Opinie o brembo.com/pl/ - Brembo S.p. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Brembo Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Brembo Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brembo Poland w Dąbrowa Górnicza

Adam u

Witam , na jakie zarobki może liczyć operator suwnicy wie ktoś?

Widzę że na zmianie 01 Magazynu nowy kiero rozpierdzielil już chyba całą brygadę. Niezadowolenie pracowników sięga już chyba zenitu. Było już mnóstwo skarg na gościa do związków a nawet prawie obiło się o spotkanie z HR. Chłopakiw 90%! są na maxa (usunięte przez administratora) i a główny kierownik magazynu zdaję się nie widzieć żadnego problemu. W konsekwencji kilku się zawalnia, zmieniają brygadę i próbują uciec z tej chorej zmiany gdziekolwiek byleby nie mieć do czynienia z tym człowiekiem. Ciekawe co jeszcze musi się wydarzyć żeby Góra zareagowała. W ogóle to tam jest jeszcze na tyle pracowników żeby normalnie zmiana funkcjonowała? Bo szczerze wątpię. Codziennie nas oraz inne brygady proszą żeby ich wesprzeć. Niech kierownik 01 sam sobie pracuje skoro Nie szanuje pracowników i jakieś swoje chore zasady wprowadza. Zresztą podobno jest najlepszym pracownikiem na zakładzie a reszta to tylko parchy którym trzeba palcem pokazać co mają robić bo są bezmozgami. Jedemu nawet powiedział że jest półczlowiekiem przy innych pracownikach:) No jaja jak nic. Netflix się umywa. Obserwujemy ten thriller Panowie. Zobaczymy na co jeszcze temu Panu zakład pozwoli.

Filip

Mówisz o odlewni czy obróbce?

Czy urlop w Brembo Poland jest płatny 100%?

Odpowiedź

Nie, za każdy dzień wolny musisz odpracować dwa dni. Oczywiście, że UW płatny 100%...

Odlewnik 2022

Drogi dziale HR ostatnio ronoszone były aneksy do umów o 0,50 gr dlaczego kierownik z 3 br D2 Robert.W chodzi po wszystkich pracownikach i rozpowiada kto ma jaka stawkę czy w tym zakładzie obowiązuje RODO czy nie .Chyba to nie tak powinno wyglądać gość jest poprostu żenujący,przydało by przeprowadzić z nim rozmowę dyscyplinującom i przypomnieć mu co to jest RODO i jakie są kary za to. Pozdrawiam

Byłem pracowałem 2 tygodnie
@Odlewnik 2022

Wygogluj sobie z czym wiąże się praca na odlewni żeliwa,ale ktoś już o tym wspominał mini pył żeliwny wdychasz w swoje płuca po dwóch tygodniach pracy spluwasz czarną wydzieliną,po dwóch tygodniach pracy w takich warunkach jeśli zrezygnujesz płuca będą potrzebowały kwartału na regenerację żeby Mela była zielono biała ,a nie czarna,eksploatacja fizyczna kręgosłupa stawów,to małe Miki z tym co się dzieje z płucami nerkami itd...ludzie pracujący na takich odlewniach to żywe trupy(byłem widziałem) nie mające szacunku do własnego zdrowia

@Odlewnik 2022

Przecież to oczywiste. R.Wieczorek zawsze lubił skłócać ludzi ze sobą. o to właśnie mu chodziło. Jest to naruszenie dobra osobistego pracownika. Trzeba nie mieć klasy, żeby takie coś robić.

Specjalista Ds. Zakupów

Zarzekali się, że zdadzą znać, bez względu na rezultat. Oczywiście nic takiego nie miało miejsca. Mam nadzieje, że jeżeli stracicie swoje korpo stołki to zostaniecie tak samo potraktowani ;) Rekrutacja w generalnie miłej atmosferze, głównie za sprawą HR.

W moim wypadku kierownik? zakupów uczepił się kurczowo jednego doświadczenia zawodowego (najmniej wartościowego), aż byłem w szoku, że można się tak przyczepić jednej pozycji, zupełnie ignorując inne. Gdy wyjaśniłem mu na czym praca polega, albo mnie nie słuchał, albo nie mogl przyjąć do wiadomości tego co do niego mówię. Miał jakaś wizję tego jak taka praca powinna wyglądać i nie mógł przyjąć innego stanu rzeczy. Np JA: ten proces wyglądał tak „blablabla”. ON: Ale to powinno być tak „blebleble” a nie „blablabla”. JA: No ale ja robiłem „blablabla” i mam nawet napisane w CV dokładnie to samo (myśle, że przecież widział CV). ON: Nie jestem w stanie w to uwierzyć XD.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy -Brygadzista (Delegacja) w budownictwie przemysłowym – remonty-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
logo firmy Młodszy asystent ds. kontroli jakości
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
MMDD

