Opinie o Michał Hryniewicki I. Hrc Offshore Welding Oil & Gas Ii. Hrc Noclegi Firmy Gdynia w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Michał Hryniewicki I. Hrc Offshore Welding Oil & Gas Ii. Hrc Noclegi Firmy Gdynia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Michał Hryniewicki I. Hrc Offshore Welding Oil & Gas Ii. Hrc Noclegi Firmy Gdynia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Hryniewicki I. Hrc Offshore Welding Oil & Gas Ii. Hrc Noclegi Firmy Gdynia w Gdynia

Witam, czy można tam jeszcze złapać pracę? Coś przy sprzątaniu apartamentów np, tak jak jakoś bodajże we wrześniu poprzedniego roku ogłaszali, że szukaja ludzi. Z grupą można być ogółem? Nie mogę w żadne ogłoszenie już wejść, bo pokazuje sie komunikat.

Pikobelo

Witam czy ktoś może podzielić się opinią na temat pracy w tej firmie? I czy właściciel dalej kradnie? jest sens aplikować?

Rafi Nowy wpis
@Pikobelo

Dalej kradnie

Michał Hryniewicki Nowy wpis

Witam , każdemu życzę Spokojnych Świąt na wstępie , dla każdego szczekacza który pisze tutaj kłamstwa radzę od razu zbastować , bo każdy kto pracował wie że otrzymał zapłatę zgodnie z podpisaną umową o wykonanie prac co do jednej złotówki, każdy kto chce nadal pisać tutaj kłamstwa na mój temat , możne się liczyć , że wystąpimy do administratora portalu sami lub przez Policje o udostępnienie danych szkalujących moje nazwisko, każdy otrzymał to na co podpisał umowę swoją ręką. Padły zapytania o platformy offshore gdzie mamy teraz hosse na gas & oil , czyli brakuje na Świecie tego rodzaju konstrukcji, czy to przesył via pipeline czy to okrętowanie na platformach offshore morze północne lub zatoka meksykańska. Podejmujemy współpracę tylko i wyłącznie z osobami,które: - mówią biegle i piszą w języku angielskim lub mówią w hiszpańskim - posiadają ważne certyfikaty BOSIET na rejony wód (nogepa 0.5, olf, opito ), HUET , ważny certyfikat medyczny na platformy offshore - SOFI number - VCA - ważny paszport na min 180 dni - osoba piepefitter, pipelayer, welder 111 hl-045 DNV jako jedna osoba (nie ma gazów) - każdy monter montuje i spawa na szczelność rurociąg jaki jest wykonywany dla firmy, przeważnie holenderski Shell lub brytyjski BP - certyfikaty BOSIET , HUET tylko z SAIO Rotterdam lub Offshore Aberdin Szkocja - zatrudnienie jako pracownik w w/w firmach lub podwykonawca na własnej działalności - współpracujemy z miłymi fachowcami min 20 lat doświadczenia (nie przyuczamy) Spokojnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2023 Michał Hryniewicki

monter

Teraz chce zatrudniać tylko Ukraińców,Białorusinów i Litwinów . Najwidoczniej polski stoczniowiec już nie chce u takiego oszusta pracować.

Ja Nowy wpis
@monter

Kradnie i nie oddaje kasy. Po co aplikować do (usunięte przez administratora)

rekrutacja zamknięta, firma zamknięta

wymagane doświadczenie 20 lkat w przemyśle stoczniowo-offshorowym

Bożena

czy nadal ten pracodawca chętniej zatrudnia obcokrajowców niż Polaków? takie stwierdzenie pojawiło się tutaj w opiniach. jestem ciekawa jaki teraz ma do tego stosunek, w obliczu tego co dzieje się za sąsiednią granicą. czy jeszcze bardziej chce mieć i pomóc pracownikom z Ukrainy znaleźć pracę? czy może wręcz przeciwnie?

Karol

Skoro nadal nie podnosi słuchawki, to może kto mi poda majla żebym do niego cv wysłał? Takie opinie jak niżej to każdy może napisać

Pp

Rowniez jestem ciekawa opinii wyjazdu dot. Platform . Ktoś się może wypowiedzieć?

Justyna

Bardzo złe opinie widzę, czy coś się poprawiło? Warto tam składać papiery? Szukam pracy dla siebie w biurze, a dla męża wyjazdowej. Przeprowadziliśmy się niedawno do Gdyni, więc nie mamy rozeznania, a wiadomo, że najlepiej szukać u źródła. Gdyby ktoś mógłby nam pomóc i opowiedzieć o obecnej sytuacji ws. zatrudnienia będę wdzięczna!

Ramirez

Tak cicho zrobiło się na forum z jakiegoś powodu, może ktoś podzieli się aktualnymi informacjami?

pawel m

czy ktos pracuje na platgormie wiertniczej poprzez ta firme? czy jest sens aplikowac??

Nie płaci, (usunięte przez administratora)

Romek

Pracowałem u tego złodzieja luty, marzec. Po dziś dzień nie zapłacił mi pensji. Przy rozmowach telefonicznych zawsze kłamał , że jutro, po jutrze, za tydzień mi zapłaci. Teraz nie ma już odwagi podnieść słuchawki...

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Hryniewicki I. Hrc Offshore Welding Oil & Gas Ii. Hrc Noclegi Firmy Gdynia - Gdynia

• Jak się pracuje w Michał Hryniewicki I. Hrc Offshore Welding Oil & Gas Ii. Hrc Noclegi Firmy Gdynia?

Zobacz opinie na temat firmy Michał Hryniewicki I. Hrc Offshore Welding Oil & Gas Ii. Hrc Noclegi Firmy Gdynia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Michał Hryniewicki I. Hrc Offshore Welding Oil & Gas Ii. Hrc Noclegi Firmy Gdynia?

Kandydaci do pracy w Michał Hryniewicki I. Hrc Offshore Welding Oil & Gas Ii. Hrc Noclegi Firmy Gdynia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

• Al. Zwycięstwa 216A
    81-525 Gdynia