Opinie o brembo.com/pl/ - Brembo S.p. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Brembo Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Brembo Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brembo Poland w Dąbrowa Górnicza

Na naszej ziemi

Mercedes-Benz, a przede wszystkim jego pracownicy, mają powody do zadowolenia. Dzięki działającemu w firmie programowi udziału w zyskach dla kwalifikujących się pracowników ponad 90 tys. osób otrzyma rekordowo wysokie premie, które przewyższają nawet dotychczas obowiązujący limit.

@Na naszej ziemi

Mercedes postanowił wynagrodzić pracowników za imponujące wyniki spółki w 2022 r. Wypłaci im premię rzędu 7300 euro, czyli ponad 32 tys. zł. To największy bonus z tytułu udziału w zyskach w historii firmy.

Logik

A ja mam rozwiązanie na wszystkie problemy ? Zatrudnijmy jeszcze więcej pan w dziale HR! To rozwiąże wszystkie problemy:)

A co z zyskami ?

Cichy Bob
@J23

To nie tak od razu. Z opóźnieniem do nas trafiają.

Nieoficjalnie 7,15%

@Gomez

7,3 na odlewni

Tak 7,03

@J23

dlaczego z dnia na dzień coraz mniej piszecie? to na tym co tu padło już stanęło czy dziś jeszcze gorzej mogłoby być?

@Gabriela

Czekamy na podwyżki, 6/7 jakoś mają być rozmowy, czekamy ile zakład wyliczy śr pkt i ile dostaniemy z oceny... Cisza przed burza..

Gruszka
@Monika

Podwyżek brak, są zwolnienia

Prawilny Dariusz

Wsiadam po pracy do autokaru i co widzę? Co widzę ? Widzę , że znowu nielegalnie handluje się piwskiem w przewozach ! Znów trzeba ten proceder zgłaszać do odpowiednich organów . Autokar zanim dojechał na Zagórze połowa pijana ! Jutro dodatkowo zgłoszę aby wszystkich badać alkomatem na dzień dobry

Mariusz 454
@Prawilny Dariusz

Chyba nie tylko busiarze :)

Heniek
@Prawilny Dariusz

Widza że znudziła ci się praca u nos pomogymy ci wrucisz tam skąd żeś przyszoł.A zajrzyj na Zagórze zapraszomy i Edek i Robek .

Xxxx
@Prawilny Dariusz

Jak Ci się coś nie podoba, to zawsze możesz się zwolnić. Prawilny (usunięte przez administratora) ciekawe czy tak samo się zachowujesz w miejscu swojego zamieszkania. Że wszystko co Ci przeszkadza to od razu na policję dzwonisz? Na siebie też kablujesz jak coś źle zrobisz. Lubisz być takim kabelkiem, pewnie lubisz ludzi podpierdzielać to Twoja pasja jest.

Prawilny Dariusz
@Xxxx

Wczoraj zgłosiłem szwagra do Urzędu Skarbowego, że wynajmował mieszkanie Ukraińcom bez umowy a Ciebie pociągnę do odpowiedzi za poniżanie mnie publicznie , godzenie w moje dobre imię i szkalowanie mojej osoby na forum

Specjalista Ds. Zakupów

Zarzekali się, że zdadzą znać, bez względu na rezultat. Oczywiście nic takiego nie miało miejsca. Mam nadzieje, że jeżeli stracicie swoje korpo stołki to zostaniecie tak samo potraktowani ;) Rekrutacja w generalnie miłej atmosferze, głównie za sprawą HR.

W moim wypadku kierownik? zakupów uczepił się kurczowo jednego doświadczenia zawodowego (najmniej wartościowego), aż byłem w szoku, że można się tak przyczepić jednej pozycji, zupełnie ignorując inne. Gdy wyjaśniłem mu na czym praca polega, albo mnie nie słuchał, albo nie mogl przyjąć do wiadomości tego co do niego mówię. Miał jakaś wizję tego jak taka praca powinna wyglądać i nie mógł przyjąć innego stanu rzeczy. Np JA: ten proces wyglądał tak „blablabla”. ON: Ale to powinno być tak „blebleble” a nie „blablabla”. JA: No ale ja robiłem „blablabla” i mam nawet napisane w CV dokładnie to samo (myśle, że przecież widział CV). ON: Nie jestem w stanie w to uwierzyć XD.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Dąbrowa Górnicza
Oem Energy Sp. z o.o.
Patriota

W tym roku mija osiemdziesiąta rocznica rzezi wołyńskiej, mam nadzieję, że Ukraińcy w końcu przeproszą za to co się wydarzyło wtedy, tyle dla nich robimy i to jest dobry moment na pojednanie. Polacy to pamiętają i nigdy nie zapomną!!!

