Opinie o Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o. w Mikołów

Robol

Fakt że kiwają w ogłoszeniach o pracy.Zarobki raczej poniżej średniej. Z tymi liderami to ktoś trafił w dziesiątkę. Ale i zwyczaje jak za (usunięte przez administratora) Radzę poszukać czegoś innego, bo spora rotacja pracowników. Kto chce lepszych zarobków opróżnia szafkę. Obijać się tu nie da rady.

Mietek

Tyle już osób wyleciało z firmy za alkohol a pytanie gdzie w tym momencie jest bhpowiec? Ahhh tak, dba o segregację (usunięte przez administratora) na zakładzie.

Karol
@Mietek

To taki problem jest? Ludzie pijani przychodzili do pracy czy pili w trakcie?

Zawalaty

Dramat ta firma... nawet wyplaty przed weekendem nie umieja puscic....????????????

Rece opadają
@Zawalaty

A w umowie masz wypłatę do kiedy? Bo wydaje mi się że do 10. Ktoś chyba nie potrafi budżetem gospodarować że brakuje.

Marian...owski
@Zawalaty

Ja się cieszę przynajmniej watroba mi odpocznie , i nie będę musiał dzwonić po urlop w poniedziałek:)

Rumun
@Rece opadają

Do 6 kolego.....

Optymistka

Dziękujemy Pani Pezes za słuszną decyzję, tylko szkoda że tak późno... Długo trzeba będzie odbudowywać to zniszczył ten szumnie nazwany dyrektorem operacyjnym.

Ciekawy
@Optymistka

Następują zmiany na tym stanowisku ???

Sandra

logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
Pan Kracy

Wreszcie dobra wiadomość! Zmiana dyrektora. Byle do sierpnia wytrzymać

Pan pan kracego
@Pan Kracy

A kto go zastąpi, hindus?

Poszukiwany Daniel K.
@Pan pan kracego

Dyrektor jak dyrektor. Każdy będzie chciał tego samego. Pozdrawiam.

Mati
@Pan Kracy

Obyście się nie zdziwili, już nie raz zakłady mówiły o super ze dany dyro idzie bedzie inny to wszystko się zmieniło. Ostatecznie mieli racje zmieniło się ale na jeszcze gorsze. Nie mówię ze w tym przypadku tak będzie, ale nie cieszyłbym się już teraz. Kolejna sprawa to nie liczcie że Pan Dyrektor zacznie zmiany od produkcyjnych, sory ale to nie cel jego bezpośrednich działań.

Jan
@Mati

Miał rok i nie wykazał się jako dyrektor, inwigiluje tylko pracowników co daje odwrotne skutki, udaje tylko że coś robi, tak naprawdę nic mu nie wychodzi, więc pora na następnego. Tak to powinno wyglądać, bycie dyrektorem w korporacji to poważna fucha, a Pan Olek poważny nie jest... Chciałby być no ale, swoimi decyzjami pokazuje że nie jest

@Pan Kracy

A co z poprzednim było nie tak, że nastąpiła zmiana?

Kaśka
@Monika

A jak rozmowy nt. zwiekszenia premii do 2.5zl. Są jakieś postępy czy głową w mur i nie ważne ze inflacja 16%

Sebastian
@Kaśka

Ponoć chcą dać 1,5 zł zamiast 2 zł bo wydają pieniądze na wiele niepotrzebnych rzeczy i kasy brakuje

Jasnowidz
@Pan Kracy

A Hindusi dalej nie dotarli..

Kto
@Jasnowidz

Może z nowym właścicielem dotrą

notsatisfied

Nie polecam tego zakładu Pracy, Z prostej przyczyny, zwalniają po tygodniu pracy, z powodu * czasu * ( 5 paletek w 30 sekund, 3 rodzaje innych). Jeśli nie wyrobisz się na czas to do widzenia!. Kpina! Człowiek się stara jak tylko może, nie dość że o 4sek. Dłużej. To ci nie zaliczą i pani Wredna *otyła blondyna powie ci chamsko to my pani podziękujemy...Kpina.!!

