Opinie o Grammer Automotive Polska w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Grammer Automotive Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grammer Automotive Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grammer Automotive Polska w Bielsko-Biała

Jajo

Wyzysk robotniczy jest w Grammerze.

smok

Szwaczka jak sie pisze wypowiedzenie z pracy?

smok

Szwaczka a jakbym zrezygnowal z pracy w grammerze bez wczesniejszego pisemnego wypowiedzenia i nikomu nic nie powiedzial to co mi grozi?

@smok

SMOKU ile ty masz lat!? Pisze ci co masz zrobić jeżeli chcesz się zwolnić a ty zadajesz jakieś popierd.olone pytania. Narazie to nic ci nie grozi bo bezmózgowców nie krają - uznają cię za niepoczytalnego, bo po twoich pytaniach tak wnioskuję,.

WW
@szwaczka

Mogą ci dać dyscyplinarkę a potem z takim świadectwem pracy to możesz co najwyżej za granica pracować

smok

Szwaczka mam umowe o prace podpisana z trankwalderem do 30 wrzesnia 2014 i na umowie tej pisze wypowiedzenie: 1-tygodniowe. Jesli teraz chcialbym sie zwolnic z grammera to musze napisac wypowiedzenie o prace czy tylko powiedziec tydzien wczesniej, ze rezygnuje z pracy czy moge sobie o tak nie przyjsc do pracy bez pisania i mowienia?

@smok

Możesz złożyć pisemne wypowiedzenie umowy o pracę bezpośrednio do swojego pracodawcy czyli Trenkwaldera, dobrze by było gdybyś poinformował także o tym swojego najbliższego przełożonego w firmie w której świadczysz prace. Możesz także w cudzysłowie złożyć także wypowiedzenie ustne (słowne) na tydzień przed planowanym przez ciebie zakończeniem pracy w firmie - jeżeli takowy okres 7 dni masz przewidziany w umowie o prace. Ja proponuje jednak pisemne wypowiedzenie które również składasz na 7 dni przed zakończeniem pracy i wtedy ci nikt nie zarzuci że nie poinformowałeś o odejściu z pracy. Możesz sobie pójść na L4 na bardzo długo i potem cię sami zwolnią.

Leszno
Judasz

Dzisiaj widzialem trzech nowych parobkow, ciekawe ile wytrzymaja w tym kryminale, dwa dni, gora tydzien...

@Judasz

Przyjmują nowych pracowników a za niedługo nie będzie co robić bo modele się kończą a nowa produkcja o której jest głośno w zakładzie niewiadomo czy ruszy. Teraz przyjmują a za 4-5 miesięcy będą zwalniać i nie wiem czy jest sens się tu zatrudniać. Ale warto sprubować - zrezygnować można w każdej chwili, przynajmniej każdy przekona się że wypłąty tutaj to ściema.

Wyplata to ochlapy.

amarok

W Grammerze jest b.fajnie lubie ta firme mimo ze robie tam 2 miechy praca spokojna czasami tylko zapierdol ale wszedzie trzeba robic no z wyjatkiem urzedow . Wyplata nawet spoko ziomki na dziale tez wiec pogadac mozna poobserwowac dupeczki da sie .jest git :-)

trenki
@amarok

Nie rozśmieszaj mnie amarok pewnie jesteś jednym z tych którzy pracują na amaroku 2 miechy i już dostali umowy w Grramerze a jeden jest nawet liderem (ciekawe czym sobie na to zasłużyliście??? głłębokie gardłła :0)Nieźle tam ściemniacie ale zobaczymy jak wam podniosą normy a podniosą bo dopiero zaczynacie prod. z czech :)Jak sie nie będziecie wyrabiać i zabiorą wam premie i grozić zwolnieniem to ciekawe czy dalej bedziesz luubić tą dziurę....

Judasz

Heja ho heja ho w gramerze zapier...dol. To moja ulubiona piosenka.

King

W grammerze jest nudna czy ciekawa praca?

lidia

Witam Dostalam telefon i mam isc do pracy do grammera jako kontrolerka jakosci,umowa na poł roku,8 zl netto,na 3 zmiany. Przez firme CRS Polska. Moglby ktos napisac jak wyglada taka praca i ile sie tam zarabia tak srednio....Bardzo bym byla wdzięczna pozdrawiam

Smok

Szwaczka raz jeszcze dzieki za informacje.

smok

Szwaczka a jak mnie zwolnia wczesniej w marcu, a bonusy za soboty i niedziele wyplacac beda w kwietniu to przepadaja czy zaplaca nawet jak juz nie bede pracowal w grammerze?

