Laps Sp. z o.o.

Rzeszów

Laps Sp. z o.o.
2 8

Opinie o Laps Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Edyta

@anonymous, wiele czasu minęło od Twojego wpisu na tym forum. Czy pomimo faktu, że nikt jeszcze nie zdecydował się zareagować na niego, udało Ci się na własnej skórze przekonać o tym, jakie warunki zatrudnienia aktualnie występują w Laps? Jeżeli dysponujesz już merytoryczną wiedzą w tym zakresie, to proszę Cię o zamieszczenie jej w tym wątku.

Edyta

@anonymous, może w takim razie Ty, odnosząc się do własnego doświadczenia w LAPS, mógłbyś napisać jakie warunki zatrudnienia może ta firma zaproponować nowemu pracownikowi? Na pewno inni użytkownicy forum chętnie się z nimi zapoznają.

anonymous
@Edyta 25.03.2018 11:23

no własnie nie wiem nic i tez chcialem sie przekonac.

Edyta

@Ph, do tej pory nie było jeszcze reakcji na Twój wpis. Czy w związku z tym przekonałeś się sam o warunkach zatrudnienia jakie LAPS SP Z OO oferuje swoim przedstawicielom handlowym? Jeżeli tak się stało, to proszę Cię o zamieszczenie informacji w tej kwestii na tym forum.

anonymous
@Edyta 25.02.2018 01:16

Na pewno się przekonał, ale sam chciał info a jak już ma to się na forum nie podzieli...

Ph

Napiszcie proszę czy warto na PH tam startować? Jakie warunki? Podobno na działalności się jeździ. Jak z atmosferą i zarobkami? Jakie wyposażenie dla PH? Z góry dziękuję za info.

Edyta

Od ostatniej Waszej aktywności na forum minęło dość dużo czasu. Może znajdzie się osoba, która jest zatrudniona w LAPS SP Z OO, i mogłaby przedstawić aktualną sytuację tej firmy? Może zaszły jakieś istotne zmiany, ważne z perspektywy pracowników?

kji

Zaangażowanie to normalne w pracy @werf, ale jaka jest atmosfera?

misia

niskie zarobki, zła atmosfera w pracy, ludzie niekulturalni, nie polecam

andy

Praca na PH raczej polecam. Zarobki średnio małe ( na działalnośc gospo.) Atmosfera w pracy bardzo dobra. Firma rozmoznawalna na rynku. Właściciel chytry, jednak kulturalny i miły. Biuro spoko. Flota spoko, tylko te zarobki... Pozdrawiam

kolor

Tyrka po 14 godzin za 1280 minus braki ,400 na mc ,jak najmniejszym kosztem....miec ludzi

najlepszy

szczerze mowiac to zarobki marne i nie polecilbym tej firmy.

Hary Poter

[usunięte przez moderatora] . Ta firma to dramat. Slepy i Eugeniusz co caly dzien skurki obgryza patrza tylko jak wyplate obciac bo na gacie nie starcza. Nie polecam a zreszta popatrze na powiatowy urzad pracy jak czesto jest tam rotacja na przedstawicieli

Zostaw opinię o Laps Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laps Sp. z o.o.