Hanna
@notsatisfied

Po tygodniu? To nie powinien byc jeszcze jakiś okres szkoleniowy? Czy wdrożeniowy jak to niektórzy zwią

Anka rozbieranka
@notsatisfied

A o jakie paletki chodzi ? takie do pingponga ? no ja sie nie dziwe że cie zwolnili jak im psujesz paletki do pingponga :D po za tym do pracy nie chodzi sie grać w pingponga tylko pracować. No chyba że z majsterkiem zrobisz sobie pingpong i bedzie bombel :D

Czesław
@notsatisfied

Rozumiem, że nowi pracownicy mają problem z wyrobieniem norm? To ile w takim razie czasu jest na szkolenie? Płacone jest za normy?

usia
@Czesław

Tam nie ma norm tam jest praca na AKORD ! a "normy" masz takie że jak już uda cudem ci się ją zrobić to robisz dalej hahahaha za kogoś !

Mam nadzieję, że w tym roku zarząd zorganizuje wspólne grzybobranie... niedawno byłem w lesie grzybowym w czańcu i był tam taki Paweł, zbieraliśmy razem ceglasie i kurki, gdzieniegdzie także prawdziwki i maślaki, potem z powrotem do biedronki pojechaliśmy. Poczekajmy kilka dni, pozdrawiam, będzie dobrze.

jonasz

Witam polecam film na YT pt "Kraty wolności" kanał Zalwit, film dla cierpliwych, myślących ludzi, nie dla byle kogo ;) pozdro. Nie masz czasu i możliwości skupienia się ? daruj sobie.

Hanna
@jonasz

Hej, a co to niby ma do pracy w tej firmie? Jakoś nie widzę połączenia, oświeć mnie :D

@Hanna

Widać chyba nie oglądałaś całego filmu, co zresztą mnie nie dziwi ;) bo on ma się do tej jak i do wielu innych firm ;) szczególnie produkcyjnych. A jak nie widzisz połączenia to cóż...

@Hanna

Mało tego on ma sie do tego całego wspaniałego systemu w jakim żyjemy ;)

Life is off

Polecam, współpraca w administracji na bardzo dobrym poziomie! Warunki bardzo komfortowe, owocowe czwartki raz w miesiącu, papier toaletowy z recyklingu, w administracji można nawet kilkanaście kawusi w miesiącu zrobić sobie za darmo! Po 2 latach pozwalają nam nawet klimatyzacje włączyć, aż żal wychodzić z biurowca, czuję się tutaj lepiej niż w domu! Na minus, od paru lat nie działa zasilanie awaryjne, przez co trzeba czasem nadrobić niezapisaną pracę. Zdarzają się incydenty szambowe i brzydko pachnie, poza tym, atmosfera bardzo pozytywna.

Karol
@Life is off

Wybija wam (usunięte przez administratora) w pracy? ;o współczuję… Ale ogólnie widzę ze nie narzekasz. Zarobki są w porządku? Ile wpadnie na rękę?

jazgoł
@Karol

Wpadnie tyle ile sobie wynegocjujesz na rozmowie. All zależy od stanowiska i od skilów jakie masz jako asy w rekawie. A jakie stanowisko by Cię interesowało?

@jazgoł

Wynegocjujesz? Dobre sobie. Na każde stanowisko mają pewnie widełki, ale na bank kokosów brak, 13 lat na rękę mniej niż 4 kółka

Wielkie oczy
@Andrzej

W mordę jęża, nawet 4 nie ma? No to słabo, chyba że pochodną jest brak wymagań od pracodawcy? Niemniej jednak takie wynagrodzenie nie jest optymistyczne.

@Wielkie oczy

Brak wymagań dobre... stań na bramie i popytaj ile ludzie mają juz nadgodzin wyrobionych to sobie wyrobisz zdanie własne o zarobkach i różnych przywilejów

superman

bla bla bla głupoty piszecie wszyscy, same lenie tam pracują, nic tylko narzekać i skamelc że mało wypłaty to trzeba sie wziąśc do roboty i zrobić 400 nadgodzin to będzie kasa ! a nie siedzicie i pierdzicie w gacie. Tak tylko wyć potraficie jak wilk do księżyca. Ja jak raz w miesiącu zrobiłem 100 nadgodzin to wszystkie nawijaczki piszczały jak przechodziłem obok, a prawie każda chciał mieć zemną dziecko tak ! nie (usunięte przez administratora) zapytajcie sie nawijaczek ! 100 godzin w miesiącu to nie przelewki. Wszystkie nawijaczki piszczały ! nie mogłem od nich odgonić, po jakimś czasie już mnie to męczyło i musiałem zrezygnować z tych nadgodzin bo co chwila dostawałem ofertę zrobienia którejś dziecka :D Tak wieć zastanówcie się czy chcecie tyle nadgodzin zrobić bo będzie rozchwytywani i molestowani. Żartów nie ma a szczególnie nawijaczkami łażą tylko potem za tobą i pytają o ślub, tak więc panowie zastanówcie się.

