NEMAK POLAND sp. z o.o.

Opinie o NEMAK POLAND sp. z o.o.

prezes

Jakie zarobki mają majstry bo mam ochotę się nająć.Robić się nie chce to sobie pobiegam i powiem każdemu że praca pracą a wypłatę to mam ja.

Milioner
@prezes

Ja mam 5,5tys brutto na kokilowni w alfie ale i tak malo.

Zarowa

Zajebiste zarobki w lavo tylko lapy bola od kaski.Polecam czołowemu kierownikowi nemaka.Nagroda od Donalda za przedsiebiorczosc dojenia gwarantowana bo dudek i bronek się już znudzili na telebimach.

DEAN

LUDZIE JAKIE WY TU BAJKI WYPISUJECIE!!

gun

Prosiłbym o informację, jakie są zarobki na narzędziowni jako operator CNC i czy jest jakaś szansa na zatrudnienie?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy NEMAK POLAND sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Personalnych (Kadr)? Podziel się swoimi doświadczeniami.
maciek

zarobki na netto to nawet 30tys... ale rocznie :D

KTOŚ SOBIE JAJA ROBI NA PRODUKCJI 20 TYŚ. NA RĘKĘ JAKIŚ ŻART I KPINA HAHAHA ŚREDNIO TO MAKSYMALNIE 2- 2.5 TYŚ. NA RĘKĘ (BEZ NADGODZIN), KTOŚ MA POCZUCIE HUMORU :)

wojtek
@MENO

umniesz czytac? rocznie

aneczka

w jaki sposób można starać się o pracę w tej firmie? czy w ogóle są szanse dostać się tam bez znajomości? Rozpaczliwie szukam pracy najlepiej na magazynie.... Czy ktoś mógłby mi coś podpowiedzieć o pracy tam, lub gdziekolwiek gdzie jest szansa ją dostać.....???????????????

komorowicka

12-14 w okresie probnym pozniej 18-20 tys na ręke

kaleone

zarobki na poziomie 12-14 tys na rękę

zidane

czy prawdą są zarobki na poziomie 4-5 tysięcy netto w tej firmie, bo tak już słyszałem od paru znajomych?

murzyn

zarobki na produkcji to około 2,2 tys na rękę z premią a praca do lekkich nie należy...

Doniu

A orientujecie się czy będą tam jakieś przyjęcia w najbliższym czasie ? A z zarobkami to jak bo piszecie że nie najgorsze może ktoś poda ile plus minus na reke. Pozdrawiam.

?

Jest umowa ale.najpierw dwa razy po pół roku okres próbny, a robota dosyć ciężka ale jest, jAk komuś zależy na pracy to będzie pracował szacunek dlla pracowników kokilowni i przetopu z cisnieniowki i kokilowni.... Jest jazda a w lecie to już masakra... Robie tsm 7 lat i troche widziałem juz... Zarobki nie są tragiczne ale co do wykonywanej pracy to za małe.... Bo urobic sie naprawdę mozna i to na każdym wydziale ... Zaklad sie rozwija widac po inwestycjach ale przydala by sie inwestycja e szarego pracownika ... Podwyżki sa ale nie znaczne mowie o fizycznych....ja nie narzekam chociaż robotę mam ciężka... Ale mam i to mnie cieszy... Kazdy by chciał hajs za siedzenie na (usunięte przez administratora)... ... A mu sie pracuje dobrze i tyle.... Pozdro.

bylypracownik

Pracowalem w nemaku blisko 10 lat.na poczatku bylo ok.chociaz od pierwszego dnia zastanawialem sie -co ja (usunięte przez administratora) tutaj robie?wspolpracownicy z produkcji naprawde ok.super ludzie.ale juz wyzej-począwszy od majstrow...szkoda gadac.Gonią ludzi jak psy.nic innego sie nie liczy tylko norma.Zglosisz problem-udaja ze go nie ma.zwiekszaja normy jak tylko mogą.Masa ludzi narzeka na zdrowie-siada kregoslup,rece i nogi.Od dzwigania,przenoszenia odlewow.Zwlaszcza na odziale sigmy.Niby jest żuraw do podnoszenia odlewow na tasme ale wtedy sie nie wyrobisz zeby odlewy byly na tasmie caly czas.tak samo na odlewni kokilowej.Zarobki-srednie jak na miasto Bielsko i bardzo slabe jak na rodzaj wykonywanej pracy w nemaku.Denerwują tez kliki porobione w firmie.Dziala to na niekorzysc pracowników ktorzy sa zastraszani i traktowani bez szacunku.Zaluje tylko tego ze nie szukalem gdzie indziej pracy wczesniej.Sa lepsze miejsca pracy z lepszymi zarobkami.

Knur

Zapraszam do działu kadr. Fundniesz korytko to się dogadamy:-) To co tu piszą to oczernianie. Jest super. Najlepszy zakład w bielsku. tak naprawdę meksykanie chcieli nas obdarować ale nie wiedzieli jak więc kupili Nemak :-)

deko

ali. masz racje. tak źle jeszcze nie było. ale też nie jest najgorzej. o ile jestes w nemaku oczywiście. bo narzekanie, że nie dostaniemy podwyżki mimo że mamy świetne pensje jak na takie małe miasto to kpina! oczywiście nie wypoiadam sie za ludzi z alfy i innych - im szczerze współczuje! syf i tyle a kumoterstwo tylko (usunięte przez administratora) i demotywuje jesli firma chce miec zdemotywowany personel ktoremu zalezy tylko na tym zeby naciagnac firme to jest na najlepszej drodze. albo juz to osiagnela

ali

to fakt, że Nemak to dobra firma. z potencjałem. pracuje w niej już kilkadziesiąt lat i obserwowałem już wiele zjawisk. jednak takiego kumoterstwa jak teraz w tej firmie nigdy nie było. dział personalny służy tylko do straszenia, żadnej pomocy od nich nie uzyskasz jedyne co potrafia to wszystkie odmawiac , decydowac o ilosci godzin pracujacych, o zabraniu pracujacych sobot nie majac pojecia ile jaka czynnosc zajmuje.. a no i o przyjeciu meza siostry. to tez potrafia.

lolo

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Jeżeli komuś jest źle to jest. Więc takie proby uciszenia śa bezsensowne. A że gdzieś są jeszcze większe patologie to my mamy się cieszyć ze nam jest co prawda (usunięte przez administratora) ale nie tak jak im.

koledzy

Narzekacie na :NEMAK" czy ktos z Was pracował w firmie obrabiającej te odlewy np.żorskiej? Otwórzcie oczy i cieszcie się tym co macie.

Zostaw merytoryczną opinię o NEMAK POLAND sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NEMAK POLAND sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 13 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NEMAK POLAND sp. z o.o.