Moja rekrutacja na stanowisko operatora maszyn CNC to istne szaleństwo. Pan ochroniarz na wstępie do mnie przy wszystkich obcych ludziach że jestem pod wpływem alkoholu albo narkotyków przy braku dowodów i żadnego nienormalnego zachowania z mojej strony. Później pan ochroniarz powiedział że nie wpuści mnie na zakład też przy obcych ludziach ponieważ jestem pod wpływem jakichś środków odurzających. To jest zniesławienie i szkoda że nie mam tego nagranego bo pan wielki ochroniarz dostałby grzywnę i może by się nauczył że nie jest tu szefem i żeby nie podnosić swojego małego ego innymi ludźmi. Po prostu (usunięte przez administratora)

Z Zawiercia

Dlaczego Pani z HR nie szanuje pracowników i ich prywatnego czasu. Objazd dla busów z Zawiercia się skończył, a rozkład jazdy nie bo Pani odpowiedzialna za to ma to gdzieś, że ludzie siedzą po 40minut przed pracą na dworze i tracą prywatny czas. Te paniusie z HR to dramat nie ma nad nimi kontroli. Za źle wykonywanie obowiązków na produkcji to nagana a w biurach nic.

Trąba

(usunięte przez administratora) Ostatnio straciłem pracę przez napisanie skargi do hr. Krótko mówiąc nie rozwiązują tam problemów tylko się ich pozbywają . Państwowa inspekcja pracy się o wszystkim dowie . Jestem szczęśliwy że opuscilem ten zakład pracy po roku czasu pracy na umowę na okres próbny na 1 stanowisku co jest łamaniem prawa . Wszystko wyjaśnimy na drodze cywilno prawnej. Zdrowia szkoda pracy nie polecam

Beny

Chciałbym zatrudnić się na stanowisko operator suwnicy, jednak słyszałem, że nie każdy suwnicowy potrafi jeździć i ładować na wszystkich halach. Jeden. z suwnicowych( podobno jakiś cebryta) wybrał sobie, gdzie będzie jeździł, proszę o szczerą informację jak to wygląda

Kandydat do Brembo

Jak pracuje pod Brembo za co mogą zwolnić z pracy

Wujek dobra rada
@Kandydat do Brembo

Z Brembo nie zwalniają bo tu nigdy nie ma kto pracować to możesz być pewny. Chyba że będziesz się zataczał po alkoholu i ktoś cię złapie za rękę. Bumelki, L4 , siła wyższa wszystko zniosą. Byle byś potem przyszedł pracować.

Ktoś

Jak się pracuje w brembo jako wózkowy? jakie są zalety/minusy jakieś rzeczy ogólne?

bylem

Powiem krótko ,syf ,podstawa to 21.70 brutto i jakies dodadtki to jakaś kpina,trzeba tam zapierdal....twój kręgosłupa i ręce nie wytrzymają na dłuższą metę.jak ktoś umie liczyć to te dodatki niech sobie wsadza głęboko tam gdzie slońce nie dochodzi.dzwigaj i sie po to schylaj od 10 do 50 kg dziennie i wrzucaj na taśmę jak (usunięte przez administratora) w rzucony do jaskini pełnego syfu.Ludzie mają tam miny jakby za karę robili.no praktycznie wszystkie soboty i niedziele za 21.70 brutto (usunięte przez administratora).plus dodatki które mogą wsadzić sobie gdzieś.Kasa przyciaga nic więcej, jak ktoś się zdecyduje to nie płacz. czytaj i licz czy warto poświęcić swoje zdrowie za podstawie 21.70 brutto plus dodatki.dodadki otrzymasz jak cały miesiąc (usunięte przez administratora)

Haha
@bylem

Gdzie podnosisz 50kg rękami? Największy odlew ładowany ręcznie to +/-25kg, więc nie (usunięte przez administratora)

Xxxx
@bylem

Tak z ciekawości zapytam ile byś chciał zarabiać jako początkujący pracownik a to że soboty i niedziele się pracuję to nić dziwnego w końcu jest to system ciągły tzw cztero brygadowka.

Normalny
@Xxxx

5 tys od pon do pt niestety wszystko kosztuje od 2024 najniższa krajowa czyli cięć na ochronie zarobi 3300 zł netto a jak mowisz jest to przemysł ciezki do tego dochodzą zmiany

Zjednoczona Prawica

Widzę że pan Kasprzyk od przezbrajaczy sobie olał system będzie kara że związków za groźby wobec pracownika to całe Brembo sprawa już została złożona na drodze cywilnej.Pracownika trzeba doceniać a nie tylko sztuki itp.

xg

Nie daje już rady. Nie mam siły, kręgosłup boli. Prawie 50 na karku. Zdrowie na wykończeniu. Gdzie tam jeszcze 15 lat pracy, żeby dostać tą głodową emeryturę? Kto widział np. 55-60 latka, żeby ostro pracował z młodymi byczkami 20-30 lat. Co robić, jak żyć? Starość, zdrowie zniszczone, w kieszeni w zasadzie pustka, bo z pensją moją wszystko przejedzone i z tego co wiem, to raczej nikt nie oszczędza chyba że grosze typu 10-20tys. zł do przeżycia paru miesięcy życia. I po co to wszystko było? Żeby teraz człowiek został żulem? Mam sprzedać swoje mieszkanie i zostać całkowitym zerem, żeby mieć na chleb?