Jakub
@superman

Brawo ty. Jeszcze 3 takie miesiące a potem goła wypłata i alimenty do płacenia tylko z czego

Znudzony
@superman

Oj widzę że Schneider zatrudnił boty bo z tego co piszesz to albo ukończyłeś Salwatory albo nigdy nie pracowałeś w tej firmie bo trochę cię wyobraźnia poniosła bo jak mogły za tobą biegać jak potrzeba wyjścia do WC groziła upomnieniem że strony dyrektora a one niby pracować biegały i zabiegały o twoje względy o piękny ty

supermen
@Znudzony

No to sprawdź sam ;) zrób 100 nadgodzin i zobaczysz łańcuszek nawijaczek ustawiony w Twoją stronę tak ! od singielek po zdesperowane konkubiny, kończąc na zaniedbanych mężatkach ! same będą się pchały na kolana haha :D kocham te firmę, zaliczyć można raz dwa :x upssss :D

Niunia

Halo! Dlaczego dyrektor produkcji którego powinno się szanować i brać z niego przykład jest takim ciulem że na żaden szacunek nie zasługuje. Tylko potrafi straszyc i nagany rozdawać takim podejściem nie osiągnie celów jest beznadziejny tak samo kolega którego tak bardzo słucha.. Żałosne dwa typki. Ewa ogarnij się i wymień tych dwóch panów na kompetentne osoby a wszystkim będzie się super pracowało :)

Grzegorz
@Niunia

Nie wymieni bo nikt nie jest chętny na to stanowisko, ten pan był poszukiwany ponad 3msc. wszędzie gdzie było możliwe

Tomuś
@Niunia

Oj, widzę że faktycznie dyrektor zaszedł nie którym za skórę, a najbardziej liderom. Wreszcie znalazł się ktoś kto zaczął ich rozliczać z pracy. Dyrektorze, jest sporo ludzi którzy Ci kibicują w tym co robisz. A może pójdziesz dalej i kilku wymienisz, bo w dalszym ciągu boją się zhańbić pracą.

@Tomuś

Liderzy liderami może i trochę racji jest tylko problem tego typu że dyro prześladuje calom załogę często nie mając powodu dziwny sposób motywacji załogi. Można brać każdy aspekt jego zarządzania załogom i nikt nie zaprzeczy że nie wychodzi mu to za dobrze,nie znam człowieka na hali która powiedziała by dobre zdanie o obecnym dyrektorze jedyne co cieszy nie których osoby np. Ciebie że liderzy też mają ciężko a to nic dobrego lidera dociśnie odbije się to na tobie a potem wylewasz łzy na forum jaki to lider jeden z drugim zły. Już tacy pracowali na zakładzie co narzekali jaki ten lider zły i tak dalej a potem jak sami przejęli żòłtom koszulkę to przetarli oczy że jednak nie jest tak fajnie no i znów narzekanie .

Aga
@Tomuś

Tomuś, bardzo dobrze że poruszłeś temat liderów w zupełności zgadzam się z tobą, a tak na już to koniecznie pozmieniać im zmiany żeby porozbijać układziki jakie się potworzyły, tak jak z koordynatorami. Nie, nie boję się liderów bo w przeciwieństwie do nich uczciwie pracuję, a nie biegam co chwila na palarnię, albo internet na telefonie przed komputerem. Tak liderzy, my to widzimy i dyrektor też to zauważył.

