Dradura Polska Sp. z o.o.

Opinie o Dradura Polska Sp. z o.o.

"Związki Zawodowe" na taczki razem i zarządem. Kompromitacja

Obojetna

Ty inteligentny inaczej to może rusz swoje szanowne litery i pokaż co potrafisz , bo na tym forum są tylko wieśmaki które dużo gadają a jak wam się każe to robicie wszystko bez zająknięcia mimo to jak łamie to nawet wasze prawa pracownicze, a dlaczego bo lalunię drogie na fajeczce jak i po piwkach po pracy dużo gadać umiecie a jak przychodzi co do czego to płacz(usunięte przez administratora). jesteście śmieszni wszyscy może czas najwyższy coś zacząć robić osiągać sukcesy i zacząć widać rezultat .bo póki co wróćcie do palarni gadać dalej.Paczki na święta hahah może zmieńcie prace to dostaniecie biedrona czeka i chętna jest

na początek trzeba zapoznać się z porozumieniem i przepisami. Później krytykować , a najlepiej zrobić coś samemu

Teodor

Jak w tym roku premi rocznej nie będzie. Która wspomaga rodziny na wyprawkę dla dzieci do szkół i przedszkoli. To niestety ale posypią się wypowiedzenia. A co do związków zawodowych może wywalczycie paczki dla dzieci na święta Bożego Narodzenia?

Jak szefostwo w Dradura Polska Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

NIE. Praca jest bardzo ciężka , w hałasie, brudzie na niektórych działach temperatura przekracza 30 stopni latem 40 Od samych podstaw jest źle , ciuchy robocze bardzo złej jakości , brak dodatkowych środków czystości, socjal nie istnieje, premia jest naliczana w sposób delikatnie mówiąc nie czytelny.

@pracownik

Masz rację. Również najgorsza jest ta obojętność wobec pracowników.Jak tylko trochę lepsze stanowisko to przybrane pozy są ważniejsze niż wiedza. Kultura słowa. .i trudne do powiedzenia ,,dzień dobry " tu nie istnieją.Ps.koszulki farbują jakby mało chemii było na nas -to jeszcze granatowy i czarny kolor na skórze.

Marian

Musimy przygotowac sie na nowe decyzje.Przestawiamy maszyny przestawiamy ludzi .czekajmy .obserwujmy.oceniajmy.Jestsmy pracownikami najemnymi.Jak sie nie podoba i macie cos lepszego to tam idzcie.

Rozmowę kwalifikacyjną w Dradura Polska Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Operator Linii Produkcyjnej?
Nieznajomy

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) szczególnie (usunięte przez administratora) w największym wydaniu

Nie krzywdz

(usunięte przez administratora)No więc koledzy nasi sąsiedzi z południa mają już info kto do nich jedzie

Rolnik 2
@Nie krzywdz

Tak , wiedzą (usunięte przez administratora)

Nie krzywdź

Koledzy z(usunięte przez administratora) dostali już info kim jest(usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Marian

napisz jaśniej i po polsku

Guzik

Skąd wiesz? To moj kolega, nasz moze więcej informacii(usunięte przez administratora)nie jedna zmiane (usunięte przez administratora). To najwieksza strata dla pracowników takiego, koleki, dyrektora, kierownika, brygadzist, ageta ubezpieczebiowegi, doradcy HR, budowniczego, satyryka i nie sposób wyliczyć kogo jeszcz. Nie było osoby zeby(usunięte przez administratora)znawca wszyskich okreów w firmie, biezataoiony

Koligen aus Dradura
@Guzik

Dziekuje koledzy, milo to slyszec, wszystich zaoraszam na male pozegnanie cos słotkiegi naleweczki z aronii z soku biedronkowego, do mnie 3.maja.

Wierny widz

Już sie nie mogę doczekać pokazów tego kunsztu , który z dwóch ten co spawał gumowe młotki ? Jeszce trochę i Jack wróci

@Wierny widz

Już można podziwiać ten profesjonalizm

Celina

Słuchajcie naprawdę nie Bójcie się zmiany pracy Ja poszłam na produkcję dwuzmianowa i z miejsca Dostałam 20 zł brutto za godzinę plus premie. Przełożeni są naprawdę ludźmi z powołania a nie to co w dradurze. Pracuję już tam 4 miesiące i wszystkie wypłaty mam rzędu 2 800 ~3100.

Ciekawy
@Celina

Gdzie tak dobrze płacą ?

BHP
@Ciekawy

Moze pisała o wypłatach brutto ;) Chłyt maketingowy

Celina
@BHP

nie.nie...pisałam o kwotach netto. takie mam przelewy na konto.nie powiem trzeba zasuwać zeby dostać całą premie, ale w draduze tez nie leżałam.tu chociaż w nocy w domu jestem.

Kierownik BSH

Słuchajcie ja dostałem 6800 i jest ok.

Biurowiec
@Kierownik BSH

Słabo ja ponad 7,5 kafla myślałem że masz więcej ode mnie,ale ok idę na winko z tej okazji

Jeszcze
@Kierownik BSH

Świetnie że jesteś zadowolony, bo wkrótce zostaną tylko ci zadowoleni żeby `pracować`

Pracownik obserwator z biura

6800 pln miesięcznie i co trzy miesiące premia ilościowa ok 3000.