HrBremboSuck

To jest żenujące, że dzień przed oceną roczną white collors ma spotkanie odnośnie oceniania za UBIEGŁY rok. Skoro zmiany zachodzą na ostatnią dosłownie chwile, to coś jest na rzeczy... Czyżby za wysoko nas oceniali :)? Wcześniej w regulaminie pracy było nadmienione, że UŻ nie wpływa na ocenę roczną, skoro to zmieniają na dzień przed oceną, to nie powinni brać pod uwagę ubiegłego roku, a dopiero obecny z wcześniejszą informacją o zmianie. Z drugiej strony jak ktoś robi nadgodziny żeby ten (usunięte przez administratora) mógł funkcjonować, to już się nie kwalifikuje, aby uzyskać lepszą ocenę. Ruchają nas jak chcą, dramat.

Wózkowy
@HrBremboSuck

Przecież nie mogą wprowadzić zmiany w karcie ocen bez zgody że związkami zawodowymi

@HrBremboSuck

No przecież ocena roczna jest zawsze za rok ubiegły, czyli w tym przypadku za 2022, jak może ktoś wystawić za ten rok tzn. za 2023 jak dopiero minęło 23 dni obecnego roku. Ocena zawsze była za rok wcześniejszy, co nie zmienia faktu, że jest ona niemiarodajna i mało odzwierciedla danego pracownika, kto więcej używa wazeliny lub lepiej strzela z ucha ten zawsze ma lepszą ocenę niż reszta.

UR Tarcze

Mariusz, po ile masz jajka w tym roku ?

Stara odlewnia

Co do podwyżek to mam wątpliwości czy należało by się wózkowym.To jest logistyka ,a nie produkcja.W pierwszej kolejności to powinni dostać pracownicy z produkcji.Wózkowych praca różni się od pracy bezposrednio stojącej na taśmie . Wózkowi wożą doope i przerwe mają wtedy kiedy chcą ,a jeszcze ludzi nie mają.Jest to wina kierownika logistyki ,że jest nieudolny i nie umie sobie załogi skompletować,a mimo to trzyma się stanowiska (usunięte przez administratora)

Wózkowi
@Stara odlewnia

Przerwa przysługuje ustawowo jak psu buda. Na przerwę chodzi się wtedy kiedy na to pozwala czas bądz ma kto podmienić. Wg mnie to wam praconikowm powinni zabrać tonżowki bo robicie jak (usunięte przez administratora), powinniście robić na jakość żeby firma była najlepszaa nie na sztuki bo premie dają i chodzić na przerwy normalnie. Co do podwyżek to do stawki zmiennej przydała by się kasa a nie w dodatek 4-bryg, itp....

@Stara odlewnia

Tak. Wszystkie zasługi należą się produkcji. Podwyżki , nagrody . Wydziały okołoprodukcyjne się nie liczą. Bez nich jesteście bezużyteczni. Zakład to jedna całość , a nie tylko pracownicy produkcji. Wliczają się wszyscy pracownicy infrastruktury, modelarni, piecowi ,Ur itd. Ale produkcja to samolubny widać to po zachowaniu również kierownictwa i dyrekcji. Reszta jest traktowana jak zło.

ŁAJKA
@Stara odlewnia

Rozpędź się porządnie........a później wiadomo. Następnie włóż obie dłonie pod prasę co by ci na przyszłość nie przyszlo do głowy takich głupot wypisywać.

Co za łoś
@Stara odlewnia

To sobie (usunięte przez administratora) zrób uprawnienia to też będziesz wozić (usunięte przez administratora) Ale widzę że zazdrość ci (usunięte przez administratora) ściska.

