Stenqvist Poland Sp. z o.o.

Witnica

Opinie o Stenqvist Poland Sp. z o.o.

Pracuje w Senqvist

Jak czytam te bzdury to mi się cofa. Po pierwsze Stenqvist to firma jednego właściciela, który zatrudnia nie tylko swoją rodzinę, ale też rodziny pracowników. Tak jest od dawna. Tutaj pracują małżeństwa, rodzice i dzieci. Dzieci pracowników dorabiają na wakacje. Tylko ktoś kto nie zna firmy może takie głupoty pisać. Po drugie szefowa ma większe jaja niż niejeden facet, trzyma tę firmę twardą ręką od lat. pokażcie mi szefa innego zakladu który z pracownikami zasuwa na produkcji!Albo zapieprza ze szmatą i sprząta. Ludzie z firmy odeszli? Tak, pracuja w Niemczech, bo tu nie zarobisz tyle co tam. Proste. Każdy decyduje za siebie. Tyle w temacie.

Haribo
@Pracuje w Senqvist 29.10.2017 08:37

Firma porządna a kasują negatywne opinie!!! Żenada

AD
@Haribo 09.11.2017 19:24
Firma porządna a kasują negatywne opinie!!! Żenada

Jak widać wyraźnie opinie zostały usunięte przez administratora, gdyż zostały zakwalifikowane jako czyn zabroniony w świetle art. 214 kodeksu karnego. W tej sprawie toczy sie odrębne postępowanie.

OperatorXXL

Zgadzam się całkowicie z powyższą opinią! Rodzina jest tutaj najważniejsza! Dodam tylko, że nie tylko rodzina szefowej... Na produkcji pracuje wiele rodzin i o takie wartości chyba warto zabiegać? Jest widoczna relacja ojciec i syn, jest kilka małżeństw, albo matka i córka. Co w tym złego, że firma chce pomagać nie tylko poszczególnym pracownikom ale także innym członkom rodziny? Kiedy moja córka wróciła z zagranicy i nie mogła znaleźć pracy w Polsce, mogłem liczyć na Stenqvist. Za każdym razem, kiedy otwierane są nowe pozycję, szefostwo pyta, czy nie mamy kogoś w najbliższym otoczeniu godnego polecenia bo w zasadzie to członkowie rodziny są w stanie najlepiej ocenić kwalifikacje. Przy tym komentarzu, zahaczę jeszcze o obsesyjne kwestie sprzątania - niestety ale stenqvist produkuje torby do żywności, więc jako ostateczny klient chcecie znaleźć robaki w swoich torbach to radzę nie sprzątać, a mało tego to jest jedyna firma, w której szefowa i reszta kliki rodzinnej schodzi na produkcję w dresach i sprząta razem z pracownikami (faktycznie dla mnie meksyk!). Zarobki ok - zawsze mogłyby być lepsze, naszczęście za specjalne osiągnięcia można dostać dodatkowe pieniądze.

Pracownik z produkcji

Nie ładnie Pani Moniko, nie ładnie. Czyżby nie zauważyła Pani, że w tej firmie od wielu lat pracują całe rodziny??? I czyżby uwadze Pani umknęło, że nie ma zakazu palenia?? Palą wszyscy czy to produkcja czy biurowi w wyznaczonym do tego miejscu. Oj słabo, słabo.

ac

BS? Czyżby komentarz pisała żona byłego kierownika utrzymania ruchu? Faktycznie nic wspólnego z nepotyzmem.

Wiesz coś na temat szefa firmy Stenqvist Poland Sp. z o.o. ? Wiesz czy jest bardzo wymagający, czy można się z nim dogadać? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Stenqvist Poland Sp. z o.o. - Witnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stenqvist Poland Sp. z o.o.