie laski bo unas niema w czym przebierać same mohery

@gondola 09.03.2017, 14:39

taki sobie ja

Pani dyrektor z resztą załogi z góry wraz z majstrami i brygadzistami stanie i spakuje, i wtedy oceni czy jest to wykonalne

45 milionów jest do spakowania to chyba kakis żart

Zostaw opinię o Swedwood Poland - Goleniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Swedwood Poland