Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IKEA Industry Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

olka

wypi..... brygadzistów jedna nie robi nic a jak coś zrobi to zle,druga lata w tą i zpowrotem na papieroska a jeszcze inna siedzi osiem kur...osiem godzin w majstrówce i wpieprza słonecznik,zdegradować ich na stoły niech normę wyrabiają,liderzy w zupełnosci wystarczą bo i tak wszystko za nich robią

Byly trener

Załoga prosi o Lenarta On wszystko naprawi. Z biura wyrzuci tych co się dublują, będzie jeden dyrektor zarządzający i kierownicy .Piotrek zamiast robić zdjęcia ścian, sufitów i podłóg zajmie się naprawami maszyn. Nie maszyny nie psują się od pyłu tylko od braku przeglądów, serwisu i wisienka "ma chodzić aż padnie na amen zamawiamy serwis" inaczej to wina załogi

szary człowiek

Ścisk-jedna wielka parodia, wszyscy trzesa (usunięte przez administratora) jak tylko przychodzi druga zmiana, zastraszanie pracowników to juz norma, sprzęt na którym trzeba pracowac-masakra i nikt tu sie niczym nie przejmuje, masz robić i tyle-norma , norma, norma.Wielcy specjaliści potrafia tylko chodzic z łapami w kieszeni i zdjecia robic.

Witam Pani dyrektor czy Pani wie w jakim stanie są maszyny bo z tego co widzę nikt Tym się nie interesuje na magazynie części bezprawie na warsztacie dwóch takich co ukradli księżyc a Piotr F.trzęsie cala firma Pani Moniko ta firma upada.Sztab specjalistów a my robole wykonujemy wszystko za nich bo produkcja musi produkować bo plany trzeba wykonywać na tych wrakach.Otworzy Pani oczy i przejdzie się Pani po produkcji i porozmawia z ludźmi sama bez Piotra F. Pozdrawiam

Małpa
@pracownik

o dwóch takich co ukradli.. wiadomo o kogo chodzi Pan W i jego szczeniak!

Robol

Witam wszędzie dobrze gdzie nas ma!!! Powiem tak robić trzeba na wszystkich wydziałach ale ścisk to jest najcięższy wydział najwięcej wymagają ,kiepska jakość materiału dużo kleic mimo że są problemy ze się nie klei nikogo nie interesuje problem ,byłem tam jakiś czas i przeniosłem się na Maszynownie gdyż na ściskiu ciężko o jakiś awans. ...

Zadowolony

A mi się podoba praca w Ikei goleniow. Dużo ludzi na pewno tak myli. Można nawet szybko awansować jak ktoś chce.

Reksio
@Zadowolony

Pozdrooo dla roboli hahahah xd

Robol90

Witam w Goleniowie Ikei zrobili tak. Mieliśmy premie 4 złote. Aby place minimalne podnieść w zakładzie to zabrali 2.5 z premi i dołożyli ludziom do stawki czyli premie już mamy 1.5. Od stycznia zrobili nam podwyżki zamiast zamiast infacyjnych. Trzy czynniki trzeba było spełnić lecz najważniejszy było nie chorowanie jeśli ktoś był powyżej bodajże 40 dni w roku na chorobowym to nic nie dostał a było do zdobycia 1.8 na papierze a realnie to się dostało 0.8gr nieliczni 1.4 i z zakładzie średnia na godzinę podskoczyć nawet na pakowanie do 16zl. Wydaje się dużo ale patrząc na odcinki z 2lat Wstecz to się w tedy więcej zarabiali. Ale praca nie jest taka zła tylko się atmosfera psuje tzw. Podpierniczanie, Lizanie (usunięte przez administratora) itp. I te pisanie incydentów porażka. Ja bym się zajął tymi planistami co planują produkcję a nie robotami. Brak materiału lub jakoś kiepska to nie nasza wina tylko tych u góry. ci tylko patrzą w te okienka jak my pakujemy i co robimy.

qwerty
@Robol90

Czyli można rzec, że wszędzie ten sam syf... obsadzanie stołków swoimi ludźmi to już standard, szukanie oszczędności gdzie się da najlepiej oczywiście obciąć na pracowniku u nas poszła teraz plota, że z powodu podwyżek nie będzie premii przez kilka miesięcy, ale narazie to tylko plota, a bez setek to wychodzi trochę lepiej jak najniższa krajowa, ale robić gdzieś trzeba. A jakie macie stawki w taryfikatorze ? Dziękuje i pozdrawiam.

qwerty

Witam koledzy koleżanki. Pracuje w oddziale Ikei w Wielbarku i chciałbym was zapytać czy u was przełożeni wraz z związkami też wpadli na taki wspaniały pomysł aby na rzecz podwyżki 1 zł i podniesienia najniższej płacy na 13.20 zł w tym roku postanowili, że z każdej premii będą odciągać nam 0,50 gr z powodu rewizji płac ?

