Opinie o poland.arcelormittal.com - ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ArcelorMittal Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArcelorMittal Poland o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

kali

Posiłki profilaktyczne w AM w świeta tzw : suchy prowiant były hitem

kebs

jak trzeba będzie ze swojej kieszeni dopłacać to już w ogóle nie będzie chętnych na obiady. Idzie lepiej zjeść za te pieniądze.

Luk

Panowie czy wiadomo coś o wypowiedzianym układzie zbiorowym. Związki nic nie mowia na ten temat. Chodza plotki ze nie będzie dobrze ze zabiorą dodatki Hutnika jubilata. Jest też plotka ze maja związki zlikwidować. Podwyżek jak nie było tak nie ma.

robi
@Luk

Dodatki są w układzie skoro został wypowiedziany to ich nie będzie po okresie wypowiedzenia.

@Luk

Pani Roznerska odchodzi , może nowi coś mądrzejszego zrobią. Narobiła kupę złego.

Sekretariat
@Karla

Nikt za tym ukurokiem kopcącym nieoakcyzowane pety tęsknił nie będzie

Na maila było wysyłane.

Karla

Jak było to narazie nikt nie wie , może sama się nie zwolniła.

Kononowicz
@Luk

Jak to kiedyś Krzysztof Kononowicz powiedział: Nie będzie niczego... A ja się nie dziwię się...

Ehhh

Szkoda donejty były już prawie twoje tymczasem brak nam ciebie artysto ehhh kto przywieszkę da kto nam bassem żebro złamie ehhh.. wracaj wodzireju tesknimy smutek żal..

DjZw3racz

Do dziś mi bizon sterczy między włosami przyjacielu pamiętaj dla ciebie zagram nawet na pozytywce, ehhh apropo do dziś mnie szczypie odb. Taki koncert dałem że żar leciał a pamietasz nawet majtki na scenę leciały

Marcel

Wy jesteście poj... Na grubo

@Marcel

Nie znasz ekipy zgrana paczka szary papier mega (usunięte przez administratora) jakie to były koncerty jaaaa..

Ehhh

Apropo uzębienia pamiętaj artysta musi być rozpoznawalny będziesz mówił że go znałeś jak zobaczysz koncert z zenkiem , kurde znałem go dobry był, wyjątkowy twórca mega kreatywny i ta para ehh taniec głos

riki

nie dogadali się, więc nie będzie.

Karla

Od lat to wiadomo, a ludzie dalej im placa kasę. Powinni się co do jednego wypisać, ale tego nie zrobią ,bo im bona na święta dają i na dzień kobiet. Smieszny ten naród

logo firmy Specjalista IT
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Korczak

ee a tak właściwie to w jakich godzinach praca jest?

Pelek
@Korczak

to zależy na jakim oddziale jakie stanowisko jaki dział ale ogólnie praca jest zmianowa

Johnny

Witam na jakie zarobki można liczyć na Hucie Katowice?

młody

Eeej, czy są jakieś stanowiska w amp, gdzie przyjmą mnie bez żadnych uprawnień?

Igor.

Mnóstwo

@Igor.

Okej, dobrze wiedzieć, np. jakie? Bo nie wiem na co uderzać

Kamiz
@młody

proponuje zajrzeć na rekrutacyjny portal i tam szukać ofert. nigdzie sie nie chowają przed tobą

@Kamiz

Tak, ale a te co tam widziałem to trzeba uprawnienia. Pytam na jakie nie trzeba.

Kamiz
@młody

i przejrzałeś faktycznie wszystkie ogłoszenia i nie ma żadnego bez uprawnień?

@młody

Tak. Aplikuj do wsparcia.