Przerwa

Jedynym skutecznym sposobem aby była przerwa dla wszystkich taka prawdziwa jak w 21.wieku to zatrzymanie lino produkcyjnej . Skoro da się zatrzymać na zebrania to czemu nie na przerwy ? Saveli nie ma też przerw . Szkoda ze nawet panie w HR mają przerwy

Przerwy

Proszę o podanie działów którzy nie mają przerw . Pamiętaj spożywanie posiłków na miejscu pracy to nie przerwa.

@Przerwy

Czy to tak ciężko wydedukować kto nie chodzi na przerwy.? Np. Piecowi którzy spożywają posiłki na sterówkach , fomeciarz, wózkowy na metalu , brygadzista na hws często spożywa kanapki przy stanowisku pracy, utrzymanie ruchu spożywa posiłki na warsztacie często rezygnując z posiłku w czasie spożywania bo akurat jest awaria i linia stoi.

@Przerwy

@Przerwy na produkcji brak przerw sporzywanie posiłków podczas pracy do nie przerwa ale brak ludzi robi swoje.

Xxxx
@Gomez

Cóż za bzdury Ty piszesz. Przecież w tych zakładzie każdy ciężko na przerwę nie ważne od stanowiska gdzie pracujesz. Czy magaldii, HWS czy piece przerwa należy się każdy na nią pójdzie.

kandydat

Operator wózka z ciekłym żeliwem ktoś coś powie więcej o tym stanowisku pracy z tego co obserwuję to wisi to ogłoszenie bardzo długo dlaczego ?

Bercik
@kandydat

Robota spoko przewozić metal musisz wózkiem oczywiście klima w wózku. Na start około 4tys na łapkę + nadnadgodziny i piątka będzie

Brembol
@Bercik

Jeden minus tego stanowiska jest. Te wózki wożące kadzie dosyć często stają w ogniu :) Nie jeden raz widziałem, jak je trzeba było gasić a nieświadomy operator spokojnie sobie jechał, bo nie jest w stanie zobaczyć że się pali ze względu na konstrukcję wózka :) Praca mega odpowiedzialna, łatwo popełnić błąd i ulać z kadzi lub wylać żeliwo. Jeśli przy tym nikogo nie zabijesz, to zapewne pierwszy raz ujdzie Ci płazem. Jednak kawałek odlewni będzie do remontu. Pełne skupienie, ostrożność niestety połączone muszą być z szybkością. Nie ma opcji, żeby przez Ciebie zabrakło metalu do lania skrzynek. Szybko pożegnasz się z pracą.

Bercik
@Brembol

Jaka odpowiedzialność nawet po piwku dają radę, a jak braknie metalu to linia stop. Piecuchy i tak późno wylewają metal tak że linia i tak stoi

Hierarchia
@Brembol

Dyrektor popiera twoja dygresje, niestety majster trzęsie portkami przed kierownikiem...

@Brembol

Witam ,co za skrzynki lejecie? Skrzynie biegów

@Bercik

dzięki za info a jak z urlopami są problemy z ich dawaniem czy jest problem ?

@Brembol

praca odpowiedzialna to pewne oczy szeroko otwarte itd wiadoma sprawa a z urlopami jest ok czy trzeba się prosić ?

@Brembol

podobno kilka lini sie obsługuje no i suwnicę ?

@Brembol

a jak z przerwami na odlewni ze względu na gorąc są one dłuższe i jest ich więcej ? Praca jest kwalifikowana jako praca szkodliwa przy gorącu ?

Brembol
@kandydat

Wózkowy na suwnicy to raczej nie pracuje. Pracuje na wózku. Ma roboty aż nadto, żeby jeszcze o suwnicy myśleć :) Kilku linii nie obsługujesz. Są trzy odlewnie i tyle. Ale każda ma swój układ wózkowych, a linii na każdej odlewni jest po jednej. Obsługujesz wózkiem kilka pieców i tyle. Jedna odlewnia to kilka piecy, ale spokojnie chłopaki ogarniają. Co do przerw nie wiem. Nie przyglądałem się wózkowym. Dłuższe przerwy czy częstsze z powodu gorąca? Zapomnij :) Jeśli Ci się uda wcisnąć coś w wolną chwilę to są tzw strefy 5 minut. Możesz sobie pójść,zjeść, posiedzieć, napić się. Są tam automaty z wodą, żarciem, kawą i klimatyzacja. Wadą wózków są dosyć osmolone, wypalone szyby. Występują częste kolizje z okolicą czy sprzętem odlewni. Szczególnie podczas wykładania kadzi na piec do wylewania. Jednak dopóki nie zaczniesz rozlewać metalu po ziemi, urządzeniach czy ludziach, cała reszta jakoś przejdzie bokiem. Jeśli chodzi o ulewanie metalu z kadzi podczas transportu/załadunku - to Ci płazem nie przejdzie. Zbyt duże wtedy tworzysz zagrożenie i straty. Trzeba się pilnować.

