Dradura Polska Sp. z o.o.

Opinie o Dradura Polska Sp. z o.o.

Były

Ciepło?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Dradura Polska Sp. z o.o.?

Gustaw

Pytanie nr 1 czy niewolnictwo jest szkodliwe.przedstaw 36 argumentów

Czy Dradura Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Sytuacje kiedy nie proponują umowy to 1na100.

Karol

A jakie konkretnie umowy proponuje Dradura? Można ubiegać się o stabilne zatrudnienie na czas nieokreślony? Każdy nowy pracownik musi przejść okres próbny? Jeśli tak to ile on trwa?

@Karol

3 -6 przez agencję, później umowa o pracę na czas określony, tyle ile wynika z przepisów chyba półtora roku.

Brat przyszłego kierownika

Pozdrawiam Panią B z bsh.

Rozmowę kwalifikacyjną w Dradura Polska Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Operator Linii Produkcyjnej?
Brat przyszłego kierownika

Pozdrawiam Panią B z bsh.

Brat przyszłego kierownika

Serdecznie pozdrawiam Panią B. z Bsh.

Piesek z rodowodem

A jo Wam powiem że takich czasów jak miałem w Drahtzugu to już w moim życiu nawet (Niemieckim) miał już nie będę. Teraz muszę zamiatać trawniki ,grabić liście ,kosić trawę i sprzątać nieczystości po innych owczarkach. A byłem dyrektorem i zostałem robiłem. Guzior może Ty kolego weźmiesz mnie do pracy.

Dociekliwy ogier...
@Piesek z rodowodem

Za ten wpis powinno się beknąć.Wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi.A wiem.że lisek farbowany ma haka na niejednego.Taką czarną teczkę...co koledzy,przyjaciele od spijania kawki robili za plecami złotego...

Guzior
@Dociekliwy ogier...

Ale ty mi już potrzebny nie jesteś.

pracownik dużego pieca

Żyjecie przeszłością, jak chcecie coś napisać to o tym co dzieje się w firmie w chwili obecnej, jakie warunki pracy, atmosfera, itd. Chyba nie macie co robić i z nudów umieszczacie takie wpisy (dwa ostatnie).

Jak wygląda praca na galwanizerni w firmie Dradura?

Wujo
@Tomek

Trzeba robić trzeba robić

@Tomek

Praca bardzo ciężkich warunkach w całym zakładzie , wynagrodzenie nie adekwatne do wymagań. Na galwanizerni dodatkowo, opary chemii

Takatakata

To jest właśnie co wy wszyscy umiecie robić najlepiej premia świąteczna to jakiś żart no wypłacz się na goworku wszyscy umiecie płakać na palarni na fajce na dworze w przebieralni szkoda że. Nie umiecie się postawić wtedy kiedy potrzeba jesteście jak baranki z wilkiem na czele który (usunięte przez administratora) a wy robicie co potrzeba.nie podoba się zwolnić się tylko trzeba umieć i mieć odwagę a wam wszystkim tego brakuje poza umiejętnością płaczenia co chwilę jesteście ........

Były

Rozumiem że Takatakata i anonim mówicie również o sobie. Trzeba zacząć od siebie nie oglądać się na innych.

Taka

Premia swiąteczna to jakiś zart.

Twardy

Hej słyszałem że jest miejsce na brygadzistę na dział Boscha nie wiem czy to prawda jakie warunki są u was opłaca się przyjść

józek
@Twardy

na produkcji nie ma takich stanowisk .Możesz natomiast starać się o przyjęcie na stanowisko lidera technicznego.

Pedigre Pal

Ja mam takie pytanie. Teraz tak zakład zostanie sprzedany a co z naszym Owczarkiem Niemieckim bo obecny (usunięte przez administratora)wywalił go za bramę a poprzedni prosił aby go nie oddawać nikomu bo jest tu od początku i wszystkiego pilnuje. To że teraz obrońcy praw zwierząt krzyczą że nie wolno na łańcuchu psa trzymać no ale on chodził wolno po placu, fakt że szczał gdzie popadnie ale był nasz i teraz go nie ma więc takie pytanie czy tamci go nam oddadzą czy już przepadł?

Daniel

Siema jak tam? Jest jeszcze (usunięte przez administratora) czy już się (usunięte przez administratora)

Bartek

Pracodawco- przestrzegaj kodeksu pracy, no chyba że chcesz aby przypomniała Ci go PIP. za pracę w soboty należy się pracownikowi półtora dnia jeśli termin odbioru wynika z twojej inicjatywy a nie pracownika

Jonash
@Bartek

(usunięte przez administratora) Mierzenie temperatury na dzień dobry już się skończyło. (usunięte przez administratora)Typowy Niemiecki Zakład Pracy.(usunięte przez administratora)

Praca na dwie zmiany, na rano i na noc. W brudzie, hałasie, tępo(usunięte przez administratora)Dział BHP poszedł na herbatkę? Wynagrodzenie nie adekwatne do wymagań.

bhp

No temperatura teraz to chyba zaleta?

W ogóle istnieje BHP?

jaś

nie ma o czym gadać,dobrze już było.

@jaś

Gdzie jest Złoty. Bez niego to nie ta firma, nikt (usunięte przez administratora) nie obrabia, nikt nie donosi dopip. Co się dzieja?

