Opinie o Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o. w Mikołów

Ona34

Nie mam nic do ukrainy ale coś czuję że nas wykopią wszystkich w zamian za nich tak jak obiecał Pan dyrektor .

Obserwatorka
@Ona34

Pomagac trzeba, jednak wszystko z umiarem. Pamietaj, ze za chwile uchodzca stanie z Toba jak rowny z rownym i bedzie Twoja konkurencja.

Honorata
@Obserwatorka

Jakie przewidujesz, że będą przez to nastroje w firmie? Ja się bardzo obawiam ogólnie reakcji każdego na to. Żeby jeszcze nie stało się tak, że to Polak zacznie jeszcze bardziej im szkodzić...

Ludzie jak wy chcecie żeby było lepiej skoro jeden na drugiego nadaje w pracy nie ma wam wstyd ? . Prawda jest taka większość z was chodzi palić w czasie pracy może piwinny być za to nagany . Następin pracują na 2 etety jeszcze gdzie indziej i spicie na nocnych zmianach !!! Może ktoś się weźmie za was to przestaniecie marudzić i każdy zacznie patrzeć na siebie ?

Kaśka
@Monika

Jak mam zrobioną robotę to (usunięte przez administratora) ci do tego co robię pilnuj swojej kapusty

chwilunia
@Monika

To czy pracuje na 2 czy 10 etatów nie powinno Cię interesować. Gdybym spał jak Ty to faktycznie miałbym problem, ale w moim przypadku robota zrobiona za 2. Palenie jest nie zdrowe - zapomniałaś o tym napisać. Dodatkowo zdradzę Ci sekret - w męskiej łaźni w ostatniej kabinie zmieniono słuchawkę i teraz można śmiało dzwonić. Zauważ też, że aktualnie worki na (usunięte przez administratora) mają kolor zielony, pewnie już sie głowisz czy to przypadek? NIE bo wiosna idzie helloooł. Jakbyś się uczyła to byś wiedziała, że jak inflacja idzie w górę to wcale nie jest fajnie. Teraz wszystko zależy od Ciebie, czy zostanę podkablowany, czy też nie? To i wiele więcej już w następnym odcinku! C.D.N

Malmo

Kiedy w końcu zniknie palarnia i przestaną niektórzy palący i niepalący przebywać w ciągu zmiany naście razy, w dodatku w krótkich rękawkach gdy temperatura na zewnątrz jest poniżej zera?

Oburzony
@Malmo

Wtedy kiedy ty przestaniesz parzyć kawkę i herbatę poza przerwą co powoduje nagminne korzystanie z WC. Wygląda to tak 5xkawa/herbata=10xubikacja żeby jeszcze siku i do pracy ,ale nie jak już tu jestem to posiedzę troszkę FB sprawdzę niech gamonie robią potem przyjdę po narzekam że nic nikt nie robi bo na palarni wszyscy i tym sposobem największy lewus staje się pracusiem

Jeju&
@Malmo

Nie wiem jak Ci to powiedzieć, ale palarnia zniknęła już prawie 2 lata temu z powodu covid. Niektórzy pamiętają, że nawet drzwi wymienili na szklane, żeby koordynator widział, kto i jak długo tam siedzi. Ja bym się raczej zapytała- kiedy palarnia wróci? Bo faktycznie nasze kopciuszki marzną na dworze, w miejscu wyznaczonym do palenia. A z drugiej strony jak ktoś pali, to niech sobie przyniesie jakiś polar, albo sweter. Ich wybór, jak chcą, to niech sobie stoją w krótkim rękawku.

fabryka smrodu

Jeden z najgorszych zakładów w jakich można pracować. Wyzysk, (usunięte przez administratora) pieniądze, przemądrzała kadra kierownicza która nie przepracowała uczciwie ani jednego dnia - to wszystko codzienność i normalna sprawa na tym cyrku. Absolutnie odradzam

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer Menadżerka ds. Sprzedaży (KAM)
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Pracuś maciuś

Z kogo brać przykład skoro niektórzy ludzie na wysokich stanowiskach się nie szczepią, firma organizuje szczepienia a tu taka wtopa, a potem się dziwicie że ludzie są na L4 czy kwarantannie gdy niektórzy cechują się taką nieodpowiedzialnością, osoba która ma z wszystkimi kontakt potencjalnie może roznosić wirusa po wszystkich stanowiskach...