kamdydat
@Brembol

acha ok dzięki za info widać ,że kolorowo nie ma i ogłoszenie wisi i wisi czyli za dużego zainteresowania niema albo nowi porobią i uciekają dzięki za info zawsze to jakaś wskazówka

Bigos
@kandydat

Obsługujesz piece,fomet,suwnice,wózki a w wolnym czasie jeszcze wynosisz (usunięte przez administratora) z wydziałów.Praca naprawdę nie jest zła a pieniądze bardzo dobre....

Kaszanka
@Bigos

Ta, ta. Do tego jeszcze roznosisz pizze, robisz kawę całej brygadzie, sprzątasz kible za sprzątaczki, wynosisz gruz za firmy i grabisz liście. Weź nie gadaj bzdur gościu. Po pierwsze bez uprawnień nawet nie wolno mu tej suwnicy dotknąć. No chyba, że mu śpieszno do zmiany pracy od razu. Od fometu są fomeciarze, od pieców piecowi, od sprzątania sprzątaczki, od wózków wózkowi. Nie siej propagandy. No chyba, że sam sobie pozwoliłeś na takie traktowanie. To miej pretensje sam do siebie. Żaden szanujący się wózkowy nie będzie dymał za babra z pieców czy produkcji. Nie po to uprawnienia się robi, żeby latać ze zgarniaczką i szlakę wybierać.

A
@Bigos

Bartek nie kłam

A

Pan bigos to Bartek :) mamy twoje ip

Bigos
@Kaszanka

Ale z sarkazmem to u ciebie trochę kolego na bakier....Popracuj nad tym i więcej luzu....Ale w jednym masz rację-żaden szanujący się wózkowy nie będzie latać że zgarniaczką.....

a jak z przerwami ? Czy gorąc jest bardzo odczuwalny

Do kandydat
@kandydat

Ktoś tam już pisał o przerwach. Ogólnie są, ale nie licz na jakąś stałość godzin. No, a czasami nie ma. Zależy jak się dzień ułoży. nikt nie zatrzyma całego procesu, bo Ty chcesz przerwę :) Czy gorąc jest odczuwalny ... hmmm... odlewnia żeliwa, piece, brak klimatyzacji na halach, lato, hmmm ..... tak, jest odczuwalny :D

@kandydat

Praca nie należy do lekkich przewozisz metal w kadziach jak jest dużo szlaki w kadzi podjeżdżasz pod stanowisko do szlakowsnie kadzi szlakujesz kadź i wstawiasz na fomet przelejesz 2 piece czyli 6 kadzi idziesz na rynnę t jest nieco gorąco wybierasz szlake z ryny na koniec dniówki odbija się skrzepy i opala metalem nie jest tak źle jak sobie pracę ułożysz i będziesz pilnował rynny to robota może byc

@Do kandydat

no ale chyba jest to jakoś rozwiązane z tymi przerwami tzn chyba powinno to tak jest t am słabo z ludzmi ,że przerw nawet nie ma masakra co pampers na kufer i ogień 8 h eee to lipa

@kandydat

No nie ma tak, że ktoś Ci korek każe w D wsadzić czy w pampersie chodzić :) Zazwyczaj ktoś Cię na chwilę zastąpi. Ale latać co 5 minut to raczej nie będziesz. Trzeba nauczyć się kontrolować zwieracze :D To nie przedszkole, że powiesz pani, że chcesz na siku i idziesz. No sorry. Znajdzie się ktoś to na chwilkę wyskoczysz i zaraz wracasz. Jak masz "gorszy" dzień to lepiej zadzwoń i zostań w domu :) Już były przypadki, że ktoś się uwziął i uznał że wytrzyma. No i koniec końcem nie doleciał na czas jak znalazło się okienko :)

Jon
@:)

A na obróbce ta czarna brzydula na faję chodzi co 20 minut i wypala dwie.Wiem na pewno bo za każdym razem przechodzi koło mojej maszyny.

