Opinie o ATEM – Polska Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ATEM – Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ATEM – Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATEM – Polska Sp. z o.o. w Gdynia

kolo

zarobki podobne wiec nie napalajcie sie

cóś

A czyja to jest wina? Dyspozytora!!

monter

Nie ma zawsze na to czasu.Ale... Uszkodzenie powtarza się, jedzie ktoś inny, liczymy czas,paliwo,eksploatacja samochodu.. Podsumuj sobie ile wynosi czas wszystkich wizyt u jednego abonenta. A na końcu się okazuje,że założenie puszki plus wymiana instalacji trwała 1h. Tylko jeden niechciał ubrudzić sobie dłoni, drugi nie miał drabiny,trzeci wiertarki a czwarty miał gorszy dzień. Śmiech na sali!

cóś

Instrukcja postępowania Partnera Technicznego podczas realizacji zleceń usuwania uszkodzeń na miedzianej sieci dostępowej TP realizowanych w ramach Umowy Ramowej na Utrzymanie, Konserwację i Eksploatację sieci TP. Jeżeli każdy z nas zastosuje się do tego, a przecież jesteśmy do tego zobowiązani... to problem szybciutko sam się rozwiąże... Każde uszkodzenie przejśc uczciwie od portu do gniazdka szarpiąc wszystkie krosówki, zmieniając skoczki, tak aby zapobiec ponownemu uszkodzeniu. Mierząc wszystko po kolei. Wymieniając przewieszki drutowe na samowiszki i zgłaszając do wymiany wszystko co wydaje się zagrażać sieci. Wymieniając instalację itd, tak jak wymaga tepsa, ile jesteśmy w stanie uszkodzeń dziennie naprawić? Wystarczy się zastosować...

Dyspozytor

Chłód bije od kierowników już na samym wejściu. Atmosfera,sposob zwracania sie do potencjalnego pracownika, cała rozmowa rekrutacyjna na poziomie całkiem średnim. Proponowane zbyt niskie zarobki do ilości wykonywanych obowiązków.

- proszę opowiedzieć o sobie - dlaczego pracowała Pani tu i tu - czego nauczyła się Pani na dotychczasowych stanowiskach - dlaczego przyszła Pani na rozmowę akurat do nas Pytań było sporo, nie wszystkie pamiętam, ale z każdej mojej odpowiedzi kierownik tworzyl nowe pytanie jej dotyczące.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Monter

Od nowego roku skończyła się gonitwa mogę normalnie łatać kable tylko szkoda że po ciemku.

zadowowlony

Nareszcie praca wygląda normalnie bez stresów.Jestem zadowolony z takiej pracy.

laki

Proszę szanownych kolegów, czy zdajecie sobie sprawę z całej sytuacji jaka miała miejsce w roku 2002? Dla przypomnienia wywalono Nas!! Podstawa do tego procederu była jedna wykluczenie monterów z grupy TP. Co było wynikiem tej podstawy? (usunięte przez administratora)

technik

Swoją pracę traktuje niezwykle poważnie i denerwuje się, kiedy moi "koledzy" zamiast naprawiać, ulepszać - rujnują. - Lepiej samemu zrobić coś od początku, niż poprawiać po innych.

W relacomie sypie się. A watem co słychać bo chyba wsio w pariadkie skoro nic nie gadacie.

inglod

Wszystko w swoim czasie.Marian.

Marian

Możesz coś więcej na ten temat napisać??

Tepsa będzie rezygnować z firm podwykonawczych ,wyszła na jaw afera związana z pewnym procederem powszechnie stosowanym przez wszystkie firmy zajmujące się konserwacją sieci telekom. Zbyt gruba sprawa żeby zamieść pod dywan

(usunięte przez administratora)Jako ciekawostkę wam opowiem jak się poczułem jako pracownik tej firmy jak na terenie Gliwic zobaczyłem w takim samym uniformie jak ja menela który szedł sobie z winkiem i wózkiem pełnym złomu. Zwalniam się z tej wyzyskowni jak najprędzej, pozdrawiam kolegów

Zarabiam około 1900 na rękę. Zabrze

zatroskany

"Nigdy nie jest tak dobrze aby nie mogło być lepiej".Ja myślę ,że każdy począwszy od Dyrektora a skończywszy na Ochroniarzu szuka intuicyjnie jeszcze lepszych warunków pracy i płacy.Tylko nie zawsze to się udaje.I to jest rzecz zgodna z nasza naturą.Pozdrawiam.

anonim+

może napisz jaka kasa? Bo coś ściemniasz Marian.Jak jest spoko to po co szukasz miodu?

Powiem tak .Pracuje w tej firmie około 7 lat. Ogólnie nie jest źle, wypłata zawsze w terminie, atmosfera spoko . Jeden problem najważniejszy to brak ludzi. co chwilę ktoś się zwalnia, a kierownictwo nawet nie podejmuje próby zatrzymania go ( jakaś podwyżka ,czy coś podobnego ).Ludzi coraz mniej a pracy do wykonania coraz więcej. ktoś tam pisał o możliwości dorobienia na instalacjach, owszem można sobie dorobić , ale jakim kosztem ? masz siedzie w pracy dziennie po 12- 14 godzin? . Też szukam czegoś bardziej płatnego i do widzenia

swiezak

Pracuje w tej firmie pol roku, jako monter i nie moge powiedziec,ze jest zle, bo jezeli masz checi do roboty i kumasz baze, interesuje Cie to co robisz, to robota jest fajna. Narzekaja starzy monterzy z czasow tp, ktorym ciagle malo, po za tym leca w kule! Mistrzowie laczen na laczeniu! W innej robocie by ich wyrzucili z hukiem..za (usunięte przez administratora) sie.. Pozdro Opole ;)

zatroskany

To jest cytat z prasy fachowej ,który wszystko wyjaśni dlaczego niektórzy koledzy mają inne zdanie w temacie ze swojej pracy "Wśród zarabiających powyżej 10 tys. zł brutto satysfakcję z zajęcia czerpie 60 proc. osób, ale wśród zarabiających poniżej 2 tys. zł swoją pracę lubi zaledwie 15 proc. Z pracy zadowolonych jest prawie 57 proc. dyrektorów oraz członków zarządów firm, ale tylko 22 proc. pracowników szeregowych. " koniec cytatu. Już teraz wiecie dlaczego część osób wypowiadających się na forum jest zadowolona powinno być 15%.Nie wszyscy uważają pracę w swoich firmach za złą. Pozdrowienia dla wszystkich techników.I Są ludzie lubiący swoją pracę bez względu na zarobek.

laki

Strajk włoski też jest taką motywacją do budowania relacji między ludzkich, i działa dwustronnie, oraz ma na celu poszanowanie dla drugiego człowieka, no i nie musicie wydawać na żadne szkolenia. Pozdrawiam laki

Zostaw merytoryczną opinię o ATEM – Polska Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w ATEM – Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ATEM – Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATEM – Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATEM – Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ATEM – Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATEM – Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 192 ocen.
  • łużycka 2
    81-537 Gdynia