MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne

Pilzno

Opinie o MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne

Jola

Czy w tej firmie są dodatki na święta bony paczki itp?

Maniek

Iwona jak byś zarabiała 1800 pln Tez byś się denwewowala, ludzie za mało zarabiają firma się rozwija. Kosztem ludzi przydupasy zarabiają dobrze widać po autach kto ile zarabia a Ludzi co robią parę dobrych lat mają w dupie. pozdrawiam. Maniek

Iwona

@zarty rozumiem, że nie jesteś zadowolony z pracy MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne. Nie podoba Ci się zróżnicowanie w wynagrodzeniu. Może stawka godzinowa uzależniona jest od objętego stanowiska i wykonywanych obowiązków? Jeżeli uważasz, że Twoje długoletnie doświadczenie w tej firmie powinno być docenione, to może powinieneś porozmawiać o tej kwestii z kierownictwem? Co o tym sądzisz? Czy Twoim zdaniem łatwo jest awansować w MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne?

zarty

praca w tej firmie to jakies zarty. czlowiek robi lata na stanowisku, przyjdzie jakis nowy a po 3 miesiacach dostaje 15 brutto. Nie wspomne tutaj o rodzince mistrzów. Lewa reka wojtka straszna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie czlowiek

ktos
@zarty 10.10.2017 20:14

Cóż takiego złego Ci zrobiła rodzina mistrzów przecież tak samo robią jak inni chyba ?

Garczek

Marchewkowy to Ty Sysunia?

mobbingowcy

iwona ty nie widzisz chyba jak jest wewnatrz firmy. kazdy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dla premii. ludzie pija zeby sie troche wyluzowac. ciekaw jestem kto jest zadowolony z zarobkow. osobiscie przez rok robilm jak pajac za 10.50... ciekawe gdzie znajdziecie kolejnych idiotow. Ciekawe czemu ludziie sie zwalniaja.... pomyslcie troche

marchewkowy

Witam jakie są zarobki na stanowisku kontrolera jakości

Iwona

@Mdw lajdakjak rozumiem pracowałeś w firmie jako malarz-lakiernik. Co sprawia, że uważasz te lata za zmarnowane? Na stronie internetowej MET- CHEM można znaleźć aktualne oferty pracy. W nich firma oferuje między innymi możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji. Jak wyglądało to w Twoim przypadku?

Mdw lajdak

Każdy każdego kabluje żeby mieć jak najlepiej. Majster z malarni jest w tym świetny. Atmosfera..... Majstry mają swoich pupilów. A reszta gardła jak smieciem. Nie polecam. Zmarnowane 3 lata. Kasa śmieszna. Tera na tym stanowisku zarabiam ponad 2500

Iwona

@pracownikmógłbyś powiedzieć coś więcej na temat swojej pracy w MET- CHEM? Na jakim stanowisku pracujesz w firmie? Bardzo cenne będą dla nas pełniejsze wypowiedzi, które będą mogły pomóc osobom szukającym informacji o firmie jako pracodawcy. Jak Ty oceniasz pod tym względem MET-CHEM?

4rt

@vaj no wiesz atmosfera to tam zawsze moze sie zmienic to tylko kwestia ludiz ktorzy tam pracuja przeciez..ja to sie bardziej zastanwiam wlasnie nad kwestia wynagrodzenia wiem ze na kazdym stanoiwsku jest inaczej

Jestem pracownikiem tej firmy i jeżeli coś takiego ma miejsce w kwestii płatności to lipa, ale chciałbym dodać że taka sytuacja nie występuję w kwestii pracowników wypłaty są czasowo bez żadnych problemów.

dd

Ja mogę podpowiedzieć od strony kontrahenta. Ta firma to jakieś nie porozumienie. Nie płacą w terminie za dostarczany towar, wykonane usługi . Opóźnienia w płatności o ponad 60dni. Dyrektor finansowy to kolejny temat. Człowiek nie słowny, nie solidny. Kłamie w żywe oczy. Robi łaskę, że wysyła pieniądze...