Nitro
@Jon

Ja wypalam więcej i co :) weź się za robotę bo sztuki na inną zmianę przejdą

Jon
@Nitro

Ja normę mam prawie zawsze można sprawdzić a ty pewnie nie.

@Nicker

ciuchy są jakieś specjalne ?

@:)

a jak z urlopami są problemy

@kandydat

Są odprowadzane składki za warunki szkodliwe 4 grupa zaszeregowania+kartki umowa pod brembo ciuchy dostajesz żaroodporne

@kandydat

Zależy jak trafisz. Jednego kiero się prosisz u innego nie ma problemu.

@Nicker

4 grupa zaszeregowania to jak to wygląda a ile jest tych grup ?

kandydat

a no właśnie a ilu jest tam tych kierowników i którzy sa spoko pewnie ludzi brakuje u tych co są ujami

@kandydat

Grup jest 5 do tego dochodzi twoja stawka zmiena którą zwiększa się co roku z ocenę roczną+ewentualne podwyżki do godziny

@Nicker

w święta wolne czy pracujące są

@kandydat

Powiem tak nowi kierownicy są o wiele lepsi niż starzy co mają sprane mózgi. Nie dam złego słowa powiedzieć pracowałem ze wszystkimi i wszyscy są ok. Tu akurat nie można narzekać.

Grupa

Grup jest 4 a powinno być 6

Arturo
@kandydat

Robota jak robota Jak sie nie boisz metalu to sie przyzwyczaisz Kasa dobra

a święta są pracujące ??

@Arturo

w święta pracujecie na tych wózkach z ciekłym metalem ?

@Nicker

słyszałem ,że tam już chłop dorobił się pylicy i renta warunki super

Wózkowy
@kandydat

Musisz mieć dużo konopi i dasz radę bez problemu....Brembo znane jest w regionie z ostrego palenia w pracy i dawania w nosek....

Luzik
@kandydat

Wbijasz na pulpicie automatycznego pilota i wózek sam robi robotę;)Oprócz tego musisz się zaopatrzyć w grama trawy lub coś % Mocniejszego i dajesz radę.Kadra kierownicza nawet za to spojrzy na ciebie przychylnym okiem...Takie układy,taki zakład,tacy ludzie...Sól ziemi Polskiej;-) Szkoda tylko że od razu kierownicy Brembo nie mówią o tym na rozmowie o pracę... Wyższa kadra w Brembo to tacy cisi psychologiczni dilerzy.... Ale o tym szszaaa....

@kandydat

Jakie przerwy o czym ty mówisz:)))).Kanapki do kieszeni a herbatę pijesz jak poprosisz jakiegoś piecowego żeby ci zrobił i podał.

Pokemon

Śmiech na sali pracodawca proponuje podwyżki 350pln brutto a związki propozycja 750pln same oszczędności tylko więc będą wam pracować (usunięte przez administratora) niedługo.Pozdrawiam.

Biedny.
@Pokemon

Mówię zupełnie serio. Myślałem, że zakład zaproponuje tysiąc, a zawiązki będą walczyć o dwa. 750? Po dwóch latach? Z inflacją na takim poziomie? Ludzie, to na serio wyjdzie najniższa krajowa niedługo. Jeden wielki wstyd i niesmak.............

@Pokemon

Do związków, a rozważaliście wszczęcie sporu zbiorowego!?

Nomad

Zbiór zbiorowy, ciekawe rozwiązanie, tylko najpierw trzeba uświadomić ludzi z czym się to wiąże, poza tym do związków należy około 1/4 pracowników, wiec będzie ciężko przekonać lubi by uzyskać 50% załogi by można było rozpocząć spór zbiorowy.

@Nomad

Trzeba spróbować, zrobić referendum i zobaczysz,

No skąd ,no co ty....Pizdy z Brembo nigdy nie zastrajkują....Będą płakać,żalić się między sobą i tyle....

Brat że wschdu
@Pokemon

Najważniejsze że robota jest !!!

Brat że wschdu
@Biedny.

(usunięte przez administratora) Z podwyżką najważniejsze że robota jest !!!