Jak pracodawca dba o ochronę pracowników w czasie pandemii? Mierzenie temperatury na wejściu. Było, przez chwilę. Potem baterie w termometrze padły i jest od dwóch dni wielki problem żeby coś z tym zrobić. Pracownicy zewnętrznych firm będą wpuszczane na zakład tylko w maseczkach ochronnych. A dzisiaj widzę ludzi z zewnątrz łażących po hali jakby nigdy nic. No ale przecież jest płyn antybakteryjny przy wejściu. Od razu poczułem się bezpiecznie.

Akuku

To jak się liczy pracownik widać po zachowaniu biura. Żadnej poważnej rozmowy na temat tego co się dzieje wokół nas wszystkich. Przecież koronawirus dotyka nawet tych z góry! !!! Więc nie ma podziału!!! Produkować choćby z gorączką! !! A wszyscy mamy rodziny i być może zarażeni wracamy do nich. Dlaczego nie ma maseczek ? Płyn do rąk nie wystarczy....

Aa
@Akuku

A kto Ci kazał pracować z gorączką? Może warto zakazać palenia na palarni, za duże skupisko ludzi.

Aa

Przychodzisz pracować czy posiedzieć?

@Aa

A może tak do szatni POJEDYŃCZO też jest skupisko ludzi. Palarnię zostaw w spokoju bo jest świetnie odkażona !!!! PS. gorączki nie mam ale można dostać jak na to wszystko się patrzy.

BHP

Zgodnie z Polskim prawem przepisami a również "na chłopski rozum" pracownik ma OBOWIĄZEK siedzieć jeśli praca nie wymaga stania, pracodawca ma OBOWIĄZEK zapewnić miejsce siedzące w miejscu pracy lub pobliżu to w trosce o zdrowe nogi szczególnie dotyczy to kobiet - stojąc cierpią na starość na żylaki itp. schorzenia. Jeśli pracodawca ma problem z tym że pracownik siedzi, że praca idzie, to znaczy że ma problem z głową, nie ma właściwego podejścia do pracy - jako pracę uważa się przecież gotowość do jej podjęcia, jesteśmy narzędziem. Spotkałem się z takim podejściem niejednokrotnie oczywiście mnie osobiście też denerwowało że np. kolega po fachu technik siedział a do mnie wszelkie telefony kierowali przyjdź tu i tam.. on siedział. Ale na produkcji mieszczańskie podejście do pracy sprawiło ze kobiety które pakowały produkt miały wręcz zabrane siedziska i musiały stać mimo iż ich praca 90% to było stanie w jednym miejscu. Chora firma w takim razie.. to nie jest zdrowy objaw .Za granicą pierwszy problem z Polakami jest taki - że się garniemy do pracy jakby się paliło i z czasem wręcz takie zachowanie zamiast wyluzować, zachować spokój pewność siebie ludzi tam denerwuje - rónież zarząd. Przejmując się robotą człowiek popełnia błędy, zdarzają się wypadki itd. póxniej więcej to kosztuje bo wszyscy muszą zostać błąd naprawić.

Korona

Ciekawe czy w naszej firmie pojawi się środek dezynfekujący do rąk ?

dradura

Do dur-u przychodzi nowy (stary) mechanik, jeden z sąsiadów, bardzo dobry mechanik samochodowy, Jego specjalnością są marki: skoda, audi, opel, suzuki i volkswagen

Nie o hansie tutaj mowa

pan nikt

miałem przyjemność być na rozmowie oraz miano mnie poinformować po 2 tygodniach bez względu na wynik czekam już 2 miesiąc -może się przeciągnęło w sumie nie mam czego żałować.

?

?

Jak wygląda ścieżka awansu w Dradura Polska Sp. z o.o.?

nie ma takiej ścieżki

Muszelka xD

No więc tak zaczynasz od pracownika produkcji stawka od 17,50zł-jak cię lubią nawet do 20 zł.póżniej masz operatora jak dobrze posmarujesz cholewy max do 250 zł dodatku do wypłaty .Do tego jak siedzisz z kim trzeba Auuuuuuuu np. zostajesz albo technicznym od 4 do 5 tysi a jak na lidera max 5-6 tys. Później masz kierownika od 6 wzwyż.Ale najważniejsze musisz umieć sprzedawać.Jak masz ten level szybko awansujesz.

Krzysiu Rybak
@Muszelka xD

Ja nikogo.nie sprzedałem hihihihi hahahaha

Sama prawda

Ciężka praca w hałasie i pyle. Wiekszosc pracowników to Ukraińcy. Pensje to srednio 2200 na rękę. Brygadzisci to osoby znajace sie na tym co robia ale bez podejscia do podwladnych. (usunięte przez administratora) Atmosfera taka jak wszedzie. Polityka firmy to szeroko rozumiane oszczednosci. Nie ma socjalu. Praca na chwile ale bez przyszlosci. Zatrudniają bez problemu byle kogo.

Pracujące soboty, soboty wolne,kilkudniowe postoje, ciągłe zmiany w planach produkcji w Bsh to olewanie pracowników swoich i pracowników swoich dostawców.Pracownik produkcji to też człowiek,któremu należy się szacunek i możliwość zaplanowania swojego czasu wolnego.Pracownik dostawcy.

Roky

Dziwi mnie fakt powrotu Kamila z Galwany czyżby chciał uświadomić ludziom że gdzie indziej jest gorzej itp bo wygląda to na jakąś zagrywek że strony firmy ze niby tu jest dobrze i żebyśmy się nic nieoddzywali

@Roky

tak jakby kiedykolwiek ktoś myślał o tym co robi Kamil z galwanizerni i się tym sugerował.

Zostaw merytoryczną opinię o Dradura Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Dradura Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dradura Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dradura Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dradura Polska Sp. z o.o.