@Aga

Ci liderzy którzy się nie nadają pewnie zostaną zmienieni tu nie ma wątpliwości. Lepiej popatrzcie na swoją pracę a raczej całej hali to że planu już od bardzo dawna nie robimy chyba nie jest wina paru liderów czy pracownika który dostaje karę za maseczkę, koordynatorzy też widac nie mają z nim lekko. Wina zarządzania dyrektora jakoś przy poprzednim potrafiliśmy zrobić te 1000szt a pandemia i rynek nie miała znaczenia tylko nastroje firmy :) tylko się pojawił nowy słucha piszczunia i mamy masakrę on poprostu się nie nadaje ale z drugiej strony nie znajdą szybko nowego dyrektora już wcześniej był problem więc wzięli BYLE KOGO...

ciemnooka
@Niunia

Poprzedni dyrektor był super, lepszy, fajniejszy? szkoda, że nikt nie pamięta ilu ludzi przez niego straciło pracę, a on sam długo miejsca nie zagrzał tylko poszedł gdzieś indziej. Mimo to zostawił za sobą niezły ************* karma wraca.

@ciemnooka

Poprzedni dyrektor był zagrożeniem dla wieloletniego układu. Dlatego dostał propozycję awansu nie do odrzucenia.. ludzie są bardziej świadomi niż wam się to wydaje.

Jednak
@Oburzony

Mimo wszystko awans jaki mu się należy to bezrobocie dokładnie takie jakie zgotował wielu innym pracownikom posiadających rodziny na utrzymaniu.

Izylda

zawsze masz takie miałkie wypowiedzi? bez poloty, bez argumentów? tylko krótkie i mało dorosłe jak dzieciak? Moze nadszedl czas isc coś zjesc? albo ogladnąc tv i dowiedziec sie trochę co sie na swiecie dzieje? o zyciu? a nie tylko gowork i spac?

@Izylda

Wzajemnie

Bonik
@Niunia

Skończ się leczyć, zajmujesz niepotrzebnie kolejkę i termin.

@Bonik

Leczyć się zaczniecie już nie długo

Romek
@Niunia

W odróżnieniu od ciebie nikt z nas nie musi chodzić do lekarza bo wszyscy zdrowi. Korzystaj póki możesz

Jan

Niestety ale ta firma, zeszła na psy. Pracuje tu już kilka lat i tak źle nie było nigdy, firma nawet niedofinansowuje karty multi Sport nie mówiąc już o integracjach czy pakiecie socjalnym , zarobki niskie podwyżka przy tej inflancji wynosiła 7% średnia, jeśli spełniło się chore oczekiwania dyrektora . Z czalym szacunkiem dla obcokrajowców, ale nie może być tak, że stawki dostają na start takie same jak osoby z doświadczeniem które pracują tu kilka lat, niestety ale widać że dyrektor nie szanuje swoich pracowników, widać gołym okiem że nie ma szacunku dla Ślązaków, straszenie zatrudnieniem obcokrajowców i zwolnieniem stałych pracownikow i tym że zwolniło się w swojej karierze 200 osób podchodzi pod mobbing, niech lepiej się Pani Ewa zastanowi kogo zatrudniła na tak wysokie stanowisko, bo postawa dyrektora ma się nijak do standardów zachodnich firm, być może trzeba się wkoncu odezwać do kogoś wyżej z Francji i pochwalić się tym że podchodzi się tu do pracownika bez szacunku i że zarząd firmy nie robi sobie nic z tego co przekazują pracownicy na temat dyrektora który niszczy firmę, stosunki między pracownikami i poglebia różnice i negatywne nastawienie wobec obcokrajowców

@Jan

To dlaczego nie zgłaszasz tego wyżej tylko beczysz online, najlepiej narzekać a inni niech działają. A tak swoją drogą to na zakładzie jest pani Marta, wybrana do przestrzegania etyki i takie tam. Najpierw zgłoś jej ten problem, zobaczymy co z tym fantem zrobi?

Honorata
@Nowy

A faktycznie tak rzetelnie tego typu sprawami się zajmuje?

