Stocznia Marynarki Wojennej S.A.

Gdynia

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Stocznia Marynarki Wojennej S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stocznia Marynarki Wojennej S.A.

śmietana

na tej stoczni łapy trzymają służby które golą kasiorkę i tyle. Jak? Bardzo prosto, każdy produkt kupowany przez stocznie realizowany jest bez jakigokolwiek nadzoru i przepisu (zamówienia publiczne), dlatego można golić że ho ho... Wystarczy w systemie zakupów sprawdzić co , na jaki okręt i dlaczego... Można walnąc ze śmiechu gdy na jednostki z lat 70-tych kupowane są karty pamięci... oczywiście dla hajdukowego komputera :( Jebać złodzieji stoczniowych

lolo

kiedy skończą pić kawę ze śmietaną? już wystarczy

srik

pani syndyk specjalizuje się w przemyśle stoczniowym vide stocznia tczew... ha ha ha. a trepy się bawią

miku

podobno zdycha i jest na sprzedaż. Oby jak najszybciej.

tyu

stocznia jest the Best nie ma takiej drugiej w Europie środkowo-wschodniej na Bałtykiem południowym

oko

Zarząd to obłąkani ludzie. Szkoda, że ci idioci rozłożyli taką kiedyś piękną stocznie. Po nich pozostanie ruina. Konieczna wymiana kierownictwa i tej okropnej syndyk. Czy oni mają w ogóle pojęcie o zarządzaniu?

hhg

spokojna i nędzna

nismo

Stocznia smw to spokojna i stabilna praca .

NICK

mam nadzieję, że wojsko skończy z takimi firemkami i w końcu padnie ta hydra... może by tak ZUS oddała...

muflon

Fakt jest taki iż stocznia dyma wszystkie spółki jakie pracują w kooperacji przez taki mały wpis na umowie "zdać w działaniu " pogrąża wiele spółek.

Pracownik

Zmian nie ma żadnych od 1990 roku. Robisz na sprzęcie odzyskanym ze złomowca, lub ze śmietnika. Średnie i wyższe kierownictwo zakładu, to ludzie powiązani z sobą układem rodzinnym, towarzyskim, lub kumoterskim. Nie przebijesz się powyżej poziomu: młodszego konstruktora/mistrza/technologa/brygadzisty/itp - ci potrzebni są do roboty. Jedyny powód "na tak" to odrobina praktyki - dla niedoświadczonych. Nie wiem czy nie przesadzam mówiąc, że: "do roboty" w sumie roboty to tam nie ma, nie widać i nie da się zrobić... Planowano załapać zamówienie wojskowe na kilka lat wprzód, ale obawiam się, że coś tam się wymyka między paluszkami.....

Oink_inz

Jakieś zmiany? Widziałem na stronie, że szukają inżynierów. Jakąś konkretną robotę dostaliście, czy po prostu już wszyscy sobie poszli?

chorąży

firma państwowa a ZUS'u nie płaci... firmom nie płaci - jawne państwowe złodziejstwo.... skandal, a najgorsze złodziejstwo wsród technologów, wszystko sobie kupują do domu - gdzie jest nadzór?

welbrom

A ja wnioskuje o zmianę nazwy stoczni na; "Stocznia Komandorów Marynarki Wojennej RP". Tak samo jak CTM - Centrum Trepów Morskich... To tyle w temacie tego bajzlu za pieniądze podatników.

mucha

Czyli rząd (zmiany ustawy) bierze udział w tej mafijnej firmie... A czy stocznia popłaciła już zaległe faktury firmom? A dlaczego odeszła z projektu Kormoran II skoro taka zajefajna... A dlaczego smietana chciał się zwolnić razem z hajdukiem? A dlaczego SKW trzyma na stoczni łapę (mimo przekrętów brak reakcji)? A dlaczego...