Podwyżki

Jak rozmowy o podwyżkach związkowcy taka cisza przed burzą widzę nikt się nie chwali.Pracuj za (usunięte przez administratora) Polaku.

Kandydat UR Kierownik

Firma szuka kierownika UR na jakiś tarczach . Czemu ?

@Kandydat UR Kierownik

Bo pewnie ostatni nie ogarniał, aby była odpowiednia ilość WD40 i trytytek na warsztacie, a bez tego ni (usunięte przez administratora) maszyny nie da się naprawić.

@Nomad

Piszesz i nawet nie masz pojęcia jak UR musi improwizować ,aby maszyny działały. Nie jest to wina pracowników UR. Przyczynia się do tego brak części na rynku oraz dział zakupów i cała papierologia. Bo czasem papiery zginą lub ktoś z działu zakupów coś zapomni. Pracownicy UR robią co mogą , ale mogą niewiele jak nie ma z czego.

Prcownik UR
@Kandydat UR Kierownik

Ktoś musi ogarnąć obszar B.

@Prcownik UR

A co z tym obszarem jest nie tak, że należy go ogarniać? Coś konkretnego z warunkami?

Rybka

Od kiedy Wózkowi zostali przeszeregowani o 50 gr do stawki? Czy to załatwiły nowe związki Solidarność?

Nostradamus

Jeżeli dadzą ludziom śmieszne 350zl brutto podwyżki to na piecach będzie ginieć jeszcze więcej miedzi. Pokażcie w końcu że chcecie zatrzymać ludzi na piecach, pokażcie ze macie jaja????????????????

Robek
@Nostradamus

Wszystko wynoszą a na bramie 0,5 żytniówki ochronie do kontroli plecaki pełne komponentów do produkcji a na obróbce cuduj żeby fioletowe nie wyszły no fachowiec poradzi ale ci nie mówię skąd to masakra.

Ramzes

Nic wam nie pomogą reklamy Brembo na bilbordach o pracę jaką u was jest przyszłość żadna są lepsze firmy od was byłem i widziałem wielką lipa i wyzysk człowieka niech wam Ukraińcy pracują i Włosi.

@Ramzes

A to źle szczeliłeś bo teraz akurat jest nas za dużo nie potrzeba więcej pracowników do tych spadających zamówień, ale mógłbyś unieść się honorem i sam się zwolnić dzięki temu ktoś utrzymałby pracę kto nie robi zamieszania i komu faktycznie na niej zależy.

Ramzes

@Pracownik sam się zwolnij ok (usunięte przez administratora)

@Ramzes

Ja nie robię zamieszania i nie gadam głupot, Tobie coś nie pasuje więc dlaczego ja mam się zwalniać (usunięte przez administratora), przedstaw się jak masz (usunięte przez administratora), przecież to żadna rewelacja te brembo

Zaniepokojony

Usłyszałem dziś, że świątecznego postoju nie ma i mamy pracowwać, pomimo czerwonych dni w grafiku. Ktoś też to słyszał?

Lukrecjusz BLT3
@Zaniepokojony

Zmiana co była na rano już podpisywała aneksy do umowy, wiem bo podpisywałem, zmiana popołudniowa też a zmiana nocna podpisze je dzisiaj. Aneksy do umowy każdy musi podpisać że zgadza się od 1 stycznia 2023r. pracować bez dodatków m.in. zmianowych + za dni oznaczone innym kolorem niż zielony też nie będzie więcej niż w normalny dzień pracy. Sporo jest tych zmian, ale warto się z nimi zapoznać przed podpisaniem. Ja podpisałem jak chyba wszyscy, w sumie to rozumiem że jest ciężko bo nie dość że sytuacja geopolityczna źle wpływa na biznes to jeszcze fabryka Brembo w Czechach nie przynosi zysków i muszą skądś brać pieniążki by ją wspomóc. I nie, to nie jest żart.

Zjednoczona Prawica
@Lukrecjusz BLT3

To wbrew regulaminu pracy zgłaszam to do PIP

Nowa hala ????
@Lukrecjusz BLT3

Skończ siać panikę i proszę nie rozprzestrzeniać dezinformacji. Jak masz coś ze stanem osobowym to polecam wizytę u lekarza specjalisty.

