Opinie o Grammer Automotive Polska w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Grammer Automotive Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grammer Automotive Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grammer Automotive Polska w Bielsko-Biała

smok

Jesli chodzi o tego Eatona to zaklad produkcyjny miesci sie w Wapiennicy niedaleko Auchana?

szwaczka

smok - 2013-08-26 19:21:33 Szwaczka w tym ISS Wawrzaczku uprawnienia spawalicze MAG-135,136 moga sie tak przydac? Mam takie zrobione, ale nie mam doswiadczenia jako spawacz.Jak najbardziej - ISS Wawrzaszek nie wiem czy wiesz to jedna z większych firm która zajmuje się produkcją wysoko wyspecjalizowanych samochodów specjalistycznych dla straży pożarnej, policji, wojsk itp. Także przy produkcji są potrzebni spawacze - myślę że nawet jak nie masz doświadczenia warto spróbować. Z tego co wiem oni tam pracują na 1 zmianę , czasami na 2 jak trzeba. Wawrzaszek ma 2 zakłady w bielsku - jeden jest kawałek za Gemini Park na ul Leszczyńskiej (dojazd autobusem jest tu bardzo dobry do tej firmy) a drugi zakład jest na ul Ks. Kusia jakieś 10-15 minut piechotką od II Urzędu Skarbowego albo jak kto woli od Hotelu Viena - żeby dojść do drugiego zakładu można też wysiąść przystanek za Vienną na skrzyżowaniu nowej obwodnicy i przejść przez most nad rzeką przy obwodnicy wówczas zajmuje to 5 minut bo z mostu wychodzi się prosto na zakład ISS. Główna siedziba jest jednak na Leszczyńskiej koło Gemini Park

szwaczka

Nie mam pojęcia kto rekrutuje w EATONIE, ale w ISS Wawrzaszek przyjmuje bezpośrednio pracodawca a nie agencje

smok

Szwaczka jaka agencja pracy rekrutuje pracowniow do Etona i ISS Wawrzaczka?

szwaczka

Jak jesteś po technikum elektronicznym to spróbuj w ISS Wawrzaszek albo EATON wiem że jakiś czas temu były przyjęcia w tych zakładach więc warto próbować.

smok

Szwaczka co to za kraj? Skonczylem w tym roku technikum elektroniczne i nie mam zadnego doswiadczenia, wiec gdzie mam pracowac? Nawet na produkcji wymagaja teraz doswiadczenie, wiec co mam robic w tym kraju?

szwaczka

Dobra, dobra Panowie tak tylko mówię ... - trochę widzę że rozmowa zmierza w innym kierunku niż wymaga tego portal. Także trochę trzeba wyluzować z tymi naszymi rozmowami, może jakiś inny pracownik Grammera w końcu doda jakąś opinię. A narazie no to jak każdy musicie czekać aż praca się pojawi.

smok

Poprostu jest bezrobocie i cwaniakuja w firmach.

smok

Szwaczka szesc lat temu nikt nie przeprowadzal zadnych testow w zakladach produkcyjnych, nikt nie patrzyl na doswiadczenie, brali kogo popadnie mlodych i starych, nikt nie patrzyl na wyglad czy ktos jest chudy, szczuply czy gruby. Tak robia w firmach produkcyjnych, poniewaz jest duze bezrobocie w Bielsku i sobie wybieraja, przebieraja ludzi. To jest selekcja i nic na to nie poradzimy.

szwaczka

Smoku - jest tak jak piszesz ale też mam paru znajomych którzy, byli na takich testach, nie przeszli ich za pierwszym razem ale brnęli do upadłego składali ponownie CV po 2-3 miesiącach znowu poszli na testy i ich przyjęli. Pracują do dziś także nie ma się co zrażać jak coś pójdzie nie tak. Firmom odpierdziela na dekiel. Powiem ci dlaczego takie testy odbywają się w takich firmach - ponieważ wszystkie te firmy zatrudniają przez agencje rekrutacyjne - a żeby wyglądało że rekrutacja jest prowadzona na to agencje typu Trenwalder itp. przeprowadzają idiotyczne testy - tak naprawdę wszystko zależy od tego jakie masz doświadczenie, jak go nie masz to zazwyczaj wybiera się lepszych no i taka jest kolej rzeczy.