5 10 15

Śmietana szuka pracy,zwykły bajer.A czy ktoś wie, że zmienia się ustawa o zamówieniach publicznych kilka razy w roku, dlatego od armii jest większa możliwość pozyskiwania jednostek do remontu w stoczni.Najlepiej temu Śmietanie wychodzi dowodzenie a nie zarządzanie zakładem.To dowodzenie to zwykły mobbing.Ludzie są już wykończeni psychicznie.

stoczniowiec

tyle zleceń, że kooperacja ręce zaciera - można golić skarb państwa i się dzielić łupami. Zwykła złodziejska firma, mam nadzieję że ZUS zapłaci... Tak jest super, że ludzie odchodzą... Im szybciej padnie tym lepiej dla Polski.

Produkcyjny

Prezes (usunięte przez administratora)gapił się tylko w monitor. Nie lubiał nigdzie jechać i gości też niechętnie przyjmował i efekt był taki że połowa produkcji była na postojowym. Teraz Śmietana jedzie i zleceń przybywa tyle że robotą można podzielić się z sąsiadami.

Emeryt

I w czasie pracy piszemy takie laurki. Ładna mi praca.

lepiej

Pracuję w SMW od wielu lat i syf w tej firmie był przez te lata ogromny. Jednak nie pamiętam aby tak dobrze było z robotą jak teraz. Jest jeszcze mnóstwo minusów, ale to co przez ostatni rok się zmieniło na plus to nasze.

Ferdynand

"A robić nie ma komu" - jak mawiał klasyk

wpisowe

podobno tam rtęć przebywa... w NU... szkodliwe się należy

chemik

tyle zdjęć z oficjelami na stronie stoczni a w tle żadnego trepa emeryta??? boją się ujawnić??? Ostatnio to nawet śmietany nie widać - pewno zwarzona...

Śmietanka

A Syndyk w celu uniknięcia zarzutów prokuratorskich za uporczywe uchylanie się od płacenia składek ZUS płaci... po 30 groszy na miesiąc :) Generalnie emerytom to nie robi więc cywili już powoli brak :)

Adaś

SMW - Stocznia eMerytów Wojskowych. Obecnie stocznia jest przytułkiem dla emerytów wojskowych. Wiele ciepłych (niepotrzebnych) posadek jako dodatek do wysokiej emerytury. Dobrzy fachowcy już dawno pouciekali, została "śmietanka" wojskowa.

Gawron

A ZUS jak nie płacony tak nie płacony. A "śmietanka" się cieszy... jaki szef taki team.

Grzegorz

Generalnie temat podobny do górnictwa - całe społeczeństwo dopłaca do mafii stoczniowej w wydaniu SMW (mimo jednoznacznych dowodów - Gawron alias Ślązak i wszystkie remonty) , a trepostwo spija "śmietankę". No ale jak barany dają się strzyc...

kola

Najgorsze, że taki kontakt z szemraną firemką jak stocznia pozostaje w historii zatrudnienia. Patologia, korupcja, nepotyzm a za wszystko płaci podatnik. Gdzie są służby ???

Pracownik

Nie zmienia to jednak faktu, że w stoczni pozostał IV gatunek fachowców...

wersal

agonia, ale jeszcze można uszczypać coś dla siebie. No jak nawigacją zajmują się ogrodznicy to już kretynizm maksymalny... Ale zapewne mistrz nawigacji ma się dobrze, nie takie kokosy wywoził ze stoczni, Zdychaj i oddaj kasę stocznio

Stefan

A ja pozdrawiam specjalistów technologów z NU - Bodkie trzymaj się ;;;

Kuraś

Pracując w tej firmie poznałem znaczenie słów korupcja, złodziejstwo, trep. Przynajmniej wiem na co i na kogo idą moje podatki, a zarazem co (nie)robią powołane służby.

regulamin

Czy to prawda że stocznia nie opłacała składek ZUS i ma zaległości ? Dlaczego jeszcze nie upadła ? Ile do firmy kolesi dopłaca obywatel tyracz?