Leo
@Pracuś maciuś

A po co czy to jakiś przymus?A to już innych chorób ludzie nie mogą mieć tylko na covid.kazdy ma prawo wyboru więc nikomu nie narzucaj nieodpowiedzialności,a jak się tak boisz to zamknij się w domu i nie wychodź wtedy będzie najbezpieczniej i zero potencjalnych osób które mogłyby cię zarazić:)

Obserwator
@Leo

Szczepić się nie musi, ale zalatuje sarkazmem jak ta sama osoba 3 dni wcześniej do ciebie podchodzi i twierdzi że plan pracownika na przyszły rok to powinno być 0 L4 bo nie będzie z czego go ocenić.

Pracuś maciuś
@Obserwator

Dokładnie o to chodzi gadka typu 26 dni urlopu, 20 dni L4 i jak tu Cię ocenić na koniec jak nie ma Cie tyle dni w pracy, w tym wypadku traci sens i jest czysta hipokryzja

Agata
@Pracuś maciuś

Szczepiac sie rowniez mozesz zarazac innych. Poprzegladaj badania medyczne, pozniej sie wypowiadaj. Sa jeszcze osoby majace oliwe w glowie i nie chcace niszczyc sobie wlasnego ukladu odpornosciowego szczepionkami produkowanymi w nowej technologii, gdzie skutki ubocznep moga sie pojawic po latach. Jesli nalezysz do osob, ktore boja sie wyjsc z domu bo wirus, to zrob zapasy, zamknij sie w piwnicy i nie wychodz. Trzezwo myslacym daj spokoj i pozwol normalnie pracowac, egzystowac i bawic sie

@Agata

Pewnie jak wymyślili penicylinę to też tak gadali ze odporność ze głupota. Po koronie tez skutki mogą być za jakiś czas. Chyba nikogo jeszcze nie żegnałaś na Wojciecha

Niko
@Pracuś maciuś

Zarówno osoba zaszczepiona, jak i niezaszczepiona może zarażać inne osoby. Przestańmy już wkręcać się w tą propagandę strachu, zajmijmy się pracą. Jak widzicie wszelkie lockdowny i szczepionki niewiele dały, jedynie zniszczyły nasze życie społeczne i gospodarcze.

@Pracuś maciuś

Na tych śmiesznych l4 i kwarantannach to są osoby w 100% zaszczepieni !!!

Bezpieczny
@Pracuś maciuś

Proponuję otwierać drzwi łokciami to działa widziałem na własne oczy 100 procent biezpiecznie wirus wtedy nie zaatakuje

Albert
@Niko

Tu się zgadzam ale może mało kto wie że jak klamki od drzwi będzie otwierał łokciem to nic mu nie grozi sto procent odporności ale jak użyje dłoni to koniec

Gargamel
@Pracuś maciuś

Wes zrób kilka kroków do tyłu, rozpedz się i pierd*olnij o ścianę. Zrobili cie w tv w balona, naobiecywali a teraz cię szlag trafia. Ostatnia prosta, nowoczesna śmiertelna choroba majaca 1 raz w historii świata 60-siat objawów

@Pracuś maciuś

Bo na tych śmiesznych L4 są osoby zaszczepione i to non stop a nie zaszczepieni za nich chorują!!!

Ona
@Pracuś maciuś

Jestes w błędzie co do szczepień.Ten co za szczepiony też chorują wiec, po co to zamieszanie mamy nowa nazwe grypy covid .A Ty robisz problem czy ktoś zaszczepiony czy nie to jest każdego indywidualna sprawa .Jak tak siw boisz siedz w domku....

