Opinie o Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP w Warszawa

Prestygitator

Jak czytam te opinie to zastanawiam się o czym i dla kogo tak naprawdę jest GoWork zaraz może ktoś napiszę że jest brudno w łazience. Litości jest tu jakiś admin ?

Teresa

Czy próbowałaś skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie Wydawnictwa Szkolnego i Pedagogicznego WSiP: https://www.wsip.pl/kontakt/formularz-kontaktowy/ ? Być może w ten sposób uda Ci się zgłosić problem.

Byly

"Wpadam" czasem poczytać opinie o tej firmie. Z sentymentu ;-) - zastanawia mnie jakże duże zainteresowanie jest "moderatorów" tą firmą... W innych wydawnictwach - raczej brak zapytań lub są bardzo rzadko. A tu proszę- "a jak się pracowało, a jak rekrutują, a może spróbować w ten sposób...." ;-). A co do pracy... znam kilka osób które pracowały w handlowym w tym wydawnictwie... żadna nie mówi dobrego słowa... Ale są Panie nauczycielki, które świata poza WSIP nie widzą... więc dalej będą "mielić" ludzi i wyciskać... :-).

Margo

A jak wyglądają warunki w Dziale Administracji ? Obecnie poszukują Specjalisty ds. Administracji. Zastanawiam się czy jest sens starać się tam o pracę po takich komentarzach.

poborowa
@Margo

W centrali jest spokojniej, także spokojnie próbuj.

@poborowa

A wiesz może, jak wygląda początkowe wynagrodzenie? Jestem ciekaw, czy nowo zatrudniona osoba również ma szanse na otrzymanie ewentualnych dodatków do pensji podstawowej. Fajnie, gdybyś odpowiedział, jak to wygląda.

Bronisław

Skoro firma Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP zatrudnia handlowców bez doświadczenia zawodowego, to zastanawia mnie, czy nie odbija się to negatywnie na sprzedaży oraz ilości wyrobionego targetu w ciągu miesiąca? Mógłbyś napisać, czy nowo zatrudnieni handlowcy mogą liczyć na szkolenie wprowadzające przed rozpoczęciem oferowania produktów firmy? Przedstaw, proszę tę kwestię bardziej szczegółowo.

Bronisław

Jesteś dobrze zorientowany w warunkach pracy w firmie WSiP, dlatego może będziesz tak uprzejmy i odpowiesz na moje pytania, które zadałem w odpowiedzi na wpis użytkownika @Prawdomowny? Będę Ci bardzo wdzięczny za pomoc.

Przedstawiciel Handlowy

Krótka rozmowa, mało rzeczowa.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Bronisław

Praca konsultanta polega na pozyskiwaniu nowych klientów, jednak rozmowa powinna przebiegać profesjonalnie i kulturalnie. Szkoda, że odniosłeś inne wrażenie. Wypowiadasz się jako potencjalny klient firmy, a tu szukamy wypowiedzi osób zatrudnionych w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/wydawnictwa-szkolne-i-pedagogiczne-s-a,17929 znalazłem nowe oferty pracy na różne stanowiska. Chętnie przeczytam, jeżeli ktoś zdecyduje się opisać przebieg rozmowy kwalifikacyjnej.

Mama

Moja córka uczyła się z książek WSiP. W klasach 1-3 była to seria pt. : "Wesoła szkoła i przyjaciele". Jako matka byłam zadowolona. Zadania były naprawdę dobrze skonstruowane, czytanki naprawdę ciekawe i nie bardzo długie. Ona (moja córka) chce być w przyszłości pedagogiem. Patrzy na te książki ze smutkiem, że w przyszłości nie będzie mogła z nich uczyć dzieci. Naprawdę genialna seria.

Mama
@Mama

Jeśli chodzi o książki.

Paulina
@Mama

Cenimy Twoje zdanie. Powinnaś mieć jednak na uwadze, że w chwili obecnej Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP w swojej ofercie posiadają podręczniki i e-podręczniki szkolne, materiały dla nauczycieli, ebooki, aplikacje mobilne. A wszystko to na równie wysokim poziomie. Zachęcam Cię do odwiedzenia ich oficjalnej strony, na której znajdziesz wszelkie informacje na ich temat: https://www.wsip.pl/ Jak często robiłaś zakupy w tym wydawnictwie?

UKI
@Paulina

Drogi moderatorze-Paulino, wsip aplikacji mobilnych już dawno nie ma, tak samo ebooków już dawno nie ma. Sugeruję nie kopiować znalezionych i nie zweryfikowanych informacji.

RodzicWLKP
@UKI

WSIP ma podręczniki elektroniczne, a www.WSIPNET.pl Nauczyciel może założyć klasę na platformie, jest tam dostęp do podręczników, które kupiła szkoła w ramach dotacji i poza nią, jeśli wysłano stosowne pismo. Proszę nie siać fermentu.

UKI
@RodzicWLKP

Proszę czytać ze zrozumieniem. Wsip nie ma e-booków, były kiedyś w aplikacjach mobilnych. Na wsipnecie są e-podręczniki i materiały dodatkowe do lekcji. To są dwie rożne rzeczy. Poza tym co ma piernik do wiatraka. Rozmawiamy tutaj o pracy we WSiP a nie o ich ofercie dla dzieci.