gowork

I tak najlepszy jest ten karzeł z NU, co nawet nie potrafił się zwolnić...

ster

firemka na potrzeby emerytów do wyciągania kasy... W upadłości na szczęście

:)

zakład który należy omijać OGROMNYM łukiem !!!

halina

No i niech nasza armia się zbroi tylko po co, skoro to zbieraninia przypadkowych (usunięte przez administratora)

Stefan

Ach, ta cała stocznia. (usunięte przez administratora)

Zadowolony

Witam nie wiem jak to możliwe, że ludzie się skarżą na to miejsce pracy !!! Mili Państwo trzeba docenić warunki tamtejszej pracy, a nie ją tylko krytykować !!! Praca tu polega na tym(usunięte przez administratora)

Henryk

W przyszłym tygodniu porzucam ten grajdoł. Ufff na sercu lżej.

Gdynia

Jako były pracownik mogę napisać z całą odpowiedzialnością za tekst, że była to moja najgorsza praca. Takiej jawnej korupcji, mam nadzieję nie ma już nigdzie.

ster

Już za parę dni, za dni parę, rzucę syf ten i wezmę gitarę :)..(usunięte przez administratora)

waldi

O tak. Bardzo stabilna pozycja firmy, nikt jej nie ruszy; (usunięte przez administratora)Jesteś wolontariuszem, nie zależy Tobie na emeryturze, lubisz wszystko co opisane zostało powyżej - wpadaj... Pretensje mniej do siebie :)... Kurcze to dlaczego odszedłem skoro tak dobrze?

asdfghjk

Super prosperująca firma z profesjonalną kadrą. Każdy kandydat może liczyć na opiekę przełożonego i wparcie finansowe (zakup mieszkania lub domu). Ośrodek wypoczynkowy dostępny za free i nieprawdopodobne perspektywy rozwoju zawodowego. Podobno stoczniowcy z Norwegii składają swoje CV u nas w kadrach. Piszta szybko bo liczba miejsc ograniczona. Po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się ...

back

IV gatunek fachowców został , a V i VI został zwolniony....!!!! Ja w tej firmie mam zamiar doczekać emerytury, jeszcze trochę zostało !

Pracownik

Firma w której liczy się tylko układ, kolesiostwo, lewizna i prywata. Wyższe kierownictwo zakladu, to ludzie z układu bez umiejętności, wiedzy, odpowiedniego wykształcenia o żenującym poziomie intelektualnym. Brak jakichkolwiek perspektyw i możliwości technicznych na produkcje czy remonty statków (najnowszy sprzęt techniczny ma ponad 20 lat). Wszyscy czekają tylko na zamówienia ze strony wojska, bo są to duże pieniądze, za które można długo nicnierobić. Zamówienia cywilne są realizowane przeważnie ze stratą finansową dla zakładu. Pozostała załoga to IV gatunek fachowców - najlepsi odeszli do innych firm lub na emerytury. Podsumowując: całkowita klapa

halina

Oj im szybciej upadnie tym lepiej dla polskiego podatnika... Pełna niekompetencja. Straszny bałagan

diablo

Generalnie odradzam pracę w firmie zdominowanej przez emerytów mundurowych. (usunięte przez administratora) Dlatego odradzam stocznię, no chyba że ktoś lubi służebność. Kolesiostwo ponad miarę.

były

historia lubi się powtarzać, Pan (usunięte przez administratora) już kierowniczył za moich czasów i skończyło się tym, że ja odszedłem - mimo że ZUS opłacali. Nie żałuję decyzji, dziwię się tylko że ten typek znów ma swoje 5 minut... Dlatego status stoczni jest właśnie taki...

Zostaw opinię o Stocznia Marynarki Wojennej S.A. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stocznia Marynarki Wojennej S.A.