Widz

A jaka jest ??

Winston CH.

Jeszcze nigdy tak wielu ludzi,nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak wiele, za tak niewiele......na tak niewielu

Zielona Wyspa

To jest umieralnia a nie zakład,zarobki tragedia omijać to badziewie szerokim łukiem niech sobie sam właściciel frajer robi.

bezrobotny

Pracowałem w tym gównie dwa miesiące.Wolę puszki zbierać niż na złodziei robić. Frajerzy robić na Wojtka i jego lachona.

kain i abel

jesli chodzi o atmosfere w pracy to nie wygląda to najlepiej majstry zamiast zajmowac sie produkcja i pomocą dla pracowników to zajmuja sie głupotami i gnebieniem ludzi jak pracujesz to cie nie widzi a jak sprzątasz maszyne 2 minuty wczesniej to juz zapisuje i po premij teraz cudowny kierownik wymyslił ocenianie pracowników jak w szkole tylko wiekszosc dostaje dwóje bo zawsze cos znajdzie nie tak a to nie przestrzegnie bhp to wczesne sprzatanie maszyny to brudne ubranie robocze i straszenie braku premi i chodzbys zrobił ponad norme to i tak nic z tego bo pracujesz 8 godz a kierownik wymaga na 30% premi zeby wyrobienie było 8,5 godziny wiec nie wiem jaki on ma ten zegarek zeby w ciagu 8 godzin zrobic 8,5 godziny troche chory system wymyslił cudowny kierownik chory i nie realny do wykonania ale dla pracowników bo cudowny dla kierownika bo zawsze cos znajdzie zeby premi nie dac .wiec ciezko w takim mobingu ze strony kierownika pracowac bo psychicznie nie mozna wytrzymac ale gdyby tego nie było to fizycznie nie jest tak zle

oxy

nowa hala to inwestycja, pracy nie brakuje, możliwości podniesienia uprawnień są, jednak słabe zarobki, wysokie normy i ubogi socjal zniechęcają wielu...

nowy na forum

były i BYŁY to ta sama osoba....trochę psychologii....żenada! punkt widzenia pewnych spraw zależy od zaangażowania i zrozumienia całej machiny!trochę doświadczenia i człowiek wszystko rozumie ale w dzisiejszych czasach liczy się to, że "się należy"....takie realia.

el casa trofeo delo sombres
@nowy na forum 29.05.2015 01:12

jesteś umysłowym żebrakiem, szkoda słów na ciebie .

BYŁY

Potrzebójecie pracowników i oferojecie atrakcyjne warunki zatrudnienia czyli 1750 brutto piszecie tylko bzdety aby sciągnąć pracownika bo niemacie kim robić na poczatku obiecujecie gruszki na wierzbie a potem mamy cię i zastraszanie na prządku dziennym

tadek
@BYŁY 21.05.2015 16:43

były i BYŁY mają rację, tak tu jest...

były

Skoro macie takie atrakcyjne warunki zatrudnienia to gdzie macie tych pracowników piszecie takie bzdety a potem macie WIELKIE ALE wszystko jest prawda co pisza na opiniach

patreyk

Najprosciej to chyba zamiast pytać tutaj Wiwuś to wejdź do nich na stronę tam jest zakładka konktakt i spróbuj się skontaktować, myślę że to szybszy sposób niż czekanie aż tutaj Ci ktoś odpowie. Firma mech tech zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych ale też elementów spawanych, także pracy fizycznej to tam po dostatkiem

robocop

Tutaj właściciel firmy chyba zapomniał, że nie wystarczy brać kasiorkę z zyskó,ale trzeba również inwestować w infrastrukturę, w narzędzia, w maszyny i w zdrowie tych, którzy ta kasę wypracowują. Pozatym w rwzowój pracowników i w samychpracowników, bo kto jak nie oni przyczyniają się do zysków??? Takie firmy jezeli tego nie rozumieją powinny naturalnie upadać.

Hot Dog

Pracowałem w tej firmie jako operator CNC na frezarce i musze przyznac ze wszystko jest spoko poki nie przyjdzie majster i ci nie powie ze to jest pilne i masz przezbrajac maszyne a z przewodnika masz na to np 15 min ( tam wszystko jest pilne). Co do placy mialem 10zl/1h brutto oczywiscie, premia od 5%-20%. Naliczali mi premie tak zebym za duzo nie zarobil. Zima mozna zapomneic o ogrzewaniu na hali chyba ze robisz na biurowcu. Ciagłe gnojenie pracownika,straszenie na porzadku dziennym. Ja poprostu zlozylem wypowiedzenie i tak naprawde jestem o wiele zdrowszy ze tam nie pracuje. Urlop tam nie istnieje mozesz o tym zapomniec. Na obrabiarkach brak narzedzi i plytek wiec musisz krasc z innych maszyn. Przyrzady pomiarowe to musisz sobie sam kupic. Ubrania robocze raczej tez. Dla przyszlych operatorow cnc jak chcesz sie orobic i nie zarobic ( byc sponsorem met chem-u) to idealna praca.

qwerty
@Hot Dog 02.02.2015 10:15

jesli niedbasz o sprzet ktorym pracujesz to nie masz czym robic (usunięte przez administratora)!!!znam podejscie do pracy niekturych pracownikuw,bajer bajer potem w pizde na gaz,az maszyna podskakoje,nagle zdziwienie ze cos sie uje...lo.

były

Pracowałem w tej firmie poczytaj wszystkie opinie i wszystko tam pisze. Szanowny PAN Wojtek s. to przyjdzie do robola jak potrzeba i obiecuje a potem ma cie daleko albo straszy zwolnieniem a

dadek

nieststy ale raczej na jakis swiateczne premie ani bony nie ma co liczyc bo nic takiego w tej firmie nie daja jedynie duzo pracy Cie czeka i troche nerwów i najnizsza krajowa

kontrola

Witam was,jak się przedstawia w tym zakładzie praca na stanowisku kontrolera jakości? Prosiłbym o rzetelną wypowiedź bo Polak zawsze będzie narzekał, a mnie interesują rzeczywiste obowiązki i warunki pracy, jaka panuje atmosfera miedzy pracownikami itp.

hanibal

Dziekujemy Pani Halinie za ofiare na Msze za pracowników METCHEMU nasz duch bedzie zaspokojony jescze prosimy cos dla naszego ciała moze jakis mały bon zakupowy albo pare groszy na swieta bo wypłaty były marne w tym miesiacu

maszynka

tak rządzi dalajlama i nie widac konca jego rzadów

pysio

Może ktoś napisać czy Dalejlama dalej tam rządzi czy już go wywalili

SUPER

Rzeczywiste doswiadczenie tez sie nie liczy. W MET-CHEM liczy sie tylko robic duzo za marne grosze,spuscic łeb i nic sie nie odzywac,a jak niema roboty to podpisac bezpłatny.

prac***

Tutaj podwyżki dostają tylko koledzy Najważniejszych, a inni mogą (usunięte przez administratora) i nikt tego nie doceni, a Ci koledzy Naj to zwykłe nieroby....

henkok

Met chem to kompromitacja ludzi z zywzszym wykształceniem ludzie po gimnazjach lepiej zarabiaja niz ci co ukonczone maja studia ,matolu na cnc zarabiaja po 17 zl a studenci po 9 zl to jest polska

