Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IKEA Industry Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

aneta

Znacie Izabele Galczynska? Co za dwulicowy potwor!

ANTYIKEA

Zgadzam się Bąbel z tobą ,znam cię ,pracowaliśmy w jednym czasie kiedyś ,tylko że ja na brygadzie D, a ty na A,dla mnie brygadziści to głupki i chamy,bez wiedzy,Ikea dla mnie w moich oczach ,to zjadacz psychiki,możesz się starać z całych sił ,nie jesteś kolesiem nie istniejesz dla nich..(usunięte przez administratora)

Bąbel

Witam wszystkich z IKEA INDUSTRY Goleniów. Moja ocena dla firmy jest tak za to jak mnie potraktowali. Być operatorem na CEFLI 2, starać się aby wykonac plan jaki narzucali, zmniejszać odpad by mieć premie, starać się jak tylko się mogło a oni dyscyplinarnie mnie zwolnili, mimo że znali moją sytuacje i dali mi urlop Aż do mojego powrotu. Gdy zamknąłem swój problem, chciałem wrócić. No ale niestety za moją ciężką pracę ktorą wykonywałem, usłyszałem że mogę wrócić przez RAMSTAD. To jest przecież żalosne. Pozdrawiam brygadę całą brygadę A.

aaa

Jedna z brygadzistek , chodzi za majstrem i daje... du... duzo czegos. nie powiem czego, ale kazdy widzi. No i te dziwne nadgodziny na ktore przychodzą tylko specjalisci, albo wlasnie mistrzowie i brygadzisci. Noe polecam zakladu. Chociaz nie pracuje tu długo, to mam juz dość i szukam innej pracy.

Kolega z Goleniowa

Zarobki w swedwoodzie? No właśnie? Jak to jest,ile można zarobić miesięcznie netto? Stolarzy?piekarz? Jest różnica? Doświadczenie czy znajomości? Kto ile zarobi kierownik,majster czy team leader ? Szukam pracy Ale czy warto? Pozdrawiam.

Rex
@Kolega z Goleniowa

Zastanów się porządnie zanim przyjdziesz tu.

Nie narzekać !!!! Lider wszystko ogarnia ....

Lili

Brygadzistka ze zm A przychodzi do pracy chyba za karę.

Calkiem ok

I tak "najlepiej" jest na zm A na ścisku. Brygadzistka tyra ludzi i obraza. Nie tędy droga.

Stary

Ta premia może będzie ale czy tam gdzie serio ciężko pracują ? Zreszta wszyscy w tym. Miesiącu w d...e dostaliśmy wiec kasa powinna być. Pani dyrektor ogarnij się bo nowi ludzie to się nie nadają . jeden na milion ogarnięty. A starzy pracownicy tylko z przyzwyczajenia są bo przecie nie dla kasy. Ale i przyzwyczajenia można zmienić . Pozdrawiam .

Lol
@Stary

Dokładnie. Przyzwyczajenia można zmienić.

Zmeczony

Tylko po co przyszli? Ratować premie i przepakowywac paczki. Ludzie zastanówcie się o co macie żale bo to żałosne. Mało kto ma tyle zaangażowania w te prace . a na pewno nikomu ze zm C na żadnym dziale zaangażowania nie brakuje. Szczególnie lakiernia spina poslady i wspolgra z pakownia i ze sciskiem. Dobra komunikacja . jeden majster to dużo pracy ale efekty tez duże . MOŻE BĘDZIE PREMIA W KONCU ?! ;)

LOLO

Nie tylko brygadzisci z magazynu nie przestrzegaja 11h przerwy miedzy zmianami. Widziałem w sobote jak majster i brygadzistka ze zmiany C scisk ,przyszli na nadgodziny po 2 zmianie .Zwykłemu fizolowi nie pozwolą przyjść a tu prosze chodzą jak chcą i bez żadnych konsekwencji.

mały

Pani dyrektor lepsza od Szydło daje 600

wiesio

co tam produkujecie w Goleniowie?

Monia
@wiesio

Produkujemy stres u ludzi i ganianie ich z zegarkiem w ręku.

Mały
@Monia

Prawda !!!! Któregoś dnia ukrywałem się za homagiem i widziałem jak pan dyrektor mierzył czas biednemu pracownikowi.

kiero
@Mały

Ja to chciałem powiedzieć panie dyrektorze że w Lidlu jest promocja stoperów za jedyne 9,99 może by tak zakupić dla każdego kiera .

600 Plus

Witam.Z tym konkursem na znajdowanie pracowników za 600zł to chyba żart.To nasza firma jest już tak znana z tej złej strony ze ludzie nie chcą podejmować pracy,Pan F. niech zacznie zatrudniać ludzi.Pozdrawiam

nick srick
@600 Plus

Ha ha 600 plus ,masz racje oni zawsze obiecują jak coś chcą od innych a później człowiek chodzi kilka miesięcy lub lat za swoimi pieniędzmi .Już nie raz zrobili w h.............a nie jednego brygadzistę lub mistrza a i kierownicy się nabrali . Dobrze że ludzie trochę zrozumieli i sami odchodzą ,ci co żądzą tą firmą to beton .

Pacjent

Prawda jest taka że, w tej firmie już się dobrze nie zarobi . Po każdej podwyżce wypłata jest taka sama albo niższa niż przed podwyżka . Majstrowie i Kierownicy robią co chca wszyscy umywaja ręce od wszystkiego . Kierownik majster brygadzista lider zastępca lidera itd . O specjalistach nie wspomnę sztuczne stanowiska to podstawa . Tak jak ktoś u góry pisał pani dyrektor o niczym pojęcia nie ma i jest tylko marionetką. I tak samo nadgodziny majstrow z magazynu co niedziela to samo, brak przerw 11h między zmianami i nikt tego nie kontroluje . Paranoja z tą firmą . 1800 na start dla nowych pracowników nie wiedzą w co się lądują . Ludzie psychicznie nie wytrzymują . Dno i wodorosty.

Widać że pani dyrektor nie panuje nad sytuacją w firmie, jest na tym stanowisku bo ikea sobie wymyśliła zęby więcej kobiet zajmowała wyższe stanowiska tylko od początku czuć że jej nie wychodzi i ze się nie nadaje . Zakład się cofa w rozwoju, co zostało zbudowane przez 20 lat teraz jest rujnowane .

nick srick

Oczywiście masz rację ,ona jest chyba od tego żeby rozładować tą chorą sytuację w firmie ,którą można nazwać Nazistowskim Ruchem Menadżerskim . Tylko wygląda na to że ona z tego ruch już pochodzi jak i dyrektorzy produkcji .

gondola

Czy kierownik dalej nic nie widzi, nic się nie zmienia wobec pani brygadzistki,chodzę na różne zmiany i nadal prowadzone są opinie i zbierane materiały jak ona pracuje, inaczej - jak ona nic nie robi. proszę popatrzec jak inne brygadzistki pracują z impetem a ona nawet na wózek nie wchodzi żeby przepchac materiał ,nawet kamizelki na siebie nie nałoży bo to pewnie za ciężko dla niej,otwórzcie oczy góro.

@gondola

Słyszałem że Ukraińców przyjęli oby jakieś fajnie laski bo unas niema w czym przebierać same mohery

@gondola

taki sobie ja

Pani dyrektor z resztą załogi z góry wraz z majstrami i brygadzistami stanie i spakuje, i wtedy oceni czy jest to wykonalne

45 milionów jest do spakowania to chyba kakis żart

Nie narzekamy

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 11 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.