@smok

Pracodawca ma obowiązek uregulować wszystkie niewypłacone świadczenia należne pracownikowi po rozwiązaniu umowy w terminie do 10 dnia miesiąca poprzedzającego zwolnienie. Czyli jak dostaniesz wypowiedzenie np. 30 marca to do 10 kwietnie muszą ci wypłacić należne wynagrodzenie wraz z przepracowanymi sobotami, nadgodzinami itp. Dodatkowo pracodawca musi ci wypłacić wynagrodzenie za niewykorzystany urlop wypoczynkowy no chyba że każą ci go wcześniej wykorzystać.

smok

Szwaczka dzieki za informacje.

smok

Szwaczka w styczniu mialem dwie soboty przepracowane niby 100% platne, jak zobaczylem na kwitku to policzyli jak za normalny dzien. Kolega cos mi mowil, ze setki rozliczaja co cztery miesiace. Tak jest w tym zakladzie?

@smok

Nadgodziny w tygodniu 50% wypłacają normalnie do wypłaty. Nadgodziny tzw. nocne czyli płatne 100% też wypłacają do wypłaty normalnie. Z sobotami do niedawna było tak że wypłacane są co 4-miesiące. Teraz z tego co wiem są płatne tylko że nie w całości. Sobota liczona jest jako 100% i w związku z tym do wypłaty dostaje się normalną dniówkę za sobotę a tą drugą część (ten tzw. bonus 100%) jest wypłacany co 4-miesiące. Czyli sobotą jest wypłacana w 2 - ratach; 2 dniówki osobno - jedna do wypąłty a druga co 45-miesiące.

Skorpion

Szwaczka to w grammerze nadgodzin w tygodniu nie placa 50% jak sie zostaje na 12 godzin, a za sobote i niedziele 100%?

Szejkineks

Witam. Mam pytanie jakie są szanse na dostanie się do was do firmy? Zostałem zaproszony na rozmowe kwalfikacyjną, ale to jeszcze nic mi niestety nie daje. .. .

dd
@Szejkineks

Szanse są bardzo duże ponieważ przyjmują praktycznie każdego - pytatnie czy warto. Jedni stąd uciekają a inni się garną do tego zakłądu licząc na duże zarobki. Niestety to co mówią o zarobkach na rozmowie w praktyce odbiega o od rzeczywistości. Stawka 11.3 brutto + 450 zł brutto premii którą co miesiąc zabierają. Także zastanów się czy chcesz zaiwaniać za 11.3 brutto + a praca jest naprawdę ciężka.

NOWY

doszły mnie słuchy, że w Grammerze mają być redukcje na dniach. I to ponoć mają polecieć starzy pracownicy, tylko nie wiem z jakiego działu.

skorpion

Czy w grammerze trzeba szybko pracowac?

@skorpion

żeby wyrobić normę to trzeba mówiąc ładnie pracować bardzo szybko. Jak się nie wyrobisz to zostajesz po godzinach i odrabiasz to czego nie zdążyłeś zrobić oczywiście za darmochę. Ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora) lepiej załapać się do pracy gdzieś gdzie nie ma pracy opartej na normach czy akordzie.

Monter
@szwaczka

Skoro tak nie zachwalasz to czemu sama sobie czegos nie poszukasz?

@Monter

Trzyma mnie tu tylko kredyt i nie mogę sobie pozwolić na zmianę pracy. Zmiana pracy oznacza niższe zarobki. A jeśli chodzi o szwaczki to jest to najlepiej opłacalna firma. No ale coś kosztem czegoś. Często przepłaca się to niestety zdrowiem. Nieraz jest tak że cały tydzień zaiwania się po 12 godz i jeszcze trzeba w sobotę przyjść - koń by czegoś takiego nie wytrzymał. Kiedyś tu było naprawdę rewelacyjnie teraz to wrak firmy która pomimo że radzi sobie dość dobrze to w porównaniu do tego co było kiedyś jest marnie.

smok

Swaczka te 1300 zl na reke bez premii to jest dla osob z umowa o prace?

Monter

Co do premi to mylisz się, jest odprowadzany podatek.

Zostaw merytoryczną opinię o Grammer Automotive Polska - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Grammer Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Grammer Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grammer Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grammer Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w Grammer Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grammer Automotive Polska
2.4/5 Na podstawie 197 ocen.

Grammer Automotive Polska