NEMAK POLAND sp. z o.o.

Opinie o NEMAK POLAND sp. z o.o.

na skraju wykończenia

Moje świateczne życzenia Ja mam prosbę aby wujek Darek swojej ulubionej kuzynce schizofrenii maniakalnej załatwił pracę na 24 godziny, i to bez przerwy (z dyżurem w nemak włącznie) żeby przestała non stop schzofreniczka odłączać prąd I nasyłać na nas Policję. To też świadczy, jacy inteligentni są ci którzy cały czas bezprawnie nas najeżdżają I traktują nasz dom jak kibel , krzycząc po nas. Tak że wujku Darku - proszę cię bardzo....................

lolo
@na skraju wykończenia

Proszę o kontakt na k_a_t_o@op.pl

Moderator A.
@na skraju wykończenia

Czytając niektóre pseudo inteligenckie wypociny zastanawia mnie jaki rodzaj osoby/osób jest gotów pisać takie bzdury na forum dotyczącego pracy, zarobków i atmosfery pracy. Przecież to ewidentnie przypadek chorych kompleksów czy też oznaki niedowartościowania. Proszę o wypowiedzi merytoryczne i w pełni uzasadnione.

Alicja

@sygnał ostrzegawczy żaden facet się nie podszywa, bo jestem kobietą i mój zawód to moderator forum gowork.pl. Zatem nie jestem powiązana z firmą NEMAK POLAND w żaden sposób. @elektroniczna ipka Darka Ala Twój komentarz obraża portal, a to złamanie regulaminu i musi zniknąć. Dlatego admin go usunie. GoWork.pl nie niszczy nikogo, watki zakładają użytkownicy i oni muszą przestrzegać regulaminu. Nie wiem o kim piszesz i o jakie pozycjonowanie Ci chodzi.

sygnał ostrzegawczy

Według Froyda od psychiatrii, jak ktoś manipuluje celowo nastrojami podszywając się celowo pod inną osobę, I dodatkowo facet podszywa pod kobietę o imieniu Alicja, to ma wysokie skłonności do zachowań pedofilskich. Alicja w krainie czarów - mała dziewczynka która spotyka różne dziwne zwierzątka I sytuacje (świadczy o niedrozwoju emocjonalnym, kurczak przerwał rozwój na etapie cookrela)

Alicja

@na skraju wykończenia regulamin dostępny na forum jasno zaznacza, żeby nie pisać o poszczególnych pracownikach firmy, a szczególnie ich obrażać. Także Twój wpis łamie regulamin i może zostać niedługo usunięty. @do świnki Ali nie jestem panią z kadr, ani żadnym innym pracownikiem firmy NEMAK POLAND, tylko moderatorem forum gowork.pl, dlatego też pilnuję przestrzegania regulaminu.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy NEMAK POLAND sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Personalnych (Kadr)? Podziel się swoimi doświadczeniami.
do świnki Ali

Z regulaminem I karaniem jest że napisała to pani z kadr, żeby się pochwalić nowymi procedurami . Najlepsza reklama to taka pseudo krytyka. Niby że ktoś to się skarży, a jak przyjdzie kontrola, to mają nowy regulamin I zostaną pochwaleni że ten wpis był jak najbardziej nie na miejscu................. typowe zabiegi świnki korporacyjnej w czerwonych strungach (chłeptającej z korytka korporacyjnego)

kontrola usług VAT

A ja mam inny zarzut, czy Dariusz jako członek zarządu odprowadził nalezyny podatek z pięciu lat za swe indywidualne usługi, które świadczył na rzecz kobiet I mężczyzn w stroju: batmana, szatana, spiderama...... Nalezy sobie założy licznik na przodku I tyłku, kupić kasę fiskalną I wystawiać paragony do 5 lat wstecz. Ciekawe ile na tym zarobił nemak!!!

