Signum Kiedrowski Jacek

Słupsk

Opinie o Signum Kiedrowski Jacek

Robert

Szkoda, że od dawna nic nie piszecie. Wprawdzie opinie są pozytywne ale jak jest obecnie?

Weronika

@Tomasz, skąd taka opinia?

witeek

Jeśli chodzi o oferty pracy u nich to na pewno można sie spodziewać pracy w dobrych warunach i za dobra kase jako Spawacz MIG/ Ślusarz, bo praca jest w Słupsku, z tego co widze to tez dojazd nie jest zły, wiec zawsze tez to jakis plus komunikacyjny jest.

Picio

Dlaczego tak uważasz?

londyn

czytam te wszystkie opinie i trochę jestem zdziwiony. Pracowałem w tej firmie dobre kilka miesięcy (teraz siedzę za granicą)i płacili wypłatę na czas. Na koniec rozliczyli się ze mną co do grosza. Mam nadzieję, że jak wrócę z Anglii to wezmą mnie znów do pracy. Prawda jest, że ciągle się użerają z pijakami. Piją po kątach, do pracy chodzą jak chcą i robota nie idzie. Nie dziwne, że się wkurzają. Ja tam mogę polecić tą firmę. Pracowałem uczciwie, nie piłem, kasę dostawałem i nikt się do mnie nie czepiał.

polack

Wiecie cos o tej firmie? Piszcie

Zostaw opinię o Signum Kiedrowski Jacek - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Signum Kiedrowski Jacek