Pracownik szukający nowej prac

Witam wszystkich to jest jakaś paranoja co się dziś dzieje w tej firmie normy ustalane przez ludzi którzy nie mają pojęcia o minimum dla danej maszyny stanowiska już nie wspomnę że przy częstych zmianach materiałów i standardów produkcji przeczy to w ogóle co do jakości mieliśmy spore zapasy gotowych produktów tylko z góry padła decyzja aby wychować produkcję i do dziś mamy ciężko wybić się do góry poszukał bym w tym kierunku kto wydał taką decyzję

Dorota
@Pracownik szukający nowej prac

To może warto z nimi o tym pogadać i pokazać że serio te normy są nierealne do osiągnięcia?

hahaha
@Dorota

rozbawiłaś mnie do łez, tak idź do biura i powiedz gościowi z biura ze zapraszasz go na dniówkę przy maszynie aby zobaczył, że normy które podał są nie do osiągnięcia. W jakim ty świecie żyjesz?

Niunia

Ludzie co się dzieje ! Kurde gdzie te lata gdy po 1029 sztuk się robiło premia była a teraz nawet 600 sztuk nie idzie zrobić ! Ale to nie wina pracowników fizycznych o nie ! Źle napisane programy lub ich całkowity brak ,na konstruktorów trzeba czekać aż się zlituje i przyjdzie ,na metody szkoda gadać bo tam to jeden na drugiego zwala robotę ,no i nowy dyrektor szkoda słów ! Kto go przyjął! Pani prezes prosimy o pomoc czy tego nie widać co Aleksander robi ciągnie nasz zakład na dno!!! Nigdy tak źle nie było jak teraz ! Straszenie ,mobing ,stres to nie jest dla nas dobre a sztuki się liczą ! Pani prezes chyba nic nie wie ale napewno się dowie ,!!!!

I tu się mylisz !!!

lolek

Pudło, ale zamieszczaj dalej swoje teorie spiskowe.

@lolek

????

Lolek

Panie dyktatorze... Tzn dyrektorze do Pana Macha to nawet do pięt nie dorastasz, ani jednego miesiąca nie masz wyników zrobionych więc to co robisz swoim pracownikom i brak szacunku jaki im pokazujesz są tylko pokazem Twoich słabości i nieudacznictwa, mam nadzieję że długo tu nie zabalujesz i nie zniszczysz bardziej tej firmy która jeszcze nie dawno miała jakies pozytywne opinie wśród pracowników, firma niby taka otwarta na wszystkich ludzi, orientację i ich pochodzenie, a dyrektor nie ma szacunku dla zwykłego pracownika Polaka, nie polecam teraz nikomu tej firmy, no chyba że dyrektor się zmieni, pozdrawiam wszystkich pracowników schneidera, nie dajcie się tak dalej źle traktować, ktoś to wkoncu musi gdzieś wyżej poruszyć

Buba
@Lolek

Zgadza się.... sama prawda Moze wkońcu Pani Prezes to zobaczy co sie dzieje.... Ps. Dyrektor może nie..... ew prawa ręka PP

Nie zapomnijcie
@Buba

Poprzedni Dyro też pozbawił pracy mnóstwa ludzi, chyba o tym nie zapomnieliście?

@Nie zapomnijcie

Tak pozbawił. Maruderów. Szkoda że kliki państwa p. nie udało mu się pozbyć. Pomysł na zarządzanie miał dobry .

@Lolek

Czy pani prezes i tym wie !!!

ha ha ha
@Oburzony

Gdyby się pozbył jak to stwierdziłeś maruderów to byś pierwszy leciał.

Wzorowy pracownik

Panie dyrektorze gdzie Ci Hindusi? Bo coś pracownicy z Ukrainy się nam wykruszają. :) Chciał pan być lepszy niż służba zdrowia w Szwajcarii, a tu efekt odwrotny. Nieudolność w zarządzaniu, chore ambicje ? Myślę że jedno i drugie. Spokojnej nocy, jutro znowu się pośmiejemy.

Wiking

Zmieńcie dyrektora bo pociągnie ten zakład na dno i to bardzo szybko. Co potrafi Pan dyrektor? Nic kompletnie, interesuje się tylko BHP zamiast poprawić sytuację firmy, aby plan był wykonany... A BHP nawet mu nie wychodzi... Nie rozumiem, czemu zakład na miejsce dyrektora nie zatrudni osobę, która ma pojęcie o tym co się robi w firmie, już mogli jakiegoś koordynatora awansować....

chwast

Ejjj ludki na Interii jest pewien artykuł pod tytułem ... "Oferta pracy tylko dla obywatela Ukrainy. Czy to legalne?" poczytajcie sobie ;) i wyciągnijcie wnioski.

Honorata
@chwast

Nie no pewnie, że LEGALNE! A gdyby napisane było, że tylko dla Polaka to już widzę nagle cały ten szum... A co w wymaganiach jest? Polak nie podoła pewnie, smutne. :(

nowy

Pod którą agencję się najlepiej przyjąć na początku? adecco może być? są wogole jakieś różnice?

Jarek
@nowy

Stary, lepiej złóż papiery do Amazona a nie do tego (usunięte przez administratora)

jurek
@nowy

Jeżeli nie masz wyjścia i musisz mieć pracę na już to składaj papiery obojętnie gdzie, jeżeli szukasz pracy bez pośpiechu to daruj sobie tę fabrykę. Chyba że lubisz "siedzieć" w robocie po 12 h i w upale 37 *C pod halą. Jak Ci się nie spieszy to daruj sobie ;)

nowy
@jurek

hmmmmm możecie mieć rację bo od pół roku widzę że wiecznie szukają ludzi a podejrzewam że trwa to o wiele dłużej...........

@jurek

A 12 h jest napisane na umowie? Jest wgl umowa? No bo to mega długo... I jak z nadgodzinami w takim razie? Płacą więcej od stawki podstawowej?

Jurek
@Monika

Nie ma na umowie 12h ale spróbuj nie zostać dłużej to zobaczysz, długo tam nie popracujesz, a o urlopie zapomnij. Nadgodziny są płacone byle jak czasem dostaniesz wszystkie a czasem tylko połowę. Daruj sobie.

Melon
@Jurek

Mogą na ciebie krzywo patrzeć za nie bycie kilku razy na 12h a potem przy zwolnieniach może to zaważyć, choć są osoby co w ogóle nie bywają, ale juz dawno nie było problemów z płatnością za nadgodziny. Co miesiąc pełna kasiora. Problem był przy braku zamówień ale wszystko do końca okresu rozliczeniowego było uporządkowane. Bardziej mnie dręczy plotka o zrównoważonym czasie pracy.

Wspomnienia
@Jurek

Była kiedyś weekendówka, oj wszyscy na nią narzekali, a teraz i problemy z urlopem, i zostawać dłużej trza. Oj dobry był poprzedni Dyrko nie ma co, lepszego nie było. A ta weekendówka, oj samo zło samo!

Znudzony
@Wspomnienia

Po co pisać takie bzdury o braku możliwości skorzystania z urlopu gdzie ktoś kogo zmusza do nadgodzin po co ten płacz wygląda mi to bardziej że pisze to osoba z biura żeby usprawiedliwić nie do końca modre wprowadzenie zróżnicowanego czasu pracy pod pretekstem dobra pracownika.Prawda jest taka że większość załogi w obecnej sytuacji z miłą chęcią przyjdzie np.w sobotę do pracy w ramach nadgodzin

Perulo
@Znudzony

Ja sądze, ze to nie powinno odbywać się w takich sugnaturach, a bardziej w dialogu kompetencji miedzy ludzmi pracujacymi w zakladzie pracy. Wieksza szanse ma ten kto bedac jednym z uczestników spotkania moze wyrazac wlasne zdanie wraz ze stosownymi argumentami. To powoduje ze kazdy kiedys bedzie mogl dac z siebie wszystko albo nic. A i bym zapomnial, pierogi były pyszne dziekuje

Dagmara

Zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną do działu jakości na stanowisku Technik-stazysta. Ktoś może się wypowiedzieć o ewentualnych stawkach na stanowisku, o benefitach, atmosferze?

jurek
@Dagmara

No tak z 6000 zł na rękę, benefity to co tydzień do Gołębiowskiego, a co trzeci dzień darmowa grochówka !! atmosfera ? to już zależy czy dużo pierdzisz po grochówce ;) ale spoko przyzwyczaisz się. A jak się dobrze zakręcisz to dostaniesz benefit w postaci małego bąbelka od któregoś z majstrów, a jeden specjalista tam taki jest ;) Więc nie zastanawiaj sie i aplikuj jak najszybciej :D hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 127, z czego 14 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 184 ocen.

Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o.