Justyna
@UKI

Niemniej jednak we wpisie chodziło o podkreślenie faktu, iż firma WSiP idzie z duchem czasu i mimo pewnych zmian dalej utrzymuje wysoki poziom nauczania jak i oferuje wiele innych nowoczesnych rozwiązań. Jeśli jakieś informacje zostały źle podane z góry przepraszamy. UKI masz jednak słuszność w tym, iż forum to poświęcone jest wpisom dotyczącym pracy w Wydawnictwie Szkolnym i Pedagogicznym. Czy masz na ten temat również coś do powiedzenia? Rzetelne informacje na wątku z pewnością posłużą osobom, które zainteresowane są pracą w WSiP.

anipk@UK
@Justyna

Przepraszam, mam firmę i też chciałbym aby pisano o niej, że idzie z duchem czasu itd. A co trzeba zrobić aby moderatorzy wypisywali takie informacje na temat innych firm? :-) Czy Państwo podkreślacie walory każdej "dużej" firmy, czy to działania ...wybiórcze?

Justyna
@anipk@UK

Chyba każdy Właściciel firmy chciałby, by o niej tak pisano - jest to całkowicie normalne. Jednak proponuję, żebyśmy już może powrócili do kwestii, które są najważniejsze na niniejszym wątku. Jeszcze raz Wam przypominam, iż tutaj powinniśmy w największym stopniu prowadzić dyskusję o warunkach pracy, na jakie można liczyć w Wydawnictwach Szkolnych i Pedagogicznych WSiP. Wszystkim tym, którzy chcieliby spróbować tam swoich sił jako pracownicy, odsyłam na tę stronę: https://www.wsip.pl/o-firmie/kariera-we-wsip/ Znajdziecie na niej aktualne oferty pracy. Teraz już czekam na Wasze opinie!

Bogdan

Mógłbyś uargumentować swoją wypowiedź poprzez przedstawienie bliższych szczegółów związanych z Twoją współpracą? W jakim zakresie współpracowałeś z firmą Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP? Była to dłuższa współpraca?? Wyjaśnij, proszę, jak to wyglądało.

Rozsądny

(usunięte przez administratora) Pod względem wszystkiego, oprócz ludzi z którymi bezpośrednio współpracowałem. Zresztą po co się rozpisywać, porównajcie sobie ilość wpisów nt., firm, gdzie wiecie, że jest na pewno, raczej, możliwie, dobrze. Jak jest ok., to pracownicy nie piszą. Oczywiście, wszędzie znajdą się narzekacze... ale to jest 10, może 20, może 30 wpisów, ale w tym są również komentarze pozytywne.(usunięte przez administratora)

Zadowolony

Fajni ludzie tutaj pracują, bardzo miła atmosfera w pracy. Polecam

Filutek
@Zadowolony

Ludzie fajni, rzeczywiście... ale z tym polecam i miłą atmosferą, to Cię poniosło. I to bardzo

Maybe
@Filutek

Jaką podstawę proponują dla konsultanta oświatowego ? Co z użytkowaniem samochodu służbowego do celów prywatnych ? Można ?

q2
@Maybe

Można :)

Paulina
@q2

W takim razie to świetnie, że Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP pozwalają na korzystanie z firmowych samochodów do celów prywatnych. Skoro już zechciałeś wziąć udział w dyskusji, to fajnie byłoby, jakbyś napisał trochę więcej o tym pracodawcy. Wasza wypłata składa się tam jedynie z podstawy, czy możecie liczyć na jakieś dodatki do niej?

Rafał
@q2

O, to fajnie!

NickNolte:)
@Zadowolony

Czytam i patrzę, patrzę i czytam i.. oczy przecieram ze zdumienia. Czy moderator tego portalu o nicku Paulina to jest w jakiś sposób "przywiązany" do tej firmy? W innych firmach nie ma tyle dociekliwości, zainteresowania... Wystarczy, iż jakiś (usunięte przez administratora)będzie piał z zachwytu nad autkiem służbowym i firma jest cool? A że autka są na "krótkiej smyczy" to nie ważne?

Bogdan
@NickNolte:)

Co to znaczy, że "autka są na krótkiej smyczy"? Mógłbyś wyjaśnić dodane przez Ciebie zdanie? Widzę, że chyba nie jesteś do końca zadowolony z tego, że osoby wyrażają pozytywne opinie na temat pracy w firmie Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP. Czyżbyś miał inne zdanie na temat tego miejsca pracy? Zachęcam, abyś podzielił się swoją opinią. Chętnie ją poznam.