smok

Szwaczka kolega pisal testy psychologiczne w TRW w Komorowicach w tym roku w maju i ich nie przeszedl. Wedlug mnie to w tych firmach bawia sie bezrobotnymi ludzmi. Dzieje sie tak z powodu duzego bezrobocia, robia z ludzmi co chca. Wymyslaja jakies testy psychologiczne albo zwiazane z wykonywana praca. Jakby potrzebowali duzo rak do pracy to by nie patrzyli na testy, doswiadczenie czy wyglad. Inny kolega wczoraj byl na rozmowie kwalifikacyjnej w Wapiennicy w firmie ECI. Rozmowa trwala 3 minuty. Kierownik mu zadal dwa pytania: Gdzie wczesniej pracowales? Co porabiasz na codzien? Pozniej mu powiedzial, ze ma czekac do konca przyszlego tygodnia na telefon i jak go wybiora to zadzwonia. Dzisiaj dostal smsa z agencji Trankwalder, ze nie zostal przyjety i narazie nie maja zadnej oferty pracy.

szwaczka

Co do testów w Grmmerze to nie słyszałam o nich nic, ale wiele firm takie testy teraz robi - te testy to jest podobno cyrk na kółkach w jednej z firm w bielsku są pytania typu jak zębatka pierwsza kręci się w lewo to w którą stronę kręci się piąta zębatka. Nie ma się co przejmować tymi testami jeżeli gdzie kolwiek na nie traficie. Ja raz w życiu miałą takie testy jak zatrudniałam się w prywatnej firmie to właściciel robił takie testy - odburkłam tylko gościowi wtedy że ja tu przyszła fizycznie pracować a nie łamigłówki rozwiązywać, i żeby gościu wyluzował. jak byście widzieli wtedy gościa jak mu to powiedziała to byście się ze śmiechu zlali - no ale gościu chciał pokazać klasę, żę jaką to on nie ma firmę - a w praktyce firma dno totalne a właścicielom takich firm zazwyczaj[usunięte przez moderatora]. na dekiel.

smok

To pojde w poniedzialek do Trw zaniesc CV z kolega rowniez bezrobotnym. Ponoc, ze trzeba pierwsze przejsc jakies testy psychologiczne jak zadzownia na rozmowe kwalifikacyjna. Szwaczka wiesz cos o tym?

szwaczka

Powiem ci tak ja dojeżdżam do pracy dwoma autobusami i nie narzekam a też pracuje czasem na 3 zmiany chociaż najczęściej są to 2 zmiany. Najgorszy jest właśnie powrót z drugiej zmiany. Ale autobusy są tak dostosowane żeby ludzie mogli w normalny sposób wrócić do domu z pracy. Jeśli chodzi o pracę w TRW to chodzi o firmę w Komorowicach - tam szukają mężczyzn i kobiety do składania jakiś elementów.

szwaczka

Drogi Jacku mam wrażenie że jeszcze nigdy nigdzie nie pracowałeś - da się to niestety wywnioskować po twoich wypowiedziach. Powiem ci jedno - nie popełniaj największego błędu jakim jest wybór jednej firmy i czekanie aż dadzą ci pracę bo do końca życia nie znajdziesz pracy. Próbuj w innych firmach się zahaczyć - np. w TRW szukają teraz z tego co wiem mężczyzn do prostych prac - "pomoc produkcji". Wystarczy CV na portierni złożyć. ALe umowa też przez agencje jest.

szwaczka

Co do odprawy jak ktoś ma przepracowane bodajże ponad 5 lat to należy się 3 miesięczne wypowiedzenie i oczywiście odprawa w wysokości 3-krotność zarobków brutto - nie wiem czemu piszesz że się nie należy, przynajmniej tak wynika z twojego tekstu.

smok

Jacek odprawa sie nalezy na koncu nawet jak dostaniesz wypowiedzenie .

szwaczka

Wole nie pisać ile pracuje bo mnie ktoś z grammera zdemaskuje niepotrzebnie. Mogę powiedzieć że pracuje od momentu kiedy Grammer miała zakład jeszcze w miejscu obecnego Gemini Park - ale już go zburzyli. Na początku jak przechodzisz z agencji do grammera to dostajesz umowę na okres próbny, albo od razu na czas określony - różnie to bywa i różnie ludzie dostają umowy.

smok

Jacek za 3 miesiace pracy jeszcze nikt nie dostal odprawy. Mysle, ze na poczatku daja umowe na okres probny, a pozniej jak sie sprawdzisz to podpisujesz umowe o prace na czas okreslony. Dzisiaj juz nie chca dawac w zakladach produkcyjnych umowy o prace na czas nieokreslony.

Zostaw merytoryczną opinię o Grammer Automotive Polska - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Grammer Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Grammer Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grammer Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grammer Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w Grammer Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grammer Automotive Polska
2.4/5 Na podstawie 197 ocen.

Grammer Automotive Polska