Mucha

Przecież szybciej go rozjedziesz niz całokształt przred dorjanem

Nicram

Zaraz fajka wam odpisze że nie ampowcy tylko jeden koleś... Hahahaha itd

Por

Gdzie ci ta berlinka wyjdzie weź nie żartuj haha na walcowni dużo mamy kiełbasy ale(usunięte przez administratora) jest tylko jedna

Putin
@Por

Ten berlinka już raz na biesiadzie nawazyl bigosu wtedy to za niego musiał mechanik się bić teraz by pewnie wystawił do wali elektryka hahahahaha

Zbyszek Nowak
@Putin

Prawda

Plecak kappa
@Zbyszek Nowak

Mariusz jedno pytanie , a Iza wie że jarasz szlugi w robocie ?

Plecak kappa

Jara te cinkie jak baba

Nicran
@Plecak kappa

Awantura w domu będzie o te papierosy

Mariusz
@Nicran

NIE AMPOWCY TYLKO JEDEN SMUTNY KOLES CO NIE WIE CO Z CZASEM ROBIC. NIE WIEM MOZE MYSLI ZE JEST ZABAWNY ALE NA PEWNO NIE JEST NORMALNY BO KTO NORMALNY PISZE SAM ZE SOBA DIALOGI ODPISUJAC SOBEI CO MINUTE ?!?!

Kukub

Iza to ta z szyn?

Koleś
@Nicram

NIE AMPOWCY TYLKO JEDEN SMUTNY KOLES CO NIE WIE CO Z CZASEM ROBIC. NIE WIEM MOZE MYSLI ZE JEST ZABAWNY ALE NA PEWNO NIE JEST NORMALNY BO KTO NORMALNY PISZE SAM ZE SOBA DIALOGI ODPISUJAC SOBEI ?!?!

Olikar

Przyjeli łebka po AGH na spiekalnie i tera dziadków ciśnie. Szkoda tylko że paproch szacunku do ludzi nie ma. Ale wszystko ma swój czas.

PolEl

pasuje żebyście wy w caban dostali za to obgadywanie paskudne

Skubany

Na wszystkich wydziałach pracuję się na 4 brygady. Ile walcownik może wyciągnąć na początek? Do UR szukają mechanika jaki system pracy i zarobki?

Igor
@Skubany

1.Na wszystkich.2Tyle samo albo więcej niż już pracujący:).3.pkt 1szy i 2gi.

Kampi
@Skubany

brygady wszędzie ale to chyba żadna przeszkoda w tym żeby pracowac nie? co do zarobków to raczej indywidualnie dosc bo to w sumie zalezy. jak sie dogadasz tak bedziesz mial

HulaHop
@Skubany

Zarobki do dogadania, ale nie chwal się zbytnio bo to drażliwy temat na tym forum. Nie wszyscy przywykli do takich stawek a mentalność taka że jak oni nie mają to nowemu tym bardziej się nie należy

DjZwi3racz

Ha ha smialiscie się że mnie .. a teraz kto wam nie załaduje auta? Kto schowa do kieszeni przywieszki?? Hah macie za swoje. Vixe pixa pozdro dla ziomków od donejtow

...

Jak Ci nie wstyd pisać o osobie której między na mi nie ma i nie moze się wypowiedzieć na tak slaby post.

@...

tutaj dla wielu osób nie ma ani wstydu ani żadnej świętości. może najwyższa pora się opamiętać

Gruby

Kogo ??

kto to.

Wolny

Cytat z wolnego związkowca Najnowsze propozycje PO nie zasługują nawet na komentarz. Przekraczają wszelkie gra- nice demagogii politycznej i przywołują demony z czasów, gdy ta ekipa razem z PSL rzą- dziła Polską. Jeśli bowiem Borys Budka za priorytet uznaje młodych, to trzeba mu przypo- mnieć zmarnowane pokolenie, które za jego rządów pracując na śmieciówkach m.in. nie budowało swojego emerytalnego kapitału. Trzeba mu przypomnieć o ich dyskryminacji, gdy dzięki PO-PSL można było płacić im poniżej minimalnego wynagrodzenia. Borys Budka nigdy nie rządził więc po co solidaruchy znowu sieją ferment ?

mali
@Wolny

w 2015 minister sprawiedliwości

A na które Br Ty pracujesz?