Jaaa

Chcesz dobrze się uśmiac.???Zapraszamy na kabaret na ścisk na zmianę A !!!

pracuś

Witam praca w Ikea Goleniow? Pracowałem tam dosyc dlugo by stwierdzic po dlugim czasie że to nie jest praca dla mnie. Opisze jak sie dzialo na stanowisku pracy lakiernia 2 zmiana B. Dwie osoby wrzucaja i 2 odbieraja elementy . Do tego operator , który nie dopilnuje zwykle wszystkiego . Sporo czasu spedza na rozmowach na boku z dziewczynami a pracownicy sie denerwuja bo maszyna stanie nie ma komu zrobic to wyszedl na papieroska . Mało tego operator dosc dlugo pracuje a pracownicy cierpia przez jego glupote bo nie umie ustawic maszyn jak trzeba . Elementy polakierowane wracaja zaraz do poprawki bo jednak czegos zabraklo a o poprawkach juz nie wspomne. Powiem tak dno i dezorganizacja pracy . pozdrowienia dla sztaplarzy ktorzy sie nudza bardzo w pracy i stawiaja sztaplarki w niedozwolonych miejscach . Wiekszosci ludziom przydalyby sie szkolenia a nie podwyzki . Dziekuje.

pracuś

Kurczak maly

Szkoda gadać jest lipa i to od listopada podwyżki mierne a wypłata bez zmian czas się chyba zwolnić.Powodzenia życzę

Stary pracownik

I tak każdy będzie robił ale pogadać sobie można. Zawsze można zbierać puszki praca na jedną zmianę dwie godziny dziennie na świeżym powietrzu nie licząc tego jak się zanurkuje do śmietnika. Za mocno się pracownicy nakręcaja a i tak każdy zadowolony jest jak wpływa wypłata na kato i na rachunki jest.

Też stary fizol
@Stary pracownik

Dokładnie. Niech każdy robi swoje i się nie nakręca i innych. Sytuacja teraz jest kiepska za miesiąc będzie lepiej. Jak to w IKEA.

Pablo
@Też stary fizol

Hey. wiesz na jaki adres mailowy można wyslać cv?

Ty

Najlepiej niech zwolnią wszystkich majstrow i kierowników. Sami damy radę zrobić produkcję. I premia będzie.

Sprzątaczka

Witam .Widzę że zaczęły się porządki w firmie jeden już zakończył karierę obiboka mam nadzieję ze to nie koniec.Jeszcze jeden kolega może dołączy do niego ale on teraz jest bardzo chory.EPIDEMJA JAKAŚ PANUJE WSZYSCY CHORZY NAGLE.Pozdrawiam pracowników fizycznych

A będą podwyżki?

Eldo

Specjalistów jak psów a (usunięte przez administratora) nic nierobiom wozom się po zakładzie a nasza pani dyrektor znowu nas wyjebala

Maria
@Eldo

Sądząc po twojej ortografii i gramatyce to ty jesteś idealnym kandydatem na dyrektora. Nie pasuje ci praca to ją zmień. Ale ty jej nie zmienisz bo nigdzie nie zarobisz tyle co tutaj. Twardy jesteś pomiędzy kolesiami a jak jest spotkanie z dyrektorem to nawet gęby nie otworzysz.

Eldo
@Maria

Mi Ikea życia nieuratowała a ty dalej właź w (usunięte przez administratora) bo takich potrzebują

stary pracownik

Strasznie się dzieje dobrzy operatorzy nic nie robiom sztuczne stanowiska im koledzy przygotowali od odpadu od jakości od ch... wie od czego jeść nie bedzie lepiej dno

Kolega z maszynowni

Strajk! Robimy strajk w przyszły poniedziałek zaczyna 1-zmiana. Przychodzimy ale nie pracujemy. Mamy już dosyć! Muszą się z nami zacząć liczyć!

cris
@Kolega z maszynowni

Zgadzam sie trzeba w koncu tak zrobic.oni mysla ze bedziemy dawac przyzwolenie na taka place i traktowanie ludzi tak jak chca

cris

Dokladnie ludzie biora wszystkie nad godziny zeby wyplata jako taka byla.a gora nic nie robi zeby nam w tym pomoc.taka prawda dno i wodoroaty

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 12 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.