Kalmar

Panie dyrektorze, proszę dalej słuchać swojego doradcy a wszyscy pójdziemy z torbami. Z zakładem stanie się to samo z Polską w 1772 roku. Od siebie mogę dodać tylko to, że na hali bardzo ciężko pracujemy. Walimy nadgodziny od lat, niejednoktornie olewając przy tym swoje rodziny (montaż mógłby wziąć przykład). Podczas gdy przychodzą do pracy LIDERY, poklikają w komputer, facebook i do domku. Aga, masz zdecydowaną rację... klikanie na komputerze to nie praca. Gdyby wszyscy z biura poszli na halę to wtedy bo to jakoś funkcjonowało, a tak to szkoda nawet gadać. Pozdro dla wszystkich naprawdę ciężko pracujących.

Toms
@Kalmar

A najlepszy jest lider z crt (Jasiu), ten to już w ogóle nie ma wstydu, żeby przyjść w sobotę do,,pracy" pilnować jednego czy dwóch pracowników. No czy nie mógłby trochę im pomóc? No i kto tych liderów rozlicza? Wstyd.

Pieczarki
@Toms

Dokladnie... gruby bajerant i tyle. Pomóc? Przecież on do pracy przyszedł... na crt dadzą sobie radę sami ;DD A jeśli ci co rozliczają liderów pracują tak samo to niech ten zakład Matka Boska ma w opiece.

Ciekawa
@Pieczarki

Zagadka - kto zgadnie ilu mamy w firmie liderów (liderek)? Dla przypomnienia i informacji nowych pracowników powiem tylko że kiedyś był JEDEN lider na dwa... działy.

Stary lider
@Ciekawa

Zapomialaś dodać istotnych informacji kiedyś była jedna hala, połowa miej maszyn do cięcia nawijania i spawania . Na fajke można bylo isc tylko w czasie przerwy śniadaniowej a jak cie dyrektor złapał to zjebka ofen beż ceregieli , A lider faktycznie był na dwa działy ale formacie niepracujacy. Także jak już cos piszesz to zetelnie proszę, a nie nakręcanie sytuacji.

Gruby
@Ciekawa

To zostań liderem i pokaz jak ogarniasz dwa działy. Zakładam że nie sprostalabys jednemu działowi. Jedyne co potrafisz to z żalu i rozgoryczenia pisać głupoty w internecie bo twoim zdaniem ktoś ma lepiej.

Xyz
@Ciekawa

Liderka jest jedna..... ale czy zna sie na robocie ? Raczej nie....Nie potrafi pracowac na żadnej z maszyn na nawijalni lub nie wie jak sklada sie rdzenie.... moze nowy dyrektor to zmieni i wyszkoli panią liderke zeby wiedziala co i jak.... bo taki powinien być lider....

Kaśka
@Xyz

A suwmiarkę umie używać....

Lololo
@Kaśka

Nie widziałam jej nigdy z suwmiarka....

Tomasz k

Widze że mój wpis został usunięty z nie wiadomego powodu więc napiszę jeszcze raz . Firma nie dba o ludzi ani troche bo jeśli będziesz miał wypadek w pracy i złamiesz ręke czy palce u ręki to i tak musisz być w pracy bo inaczej zwolnią cię i powiedzą ci możesz u nas pracować ale przez agencje pracy bo byłeś za długo na L4 trzeba było zdjąć gips i przyjść do pracy !!! Do tego straszenie ludzi upomnieniami czy naganami paranoja a SZANOWNY PAN DYREKTOR produkcji to zwykły cham dzień dobry nie umie odpowiedzieć do tego z rękoma zawsze w kieszeniach .

koza

czy to prawda ze przez b33 ma leciec szybka kolej bo jest troche miejsca jeszcze

Tj

Prawda jest taka że większość sami sobie jesteście winni bo jesteście zawistni i bez odrobiny honoru . Bo ktoś dostawł więcej podwyżki albo premie roczną to już kąsacie . A nie daj boże że ma opieke na dziecko albo L4 i go zobaczą na ulicy to już go obgadają z każdej strony że udaje pewnie pije itp w ten sposób sami robicie sobie opinie o sobie i dla tego jest coraz to gorzej bo każda taka informacja idzie wyżej. Powiem tak zachowujecie się jak dzieci które skarżą w przeczkolu proszę pani bo ten zrobił to i to takim zachowaniem sami się nazwijcie kim jesteście ( hmm konfidenci ? A może tylko uprzejmie donosicie na znajomych z pracy ?)

@Tj

To jest prawda! Ludzie co się z wami stało!! Kiedyś z uśmiechem do pracy się szło teraz tylko kiedy opiera...l za głupi papierek na podłodze się dostanie

Xyz
@Niunia

Jak co się stało pokolenie nieudaczników każdy się niby wyuczył oczytał i dostał pracę za dobre pieniądze dostaje grupę ludzi i co będę ich (usunięte przez administratora).bo nic nie umiem nie znam się nie przyjdę zapytać zrobię tak jak piszą na ulotce przecież ci zwykli pracownicy nie mogą być mądrzejsi odemnie i tak to działa ale nie ma się co klucic z takimi ludźmi tylko potem uśmiech na twarzy takiego szarego pracownika jak coś ci mądrzy wymyśla a to nie działa albo jest nie używane kasa w błoto wyrzucona lub co gorzej potem na siłę próbują coś wdrożyc bo to kupili a to za nic się nie sprawdza

Niunia

Ja się pytam gdzie są liderzy ;!! Nawijalnia!!! Nie pracuje tam ale widzę co się tam dzieje ! Po dwie kobiety na maszynie hahaha no tak sztuki ! Ciekawe czy takie sztuki przechodzą stacje prób ?? Babki dla siebie są złośliwe ,a taka atmosfera jest nie komfortowa dla nich ,pomyślnie o tym!!

Obserwator
@Niunia

Spoko, nowy dyrektor zrobi z liderami porządek, już płaczą że poprzedni był taki fajny do niczego się nie czepiał.

Kadr
@Obserwator

Jak oceniacie pracę kierownictwa hali , na plus czy na minus? Personalne docinki będą z automatu usuwane. Proszę o przemyślane opinie.

Łysy
@Kadr

Pełen profezjonalizm,odpowiednie osoby na odpowiednim stanowisku.

To ja
@Kadr

Jak najbardziej na plus. Solidna kadra kierownicza oby jak najdłużej w tym składzie

Johnny
@Kadr

Przyszedł nowy dyrektor więcej wypadków i same problemy szkoda gadac...A i wiecej zatrudnic ludzi w BHP pfff (usunięte przez administratora)

Grubas
@Niunia

Pytasz gdzie są liderzy, tam gdzie Ty! W czarnej (usunięte przez administratora) I po co takie pytania? Nudzisz się w pracy?

@Johnny

Tak jest każdego po jednym na każde stanowisko!!!

@Obserwator

Porządek to zrobić z koordynatorami !! Straszą , zwolnieniami obniżka oceny rocznej czy tak się traktuje ludzi którzy (usunięte przez administratora) po to aby był plan!! Czyja to wina bo napewno nie pracowników fizycznych ! Pani prezes chyba nic na ten temat nie wie !!!!!

John
@Niunia

Tak jest polać jej liderów też zmieniać na zmianach tak jak koordynatorów niech się zmieniają co rok ktoś sobie psychicznie odpocznie od wariata a drugi zabierze się do roboty

Hindus

Pozor robole hindusów werbują więc wnioskuję że zwolnienia będą hej

Mietek

Kto pracuje na b33 ten się w cyrku nie śmieje, duża część załogi ze śmiechu rozbolały mięśnie brzucha i poszli na L4, nie wiem skąd ta firma bierze tych specjalistów którzy nam zabierają młotki i majzle, niech wkoncu zrobią coś co jest potrzebne np dach, bo jak pada to przecieka na każdym stanowisku, kolejna sprawa to ubikacja, przy spłukaniu jednej toalety w drugiej jest fontanna, jak zakaże się bakteriami kałowymi podczas dwójki to tego tak nie zostawię, co to za firma która sprawnych toalet nie potrafi zapewnić, druga sprawa to namiot przed halą, nie dziwcie się że ludzie tu chodzą na L4 jak przez to się przeziębiają, ciekawe czy Pani Prezes o tym wszystkim wie co tu się dzieje, albo np to że robot spawalniczy jest gotowy i zapłacony a dopiero teraz się robi na hali pomiary i wychodzi na to że się nie zmieści i jednak nie spełni swoich oczekiwań hehe cyrk na kółkach, nie wiem jak Ci ludzie studia skończyli

Niski
@Mietek

To nie jest istotne licza się sztuki

Wiecie, czy Schneider Electric Energy Poland Sp. z o.o udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Robson

A jesli nie to co? W czym Ci ma pomóc ta informacja?

Kubuś Puchatek

Jest nowy pitbull nowe porządki i będzie nowy lepszy ład ????????????????

@Kubuś Puchatek

Hehe, może z okazji tak drastycznej inflacji pitbull mógłby coś dołożyć od siebie.

Aśka
@Grzegorz

No dołożył, więcej pracy i obowiązków. Dawaj mu więcej takich pomysłów, dobry jestes, nie ma co.

@Aśka

No w końcu chycisz się roboty

haha

(usunięte przez administratora) na pełnej , stare pracownice wszystkie rozumy pozjadały , maski po same oczy itp nie polecam ,

Stary niedźwiedź

Jak masz już konto to screen i na stołówkę.

Eugeniusz

Nie polecam firmy, wykorzystywanie pracowników na każdym kroku

Fajfer
@Eugeniusz

Pracowników zatrudnia się po to żeby pracowali wypełniając cały dostępny czas czyli 8 godzin. Robiłeś coś więcej?

Stary niedźwiedź
@Fajfer

Dostałem polecenie pracy więc robiłem więcej niż chciałem

Szef
@Eugeniusz

Proszę o rozwinięcie swojej wypowiedzi. Co dokładnie się wydarzyło, że firma w Pana oczach straciła na wartości? Co powinien zrobić pracodawca, abyś zmienił o nim zdanie?

Szczupły
@Eugeniusz

Panie Eugeniuszu, to chyba flustracja brakiem nadgodzin doprowadziła Pana do stanu paranoi, dlatego Pan takie głupoty wypisuje! Może Pan jest zagubiony?

@Szczupły

Bez tych nadgodzin to nasze zarobki są śmiechu warte

Gekon
@Melon

ALe za to nie ma weekendówki, a my możemy zarobić więcej.

@Gekon

Weekendu nie ma ale za to polecenia pracy są, zarobić więcej ? Chyba normalnie a bez h to nasza pensja wygląda slabiutko

Patrz-strzał
@Grzegorz

Się ciesz, że czujny jesteś, ja nie byłem... Rach ciach i premia w piach?

Fajzer
@Patrz-strzał

Patrzałek no co ty, nie postawiłeś się, a taki mocny jesteś w... gębie.

Łysy
@Fajzer

Patrzał to stary ściemniacz. Na montaż z nim tam mu ruchy wyrobią.

Fajzer
@Łysy

Dokładnie tak

Mrówka.
@Fajzer

Na montaż, to raczej nie! Będzie nam przeszkadzał! Do mnie na lakiernia, też nie bardzo. Ale np szefem związków, o walczył by o nas, o nasze smartfony.