Temat zaczęły jak zwykle związki zawodowe w postaci solidarności stary a (usunięte przez administratora)jesteś ze jeszcze się na to łapiesz

Antyhuta

Będziesz kolejny po metaliwcu ja już zapewnie ci działania odpowiednie ... Tak życzę ci śmierci

Nowak

I to był gość zaraz by tutaj napisał jak głęboko ma hutę, szwagra , którego nigdy nienawidził i paru innych (usunięte przez administratora)

@Antyhuta

Po kim

?

a Tobie też się zacięła na wyzywaniu innych?

?

przecież wy tu wszyscy nic innego nie robicie tylko w kółko powtarzacie jedno i to samo

Okular
@?

Gadasz do siebie?

@Okular

a nawet jakbym chciał gadać do siebie to nic ci do tego hehe

Ona

10- ty!!!! Aż się nie chce patrzeć na konto.... Czas zmienić zakład..

@Ona

Nikt nie pytał. Ale droga wolna.

XYZ

Ten zakład pracy to śmiech na sali. Majstrowie lizodupy i karierowicze, liza jaja kierowników myśląc że awansują dalej w (usunięte przez administratora) mając ludzi, już jeden taki na 4 br to przechodzi sam siebie, zwykły zwis. Praca ciężka, wielu polglowkow którzy nigdzie indziej miejsca by nie zagrzali, nie potrafią zapamiętać polecenia, są sytuacje gdzie chłop robi cały dzień to samo i pod koniec zmiany się pyta o to co 9n ma robić, żenada. Młodzi pracownicy biorą po 3200 wypłaty, gdzie stary pracownik ze stażem ma gnoja uczyć i zarobi 2540 np zenua. (usunięte przez administratora) i niedoxenianie starego pracownika to w ttm zakładzie norma, polecam omijać szerokim łukiem, ja szukam nowej pracy.. Bon Voyage Exclusive Mua cmoknijcie mnie w wora

No i kogo to obchodzi.

52 Dębiec

Ale najpierw L4 na pół roku

ha

totalnie nikogo ale on i tak myśli że wszyscy się tym przejmą

ha
@XYZ

a żeby ktoś inny mógł pracować i zastępować tych starszych to też się musi nauczyć. taka kolej rzeczy wszędzie pracownicy szkolą następnych pracowników

@XYZ

Ale wsparcie dostałeś. Hihi.i tak nie odejdziesz!!!

Xyz
@XYZ

WYPŁATY po 2600 - 2800 zł po wielu latach roboty to norma, po odpowiedziach niektórych widać że płyn do mycia naczyń ma większe IQ niż oni, właśnie takim przypadkom Huta ratuje życie, jeśli ktoś ma więcej ambicji to nie warto.

a ile mają tym młodym dawać ? przecież nie przyjdą pracować za stawki sprzed kilkunastu lat.

×××

Ogarnia. Ogarnia

Zgadzam się ogarnia A na pewno jest lepiej niż na 1.

Gruby
@Paweł

2 brygada jest Git.

To gdzie on pracował w końcu. Jedni piszą ciąg A inni kształtowniki.

€€€

Ciąg

Ciąg czy kształtowniki

Okular

Gwiazda? U schyłku Supernovej jak już. Nie Civis, nikt już o tobie nie pamięta.

Siemacho

Obecny lider ciągu na naszej brygadzie to sprawia wrażenie jakby ciągle w jakimś narkotycznym widzie był

Witamy w DG
@Siemacho

Bo nie wrócił z Chorzowa.

jajco
@Witamy w DG

Lepiej Chorzów niż Sosnowiec.

Zostaw merytoryczną opinię o ArcelorMittal Poland - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ArcelorMittal Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ArcelorMittal Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 485.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArcelorMittal Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 376, z czego 48 to opinie pozytywne, 191 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ArcelorMittal Poland?

Kandydaci do pracy w ArcelorMittal Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ArcelorMittal Poland