NickNolte:)
@Bogdan

Przepraszam, ale aż zapytam (retorycznie oczywiście)- ileż Ty masz lat "Bogdan", skoro nie znasz takich sformułowań? Bo z handlem jak widzę na pewno nie masz/nie miałeś do czynienia. Kiedyś na tym portalu można było poczytać tylko opinie pracowników. Byłych lub jeszcze pracujących. Teraz czytając "moderatorów" - tylko się uśmiecham. Czytam też wpisy w innych firmach- nie w każdej (choć są "aktywne" w komentarzach)- są tak "dociekliwe" dopytywania. "Krótka smycz"? Proszę- system pełnej kontroli- tego gdzie i co robisz. Lokalizatory, GPS, rozliczanie z każdej minuty i każdego kilometra. Zadowolony (lub nie) z pozytywnych opinii ??? Ci którzy są zadowoleni rzadko tu chyba wchodzą. No, ale ja już mam to za sobą. :-)

Poszukujący.

Witam, Zostałem zaproszony na rozmowę jako konsultant(śląsk). Czy ktoś z Was dysponuje informacjami odnośnie tego rejonu? Tj: - Jak wygląda sama praca(godziny) -Jak wyglądają prowizje? Wiem że wypłacane kwartalnie, pytam o rząd wielkości(uśredniając)? -Co z samochodem służbowym? Również do użytku prywatnego? Dowiedziałem się ile proponują(kwotowo) na umowę próbną(3 miesiące o pracę). Jeżeli kogoś to interesuje - zapraszam do komentowania.

hewra

Interesuje mnie, jak nie tutaj to poproszę o maila gaspar771[at]wp.pl

Meme
@Poszukujący.

To prośba o informacje jakie zarobki w wsip proponują.

poszukujący.
@Poszukujący.

Usłyszałem jest to kwota 2800 netto. Później, gdy umowa przechodzi na normalny tryb, jest 500+(wiem, brzmi komicznie). W sumie nie dopytałem czy owe 500+ jest netto czy brutto.

byłypracownik

Szukają nowej pracy i znajdują :) Handlowiec, który ma niska samoocenę trzyma sie toksycznej pracy. a dobry handlowiec, pewny swoich umiejetności bez problemu znajdzie NORMALNĄ i dobrze płatną pracę( czytaj lepiej płatną ). Skad to wiem? też tam pracowałem :)

Lj

Jeżeli chodzi o obsługę klienta to jest tragiczna... zamówiłem książkę, która została niby wysłana do punktu odbioru. Nie mogłem jednak śledzić paczki i zostawiłem i formacje "proszę o prawidłowy numer przesylki" tak jakby paczka nie była nadana. Po 3 tygodniach na stronie wsip moja paczka miała status dostarczonej. Jednak żadnej paczki nie otrzymałem. Po reklamacji uznano zwrot środków. Mijają 4 tyg niemam ani książki ani paczki. Odradzam kupowanie czego kolejek lepiej nawet dopłacić i kupić gdzie indziej.

zawiedziona

Absolutnie nie polecam tej firmy, szkoda zdrowia i życia prywatnego. Człowiek się stara, odbiera i odpisuje na emalie, robi estymacje po nocach, nie wspominając o CRM-ie za marne grosze. (usunięte przez administratora) Szukajcie innych firm w których traktują ludzi z godnością. Co do kierownictwa to naprawdę szkoda słów. Dla tych co jeszcze tam pracują życzę POWODZENIA, ci co się zastanawiają - odradzam bo rynek ma na prawdę o wiele lepsze oferty pracy.

PH

Ile mozna zarobic jako ph?

Margo

Jakieś opinie o dziale księgowości?

abcd

Dzień dobry, a czy ktoś z Państwa ma jakieś doświadczenia z pracy w dziale redakcyjnym? Jakieś informacje, jak to wygląda? Wszystkie te opinie są zatrważające, ale jestem ciekawa, czy to specyfika wybranych działów, czy może lepiej w ogóle omijać firmę szerokim łukiem... Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje. Pozdrawiam!

aaa@ przecież to mógł każdy napisać, kto w tej firmie pracował...

aaa

Uwaga, uwaga Pan gryzoń znów nadaje :D

Kamila

Wpisy użytkownika anonymous już we wśród konsultantów są szeroko komentowane. I tak się domyślamy kto to jest. Zawziętość oraz niektóre szczegóły kierunkują na pewną osobę - i jeżeli jest to prawda to ta osoba powinna pierwsza "beknąć" za mobbing. Możecie mu wierzyć, jest to rzetelne źródło bo sam stosował metody o których pisze, a pisze bo my zostaliśmy a on poszedł na zieloną trawkę i zasłużenie - nie każdy nadaje się żeby kierować zespołem.

@Kamila

Bzdury. każdy może pod tym nickiem pisać cokolwiek. Pracowałem w tej firmie w zeszłym roku. teraz pracuję w zupełnie innej branży i wiecie co. Można zarobić więcej, można pracować 8-9 godzin dziennie - bez weekendów oczywiście i co najważniejsze można pracować bez totalnego stresu - a to akurat jest bezcenne :)

@Kamila

żenada........

koniec balu

WSIP sprzedany Węgrom, hehe.

x
@koniec balu

Ciekawe, czy to oprócz zmian na dole będą też zmiany na górze...

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP - Warszawa

• Jak się pracuje w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP
2.1/5 Na podstawie 455 ocen.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP