Colpak

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Colpak

Były pracownik z roku 2000.

Tak sobie czytam i wnioskuję, że nic ciekawego od tamtej pory w tej firmie się nie dzieje . Specyfiką zarządzania przez Francuzów firmą była dla grup kierowniczych nie zrozumiała .

Niektórzy jak maja na pieńku z firmą to bardzo się starają żeby firme przedstawić w złym świetle. Pracuję tu i uważam Colpak za dobrą firmę. Dla dobrych pracowników każda firma jest dobra

Karolina

@Szef - czy pracujesz obecnie w Colpak? Może chciałbyś podzielić się z innymi użytkownikami forum swoim doświadczeniem? Takie spojrzenie na pracę "od wewnątrz" będzie niezwykle przydatne osobom rozważającym zatrudnienie w tej firmie. I może orientujesz się w temacie nowych ofert pracy?

Anonim

Firma oszczędza na wszystkim, a już szczególnie na pracowniku. Nie wymienią Ci nawet zniszczonej odzieży roboczej - można przecież pracować w podartej... Temperatura na hali to w lecie 40 stopni, a w zimie pracujesz w kurtce. Szczerze odradzam jakiekolwiek kontakty z tą firmą.

Bocian klekle
@Anonim 29.03.2017 20:07

Czasy się zmieniają i ciuchy tez.

Rysiek

Z Panią od jakości mógłbym konie kraść ;)

AGA

KONTAKT TELEFONICZNY Z FIRMĄ NIE MOŻLIWY ,DOSTANIE SIĘ DO NIBY "KADR" NIEMOŻLIWE FIRMA NIE GODNA ZAUFANIA

Anonim

Skoro potrzebna jest aktualizacja to podejmę się tego zadania, postaram się być jak najbardziej obiektywny. Jeśli szukacie firmy i oczekujecie rozwoju, a właściwie to jeśli oczekujecie czegokolwiek od pracodawcy to omijajcie szerokim łukiem. Brak jakichkolwiek szkoleń, brak możliwości rozwoju osobistego. Po przejęciu przez Stenqvist jest jeszcze gorzej, wszyscy mówią, że długo już nie wytrzymają i tak szczerze to nie wiem, co tam jeszcze robią. Człowiek który przejął obecnie zarządzanie produkcją jest dobrym mechanikiem, ale nie ma żadnego pojęcia o zarządzaniu, jedyne metody stosowane w Colpaku to krzyk i nagany, a jak nie pasuje to "nikt Cię nie trzyma na siłę". Generalnie firma dla masochistów, wszelkie przejawy myślenia są tu tępione w zarodku - masz pracować, a nie myśleć.

bo

Świetnie że zarobki są tutaj na poziomie 5 tysięcy złotych @albert. Przecież o takie stawki teraz dość trudno.

albert

Zarobki oki okolo 5 tysi ludzie tez spoko robota ok tragedii nie ma na pewno szukają do obslugi zgrzewarki na 3 zmiany

leon

Czy jeszcze szukają pracownika na stanowisko elektromechanika, jak wygląda praca na tym stanowisku w tej firmie, jaka atmosfera między ludzka panuje w Colpaku.

sloniu

Na extrudor szukają

seba

dzisiaj widziałem ogłoszenie na OLX poszukuja pracowników, ja juz znalazłem prace wiec dla mnie nie aktualne

seba

Chciałabym złożyć papiery do colpaka przyjmują cos sie tam z pracą dzieje?

Obecny

Jednym słowem co się dzieje: TRAGEDIA

Anonim

Gdyby kierować się tym co ktoś napisał o firmie 5 lat temu to nigdzie nie byłoby pracy. Pracę i atmosferę tworzą ludzie jak się nie przyłożysz to nie będą mieć z Ciebie pożytku ale jak pokażesz na co Cie stać to mogą to wykorzystać. Jeżeli firma jest tak długo na rynku znaczy że nie stoją nad ludźmi z batem i dają miskę ryżu.Także, zamiast się sugerować warto spróbować i wzbogacić swoje cv o nowe doświadczenie.

Koniu

Witam, czy może ktoś napisać coś na temat pracy w tej firmie? Jakie zarobki, jakie zmiany, czy weekendy wolne?

techmech

nic sie nie zmienilo - przelozeni pokloceni z wlasnym ego

artysta

no widze ze nic sie nie zmiania w temacie i nikt nie napisał więcej... cóż trzeba na własną rękę szukać gdzieś indziej informacji albo ufać starym wpisom które nie za bardzo pokazująca co to za praca colpak oferuje. jesli jednak ktos sie zdecyduje cos napisac to czekam - prosze o to bardzo serdecznie

kolo

COLPAK został kupiony przez spółkę STENQVIST.Może teraz będzie lepiej i zacznie wszystko śmigać jak należy.

Y

ZARABIA SIĘ NAJNIŻSZA, O ZAPŁACIE ZA NAGODZINY ZAPOMNIJ. OCZYWIŚCIE JEST PREMIA ALE JEST ZABIERANA ZA BYLE CO. A ZE (usunięte przez administratora) ZWONILI O CHYBA JUŻ ZA POŹNO FIRMA POD MŁOTEK

anżi

Buc (usunięte przez administratora) już nie pracuje, został zwolniony. Pozostało jeszcze dwóch cwaniaczków, ale na nich też przyjdzie czas.Są tacy pewni siebie, a niedługo obudzą się z ręką w nocniku...

ta

NIe polecam "firmy" strata czasu, nerwow, itd. Nieustanne sciemy, kombinatorstwo, kompletny brak logiki, dziwne, ze taka firma w tych czasach jeszcze istnieje.

kalafior

pracowałem tam niedługo.wszyscy nienawidzą pana dyr T.

były pracownik

Delikatnie mówiąc nie polecam. Ta firma to jedna wielka kpina a (usunięte przez administratora) to obłudnik i cwaniak. Tak samo (usunięte przez administratora)

Fizol

Nie warto tam pracować , dyr pokręcony z maniakalnym nastawieniem. Zarobki -bieda

Czytelnik

jeszcze nikt prawy nie napisał, więc zrobię to ja. W firmie nie można awansować, nie dostaniesz podwyżki jak nie należysz do "trójcy", ciągłe rotacje, szef konfliktowy z własnym ego, jak ktoś jest mądrzejszy to już panikuje bojąc się, zwalnia nie patrząc na nic. szuka naiwnych za niewielkie pieniądze, którym obiecuje złote góry nie polecam, a wręcz odradzam, a wręcz przestrzegam

ŚCIEMA

Słowa kojarzące się z Colpak (po prostu moja firma): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bobry. Atmosfera i ludzie tam pracujący są OK. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Zależy od zakresu obowiązków Najbardziej podobało mi się w Colpak: ciekawa praca Najbardziej nie podobało mi się w Colpak: kryzys, który ją dotknął

Zostaw opinię o Colpak - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Colpak