PACZAŁ
@Łysy

Jak jesteś taki mądry to zapraszam cię i powiedz mi to prosto w oczy. Chyba że się boisz i wolisz(usunięte przez administratora) Farmazony na gowork

@Fajzer

A ty mocny tylko w anonimowych komentarzach.... Prosto w oczy to strach Cię obleciał żeby mówić?! Najlepiej się pisze anonimowo głupoty. Miej na tyle odwagi i powiedz mu to prosto w oczy.!!!!!!!

@Mrówka.

Mrówka nie umiesz tego prosto w oczy powiedzieć tylko na go worku wypisujesz?

@Fajzer

A tu kolejny prawdy w oczy nie umie mówić i nawet swojego zdania nie ma tylko innym przytakuje

Był czajnik i nima czajnika...

Taki owaki

Lepszy jak widać każdy ma swoje 5 min oraz upadek 2 majstry tera robotnicy teraz czajnik hahaha

Zdziwiony
@Taki owaki

Jakie dwa majstry?

@Zdziwiony

Ci bez wyższego. Albo ten drapacz chmur milusiński.

Wyluzowany

Ale w drodze jest już ekspres..

Eugeniusz

Najwyższy stołek już się pali

Co

Co masz na myśli ?

@Co

Zeby pisać o jak największej ilości nadgodzin, to musi być coś na rzeczy z tym tronem, czyżby Francuzom się znudził nasz panujący

i dobrze
@Eugeniusz

I dobrze, że sobie już poszedł. Dzięki niemu pracę straciło dużo osób. ale spokojnie, kiedyś to do niego wróci.

@i dobrze

Są nakazy na sobotę druga zmiana, bo tak straszyli i czy się to ziściło ciekaw jestem

@Andrzej

Co myślicie o tych urlopach przymusowych, czy nie powinno być postojowego jeśli brak podzespołów

Fajfer
@Melon

Zawsze można kogoś zwolnić jeżeli nie ma roboty. Jak tam wolicie....

Elegancja Francja

Jak tam plany wakacyjne niewolnicy ? haha To już się kabaret tutaj robi :D

@Elegancja Francja

Urlop zaplanowany, urlop święty. Masowe zwolnienia lekarskie może by ostudziły zapędy kierownictwa.

@Sandra

Nie dokonca masz rację

Ok
@Melon

Dokładnie :D Urlop należy do pracodawcy i może Cię ściągnąć z niego i wysłać na niego w każdej chwili

Hanna
@Ok

O, widzę, że pracujecie w Schneider Electric Energy, co świetnie się składa, ponieważ właśnie zaczęłam szukać informacji o tym pracodawcy. Ale może na początek dopytam, skoro już o tym dyskutujecie, o ten urlop. Czy są tam jakieś większe problemy w wzięciem go? Powiedzcie coś więcej.

@Ok

Z Majorki to mnie raczej nie ściągnie.

Majorka Majorka
@Sandra

Jak będzie trzeba to po wakacjach wypowiedzenie bedzie na biurku czekać :D O majroce to pracownik se może pomarzyć, no chyba że mówimy o akwarium :D

Nie
@Hanna

Jeśli chcesz mieć zdrowa psychikę i nie być traktowanym jak chińskie dzieci przy produkcji butów to sobie odpuść :D

@Majorka Majorka

Wiele dobrego zrobiłam dla pana P.P. jak był dyrektorem. jestem dobrej myśli.

