Opinie o Grammer Automotive Polska w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Grammer Automotive Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grammer Automotive Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grammer Automotive Polska w Bielsko-Biała

Michał na jaki dział trafileś?

Michal na zleceniu nie masz premii, a nadgodziny nie sa placone za 50% albo 100%. Nadgodziny masz placone jak za 8 godzin, czyli 11,78 zl brutto.

Od listopada 2014 normy w tym zakladzie podniesli o 1/3. Powodzenia!

Miichał

dzięki za odpowiedź, byłem na dniu wstępnym i przeszedłem, Pani wspominała o nadgodzinach i premiach. Mam pytanie jak często zdarzają się nadgodziny i jk to jest z tymi premiami? dużo osób pisze, że są one po prostu zabierane... Czy to prawda? Pozdrawiam

Michal zalezy gdzie trafisz jedni maja dwie zmiany inni trzy zmiany, a jeszcze inni system 4-brygadowy.

Super, dzięki za odpowiedz. A jak z zmianami? Kiedyś pracowali chyba na dwie zmiany? a jak jest teraz?

Cześć, dzwonili do mnie z Grammera żeby się umówić na dzień próbny. Pamiętam tą firmę kilka lat wcześniej ponieważ chwilowo tam pracowałem. Raczej dobrze to wspominam, teraz widze opinie są tragiczne... Na ile podstawy można liczyć przy zatrudnieniu przez pośrednika? Pozdrawiam

@Michał

Michał na początek masz umowę zlecenie na dwa miesiące i stawkę na godzinę 11,78 zł brutto.

Zostałem zwolniony po roku czasu. Super.

ww

Tak, tak to jest chory zakład - cały czas przyjmują nowych pracowników a starych zwalniają, pomimo, że także są zatrudnieni przez pośrednictwo. Wygląda na to że szukają ludzi którzy będą na każde zawołanie tzw. (usunięte przez administratora)którzy non stop będą robić nadgodziny.

Monter

Chociaż są długie przerwy.

Komandor

Witam, niestety jako pracownik Grammera z długim stażem musze powiedzieć że dzieje się tu coraz gorzej. Nie chodzi do końca o zarobki ale głównie o ludzi, którzy ,,rządzą'' z tego co wiem w żadnym zakładzie nie ma tylu majstrów, którzy zachowują się jakby byli panami świata (oprócz dwójki), zastraszanie przez nich jest na porządku dziennym a prym w tym wiedzie ,,niby'' wielka Pani kierownik produkcji, która tak naprawdę nie ma pojęcia o co chodzi, związki są tu tylko dla picu. Ogólnie praca fajna gdyby nie pośrednik i atmosfera, która przez wyżej wymienione osoby staje się coraz gorsza. Pozdrawiam i zapraszam na próbę.

Grammwalder
@Komandor

To fakt. Ta firma powinna się nazywać GRAMMWALDER Tu wylatuje się za byle co. Zabiera się premię za to że przez cały miesiąc nie było reklamacji i za że się wyrabiało normy. Tu premie to fikcja i mydlenie oczu - ale to tylko dzięki pożal się "MAJSTROM" którzy nie mają pojęcia o niczym a podczas AUDYTÓW wszystko chowa się pod dywan a pracownikom karze się robić pozory, że jest wszystko OK. Największym problemem jest zmuszanie ludzi do pracy w soboty i niedziele oraz do nadgodzin. Drugi problem to kompletny brak związków zawodowych - które są ale tylko fikcją.

agugu

4 BRYGADÓWKA - WSTAJESZ RANO I ZASTANAWIASZ SIĘ NA JAKĄ IŚĆ ZMIANĘ - PRACA W SOBOTY I NIEDZIELE ITD.

yy

nie polecam tu jest 4-brygadówka

Robotnik

Gdzie Ty sie pchasz do tego niemieckiego obozu pracy.

danielo

Witam dostałem dzisiaj propozycję pracy jako magazynier w firmie przez trenkwaldera Proszę o jakieś rady porady opinie na temat tego stanowiska i firmy ile można zarobić Czy warto w ogóle zawracać sobie głowę i iść na rozmowę Z góry dzięki i pozdrawiam

Jajo

W grammerze trzeba (usunięte przez administratora)jak murzyn za marne grosze.

Kamil

Znowu mi zabrali cala premie w grammerze.

Chinczyk

W niemieckim grammerze pracownik to niewolnik.

Pracownik grammera

W grammerze pracuje tania sila robocza zatrudniona przez trankwaldera.

Pracownik grammera

Zwiazki sie sprzdaly biura podrawiamy was C//ElE ! ! ! Mam nadzieje ze jestescie zadowoleni... ja msuze przepracowac 220h zeby zarobic 2tys. pracuje przez trenkwaldera

Pracownik grammera

Znow trzeba isc na nocke (usunięte przez administratora) wysoka norme. Na wyplacie dostajesz 1700 zl z premia netto.

Zostaw merytoryczną opinię o Grammer Automotive Polska - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Grammer Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Grammer Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grammer Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grammer Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w Grammer Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grammer Automotive Polska
2.4/5 Na podstawie 197 ocen.

Grammer Automotive Polska