Czy pracownicy w Dradura Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Ci którzy chcą, tak. Przyznam że to bardzo dziwne pytanie.

piotr

czy każdy pracownik produkcyjny ma wypłacane szkodliwe? jaka to kwota do pensji? jakie są zarobki na stanowisku operatora

@piotr

Jakie szkodliwe? Co Ty w ogóle gadasz? Praca jest w bardzo trudnych warunkach, można je nazwać szkodliwe. Po ostatniej "podwyżce" Będziemy zarabiać niewiele ponad dwatys.

Marian
@piotr

Na nadmierny hałas mamy ochronniki słuchu.,na wysoką temperaturę na halach otrzymujemy wodę mineralną i suplementy diety uzupełniające witaminy, są wentylatory i klimatyzatory.Tam gdzie jest wysokie zapylenie można pracować w maseczkach,Otrzymujemy sprzęt ochrony osobistej typu okulary przyłbice, ubrania robocze i rękawice.Tak więc jesteśmy skutecznie chronieni.To tyle w temacie.

Zaskoczony
@Marian

Temperatura przekracza 30’C , w masce super sprawa, to prawda że maseczki są dostępne, ale nie do wytrzymania w panujących temperaturach i tempie pracy. Odzież w składzie ma tylko 35% bawełny. Wentylator nie produkują powietrza, ale unoszą brud o którym była mowa. Wentylatory i klima to naprawdę wdzięczny temat, prędkość takiego podmuchu myślę że zbliża się do 70km na godzinę. Wentylatory są również źródłem dodatkowego hałasu, w ogromnej części uszkodzone. Wydaje mi się że to nie wszystko w temacie

piotr
@pracownik

praca w warunkach szkodliwych powinna byc wynagradzana dodatkiem do pensji tzw szkodliwe

Zainteresowani
@piotr

Nie jest to tak oczywiste, spróbuj przemycić jakoś podstawę prawną.

My też

Na produkcji faktycznie praca ciężka, brudno i gorąco. Wbrew temu co by się mogło wydawać, w biurze też szału nie ma. Są równi i równiejsi, pracy dużo, etaty nam poobniżali, ale w 4 dni trzeba zrobić, to co normalnie w 5- oczywiście za mniejszą kasę. Przecież nie powiesz, że nie. Jeżeli chodzi o szczegóły to mogę powiedzieć tylko na swoim przykładzie (jak pisałem są różne standardy) kasę mam najmniejszą w swoim dziale, zero rozwoju, tłukę cały czas to samo. Klimatyzacji również brak- i chociaż nie mam, aż tak źle jak Państwo na produkcji, to jednak jest to mało komfortowe. Socjal śmiech na sali- obiady mega słabe, teraz jest niby jakaś inna firma testowana, ale też nie urywa- dodatkowo cały czas drożeją. Luxmed porażająco drogi, karta Multisport, ta duża, chyba najdrożej na rynku, ubezpieczenie grupowe cały czas składki rosną, mógłbym tak dalej, ale nie ma już innych benefitów????. Nawet tych bonów podarunkowych/biletów do kina nie mamy szans zdobyć. ZFŚS nie istnieje. Do zeszłego roku dostawaliśmy premię roczną, ale jakoś magicznie została obcięta- bo tak, z takim argumentem nie da się polemizować. Dostałem jej tyle, że aż dziwne, że nie kupiłem egzotycznej wyspy. Teraz niby mają jakiś system premiowy wprowadzać, ale coś czuję, że będzie cięty równo (chociaż to tylko moje gdybanie). Na nowym systemie znowu oczywiście najbardziej skorzystają Ci najlepiej zarabiający, bo premia procentowa od wynagrodzenia. Nie ma szans sobie dorobić na nadgodzinach, bo te są tylko do odbioru. Kiedyś można było chociaż na inwentaryzację raz w roku przyjść w sobotę i niedzielę, ale oczywiście przenieśli to na normalne dni pracujące, żeby nam się w (usunięte przez administratora) od tego dobrobytu nie poprzewracało. Mimo epidemii przychodziliśmy normalnie do pracy, ale najwidoczniej dla naszej góry to nic wielkiego- dotyczy całej firmy. Mimo tego, że COVID szalał w najlepsze musiałem spotykać się z osobami z zewnątrz i co za tym idzie narażać zdrowie. Temperatura była mierzona przez chwilę, ale jak się baterie w termometrze skończyły, to cała akcja legła w gruzach. Nie sądzę też aby pokój w którym pracuję spełniał wymogi bezpiecznej odległości. Kiedyś bardziej się liczył człowiek. Przykro patrzeć co się tu dzieje. Zmiany ważna rzecz, ale może nie wszystko na raz. Paradoksalnie mam wrażenie, że mamy faktycznie łebskich ludzi na najwyższych stanowiskach, ale jak widać nic z tego nie wynika. Tendencja raczej na dojechanie człowieka, aż mu się nie przeleje, a potem szukanie kogoś innego, bo przecież nie ma ludzi niezastąpionych. Są też oczywiście plusy- możliwość przyjścia między 7 a 9; grupa fantastycznych osób (wiele z nich na produkcji) i fajna atmosfera, ale to już mała zasługa osób zarządzających.

@My też

To bardzo dziwne. Bo pracowników produkcyjnych jest NIEWIELE mniej niz nieprodukcyjnych. Musicie pracować na trzy zmiany,w soboty,to chyba zrozumiałe, jak wszyscy , taka jest potrzeba.

Zostaw merytoryczną opinię o Dradura Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Dradura Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dradura Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dradura Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dradura Polska Sp. z o.o.