Jon

Bo to impreza dla roboli, jak jest impreza dla biura to mają dzień wolny. Tak pracodawca docenia najlepszą brygadę, że nawet nie zrobi dnia wolnego.

Gabriela
@Jon

masz na myśli dzień wolny dla całego zakładu? czy ktoś ogarnia może jak kwotowo by to wyszło? mam na myśli koszt dla firmy gdyby zakład nie pracował przez dobę?

Ciasny
@Jon

Żenujące. Impreza zrobiona pod zmianę 02 z odlewni ponieważ odlewnia zawsze była i bedzie wazniejsza od obróbki. Proponuję zbojkotować tą imprezę przez zmianę 01 i po prostu nie iść na nią. Jaja sobie z Nas robią. To poniżające

Kandyt do Brembo

Chciałbym się zapytać czy praca na piecu jest ciężka i co mnie może spotkać za dziwactwa piszcie śmiało co mnie czeka w pracy na piecu

XX

Witam jaki system zmianowy jest na utrzymaniu ruchu ? Jak wam się pracuje?

@XX

Zależy o które UR ci chodzi. System pracy jest czterobrygadowy. Na odlewni jest ciężko. Praca w pyle , w masie , do tego dochodzi temperatura oraz praca pod presją bo tony muszą się lać. Na obróbce jest luźniej.

Gabriela
@Gomez

Zarobkowo i tak wychodzi to samo? Ta obróbka jak teraz się przedstawia? opiszesz konkrety odnośnie bieżącej specyfiki? trudno jest się na nią teraz dostać?

@Gabriela

Jeżeli jest ktoś zainteresowany pracą musi podjechać na portiernię zakładu i się dowiedzieć gdzie są oferty pracy. Na portierni działają agencje pracy.

UR
@XX

Agencje nie zatrudniają na UR tylko Brembo. Wyślij se CV na maila i w temacie wpisz tarcze utrzymanie ruchu. Pani Magda do ciebie zadzwoni. praca@brembo.pl

Metys
@Gomez

Człowieku na odlewni tam to dostaniesz pylicy i kręgosłup ci siądzie teraz pracuję też w hucie i odlewni aluminium w Islandii na hali to czysto jak w nie wiem porównać no jak w zakładzie spożywczym wszystko zautomatyzowane przerwy są dwie po 30 minut no minus że trochę daleko jak kto chce możesz wracać do Polski po dwóch miesiącach na tydzień wolnego ale za 8000 euro na rękę to te 10 godzin dniówki to nie jest źle pozdro dla Rafała i Agnieszki no i tych upylonych belzebubów z hws.

Huta

Czemu są non stop przyjęcia przez tyle lat pracodawca zwalnia czy ludzie się zwalniają i jaki jest powód

@Huta

Powód jest jeden. PIENIĄDZE. Takie przemyślenia na dziś. Podam kilka przykładów. Porównanie pracownik stacji formowania HWS gdzie prowadzi odcinek linii zarabia więcej niż pracownik UR , a co najlepsze więcej niż kierownik zmiany UR. Jakie kwalifikacje i umiejętności ma pracownik linii HWS , a jakie pracownik UR. Następny przykład dotyczy wózkowych magazynu którzy zarabiają tyle samo lub więcej niż pracownik UR który to pracuje z prądem , gazem i ciśnieniem i posiada wiele większą wiedzę oraz musi ogarnąć o wiele większy obszar niż tylko odcinek linii gdzie się coś nie zepsuje lub nie jedzie to jest wzywany. Pozdrawiam

Xx
@Gomez

A są przyjęcia na hws ? Pewnie nie ma skoro tyle płacą za brak wiedzy.

Pracuje w brembo DG jako operator CNC na wydziale obróbki tarcz, osobiscie polecam, co prawda system 4 brygadowy 3 zmianowy, jednak w zakładzie pełen socjal, pracownicy doświadczeni w porządku, pomogą jesli potrzeba, przełożeni również.

@Pracodawca
@Nowy

Bardzo dobra firma przyjmuje się właśnie do pracy jestem zadowolony z rekrutacji pozdrawiam

Kazek

Przepraszam, na jakich piecach kolega pracuje, bo jak dobrze kojarzę trzu to minimum, ale zdarzało się i sześć. Zresztą, przykro mi, że ktoś za te pieniądze, łamie zasady BHP, zarabia grosze i jeszcze jest z tego zadowolony. Byłem, widziałem , poznałem.

Brembo
@Kazek

To trzy piece albo sześć pieców czeba opanować mam pytanie a atmosfera wśród pracowników jaka jest i czy to jest bardzo ciężka praca i czy czeba robić szybko

Brembo

Jaka jest atmosfera pracy wśród pracowników na piecach i chciałbym się zapytać czemu tam jest ciężko co się tam robi że jest ciężko czeba dźwigać czy szybko czeba pracować proszę o opinię

Zostaw merytoryczną opinię o Brembo Poland - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Brembo Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Brembo Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 556.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brembo Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 434, z czego 52 to opinie pozytywne, 185 to opinie negatywne, a 197 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Brembo Poland?

Kandydaci do pracy w Brembo Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Brembo Poland