Alicja

@andrew wspaniały jakie kary? Możesz wytłumaczyć o co chodzi i za co są one przyznawane w NEMAK POLAND? @brak słów a jesteś pewien, że ta dziewczyna ma kogoś z rodziny już zatrudnione w firmie? Nepotyzm to dość poważny zarzut, więc zawsze lepiej się upewnić.

andrew wspaniały

Najlepsze są kary na boszce:) ostatnio w modzie stosowane przez nie jakich dwóch liderów

wszystkiego najlepszego

Może wujek Darek dostał w apkę albo w upkę albo wsadził apkę komuś w kapkę, ci co byli non stop na l-4 wiedzieli jak sobie załatwić a ty widocznie nie , trzeba było jakoś dziewice potworowi z nemak pośiwęcić, to byś pracował dalej..... ewentualnie Darek zjadłby świezą surową cielencinkę....

michaś1996

A ja wam opowiem krótką historię na temat pracy w Nemaku Pracowałem w Nemaku (alfa) z początku wszystko oki fajne wypłaty nadgodziny praca w weekend super było lecz od września zaczęła się tragedia zaczęli zwalniać dawali urlopy płatne kto miał (lub bezpłatne)pracowali tylko z nemaka i ci którzy byli w dobrych stosunkach z liderami ,potem z dnia na dzień coraz bardziej mi się nie chciało chodzić bo traktowanie liderów daje dużo do życzenia a na końcu jakby nic przychodząc na nockę okazuje się że dostałem akurat wypowiedzenie z pracy byłem w szoku ,jak to jest możliwe że ja pracując bez przerwy ,bez l4 itd zawsze byłem na czas zostałem zwolniony a zostali ludzie którzy co chwile brali urlopy bezpłatne bo ten zwykły się im skończył chorowali pracują dalej bo liderzy się stawiali za takimi osobami,jednych wyrzucają drugich biorą do nemaka nie polecam nikomu tego co ja tam przeżyłem.

przyjaciel nemak

na dodatek jedanak chyba z wypłatami jest cos nie tak, nie wiem chyba wujek Darek o pracowników z Alfy nie dba, bo mój sąsiad znowu odpadami z nemak grzeje jak nędzarz, chodzi w chuście I kapturze - symuluje chyba nowe trędy...... w nemak, a samochód jakim się porusza ........ olej sie leje, z kilometra słychać jak piszczą hamulce, zgnilizna spade na drogę. No ale kapsa Darka wszystko przyjmie.....

stanowisko pomponicy

chcę aplikować na stanowisko pomponicy, podobno jedna taka już dzięki kuzynowi Dariuszowi tam pracuje

odzież i kask dla laski

ciekawe czy Dariusz badał wymiary osobiście na odzież roboczą?????

AS

tak mozna ze starym się dogadać i kasa płynie rzeką....

dobrze poinformowana osoba

tak ale za zgodą dyrekcji mozna sobie załozyć firmę prywatną I wykonywać fikcyjne usługi a także zaopatrywać się na koszt nemaka w części maszyn I wtedy zarobek mozna pomnozyc razy 1000.

Alicja

@krzystek ale czym są spowodowane te problemy zdrowotne. Jesteś pewien, że pracą w NEMAK POLAND? @Hetman Potocki na forum jest regulamin i takich sformułowań nie powinno się używać http://www.gowork.pl/regulamin bo mogą być zmoderowane przez administratora.

krzystek

nie wiem czy warto polecić, wczoraj taki gość mi wspominał że praca w nemak powoduje iż wogóle ludzi nie rozpoznaje, ma same problemy zawodowe I zdrowotne I rodzinne, a na koniec co najśmieszniejsze stwierdził że żona ma kolegę ( a on nie ma)

darmowe porady com

to najlepiej wyjedź do niemiec albo gdzie indziej

zainteresowany

Witam mam pytanie do pracowników narzędziowni jestem pracownikiem z 20 letnim doświadczeniem w obróbce metali tokarki ,frezarki,obrabiarki cnc ,czy jest szansa dostania się na narzedziownie i na jakich warunkach płacowych.proszę o jakąś wiadomość.

nn
@zainteresowany

zainteresowany
@nn

2600 to w Biedronce mają więcej niech ktoś napisze poważnie bo słyszałem że tam dobrze zarabiają .

xxx
@zainteresowany

zarabiaja jak sa weekendy. a teraz nawet piatki sa wolne wiec 2600 to jest szczyt mozliwosci.

za
@xxx

2600 na rękę czy brutto.

Alicja

@zapieczona piciura moderator to osoba, która śledzi wątek na forum i kontroluje czy regulamin nie jest łamany. Ale przede wszystko jest to osoba, która ma pomóc użytkownikom, którzy zagubieni wchodzą na wątek i szukają wiadomości o interesującej ich firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o NEMAK POLAND sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NEMAK POLAND sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 13 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NEMAK POLAND sp. z o.o.