Signella-1

Opinie o Signella-1

Marek

Co słychać? Czy firma normalnie funkcjonuje? Taka cisza na forum od ponad roku??

paciek

liww, tak naprade jezeli firma chce miec oddanych pracownikow to musi im zapewnic godziwe warunki. z tego co kojarze praca jest w miare dobra dla osob bez doswiadczenia. czy ktos z nimi przezyl awans i czy teraz tez jest on mozliwy.mdajcie znac, bede wdzieczny

byly

Kiedyś tam pracowałem-szkoda czasu. DAjcie sobie spokój.

Signella Antyfan

Nie polecam pracy w tej firmie. Niejasne i ciągle zmieniające się warunki wynagradzania. Na koniec miesiąca ciągle potrącenia elementu premii, zwykle dotyczy to wszystkich pracowników. Właściciele co innego mówią a co innego robią. Ogólnie - porażka. Jak widzę takie wcześniejsze wpisy są po prostu usuwane (ciekawe dlaczego??).

KubaZ

Pracowałem w tej firmie 4 miesiące(usunięte przez administratora)

Powaznie tak kiepsko się wiedzie z Signella-1? Traca ciągle autoryzacje? W ogóle szukają ludzi do pracy? Czy sa ciągłe rotacje? Jakieś problemy z wypłatą na czas?

Peter

Chyba masz jakieś kompleksy ? Ty tam pracowałeś? Bo ja, byłem na spotkaniu rekrutacyjnym.Ten Dyrektorek to facet który wie czego chce na mnie zrobił dobre wrażenie. Wahałem się czy przyjąć proponowaną tam pracę, bo faktycznie facet jest wymagający, jasno przedstawił cele oraz oczekiwania.. i to na pierwszym spotkaniu. Ja sobie cenię ludzi konkretnych a facet jest. Wiadomo to nie wszystkim się podoba? Może gościu jest zbyt profesjonalny jak na ten cały salon i serwis...tam wszystko trąca myszką czasu. Jest jakieś takie stare i zużyte, nie tak jak w innych salonach w których pracowałem. Ale najważniejsze za mało oferowali; niska baza + prowizja, żadnych bonusów, zero socjal... dla mnie to za mało.

kuba

Nie mogę o tej firme powiedzieć ani jednego dobrego słowa. Tyle i dziękuję.

hari

I jak mówi Pismo: Módlcie sie...

Maciek

Nie zgadzam się. Mi warunki pracy odpowiadają, no chyba ze chcesz zarabiać nie wiadomo jakie kwoty. Ale wtedy otwórz swój własny warsztat i nie bedziesz narzekać, bo pracujesz na swoje konto. Praca jak praca. Mi odpowiada.

Krzysztof

Hej, ja tam obecnie pracuje. Jak dla mnie jest ok. Wiadomo jak to jest w serwisie.Duża rotacja. Po prostu zwalniają pracowników, którzy się nie sprawdzają i kombinują, a szukają takich, który są lojalni i wywiązują sie ze swoich obowiązków. Kasa jak kasa. Mi wystarcza. Ja tam jestem zadowolony. Mam nadzieję, że zabawię tam dłużej.

tomek

hejka, to nieźle :) mój znajomy od niedawna podjal tam prace... Napisz cos wiecej, jesli mozesz, dzieki

Zostaw opinię o Signella-1 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Signella-1