kabaret
@Elegancja Francja

haha jesteście śmieszni, jesteście zwykłymi robotnikami na zwykłej produkcji można was zastąpić innymi w ciągu jednego tygodnia, czy miesiąca myślicie ze wasze kilkuletnie doświadczenie daje wam jakieś przywileje ? robotnika wyszkoli sie w ciągu tygodnia lub miesiąca i następny i następny i następny, bo to tylko zwykła taśmowa produkcja jak w każdej innej fabryce (szkoda że nie Polskiej) prównujecie się do tych z biur ? bo ktoś tam ma inna maseczkę, bo koordynatorzy mają inną koszulkę ? haha wy robotnicy macie wykonać swoją pracę, swoją normę, macie wykonywać produkcję nie dyskutować, nie myśleć o podwyżkach czy urlopach. Każdy z was robotników myśli że jest jakiś szczególny ? że kierownictwo będzie każdego z was traktować jako osobny przypadek ? jesteście tylko jedną wielką masą robotniczą, macie tylko wspólne prawa na które przystaliście zatrudniając się w danej firmie, nie indywidualne. A na to aby się postawić i zaprotestowac jestescie zbyt leńiwi i miękcy. Tak więc kaski na główki, maseczki na pyszczki i robić swoje hehe ;) pozdro ;) Taki mamy system na świecie i prawdopodobnie nigdy się to nie zmieni chyba że fabryki będą sie coraz bardziej automatyzwoać a ludziom dadzą dochód gwaratnowany. Przepraszam że tak ostro ale takie są realia tego świata.

@kabaret

Nic nowego nie napisałeś,w miesiąc to nawet pracownik biurowy u nas się wyszkoli.

Niski
@kabaret

Sa takie fabryki ktore szanuja i dbają o pracownika a nawet pracownik fizyczny ma pierwszeństwo zasada jest prosta wykonywać swoją pracę dobrze i solidnie..... ato wiadomo to jest korpo więc ludzie to tylko mięso do roboty

Opinia
@Niski

Problem jest taki, ze to przelozeni nie potrafia rozmawiac z pracownikami, ustalac wspolnie razem strategii dzialania. Narzucaja jedynie wlasne koncepcje. Niestety czesc przelozonych nie nadaje sie tutaj by zarzadzac grupa ludzi, na czym strate ma zaklad.

@Opinia

Czy u was pracują fachowcy, czy zlepek ludzi ze wszystkimi możliwymi zawodami

Grzegorz

Czyli jako malarz pokojowy z kursem tapetowania mam szansę na kierownika produkcji

Ewnie
@Grzegorz

Jak masz wyższe z tego zrobione to nawet na koordynatora dasz radę

@Ewnie

No ba. Koordynator? Przecież oni się zwią kierownicy obszaru produkcji taka osoba jest poszukiwana do pracy.

Pewnie
@Grzegorz

W swoim mniemaniu to oni się nazywaja nawet Bogami :D Ale jak przyjdzie awaria maszyny i produkcja zagrożona to srają w gacie i nie wiedzą co zrobić bo nie oszukujmy się, uja wiedzą o robocie.

@Pewnie

Jak jest awaria to komunikują się przez (usunięte przez administratora) Co robić mam zadaje pytanie jeden z drugim

Naukę to zostaw w spokoju. Tu cza miec jaja być rozgarniętym i podjąć odpowiednią decyzję. A nie czekamy na jakość metody czy tam kogo kolwiek kto będzie decyzyjny, a sam umywam ręce taki ze mnie kierownik hali

Ogarnij sje
@Andrzej

No i tu wychodzi ignorancja i brak pojęcia, jesteś taki mądry i bystry a nie znasz zasad, które obowiązują w tym zakładzie. Kierownik jest od zarządzania zespołem, sam użyłeś słowa "decyzyjny" a w niektórych sprawach jest tak samo decyzyjny jak i operator maszyny. Po to są jakościowcy i metody aby wspierały i podejmowały decyzje. Koordynator nie ma takiej mocy w niektórych sprawach i za samowolkę mógłby mieć problemy, bo jest w zakładzie pewna hierarchiia i odpowiedzialność co do poszczególnych działań. Ale oczywiście, lepiej gadać głupoty na prawo i lewo nie mając o niczym pojęcia.Zawisc zazdrości, a może zwyczajny (usunięte przez administratora)

@Ogarnij sje

Wg twojego opisu najlepsza fucha na zakładzie, każda decyzja to samowolka więc nie podejmuję żadnej. Zrobić grafik kopiuj wklej i podreptać na kosmetyle sztuki liczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 127, z czego 14 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 184 ocen.

Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o.