Edgar
@Lukrecjusz BLT3

Lukrecjuszu, a czytałeś co podpisujesz? Może ktoś Ci podsunął umowę kredytową...

Joanna
@Zjednoczona Prawica

Możesz sobie zgłosić (usunięte przez administratora) teraz składka na zus wzrasta i koniec z bonami dodatkami ustawowo 2678 zł a jak się nie podoba to won w lelowie świnie karmić

Zjednoczona Prawica
@Joanna

@Joanna już zgłoszone zaczną się kontrole po nowym roku a świnia to ty jesteś prawda boli co.

Diabeł z Sosnowca
@Zjednoczona Prawica

Hanysom od 1.stycznia 2023 blokowane będą karty na bramie.Przy wejściu trzeba okazać paszport i pozwolenie na pracę tak samo jak Ukraina

@Diabeł z Sosnowca

i to tak za każdym razem mimo, że przychodzisz codziennie? W jakich okolicznościach mogą to odebrać tak z dnia na dzień? I czy to będzie stały nadzór czy później raczej spasują troszkę?

Edgar
@Gabriela

Chatboty są wśród nas. Fotowoltaikę też sprzedajecie? :)

Podwyżki

Co z tymi podwyżkami będą czy nie? Narazie to cichosza ????????????????

Remo

Witam szanownych forumowiczów. Bardzo proszę o info dotyczące pracy w waszej Firmie. W szczególności interesuje mnie dział cnc bo tam otrzymałem ofertę pracy. Proszę o informację czy są szkolenia i jak długo trwają na jakie pieniądze można liczyć, jaka atmosfera jest w pracy no i czy warto tam pracować. Jeśli nie warto to dlaczego. Bardzo proszę o info. Za wszystkie informacje szczególnie bez hejtu dziękuje. Piotr.

M.R.
@Remo

Rrmo
@M.R.

Kolego proszę jeszcze raz ale bez hejtu. Czy uczą i jak długo? Czy egzaminy zalicza duża ilość osób? Było nas 12 osób na rozmowie o pracę tylko 3 osoby zaliczyły testy. Proszę o info bo nie wiem czy warto iść pracować do Bremo czy szukać sobie innej pracy.

Blabla
@Rrmo

Jak znasz się na CNC coś więcej to nie warto. Jako kumaty operator CNC zarobisz w innym zakładzie więcej bez robienia na 4 brygady. Nie będą stali nad tobą (usunięte przez administratora) i wmawiali jakieś bzdury korporacyjne.

Rick
@Blabla

Nie znam się na CNC. Może jednak warto zdobyć doświadczenie a potem szukać pracy innym zakładzie. Chodzi mi o to czy faktycznie uczą i czy warto pracować. Jesli nie warto to dlaczego. Proszę o info. Dzięki.

@Rick

Szczerze, to miesiąc szkolenia jest kpiną, pakują wam teorie i jak to pięknie i cudownie jest na stanowisku. Prawda jest tak, warto znać podstawy jeżeli chodzi o rysunek techniczny, całej reszty uczysz się na gnieździe pod okiem operatora, a od ciebie zależy czy wiedze przyjmiesz czy większą część dniówki spędzisz na telefonie lub fajce. Prawda jest taka, że praca na początku nie jest łatwa, opanowanie gniazda w stopniu produktywnym to kilka miechów zależ od przyjętej wiedzy od operatora, średnio to tydzień lub dwa, bo kierownikom zależy oraz górze, byśmy was nauczyli tylko kręcić płytki i żeby sztuki spadały, w tej kwestii bez zmian odką tu pracuję czyli dobre 8 latek. Jeżeli się nie boisz i jesteś kumaty, lubisz łyknąć wiedzy i dopytywać co i jak operatorów, przezbrajaczy czy durowców to próbuj, cała reszta co cisną na rozmowach i tym śmiesznym miesięcznym szkoleniu, jest śmiechu warte.

Rick
@Nomad

Dziękuje bardzo za szczerą mądrą odpowiedź. Niestety jest tak jak myślałem. Mimo to Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Brembo Poland - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Brembo Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Brembo Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 556.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brembo Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 434, z czego 52 to opinie pozytywne, 186 to opinie negatywne, a 196 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Brembo Poland?

Kandydaci do pracy w Brembo Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Brembo Poland