Damian

Kiedy tam pracowałem rok temu każdy był w pracy 1 Maja .. zalosny kierownik powiedział ten ze świetujemy dzien pracy pojsciem do pracy skaranie boskie :S coz mozna jeszcze powiedziec BHP 1/10 warunki pracy 2/10 traktowawanie pracownikow 1/10 Kasa 3/10 Premia -1/10 , a ten zastepca spawalnistwa [usunięte przez moderatora] ? haha

były pracownik

Słyszałem że w MET CHEMIE pracuje się nawet 1 maja. Macie ludzie odpoczynek, pewnie niedługo w Boże Narodzenie do roboty pójdziecie. Za psie pieniądze ludzi się pogania jak woły, szybciej więcej. Paranoja.

kot filemon

Witam! Coś czuje że dobrze mi intuicja podpowiedziała żeby się zwolnić z METCHEM. Z tego co się dowiedziałem to jest jeszcze gorzej niż było hehe. PS. Nigdzie na zachodzie nie ma takiej orki jak tu i za tyle co tu, tak jak i takich horendalnych wymagań. Tylko obowiązków dokładać potrafili a problemu już nie rozwiązać sie nie da:)

OSOŚ

KATASTROFA.ZAKŁAD KTÓRY NIE POLECIŁBYM NIKOMU NO CHYBA ZE KTOŚ CHCE WYSTĄPIĆ W TELEWIZJI. CIEKAWE ILE PREMII TRZEBA BYŁO ZABRAĆ LUDZIOM ŻEBY KUPIĆ TE WSZYSTKIE KAMERY.

X

I co dalej

Zaklad jak karzdy nigdzie nie poloza poprostu trzeba pracowac,wymagania bardzo wygorowane,zarobki dosyc marne jak na takie wymagania,srednia zarobkow od 1200 do 2000 powyrzej 2000 tylko paru starych bardzo dobrych fachowcow zarabia.premia ok 20% jesli nie zabierze kierownik za byle pierdole.na wieksza premie trzeba sie niezle ozapie...ac.

wermacht kaput

Taki( usunięte przez administratora ) to sie nie interesuje pracownikiem wezmie kase i ( usunięte przez administratora )

Talo

Polak Polaka potrafi wyruch...

pawloo

( usunięte przez administratora )jest szefem wszystkich szefów i to tylko on wie oco w tych machlojkach chodzi

henko

Tak jest niema zadnej sprawiedliwosci dosc ze sie tyra w tym syfie to ci premie wezma jeszcze ,ale kiedys to sie odwruci

yyko

Wiadomo majstry siedza na kompie (niektorzy nawet filmy +18) a pracownik musi ładowac plyty 100 kg bo nawet suwnicy niema na witosie a jak dojdzie do jakis zwrotow to po premi bo nie zasluguje powinien( usunięte przez administratora )padnie

juno

Pracowałem na witosie i szybciej bym pilnikiem wyfrezował płyte niz na tych starych rupieciach ,nic niedziała nic niechodzi ale to i tak wina pracownika bo zawsze mozna wiecej

henkooo

Witos to wiezienie a majstry to klawisze czasem wpada kontrola pan L(gosc ktory tylko umie rece w kieszeni trzymac ) ale i tak klawiszowcy wtedy sra.. pod siebie ze strachu ,maszyna sie zepsuje i juz im sie cieplo robi bo trzeba dzwonic a to jak wyrok ,powiadam wam aczkolwiek kiedys sie to stanie zesrac... sie pod siebie

dziusek

Gdzie ty zyjesz kazdy kto jest majstrem ,kierownikiem itp w takiej firmie to albo rodzina albo( usunięte przez administratora ). i tyle w tym temacie

pawloooo

3 majster ( usunięte przez administratora )niesamowicie ale mowie wam niesamowicie kabluje ludzi zeby dostac pelna premie

znajomy

dodam jeszcze że pracują tam sami znajomi znajomych, którzy się opierdzielają cały dzień i podwyżki cały czas dostają i ruszyć ich nie wolno!!!!

Zostaw opinię o MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne - Pilzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne